2080
  • cbr688
    #1520
    itt szépen leírnak minden lépést:http://gearsofwarweb.extra.hu/
  • Hawk06
    #1519
    Mi a szarért nem lehet online lenni egy networkon?
  • Hawk06
    #1518
    Jah az elég gáz,de sajnos nem tudok segíteni enyyiből amit leírtál.Próbáljatok meg új networkot létrehozni a régit meg töröljétek.
  • cbr688
    #1517
    talán a gears of war fórumon(ha még van ilyen)volt h hamachi fix nevű fájlt kell leszedni,meg át kell állítani egy csomó mindent...nem egyszerű,már nem tudom hol láttam,de azzal indult nekünk is,sok sikert!
  •  Evil
    #1516
    Gears of Wart szeretnénk játszani hamachin keresztül, routert beálitottam havernak nincs routere, pingelni tudjuk egymást rendesen, látom a servert amit csinál viszont amikor csatlakozni akarok tölt egy darabig majd kidob ugyanez van cod4 ben is server connected timeout. Érdekes dolog hogy a serverét All seeing eyeből vezérelni is tudom cod4 ben map váltás stb megy. Viszont csatlakozni sehogysem. Viszaolvasások alapján felraktuk az 1.0.1.5 ös verziót meg még vagy egy kismilliót de egyikel se megy. Nekem Vista ultimate 64 van neki pedig 32es Vista ultimate. Ip cimére csatlakozva működik a cod4 gond nélkül viszont Gears of War ban nemtudom hogy lehetne csatlakozni Direct connectel, olyat találtam hogy consolba: open és az ip cime de ezel se megy semitse csinál rá a játék. Előre is köszönöm ha van valakinek valami ötlete.
  • xxdani
    #1515
    óóó értem. :( a fene a sok usert :). de most éppenséggel megy (kop kop kop) csak egy baj van hogy akivel játszani szeretnék azt nem tudom pingelni. ez gondolom baj nem? milyen gyógymódok alkalmazhatóak?
  • Hawk06
    #1514
    Szóval nincs semmi gond a hamachiddal,a szolgáltatás fosik.Kell várni majd elindul..
  • Hawk06
    #1513
    ..mert globális lepusztulás sujtja:)
    De komolyan,szerintem sehol se megy,még volt ilyen és lessz..:(
  • xxdani
    #1512
    mert ugya úgy kéne működnie hogy power on majd jobb lent arra a háromszögre kattintok és beírom a hely nevét ahova csatlakozni szeretnék. de ez nem megy egyszerüen és így meg nem lehet rome total war-ozni
  • xxdani
    #1511
    sziasztok. miért nem tudok semmit se művelni hamachival? nem akar sehova se csatlakozni pedig tegnapelőtt még ment. már újratettem 3szor de semmi. előre is köszi
  • vasko
    #1510
    Senki semmi jó ötlete, tanács???
  • vasko
    #1509
    GTR 2 szeretnénk hamachin keresztül játszani, de sehogy nem jön össze, próbáltuk mr minden hogyan, de nem megy, valaki tud rá valami tuti jó megoldást??
    Előre is köszönöm!
  • vagamo
    #1508
    Van! Clubból lehet elvileg! Inter clubb! Legalábbis másik akiknek ACE rangjuk van ezt állítják, hogy nekik így sikerült!
  • Balumann
    #1507
    Igen jól tudod. De a Hamachit csak el kell indítani, belépni egy szobába ahol van valaki akivel tudsz játszani.
    De én akkor sem emlékszem LAN-ra a TDU-ban, előbb azt kell megnézni, hogy tényleg van-e benne ilyen lehetőség.
  • vagamo
    #1506
    Én sem tudom,de akik már elérték az ACE rangot azt mondák Speedlimitnek, hogy ilyen módon sikerült nekik! Clubban kell és az Inter-Clubbot választani, elvileg lehetséges! Mivel az ACE rangot bug miatt csak LANba kötött számítógépekkel lehet elérni! Ez a progi pedig ha jól figyeltem ezt a célt szolgálja!
  • Balumann
    #1505
    Én nem tudok róla, hogy a TDU -ban lenne lan mód
  • vagamo
    #1504
    Van valaki aki tud segíteni a beállításokon, hogy a TDU-t összetudjuk hozni?
  • DarkSector
    #1503
    Az a konzol maga a szerver.
    Utána mégegyszer indítsd el a gépeden a cod2-őt, és ha a JOIN-ba mész akkor látni fogod a saját szervered, vagyis a CONSOLE-t, és arra csatlakoznak a többiek is.
    A Console-t ha bezárod, akkor maga a szervert zárod be.
    Ha meg irkálni akarsz kintről a bent lévő embereknek, akkor írd a konsole-ba az alsó csíkba a "say" szót, azután egy "space" vagyis egy szünet és azután azt amit üzenni akarsz és "enter".
  • asenik
    #1502
    Sziasztok!
    Azt akarom kérdezni hogy a Cod2-őbe hogyan tudok szervert csinálni? mert rámegyek hogy LAN kilép bejön a CONSUL és semit se csinál,
    Itt mit kell csinálni?
    előre is kösz!
  • ponty1
    #1501
    MAGYAR Star Wars Battlefront szerver adatai itt:

    http://www.planethamachi.com/net_detail.php?&net_detail=Star+Wars+Battlefront+%5BHUN%5D

    Gyertek ti is jót játszani!
  • Neoncsoves
    #1500
    van 1-2 tört szeró... pl a bithumen
  • Balumann
    #1499
    Nem tudom h az elmúlt időben valamit változott-e volna. Ha még ugyan úgy kell, akkor: létre kell hozni egy accountot, belépni, aztán VISSZA és utána lehet menni LAN-ra, létrehozni szervert vagy csatlakozni.
  • DarkSector
    #1498
    Háát.
    Max hamachin.
  • keménypetya
    #1497
    Hellosztok.Azt szeretném kérdezni h hogyan lehetne a crysissel multiba játszani nem eredeti játékkal?
  • SHARER
    #1496
  • Kontrakcio
    #1495
    Hali! Vistára felcsaptam a hamachit és nem tok kapcsolódni a hamachi hálózatri adapterhez :S tud vki segíteni?

    előre is köszi!
  • kaposi1
    #1494
    Mondjuk innen!
    A Tobbit pedig megtalalod
    itt a 8547-es hozzaszolasomban.
  • shamboy
    #1493
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem.Elég sokat Dotaztunk a barátokkal ,de most nem látjuk egy játékát.Ki próbáltuk régebbi verzióval is ,de akkor se látjuk.
    Tűzfal is be van állítva.Vistával és Xpvel is próbáltuk akkor se látjuk egymást.

    Előre is köszönöm a segítséget
  • Szerdzso Cortez
    #1492
    Sziasztok!Segítségre volna nekem is szükségem.Hamachi-val még nem igazán foglalkoztam.Egyik haverral szeretnénk játszani GTR 2 -Fia GT Racinggel.Nagyra értékelném ha valaki tudna segíteni:
    - Honnan tudom leszedni a Hamachi-t
    - Hogyan tudom megfelelően konfigurálni
    - Hogyan működik a csatlakozás(join/host)

    Ezen a címen vegyen fel msnre:[email protected] vagy
    ide írhat e-mailt:[email protected] aki tud segíteni.

    Előre is köszönöm a segítséget

    ui:Esetleg valamivel
  • QuickHUN
    #1491
    Köszi Balu a segítséget:)

    Valaminick ,sajnos a kerio egy átkozott tűzfal,még ha kilövöd is akkor is amit egyszer letiltott az kikapcsolás után se müxik:)
    magam sem értem miért:)
    Válts tűzfalat,aki elkezdi használni az gyorsan abbahagyja:)
  • Balumann
    #1490
    Én nem hiszem h tűzfal okozna ilyen problémát, biztos nem te vagy az első aki Kerio-t használ ez ellen. Egyébként meg 1 próbára miért nem lövöd ki (én pl soha nem használok tűzfalat, úgyh nem az a kis idő alatt fog felrobbanni a gép :o).
    Valami mással akadhat össze, lehet h win reinstall segítene.
  • valaminick
    #1489
    Hali!

    Látom "sajnos" senki nem tapasztalt ilyen hibát ... probáltam utána keresgélni, de nemigazan talaltam erre a konkrét dologra megoldást..A Nod32 -ben beraktam kivétlek közé mert ezt is olvasam hogy ez is gond lehet, de a probléma fenn áll kerio miatt gondolom.
  • Balumann
    #1488
    Tehát logikusan arra következtetek, hogy fog menni játék közben is. De igazából én nem nagyon használtam még több fiókot, főleg nem egyszerre és így.
  • Balumann
    #1487
    valószínűleg igen, ha a másik fiókban háttérben működik a kliens (tehát válaszol a ping kérésre), akkor mind1 hogy másik fiókból megy a játék, tudja használni a hamachi kapcsolatot.
  • QuickHUN
    #1486
    szia

    Nagyon köszi a választ :)
    Másik gépről megpingeltem,vagyis jött a válasz és írkálta az ip t és a gyorsaságot,akkor müxik ugye ?

    csokika
  • Balumann
    #1485
    Huh hát ez egy érdekes kérdés. Ezt ki tudjátok próbálni, indítsd el a Hamachit (legyél benn valakivel egy networkba), lépj át másik fiókba és kérd meg a partneredet, hogy pingeljen meg. Ha működik a ping akkor a kapcsolat megvan.
  • valaminick
    #1484
    Hali!

    egy olyan problema lenne hamachi (1.0.2.0) hogy ha elinditom egy ido utan a cpu hasznalat felmegy az egekbe es ott is marad az svchost.exe nél..
    Kerio tuzfal van fenn.. valaki tapasztalt mar hasonlot?
    koszi
  • QuickHUN
    #1483
    Sziasztok

    Egy kis tanácsra lenne szükségem :)
    Adott egy számgépben egy felhasználó,fellépek vele a kész hamachi hálózatra, és játszok ,mert nekem a játékhoz kell a hamachi!

    A kérdésem az volna ,ha csinálok a windowsban egy másik fiókot,és átlépek oda ,akkor már nem tom megnyitni a hamachit persze, ez azt jelenti ha innen is elinditom a játékot akkor automatice ugyan ott van ?
    vagyis a hamachi hálózatban ?
    met lényeges hogy fent legyen ha játszok !
    végül is mikor átlépek a kapcsolat nem bontódik ,és ebből gondolom hogy itt már hamachi megnyitása nélkül benne van !

    Remélem érthető :)
    majdnem belebonyolódtam :)

    előre is köszi skacok a választ :)

    jo8
  • Ley Roland
    #1482
    bíztos :D
  • DarkSector
    #1481
    ....azt úgy hívják, hogy SP.