2080
  • Pistman21
    #2040
    üdv újra, sajnálom hogy inaktív voltam hamachin, aki bejelölt, de elfoglalt voltam, ám most már több időm van szívesen játszok
    az a helyzet, hogy hamachi-ról én is átváltottam, írtatok itt sok alternatívát, nekem a Comodo Unite jött be, egyszerű és "végtelen" felhasználót kiszolgál, hogy lanon játsszatok neten, annyi a hátránya h szolgáltatást futtat de telejsen jó és msn szerű chat + konfi van benne..
    HÁLÓZAT CÍME: fightingdreamers
    JELSZÓ: 12345
    STARCRAFT, AGE of EMPIRES, AVP2, Q3 Arena, DDR, CS1.6 meg amihez kedvetek van jöhettek fel akárhányan, korlátlan..
  • mikulas16
    #2039
    Tisztelt urak!
    a gamerangerrel meg vagyok elégedve de a splinter cell pandora tomorow nem ismeri
    most hamachit nem akarok felrakni
    esetleg a tungle ismeri??
  • Rotcsa
    #2038
    Összevonhatjuk, de szerintem akkor nagyon össze fognak keveredni a kommentek...
    ELég lesz kihámozni, hogy ki mihez ír..
  • Rotcsa
    #2037
    Inkább a Tunggle-hoz hasonlít, szerintem. Ha elindítja a hoster a szervert, akkor a program automatkusan a játék szobájába viszi a usert. Szinte egy kattintást sem kell csinálni.
  • Balumann
    #2036
    Sajnos az én az elmúlt másfél évben kb. csak a Portal 2-vel játszottam multiban egy haverommal (coop), ami nekünk tökéletesen megy/ment Tunngle-val, úgyhogy a GameRangert nem ismerem, de mások is ajánlották már.
    Rákerestem, de nem sikerült az alapján kitalálnom, hogy pontosan hogyan működik (az is ilyen virtuális lan hálózatot csinál-e, p2p, vagy valami más), meg pontosan mikhez használható, de ezekszerint gyakorlatilag ugyan arra.
    Felőlem ezt a topikot is kibővíthetjük amúgy a GameRanger -re is.
  • Rotcsa
    #2035
    Balu, a GameRangert ismered? A Tunggle-hoz képest milyen? Nekem nagyon bejött, ez az eddigi leginkább zökkenőmentes a problémáktól, szerintem. Csináltam is neki egy topicot :)
  • Rotcsa
    #2034
    Köszi! :)
  • Balumann
    #2033
    Nem tudom, lehet hogy vége a humachi.hu oldalnak (az üzemeltetője már régebben mondta, hogy valószínűleg ez lesz a sorsa). Én csak a FAQ-t kezeltem, de nagyon régen foglalkoztam vele utoljára (pláne Tunngle óta nem is használok Hamachit).
    Megpróbálom elérni az admint, hátha a FAQ-t még le tudjuk valahogyan menteni és fölrakni valahova.
  • Rotcsa
    #2032
    Hová tűnt a  faq, Balu?
  • Rotcsa
    #2031
    Igen, pontosan erről van szó. Létre hoztunk egy új hálót, amibe 5-en még beférünk, a 6.-nak már azt írja, telített a hálózat.
  • Balumann
    #2030
    Új hálózatba (ahol biztos nincs bennt másik 10 offline) sem engedi be 6-nak? Akkor biztosan valami más hiba. :/
    Használjatok szerintem Tunngle-t, azzal nem lesz ilyen probléma.
  • Rotcsa
    #2029
    De újonnan megcsinált hálózatban az miként fordulhat elő?
  • Balumann
    #2028
    Szerintem nem írja ki nálad azokat, akik bennt vannak a hálózatban, de offlineok.
  • Rotcsa
    #2027
    Sziasztok!

    Miért van az, hogy a 6. felhasználó csatlakozási kérelmére a hamachi telítettség-címén elutasítja annak kapcsolódását?
    Hamachi:1.0.3.0


    Úgy tudtam, hogy a free licensz is tud kezelni 16 felhasználót, most akkor ez, hogy van?!
  • Jimbo
    #2026
    Mi múlt héten próbáltunk tolni haverral Aoe2-t, 10 percenként kidobált minket, nem volt túl megbízható...
  • cspedro
    #2025
    Csá mindenkinek!
    Re-Voltal játszik valaki?? Szeretnék valakivel vagy valakikkel multizni!Hamachim van!Ha van egy meglévő szoba irjátok meg,vagy ha akar vki játszani nyitunk egyet!Választ :D
  • dragon11
    #2024
    Hostolsz egy szobát az adott játékoddal, lejelszavazod.. bejönnek a haverjaid, indítod.. és auto indul a game, s örültök.:'D

    Kb. ennyi.
  • Balumann
    #2023
    Ez a Gameranger hogy működik egyébként, ugyanúgy virtuális lant csinál, mint a tunngle vagy hamachi, lehet nem eredeti játékokkal is játszani? Semmit nem találok róla kb., csakhogy mennyi játékot támogat.
  • dragon11
    #2022
    nem tudok róla.
  • AnarchoiD
    #2021
    ennek a gamerangernek van valami hatulutoje ? (mint pl: pl a hamachi 5 os limitacioa vagya tungle elfelejti a konfigot)
  • dragon11
    #2020
    vagy tolják gamerangerrel :D
  • Balumann
    #2019
    Próbáljátok Tunngle-val :D
  • Fresh Duke
    #2018
    Üdv!

    Egyik barátommal szeretnénk játszani az Age of Empires 2-vel neten, Hamachi segítségével. Régebben (1-2 hónapja) sikerült is, játszottunk többször is. Ma megint megpróbáltuk, de a Hamachi azon verziója, amit használtunk már túl régi volt, és nem működött, ezért leszedtünk egy újat. (Azóta nem telepítettük újra se a játékot, se a gépeket, csak most a Hamachit.)

    Egymást tudjuk pingelni, de ha valamelyikünk csinál szervert a játékhoz, azt nem látja a másik.
    (Megnéztük a Heroes 3-at (ami régen úgyszintén működött), ugyanez a hiba áll fenn.)
  • Balumann
    #2017
    Szerintem a legcélszerűbb megoldás erre egy router beszerzése, használtan már nagyon olcsón lehet kapni. (és nem csak ez az előnye van :P )

    Esetleg próbáld meg a kapcsolatok sorrendjét állítani (hálózati kapcsolatok -> Speciális -> Speciális beállítások), vidd lejjebb a Tunngle-t. Ha az volt a baja, hogy a Tunngle-t akarta netkapcsolatnak használni, mikor belépsz, akkor ez talán megoldja, viszont lehet, hogy így meg a játékok sem a Tunngle-n keresztül fognak keresgélni, Hamachinál azt tapasztaltuk, hogy ez játékfüggő ráadásul.
  • miking73
    #2016
    Sziasztok!Egy kis segítség kellene,2 számítógépünk van és az én gépemben 2 hálókáryta(alaplapi) amiről meg van osztva az internet,működik is szépen de mikor felcsatlakozom tunngléra a másik gépről elmegy az internet vagyis skype az marad de böngészni nem lehet a neten se belépni semmilyen netes játékba.Mi lehet a gond?Ha tud valaki segiteni megköszönöm előre is.üdv
  • Balumann
    #2015
    Most jut eszembe, hogy én vagyok ennek a topiknak az adminja, szerintem össze is vonom a Tunngle-vel a topikot (így egyből válasz is van arra a kérdésre, hogy mit tegyünk ha a Hamachi nem működik megfelelően :D ).
  • Balumann
    #2014
    Én azt javaslom megoldásnak, hogy Hamachi helyett használjatok inkább Tunngle -t. Tapasztalataim alapján jóval kevesebb a probléma vele, játékokra nem érdemes (már) használni Hamachit.
  • szabii98
    #2013
    hali..
    haverommal játszanánk, lépek be hamachiba és elkezdi írni h belépés meg minden, aztán offline lesz..megoldás?
  • Rotcsa
    #2012
    Avp2-t akarunk játszani, de valamiért nem megy
    A verzió warez.  Eddig simán ment, rengeteget játszottunk.,
    Tűzfalkaink offon, lakat a hálózati kapcsolatoknál egyikünknek sincs, játék patch 1.0.9.6_en(legfrisebb), hamachi: 1.0.3.0 ping ok, de servert nem látjuk.
  • Pistman21
    #2011
    üdv gyertek LAN-játékokat játszhatunk! a jelszó mindenhová: 12345
    Fdreamers-Q3 - Quake 3 Arena
    Fdreamers-AGE1 - Age of Empires 1
    Fdreamers-AVP2 - Alien VS Predator 2
    Fdreamers-ddr - Stepmania (anime rajongók jöhettek)
    Fdreamers-TORI - Toribash
    Köztük vannak régi jól ismert játékok amikkel lehet nosztalgiázni esetleg CS1.6 ha van kedv vagy kitaláljuk, akinek van kedve szívesen várom!
  • argo001
    #2010
    Van egy hülye problémám. Hamachit próbálom bekapcsolni és nem engedi, végig offline marad. Viszont semmilyen hibaüzenetet nem ír ki. Tettem fel több verziót is, ezt csinálta mindig.
    Valaki tud valamilyen megoldást?
  • mp44
    #2009
    NEKEM is eza gondom végig tölt a bejelntkezés és végén ujra vissza áll ofline ra ez miért van valaki segitene?
  • vati182
    #2008
    Hello

    Nem találtam a hamachi GYik ban sem meg keresgéltem googleban is már pár órát nem tudja valaki miért van az h vágigtölt a hamachi belépésnél és ugyan úgy offline mradad, de nekem semmi hibaüzenet nem jön ki
  • ozimak
    #2007
    Közben sikerült! Ha valakinek kell az info akkor simán csak kell a legújabb patch(1.011.hu vagy en attól függ milyen nyelvű a játék)! Utána simán csatlakozás IP-hez és beirod annak az IP-jét aki csinált gamet. Rendes IP kell nem hamachi-s!
  • ozimak
    #2006
    Üdv mindenki!

    Egy klasszikus játékhoz kérném a segitséget! World in Conflict
    Mit kell tenni,hogy lehessen játszani vele multiban(LAN)? Mert leszedtük a gamet fent van a hamachi és minden fasza(játszottunk már más játékot és jó volt) de mégsem látjuk egymást se egymás szerverét. Sajnos leirást sehol sem találtam,róla ezért jöttem ide!
    Ha jól olvasgattam a neten akkor fel kell rakni a legújabb patchet és akkor lesz "connect to IP" gomb. Ennyi lenne a megoldás? Vagy van még valami különleges tudnivaló? Az alapokon kivül(szolgáltatók sorrendjében első). Valamint ha IP-hez csatlakozunk akkor gondolom a hamachi-s IP-t kell megadni ugye? Köszönöm a segitséget!
  • Brolly28
    #2005
    érdekes probléma volt, az ipon.hu-ról töltöttem le a progit, és nem ismerte fel a gyártót, leszedtem a hivatalos honlapról, onnan meg már jó volt
  • kismarci
    #2004
    és mi volt a probléma megoldása???
  • Brolly28
    #2003
    megoldódott
  • Brolly28
    #2002
    sziasztok
    lenne egy kis problémám
    programon belül ismerős neve mellett egy felkiáltó jel van, részletekben csak annyit ír hogy VPN-állapot hiba valamint elkűld a beállítások fülre ahol állapotnál annyit ír hogy hálózati adapter hibája ezen belül a részletek> "nem sikerűlt konfigurálni az adaptert a partner vpn-en keresztül jelenleg nem"

    nem tudjátok hogy mi lenne a probléma?
  • Polemius
    #2001
    Sziasztok!

    Remélem valaki tud segíteni.
    Azt szeretném, ha a hamachi nem csatlakozna automatikusan induláskor az adott hálózathoz, és kapcsolódáskor kérné is a hálózat jelszavát.
    Hol tudom ezt beállítani?

    (Nem szeretném, ha a mások számára is hozzáférhető gépen bárki turkálhatna az otthoni gépemen.)