2080
  • Ley Roland
    #1480
    Üdv !
    Én mégse raktam újra és még is hamachi nélkül is tudunk játszani :DD
  • gallik
    #1479
    gond van a hamachi hálózatokkal másnak is ?
    tegnap sem, és most sem jó.a szinkronizációnál vagy 2 percet gondolkozik, aztán belép, de nem működik semmi(nem tudok csatlakozni, se hálózatot létrehozni)
    köszi
  • kaposi1
    #1478
    Mindha csak en irtam volna ezeket a sorokat.
    Szinten Nod32-rol Avastra.
  • Balumann
    #1477
    Hamachi 1.0.1.5 -ös verziót rakj fel. Hogyhogy nem tod melyik benne a tűzfal? Advanced módra váltasz, settings, firewall, és disable filtering vagy vmi ilyesmi... (tűzfal = firewall...).
  • DarkSector
    #1476
    1.0.1.3-as a legjobb.
    Ami neked van az a legújjabb viszont sok játéknál nem működik.
  • Ley Roland
    #1475
    ÜDV :D
    Nekem azt mondták hogy azért nem tom felrakni mert szar a tűzfalam :S
    Ma reggel ki is derült mert amikor bekapcsolom a gépet akkor kijön hogy tűzfal nincs bekapcsolva és ez kijön minden bekapcsolás után :SSS
  • akf
    #1474
    modosítom az előzőt, a nod 32 már nincs.. túl sok mindenbe beleszólt inkább avastot raktam fel
  • akf
    #1473
    sziasztok, segítséget szeretnék kérni h mit és hol kell beállítani ?

    hamachi 1.0.2.5-öm van használható ez egyáltalán vagy régebbi kell ?
    Zonealarm 7.0 kiengedve a hamachi ezen kívül lejjebb kell még venni vlm védelme ?
    Nod 32 3.x es van abban elvileg ki kell kapcsolni a tűzfalat de sajna nem vágom melyik benne a tűzfal
    előre is kösz a válaszokat
  • DarkSector
    #1472
    Jah értem mert állítólag akkor tudom csakhasználni a world chat opciót.
  • Balumann
    #1471
    A premium az szerveren keresztüli szolgáltatás, és a fizetett is időleges. Nem tudod kijátszani.
  • DarkSector
    #1470
    csőtök
    Ha valakinek megvan az 1.0.1.3-as premium hamachi, akkor megköszönném, ha feltöltené nekem.
    Előre is THX
  • Balumann
    #1469
    A feltöltést kell nézni inkább. CoD 4-nek kicsi a sávszél igénye, egy 512-es feltöltéssel elbírsz szerintem 5-6 embert. Nem tudom pontosan mennyivel kell számolni ez most csak egy tipp.
  • #1468
    Köszönöm a segítséget!

    7megás netem van, szerinted ha indítok egy szervert az hány embert bír el?
  • Balumann
    #1467
    Rá kell kattintani a bekapcsológombra, hogy kapcsolódjon :D
  • #1466
    Közben megoldottam, köszönöm a segítséget, remélem menni fog!
  • #1465
    Nálam valami gríz lehet. A Hamachi azt jelzi, hogy OFFLINE vagyok.
    Csak tippelek, de a Connection beállításnál ezt írja:
    Not connected
  • Balumann
    #1464
    Semmit nem kell konfigurálni, 1.0.1.5 -ös Hamachit tegyetek fel, létrehoz vmelyikőtök egy szobát hamachiban (crate network, szobanév és pass), cimboráid csatlakoznak oda (join network, szobanév és pass).
    Mindenkinek 1.0.1.5 -ös verziójú Hamachi legyen fenn, és EsetSmartSecurity tűzfala legyen kilőve ha az van fenn (NOD32 3-as verziója).
    Utána CoD 4-ben crate szerver (ajánlott akinek a leggyorsabb nete van), és többiek find server, LAN és ott meg kell jelennyen, ha nem akkor konzol és connect **.**.**.**:****
    ** -> hamachis ip:port (a portot a játék adja meg ,szerver készítő látni fogja ha nyom egy TAB-ot ha már betöltötte neki...)
  • #1463
    Lehetne egy kérésem?

    Elmondanád hogyan is kell pontosan konfigurálni a Hamachi-t, úgy hogy COD4-el tudjunk játszani pár cimborával?

    Köszönöm előre is!
  • Balumann
    #1462
    Hamachiban, nem lejalszavazni kell hanem eleve úgy kell szobát létrehozni h megadsz egy szobanevet meg egy jelszót
  • #1461
    "csinál valaki egy szobát lejelszavazza"

    Ezt a Hamachiban, vagy a játékban kell?

    Hamachi-ban nem találtam ilyet.
  • Balumann
    #1460
    De biztos másokkal is szeretnének játszani.
  • Balumann
    #1459
    Nincs fennt véletlenül EsetSmartsecurity (NOD32 v3), mert ha van akkor tűzfalát lődd ki, mert az nem engedi át a Hamachit. Állítsatok be magic optionsba 2 portot, mind2 gépen sztem másikat, hátha az a baja, hogy a kliens az IP cím alapján akar, de a router miatt ugyan az a fő ip cím, de a port akkor legyen más :S Nem tudom, nem próbáltam még routeren keresztül használni Hamachit.
  • hapi
    #1458
    ha routerrel össze van kötve a két gép hamachira már nincs szükség
  • csabika6630
    #1457
    letöltöd
    feltelepited, beállítassz magadnak nicket
    elinditod, csinál valaki egy szobát lejelszavazza
    utána ti csatlakoztok hozzá. és ennyi a tűzfalba meg engedélyezni kell a hamachi.
  • csabika6630
    #1456
    Elindítok egy játékot és csak az egyik gép látja a másikat a másik nem ==> csatlakozásnál időtúllépés :(
    Mit állítsak át?
  • #1455
    Sziasztok!

    Egyáltalán nem ismerem a Hamachi programot.
    COD 4-et szeretnénk játszani a haverokkal, hogyan kezdjünk neki?

    Tudnátok segíteni?
  • Balumann
    #1454
    A Hamachi szerveren keresztül működik, a kliens neten a szerveren keresztül kapcsol össze akivel 1 szobában vagy, így elméletileg nem zavarhat be a router.
  • csabika6630
    #1453
    senki?
  • csabika6630
    #1452
    Sziasztok.
    adott egy router ami szétoszja a netet két gépre.
    Ha felrakom mind2 gépre a hamachit akkor tudunk egymás ellen játszani? az hogy egy modem van az nem kavar be valamit?
    Jah és pl a lord of the ringsbe hogy csináljam?
  • Balumann
    #1451
    Alul a középső gombra ha rámentek akkor 2 lehetőség van, Crate network és Join network. Te létrehoztál egyet (név + jelszó), neki JOIN és be kell írni azt amit te megadtál névnek és jelszónak. Ekkor már LAN kapcsolatban vagytok.
    A játékban egyikőtök csinál egy LAN szervert, másik meg vszínű látn fogja a szerver keresőnél ha LAN-ra (helyi hálózat) állítja. Ha nem látja és van IP csatlakozás, akkor beírja a TE (szerver készítő) IP címedet és menni fog.

    Ellenőrizzétek, hogy Hamachi mind2-töknek 1.0.1.5 (vagy régebbi) verzió legyen, a játék verziója is egyezzen, és ha vmelyikőtöknek fenntvan az Eset Smart Security (NOD32) 3, akkor annak a tűzfalát lőjjétek ki.
  • mejik
    #1450
    Jaj és az előzőhöz hozzátenném még azt, hogy az 1.0.1.5-ös verzió van fent
  • mejik
    #1449
    Sziasztok!

    Hamachi-val kapcsolatban kellene segítség!

    Kaptam egy IP-t a progitól ( pl: 3.4.5.6 ) és ezután létrehoztam egy új hálózatot ( pl: első hálózat ), és ehhez az új hálózathoz adtam egy jelszót is (pl: jelszó). /a példák csak kitalált dolgok/

    A kérdésem az lenne, hogy hogy tud egy ismerősöm ehhez a hálózathoz csatlakozni úgy hogy tudjunk játszani a LiveForSpeed-el ezen keresztül?

    Ha lehetne, akkor írd már le, hogy neki vagy nekem mit kell beírni vagy a játékba vagy a hamachiba, hogy működjön.


    Köszönöm!
  • Ley Roland
    #1448
    Nekem még azt is mondták hogy a tűzfalammal van a gond ! :-(
  • KILLER2
    #1447
    Eset Smart Security 3.0.551.0 -na ez van nekem. Ezt jól eltaláltam xD
  • Balumann
    #1446
    De csak a 3-as (új) verziójú NOD-ba van tűzfal (pontosabban Eset Smart Security 3 a neve) :D
  • KILLER2
    #1445
    Jókor szólsz, egy éve NOD32-t használok xD
  • Balumann
    #1444
    Ez furcsa, mikor mi próbáltuk semmit probléma nem merült fel, csináltam szervert és egyből ment. Szerintem próbáljátok meg patchelni.

    Egyébként nem megy véletlenül a NOD32 3-as verziója valamelyikőtöknél? Ha megy akkor a tűzfalát lőjjétek ki, ugyan is nálam pl. egyáltalán nem engedi át a Hamachit.
  • KILLER2
    #1443
    További problémáim merültek fel a generals-al. HAverral feltettünk az 1.0.1.5-ös verziót. Csinált egy hamachi szervert, aztán egy lan szervert is a generalsban, de nem láttam és IP alapján se tudtam csatlakozni (az ő hamachis IPjét adtam meg a szerver IPjének), mert a jó öreg connection timed out (vagy valami ilyesmit, mert közben feltettem a magyarítást, aztán már csak valami olyasmit ír ki,h ogy nem siekrült kapcsolódni). Megpróbáltuk fordítva is, hogy én csináltam a LAN-t, de úgy se működött. Végül már én csináltam a hamachis szervert, emg a generalsos szervert is. Akkor ő látott engem a játékban, de én őt nem és amikor szervert csináltam, neki is kiírta, hogy connection timed out. Mindkettőnknek 1.0-s a generals-a és a beállításokban a hamachi IPje van megadva a LAN IP-hez.
    Mi lehet a baj?
  • Ley Roland
    #1442
    hát az lesz hogy újra rakom :D
  • Balumann
    #1441
    Amennyit szarakodsz már rég újra tehetted volna a Windows-t és mindent... (az 1-2 óra...). Ebben már nem tudok sajnos segíteni, én kb. 3 éve használtam... akkor is több-kevesebb sikerrel.