2080
  • Balumann
    #1400
    Oh nekem is annyi volt pár hete (320-as és 160GB-n) :P (de tudtam csinálni helyet :D)
  • Ley Roland
    #1399
    PFF lehet :D
    meg ugyis teli van a gépen a 160 GB ból kb. ha 5 gb van :D
  • Balumann
    #1398
    Hogyha a csökkentett mód se jön be akkor szerintem Windows reinstall... :/
  • jani87
    #1397
    zsír megy
  • jani87
    #1396
    kösz
  • Ley Roland
    #1395
    Most az lenne a kérdésem elinditom csökentett modban és kijön egy fekete kép és a bal fenti sarokba villog gilywen - és nem csinál semmit mit csináljak ?
  • Balumann
    #1394
    Hamachi 1.0.1.5 -ös verziót rakjátok fel.
  • jani87
    #1393
    HALI mindenkinek egy kis magyarátat kellene. megcsináltam a hállózetot belépünk a haverokkal lát mindenki mindenkit belépünk a worms armageddonba LAN rész csinálok egy hostot és senki nem lát senkit na ilyenkor mi van tűzfal nincs. abben kellene segítség ELŐRRE IS KÖSZI AKI TUD VALAMI OKOSSÁGOT AZ ÍRJON LÉGYSZI KÖSZI
  • Ley Roland
    #1392
    ok kösz megprobálom remélem jó lesz :D
    mert akkor én a Live For Speed hez akarom :D
  • Balumann
    #1391
    A Windows csökkentett módjában -.- (gép indításakor F8 és csökkentett módba indítsd el)
  • Ley Roland
    #1390
    Azt meg hogy kell ? MERT ÉN CSAK MA SZEDTEM LE :d
  • Balumann
    #1389
    Próbáld csökkentett módban.
  • Ley Roland
    #1388
    Hellósztok van egy gondom ezt irja ki mikor elkezdtem telepíteni :
    A telepítés sikertelen. A rndszerben történt minden változtatás visszaálításra kerül.
    Hibaelhárítással kapcsolatos tippeként látogasson el a következő oldalra : http://support.hamachi.cc

    Most mit csináljak ? HELP !
  • jani87
    #1387
    HALI mindenkinek egy kis magyarátat kellene. megcsináltam a hállózetot belépünk a haverokkal lát mindenki mindenkit belépünk a worms armageddonba LAN rész csinálok egy hostot és senki nem lát senkit na ilyenkor mi van tűzfal nincs. abben kellene segítség ELŐRRE IS KÖSZI
  • destroyer91
    #1386
    Csáó all!Vki lécci irja,h hogyan kell a warhammer 40000-el hamachin keresztül játszani?Blőttük a hálózatot,belépünk a game-be beirjuk az ip-t,és semmi nem történik csak visszautiasitja, a tűzfal kikapcsolás sem segitett...Előre is kösz a választ!
  • Csaba42
    #1385
    Akkor majd meglátjuk egy 0.9.9.9 < x <= 1.0.1.5 verzióval. :) Köszi a segítséget!!!
  • Balumann
    #1384
    Sajna nem tudom de szerintem mennie kellene.
  • Csaba42
    #1383
    Köszi szépen a segítséget! Jobb híjján a Far Cry-t próbáltam ki (havernak nem volt meg a CSS :)), nem tudom, ismert-e ennél a játéknál ez/egy hasonló a probléma másnál is, mert ha igen, akkor kipróbálunk egy másikat.
  • Balumann
    #1382
    Na várjunk. Hamachis IP címet routerben te hiába állítasz be. Az IP címet a Hamachi használja fel, a szerveren keresztül azon kapcsolódik a másikhoz. Neked amit tűzfalon/routeren engedélyezni kell az a Hamachinak a TCP és UDP portja (van egy alap port is de be is tudsz állítani egyet Hamachiban is).
    A valós IP-t is felesleges felvenni, mivel a Hamachi kliensen és a szerverén keresztül történik a kapcsolat mással. A játék meg a virtuális LAN kártyát fogja nézni, nem az internetkapcsolatot (az internetet a Hamachi kliens használja).
    Aztán amit már sokszor leírtam, Hamachi 1.0.1.5 -ös vagy korábbi verziót tegyetek fel (azért 0.9.9.9 felettit sztem :D), az újabb verziókkal vannak prbolémák.
    A pingelés előfordulhat, hogy nem működik, ettől a játék általába működik.

    Pontosan melyik játék az amivel nem sikerl játszani?
  • Csaba42
    #1381
    Sziasztok!

    A Hamachi szerint a hozzám csatlakozott userek ready állapotúak, de mégsem tudom őket pingelni, valamint a játék alatt timed out hiba jelentkezik, ha megpróbál vmelyikük kapcsolódni a szerverhez. Ez szerintetek miért van? A McAfee tűzfal beállításainál felvettük a hamachis IP címeket. Esetleg lehet az baj, hogy a routerben nem ez, hanem a "valós" IP szerepel a Hamachinak kiválaszott portnál?

    Üdv!
  • kaposi1
    #1380
    Szia!
    Okés.Már látom is a Hamachin.
    Majd kereslek priviben.

    Akinek kedve van szintén csatlakozhat.
  • HUN BECSEHELY
    #1379
    Kösszy.Beléptem."Tompyka"-névvel.
  • kaposi1
    #1378
    Szia !
    Nekem van GTR2-es szerverem, de most sajnos du-os vagyok.

    GTR2euroman
    Pass:simbin

    Egyebbkent sokat jatszok online Laci neven.
  • HUN BECSEHELY
    #1377
    Valaki nem csinál szervert GTR2,RACE-re.Vagy ha van rá igény,akkor csinálok én.Csak szóljatok vissza.
  • Hawk06
    #1376
  • HUN BECSEHELY
    #1375
    http://www.planethamachi.com/net_public.php?filter_name=%26%2365533%3B&filter_type=game&filter_desc=&filter_c=&limit=*

    Ez a jó!
  • HUN BECSEHELY
    #1374
    bocs Srácok nem jót nyomtam be
  • HUN BECSEHELY
    #1373
    Aki hállozatokat keres Játékokra,az nézze meg ezt:http://www.hsw.hu:8080/index.php?headlinesid=10786

    Nekem bejött:)
  • KILLER2
    #1372
    Sziasztok. Kérnék kis segítséget abban, hogy lehet-e és ha igen, hogyan Halo 2-vel hamachin játszani. Meg ha lehet, akkor jöhetne 1-2 Halo 2-s hamachi szerver is, ha tudtok. Google-ben nekiláttam keresgélni, de az szarik az ékezetekre és így a halo az többnyire HALOzat lett, szoval nem jutottam vele semmire.
  • csingacsguk
    #1371
    Sziasztok!
    Sudden strike-val szeretnénk játszani neten, hamachival, viszont van egy kis problémám. Látok mindenkit hamachin, a játékon belül is látom a servereket, viszont nem tudok rájuk csatlakozni. Rámegyek a serverre, 10 másodpercre lefagy a játék és utána olyan mintha semmi sem történt volna.
    Ha valaki tud segítsen!
    Köszönöm
  • Balumann
    #1370
    Új hamachival semmi nem megy :B (legalábbis nálam). Régebbivel simán megy minden, Vegas is.
  • alma2
    #1369
    Siman beconfiguralod az xp-ben a vpn-t aztan hamachit el is lehet felejteni. Persze sok jatekosnal mar nem olyan kenyelmes, de par playeres coopban nem nagy ordongoseg a windowst beallitani.
    Sot a rainbow six vegas is megy igy siman, mig ugye az uj hamachival nem megy.

  • Hawk06
    #1368

    Engem is nagyon felbőszített már..sajnos én sem tudok helyetesítő progit...
  • Balumann
    #1367
    Sajnos nem nagyon van ami tudja helyettesíteni. Régen használtunk egy programot, az a neve hogy GIT (Gamers Internet Tunnel). Nagyon nehéz beállítani, és csomó akadályozó tényezője van.
    Nemtudom miért nem megy, valamit csinálnak ami akadályozza most a szolgáltatást. Meg fog javulni valamikor. Volt már, hogy 2-3 napig nem ment. Ez van.
  • wander01
    #1366
    most komolyan. mi a bánatos retkes szarért nem megy a hamachi? egész nap nem lehet egy darab rohadék hálozatot sem csinálni mert nem tud ez a szar csatlakozni. ekkora trágya szart. tud valaki mondani valami helyettesítő progit hamachi helyett?
  • THeArrow
    #1365
    ha ügyesen csinálod igen :D
  • gallik
    #1364
    pénz lehet keresni a hamachival ? :)
  • THeArrow
    #1363
    igen csakh már 1-2hete ezt csinálja :) és sajna nem 1-2 forint múlik ezen hanem egy picit több
  • Balumann
    #1362
    Valószínű fejlesztenek, vagy elrontanak vmit. Ez sajnos egy, ilyen szempontból nem túl megbízható szolgáltatás
  • THeArrow
    #1361
    hali, figyeljetek már, mért van az h mostanába mindig offline a server jóidőkre... elég sok pénzem múlik a hamachin és nemtudom mért ha vki tudja esetleg pötyögesse már be pl0x köszi