2080
  • gallik
    #1360
    OK! Megoldottam !
  • gallik
    #1359
    És, hogy tudom a régi verzióra cserélni, uninstall nálkül, hogy megmaradjanak a szobák, account,stb. ?
    Köszi!
  • gallik
    #1358
    A farcry megy hamachin mi sokat játszottunk vele ! Ha nem látjátok a játékot, akkor ip alapján csatlakozzatok, a manual connectben.
    Egyébként csináltam egy szobát is, ha van kedvetek kpróbálni: név: FARCRY[HUN] jelszó:farcry
  • DarkSector
    #1357
    Benne van..
    De nem látjuk a haverral egymás szerverét.(nem...nem....nem szervét, hanem SZERVERÉT)
  • Balumann
    #1356
    Ha van benne LAN mód akkor valószínű...
  • DarkSector
    #1355
    Turning poit megy hama-n?
    És ha megy, akkor hogyan?
  • Raven456
    #1354
    kösz
  • Balumann
    #1353
    1.0.2.0 verziónál régebbi Hamachi verzió legyen fennt.
  • Balumann
    #1352
    Omg nem a Hamachin keresztül kell játékot elindítani. Hamachi csak LAN kapcsolatot hoz létre. A játékot te indítod el és a szervert is ti hozzátok létre.
  • Klemice
    #1351
    nekem minden pöpecül ment csak éppen minden internetforgalmat blokkolt a progi, msnt valamint böngészést is
  • Raven456
    #1350
    sziasztok hogy kell a hamachin keresztül elindítani a játékot és játszani
  • Moyko
    #1349
    Sziasztok elég egyedi az eset:
    Lenne egy MAC és egy PC - hamachival látjuk egymást pingelünk is..minden oké..
    Tiberium wars-oznánk de a Mac látja a PC-t ám connection timed out -
    ha mac a server akkor a pc semmit se lát
  • Balumann
    #1348
    Dehát le is írja h mit kell beállítani... :D
    Vezérlőpult -> Rendszer -> 'Hardver' fül -> Illesztőprogram aláírása gomb -> valamelyik felsőre állítsd (lényeg h ne legyen tiltva), ha középsőre teszed akkor telepítésnél fog 1x kérdezni ezzel kapcsolatban.
  • teddymac
    #1347
    F5
  • EvilYou
    #1346
    Nemtudom frissíteni az oldalt, csak akkor frissít ha új üzit írok be...
  • EvilYou
    #1345
    Hm kétszer írtam be... loll
  • EvilYou
    #1344
    Sziasztok!

    nem tudom feltelepíteni a Hamachit, elvileg a hálózati meghajtót nem tudja felrakni...Ezt írja ki:

    1. Your system has an atypical Driver Signing policy, which causes setup to fail instead of producing a colorful warning message. To resolve this type of issue, do the following: Open System Properties (press WinKey+Break or click on System item in Control Panel) > Switch to Hardware tab > Click on Driver Signing > Select Ignore and then hit OK. Run Hamachi installer again. You may want to restore the setting to its original value after the setup is done.

    HELP
  • EvilYou
    #1343
    Sziasztok!

    Az lenne a gondom, hogy a Hamachit nemtudom felrakni, elvileg nemtudja a hálózati meghajtókat telepíteni, az oldalon amit kiad h menjek oda, minden magyar, kivéve a segítslgek nem... ezt írja ki:

    1. Your system has an atypical Driver Signing policy, which causes setup to fail instead of producing a colorful warning message. To resolve this type of issue, do the following: Open System Properties (press WinKey+Break or click on System item in Control Panel) > Switch to Hardware tab > Click on Driver Signing > Select Ignore and then hit OK. Run Hamachi installer again. You may want to restore the setting to its original value after the setup is done.

    HELP!!
  • teddymac
    #1342
    valaki a frontlinenak ne mtudd servert ?
  • Hedic
    #1341
    szevasztok..tudna vki segiteni??az van hogy FAR CRY szeretnénk játszani a haverjaimmal LAN-BA de sehogy sem látjuk egymás szerverét.már feltetünk mindenféle patch de nem használt..tudna vki segiteni?
  • Balumann
    #1340
    Most nálam se. Remélem hamar megjavul :S
  • akyyy
    #1339
    nekem nem enged csatlakozni valamiért, havernak se, nálatok jó?
  • Balumann
    #1338
    Aki a szervert csinálja LAN-ban annak be kell tudni állítani a portot. A játékot én csak neten próbáltam 1x, akkor sem én hosztoltam.
    Ha nem lehet beállítani akkor a játék readme fájljába kell megkeresni a portot.
  • Monkis
    #1337
    Sziasztok!
    Egy kerdesem lenne: valaki jatszott mar TOCA 3-mal hamachin keresztul?
    Tudom, hogy mukodik nelkule is, de a multkor sem engedett fel az account szerverre es altarnativ megoldaskent kellene.
    A problema az, hogy a LAN csatlakozaskor IP mellett Port-ot is ker es azt nem tudom mi ......
    Elore is koszi.
  • Balumann
    #1336
    Ebben sajnos én is kezdő vagyok :S Azthiszem valamilyen 5 jegyű számot kell.
  • kemszi2
    #1335
    a tcp udp-re mit állítsakbe?bocsi csak még ezen a téren kezdő vagyok
  • kemszi2
    #1334
    tűzfalat nem használok semilyet.csak a nod32 vírus írtó van felrakva
  • Balumann
    #1333
    Ha jól van konfigurálva akkor semennyire nem okozhat gondot. Állíts be Hamachi beállításokba egy TCP és UDP portot, amit a routeren is engedélyezel (ha van port tiltás/tűzfal beállítva.
    Tűzfal inkább lehet probléma, nekem EsetSmartSecurty (NOD32 3) nem engedi át a Hamachit (ki kell lőni a tűzfalat addig)
  • kemszi2
    #1332
    a routerem mennyire jelenthet gondot amúgy meg az hogy hozzám vezeték nélkül jön a net?
  • kemszi2
    #1331
    huh oksa megnézem
  • Balumann
    #1330
    Hamachi 1.0.1.5 verziót tegyétek fel, 1.0.2.0 és felette lévő verziókkal vannak ilyen problémák.
  • kemszi2
    #1329
    üdv mindenki.nfsu2 vel szertnénk tolni haverommal hamacival.csinálok 1 hálózatot,haverom tud rá csatlakozni.mindenkettőnknek zöld a jelzése.visznot a játékban nem látjuk egymás szerverét
    a server.cfg kitöröltük azt 1 sort amit írtak hogy ki kell.de még sem jó
  • sonka18
    #1328
    Hi all!

    Valaki megtudná mondani hogy hogyan lehet az Alien vs Predator 2-vel Hamchin keresztűl játszani?
  • SHARER
    #1327
    Hello,már nincs.
  • Balumann
    #1326
    úgytűnik :S
  • Rage47
    #1325
    a banner el van írva?
  • jamekka
    #1324
    haliho!valaki járt már úgy,h létrehozott egy hállozatot hamachiban,majd újra rakta a windows-t és utána nem tudott belépni?valaki megüldást tudna modani?thx
  • Balumann
    #1323
    ??
    Ha összekötitek a gépeteket LAN-ba, akkor LAN -ban vagytok és tudtok játszani.
    A Hamachi internetes szerveren keresztül megy, létrehoz egy virtuális lan kártyát és a kliens interneten keresztüli kapcsolattal köti össze. Hamachi nem fog menni internet nélkül. De ha LAN -ba vagytok miért akartok interneten keresztül virtuális lan kártyát használva játszani?!
  • Shenlong
    #1322
    Sziasztok!
    A haverommal összekötöttük a gépeinket egy crossover kábellel, hogy kipróbáljuk LANon egy játékot.
    Installáltuk a Hamachit, de nem működött, elvileg megvoltak az új ip-k.
    Mindenképp kell net hozzáférés, hogy ketten tudjunk játszani?
    Elöre is köszi a választ.
  • skygt90
    #1321
    Hali! a haverokkal hamachi-n keresztül akarunk Quake3-al játszani...de sehogy se tudom beállítani nagyon kezdő vagyok :S....és a ahaverok is azok...légyszives írjátok már le hogy hogyan kell beállítani hogy tudjunk egymás ellen játszani!...köszi