2080
  • Lsilent
    #1320
    ha lenne vkinem MW-hamachi telepitoje azt megkoszonnem. Help me!!!
  • Lsilent
    #1319
    köszi a segitséget akkor mw felejtos de ug2 meg mehet.
    inkabb 1.0.1.5-ot ajanljatok? 1.3-al szemben? ug2-nel talaltam vmit h a server.cfg-t kell átirni.
  • DarkSector
    #1318
    Szegy le régebbit, és azt tedd fel 1.0.1.3-ra.
    Mivel az 1.0.2.1 már alapban nagyobb, ezért vissza már nem megy mert ez frissítés, és nem butítás.
  • Balumann
    #1317
    De lehet, hogy a NFS -k nem fognak így működni, Underground 2 lehet, Most Wanted így semmikép.
  • Balumann
    #1316
    A Most Wanted-be van egy bizonyos védelem, amit csak egy program segítségével lehet, meg egy valami átírásával lehet játszani (sajnos törölték a régi helyét a programnak, mostwanted-hamachi volt a neve az eszköznek), Underground 2-ben is van valami de annak elméletileg mennie kellene, nem tudom, hogy át kell-e írni valamit.
    A régi verziót elméletileg simán feltudod telepíteni, letörlöd programok és telepítések törlése-ben az 1.0.2.5 -öt és felrakod az 1.0.1.5 -öt (én inkább azt javaslom). Ha nem fejezi be a telepítést akkor próbáld meg csökkentett módba :S
  • Lsilent
    #1315
    Hali mki. Kellene egy kis help. Most elöször használtam a hamachi-t. Feltettem 1.0.2.3-at de nem akartak menni a játékok Lan-ban. Láttuk a létrehozott game servert de mindig az irta connection failed. konkrétan az nfsu2-t és nfsmw-t próbáltam nem ment. Megnéztem itt volt olyan hozzászólás hogy a régebbi verzió jobban működött. Láttam h sokan a 1.0.1.3 verziot ajánlják. Leszedtem a 1.0.2.3 amit közben azért frissitettem az 1.0.2.5-re. Most nem tudom kipróbálni a az 1.0.1.3-at mert nem tudom feltenni vissza, egyiket sem nem fejezi be a telepítést. Hogy tudom mégis felrakni, a régit teljesen eltüntetni? már végig kerestem a regisztrit is ami volt hozzá tartozó kulcs azt töröltem, töröltem a felhasználó nevem alatti mappát a document&setting-ből is. Mit csináljak még? Elkelne a segítség.
    Előre is köszönöm.
  • Mészáros Tomi
    #1314
    Csáó! Nálam az van h haverral a fifa 08-at akarjuk tolni hamachint keresztül LAN-ban... Ez idáig rendben is van, leszedtük a régebbi verziót mert mondták hogy az újabbal több a probkéma. Amikor ő indított szervert akkor kapcsolódtam ő indította és amikor betöltött kiírta hogy a kapcsolat megszakadt... Ha én indítottam szervert ő azt nem is látta... A tűzfalat kikapcsoltuk úgy is szar volt... a játék tört, a 07 is az volt de az is ment
  • helgast5
    #1313
    jah és ha tudtok olyat aki még tolja az alien shooter vengeance-vel szóljatok...
    Itt a név és a hálózati jelszó hamachihoz:
    helgast5
    3112124212025
  • helgast5
    #1312
    ok kössz a hasznos infót, de akkor azt mondjátok meg, hogy akkor a total commanderrel lehetne ftp-t létesíteni egy haverom gépe és az enyém között ip cím szerint...
    Csak mert máshonnan már ftp-ztem, de ott az oldal címét kellett beírni...
    Vagy adjatok egy progit, amivel megoldható lenne.... :D :D :D
    Előre is kössz...
  • Balumann
    #1311
    Nem tom, de miért pont Hamachival akarok fájlokat küldeni, ezer program van amivel lehet küldeni. Hamachi azthiszem 1 gigára korlátozza az adatmennyiséget, utána újra kell indítani (premiumba végtelen).
  • helgast5
    #1310
    cső alle tudnátok nekem abban segíteni, hogy hogyan lehetne fájlokat átvinni a hamachival???
    Vagy azt csak a premiummal lehet???
  • DarkSector
    #1309
    Jah értem.
    Azé mondom, hogy én is csak papír alapján állítottam be egyszer mikor megvettem, azt ennyi.
    És nem igazán értek ezekhez...
  • GyimiGábor
    #1308
    Egyelőre proxy szervert sem találok ... egy kis segítség jól jönne, adhatnátok proxy szever címeket
  • Balumann
    #1307
    A 2 gépnek akkor is a router lesz az ip címe, amit a Hamachi így nem tud külső csatlakozásról normálisan kezelni valószínűleg.

    #1304 -> még mindig a proxi szervert tartom megoldásnak logikával. Keress rá, biztos találsz részletes leírást, hogyan lehet beállítani, meg pontosan hogyan működik.
  • z0ty4
    #1306
    hali

    Race 07-el játszik valaki, mert szivesen becsatlakoznék.
  • DarkSector
    #1305
    Na arra a neten való beállításra gondoltam.
    valami ip címekkel kapcsolatban, hogy milyen legyen mindig változó meg állandó meg ilyenek.
  • GyimiGábor
    #1304
    A játék megy normálisan, tudunk csatlakozni máshoz, de egyszerre csak egyikünk tud csatlakozni, mert ha egyszerre csatlakozunk akkor betöltésnél kidob csatlakozási hibával.
    Routeren belül a tűzfal ki van kapcsolva, és a port engedélyezésénél meg kell adni hogy melyik gépre menjen és akkor csak az egyik géppel tudnánk jáccani.
    Az lenne a lényeg hogy egszerre tudjunk csatlakozni mind a két géppel egy valakihez, de nem megy. Erre kellene megoldás.
  • Dietrich
    #1303
    a router belső hálóra osztja ki az IP-t tehát mennie kell a játéknak.
    a routeren belül tűzfal vagy portforwardon engedélyezted a játékot? ehhez tudni kell melyik portot használja a játék.
  • GyimiGábor
    #1302
    Routert telepíteni???
    SMC7004VBR routerem van és nem kellett telepíteni csak a net kapcsolatot beállítani rajta.
    Milyen néven és milyen 4 választási lehetőség volt és mit válsztottál? Talán én is találok olyasmit.
  • DarkSector
    #1301
    Nekem is ugyanígy van megcsinálva és normálissan tudok vele játszani.
    Talán ha probléma lehet akkor a router-t mikor feltelepíted, akkor a beállítások végén kér egy IP címmel kapcsolatos opciot.
    Namost nálam itt 4 választási lehetőség volt.
    Lehet hogy rosszul raktad fel.
  • Balumann
    #1300
    Sajnos én sem tudom, nekem nem sikerült proxi szerveren keresztül semmit csinálnom még. Keress rá neten :S
  • GyimiGábor
    #1299
    kösz, és azt hogy kell?
  • Balumann
    #1298
    Hát jó kérdés, az lehet a baj szerintem, hogy router miatt megegyezik a 2 gép IP címe, Hamachi kliens nem tudja összekapcsolni rendesen a gépeket.
    Nem tudok sajnos biztos megoldást. Esetleg az segíthet ha proxi szerveren keresztül kapcsolódsz hamachira, mind2 gépről másikon.
  • GyimiGábor
    #1297
    Hali

    Hamachin keresztül játszok két haverral age of empires 2 The Conquerors-t. Van még egy gépem, és ez a két gép routeren keresztül csatlakozik a nethez. Ha mind2 géppel csatlakozni akarok egy játékhoz amit indítottak akkor betöltésnél megakad és kilép csatlakozási hibával, de a két géppel egymás közt normálisan lehet jáccani.
    Hogyan lehetne megoldani hogy mind a két gépről lehessen játszani egyszerre egy másik játékhoz csatlakozva?
    Még nem próbáltuk hogy ha én indítok egy játékot és hozzám csatlakoznak a többiek, a másik géppel meg lanon keresztül csatlakozok, de lehet hogy azzal is hibát ír majd ki.
  • Dave00
    #1296
    Hellosztok!nem tudja valaki hogy hogyan lehetne warcraft 2vel interneten játszani?plz help!a segítséget előre is köszönöm
  • Hedic
    #1295
    Call of duty 4 HAMACHI SZOBA?????
    tudna valaki mondani???
  • overx
    #1294
    Nincs valakinek kedve hamachin Big scale racinggel nyomni ? :)
  • DarkSector
    #1293
    Hamachi-záshoz iw3mp.exe
    Ezt töltsd le és írd fellül a Call 4 könyvtárában az iw3mp.exe-t!
    [URL=http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_call_of_duty_4.shtml#Call%20of%20Duty%204%20v1.4%20PRIVATE%20WINDOWS%20SERVER%20PATCH%203]Call of Duty 4 v1.4 PRIVATE WINDOWS SERVER PATCH #3[/URL]
  • DarkSector
    #1292
    Letöltesz egy speckó iw3mp.exe-t és felraksz 1.0.1.3-as hamachi-t.
    Ezután start new szerver.
    Dedicated -> LAN
    és már mehettek is a JOIN -ra.
  • Hedic
    #1291
    hali...hamachival hogy birok call of duty 4 et játszani????
    elöre is köszi !!!!!!!
  • Dietrich
    #1290
    jaja ez a legjobb verzió..cod4 is ment alatta.
  • W726
    #1289
    Szevasztok!! Aki szereti a Warcraft 3
    FOOTMAN FRENZYannak itt a helye:

    Cím:MHO_Footman_Frenzy_WC3-TFT
    Jelszó:MHO

  • ffxi
    #1288
    De az nem tökéletes mindenre, legalább is nálunk nem.
  • Balumann
    #1287
    Bőven megteszi ha az 1.0.1.5 -ös verziót felrakja a gépre, akkor nem kell frissítgetni meg ilyenek
  • DarkSector
    #1286
    ÉÉn mindig az 0.9.9.9-et teszem fel a gépre, majd profil létrehozása után, mindig 1-et frissítek, hogy a gép felajálja az 1.0.1.3-at!
    Ekkor Yes-t nyomok és így már tökéletessen működik.
    Ez az eredeti 0.9.9.9-es Hamachi
  • DarkSector
    #1285
    Igen nálam is szar az 1.0.2.5
    És ezért használunk 1.0.1.3-at!!!
    Eddig ez mindenhez tökéletessen működött.
  • RonySize
    #1284
    Ja, bocs megint nem tisztáztam; mikor azt írtam, hogy LAN, akkor már a CoD4 szerverére gondoltam...addigra a Hamachin már megvolt köztünk a kapcsolat (égtek a zöld kis bunkók :) )
  • RonySize
    #1283
    Odáig tiszta, hogy "látjuk egymást" hamachi-ban (zöld pötty), de amint elindítom a LAN-t a többiek nem látják az indított szrveremet, se a LAN, se a netesek között.
    Valszeg a verzióval lehet akkor gond, mivel nekem 1.0.2.5. van.
    Közben megoldottuk másként, netes szervert indítottam a saját gépemen, melyet regisztráltam a gamtracker.com-on, majd a többiek catlakoztak a GSC-vel...
  • DarkSector
    #1282
    Játékról van szó.
    Vagy csak simán a hamachi-ról?
  • Balumann
    #1281
    Hamachi-ban nem szervert leht létrehozni hanem networkot (magyarra fordítva inkább szobát mondunk). Egy embernek létrekell hozni (akkor megjelenik a szoba ott), és utána többieknek join (network név, pass beír) és nálad megjelenik a szoba alatt a neve vagy IP-je (ahogy beállítod h mi jelennyen meg). Ha zöld előtte a pötty is akkor LAN kapcsolatba vagytok (saját nevedet nem látod ott, mégha csatlakozol akkor se).
    Milyne ablak ugrik fel, és milyen feliratok pörögnek?

    Ha megvan a LAN kapcsolat, utána 1 ember létrehoz egy LAN szervert, mások a LAN -nál fogják látni.
    Arra figyeljetek, hogyha valakinek 1.0.1.5 -nél újabb verzijú hamachija van, előfordulhat h nem fogja látni más szerverét, de ez nem mindenkinél fordul elő (nálam például nem jó, így 1.0.2.2 -vel pl. csak akkor tudtam játszani, ha IP csatlakozás is volt a játékba).