2080
  • Master Rick
    #1560
    Hi all! Vistán miért nem látjuk egymást hamachin ha játszani akarunk??? Már ezerféle dolgot próbáltunk haverommal, a Tűzfal kikapcsolásától kezdve a különféle Hálózati beállításos macerával... És XP-n simán láttuk egymást, ugyanazzal a hamachival(1.0.1.5), most miért nem? ha vki tud vmi megoldást plz help
  • Fenrir
    #1559
    Közben megoldottam a problémát, akinek lenne ilyen gondja az menjen el ide és csinálja végig amit leírtak.
  • Fenrir
    #1558
    Valaki tudna segíteni?

    Még régebben használtam Nexus TJI játékkal, akkor ment is hiba nélkül de akkor egy időre abbahagytam és úgy néz ki hogy a hálozatból is kidobtak/kiestem stb.

    Tegnap újra feltettem, de csak eddig jutottam benne és itt elakadtam:



    Hogyan tudok csatlakozni egy hálózathoz?
    Csak a Power On és a Configure Hamachi gombok aktívak, a másik kettő egyfolytában inaktív.
    A http://my.hamachi.cc/ oldalon regisztráltam magam és elvileg azt az ipt is hozzáadtam kliesnek amit maga a program a fejlécben ír viszont a Requests-nél ez van:

    Pending requests

    Address Expires in
    5.64.251.70 9 hours

    Ilyenkor mi van? Végigolvastam a faq-okat de nem derült ki számomra, hogy melyik lépést rontottam el vagy hagytam ki.
  • teddymac
    #1557
    Valaki nem tudná leirni,hogy lehet elinditani NWN2 hamachin ?
  • warriorGula
    #1556
    bocs de nem olvasom el az összes hozzászolast emrt naon sok van csak egyvalamit tudok (és remélem ezzel segítek) annak idején nekem egy hetembe kerult hogy megtalaljam a sok hamachi gond közül azt amek arra vonatkozik hogy a jatekban nem latjuk egymas letrehozott lan hálózatait.......mindenhol allitgattam masok tanacsara mindenfele windowsos meg tűzfalas baromságokat....pedig erre a problémára igen egyszerű a megoldás az ujjab verziók szarok a legujabb tökéletesen működő hamachi az a 1.0.1.5. ös verzió..
    (remélem tudtam segiteni nekem ez volt a probléma és miutan lecseréltem erre a verziora már simán nyomtam pl supreme commandert, terminator 3 at, flat out 2 őt, empire earth 2-t, jedi academyt, cod okat stb...)
  • bacow
    #1555
    hello kellene egykis segitség amikor csatalkozni akarok a hamachival ezt irja ki Mediation server has rejected your login request mi lehet a gond?
  • SHARER
    #1554
    Új hálózatlista hozzáférés
  • mike0013
    #1553
    hát, olyan hiba van, hogy én látom amit írnak nekem, viszont én már nem tudok nekik írni, mert nem látják... és ez nem csak nálam van így, barátomnak, akinek 1.0.0.36-osa van, annak is ilyen, viszont egymással tudunk beszélni:)
  • Balumann
    #1552
    Sajnos egyik kérdésre sem tudok biztos választ adni, 1.0.0.x verziók úgytudom a regisztrybe tették a mentéseket (sajnos pontosabb helyet nem tudok mondani, én nem tudtam - nem is próbáltam - kimenteni az adatokat). A CHAT-el kapcsolatban, nem hallottam még ilyen problémáról, hogy ne lehetne beszélni újabb verzióval. Olyan h nem látom vkinek az üzenetét előfordult már, de a görgővel fel kell egyet görgetni aztán vissza 1-et és már látszik is :D (de gondolom nálatok más hiba van akkor). Nem tudom sajnos.
  • mike0013
    #1551
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy nekem 1.0.0.36-os verzióm van, egyik haveromnak is... tökéletesen megy minden, tudunk chatelni is, hogy legyne játék, stb... viszont akinek 1.0.1.X-es verziójú a hamachija az nem látja az írásom, de csatlakozni tud játékokban! Ez megoldható valahogy, hogy lássa az írásom! Ezzel a verziójú hamachivel tudunk csak játszani az egyik játékkal, szóval leváltani nem fogom:P Illetve még azt kérdezném, hogy hol tárolja a 1.0.0.X-es hamachi a beállításait, amit ki lehet menteni, mint az 1.0.1.X-eseknél az appdata/hamachi mappa...
    Köszi a válaszokat előre is!
  • kifli
    #1550
    Hello
    Olvastam egyszer valahol hogy meg lehet azt csinálni hogy ha lejár a prémium liszensz akkor ki kell törölni valami bejegyzést valahonnan és akkor újra tudom a 30 napot kezdeni. Pls segítsetek hogy mit kell kitörölni mert nem férek be egy hálózatba premiummal beférnék. köszkösz
  • Balumann
    #1549
    ITT olvassátok végig a FAQ-t, hátha segít.
  • John Cena
    #1548
    érdekes:S:S
  • Paranoia
    #1547
    de mi 5en vagyunk és nem igaz,h senkinek nem jó

    gondolom,ha nem megy a PINGelés egymás közt akkor eélytelen:S
    de ha bent a játék csetjébe meg látjuk 1mást,dumálunk akkor nem értem,h mivan:S
  • John Cena
    #1546
    mi NFS-el avgyunk így nem midnínki tud szervert csinálnI:S:S fogalmam nincs mitől lehet:S
  • Paranoia
    #1545
    hi
    c&c:tw nyomnánk,de nem nagyon sikerül:(
    felraktuk a hamachit,csináltunk szobát bent van mindenki.
    belépünk a játékba többjátékos->hálozat....
    ott vagyunk csak ahogy vki elkezd pályát csinálni az elis tünik:s és nem látjuk a pályát amit indít:S
    vmi ötlet
  • janikazs
    #1544
    http://dlh.net/getfile.php?54:417e9d0f39bcba6b:f4b88880819bdf00:cheats/pc/big1/NFSU2all.rar

    Én is ezt használom. Tömörítsd ki a C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2 mappába. Ott lesz a saját mentésed is. (Ezt másold be a sajátgépben a címhez. Csak a "Rendszergazda"-t írd át a saját felhasználónevedre ;)
    Ha valami nem megy szólj ;)
  • John Cena
    #1543
    kerestem de nem találtam + ha találok akkro meg másold eb ide és ide de sose találom megXDXD
  • janikazs
    #1542
    Tölts le egy mentést netről (vagy adok én neked) :D Aztán ha gondolod tolhatnánk :D
  • John Cena
    #1541
    én s evok pro hívtam ahverjaiamt 100% mentésekkel jönnek én tartok 50nél:S:S
  • janikazs
    #1540
    hy! én mennék nfs-ezni :D bár én se vok vmi jó :S :D
  • Marvi
    #1539
    Hát azokban sajna béna vok...de lehet eccer még élek a lehetőséggel:)
  • Kontrakcio
    #1538
    én meg c+c3-ra :)
  • John Cena
    #1537
    én maximum NFS U 2 re tudlak meghívni:)
  • Marvi
    #1536
    Ahoi...a nosztalgia nevében nem létezik véletlenül egy magyar hamachi szerver COD1-hez? ugy játszanék egy jo kis pavlov-ot rajta...csakhát nincs kivel a netes szerverek meg mind moddoltak vagy cheaterk vannak fent és azt nem szeretem.....
  • krampusz140
    #1535
    Ahh ezer kosz igy mar sikerult:D
  • John Cena
    #1534
    ahaaa kösz iszépen amúgy én az NFS: U"-őt be maygarosítottam szóval csak ezt kell úgy mond csak kitörölnöm:
    ADDR=%%bind("159.153.253.82")
    és normálisan hamacsiban networkot cisnálunk azt LANON EGY SERC AZT ONNANTÓL PÁLYA CSINÁLÁS PLÉ GÉM??
  • Balumann
    #1533
    Majdnem írtam hogy nem tudok hol, a régi oldal megszünt ahol ezeknek voltak leírásai. De a régi FAQ-ba beleírtam (úgy emlékeztem csaka Most wantedet de akkor ezt is):

    Need for Speed Underground 2:

    A NfS Underground 2 főkönyvtárában notepaddal nyissátok meg a server.cfg nevű fájlt, Notepaddal v. valamilyen szöveg szerkesztővel!

    Találtok egy ilyen sort:
    ADDR=%%bind("159.153.253.82")

    Ezt töröljétek ki!

    Ez után:

    "1 valaki csináljon szervert, (LAN -> Lobby -> Host LAN Server -> Lobby -> Create Game -> Set up the game /-> Wait for other players -> Start Race/)

    A többiek meg csatlakoznak (LAN -> Join the server -> Lobby -> Join Game -> Wait for other players -> Ready)

    Nekem nem volt alkalmam ezt kipróbálni, saját tapasztalatokkal nem rendelkezem. (ezt naggyából szó szerint fordítottam!)"
  • John Cena
    #1532
    ajj:S:S utána nétnél pls mert nekem ötletem sincs!
  • Balumann
    #1531
    NfS U-hoz módosítani kell valamit, de sajnos nem tudom mit.
  • Balumann
    #1530
    Próbáld csökkentett módban felrakni.
  • krampusz140
    #1529
    Ahojj. tudna nekem valaki segiteni az a problémám hogy amikor elér ide a telepites "Hamachi hálózati meghajtó telepítése" megáll hibát ir ki és azt mondja látogassak emg 1 bizonyos oldalt. mar minden verziot probaltam feltenni es ugyan ez. nemtom mi a gaz... vki help plz
  • John Cena
    #1528
    Srácok Hamachin próbálok haverokkal NFS: U2-vel nyomni de valamiért a játékba nem érzékeli be hoyg csinéáltunk már hamachin Networkot m ileeht aprobléma mindent rendesen me gcsináltunk csak ahol "szervert kell keresni" ott nem talál semmi féle szervert leeht az abaj hogy NFS U2 egyik európai verzió a másik meg amcsi??
  • Kontrakcio
    #1527
    igazábol jól megfogalmazted mi a probléma :D
  • ALMA06
    #1526
    SZIASZTOK!HAVEROKKAL SZERETNÉNK HAMACHIN NFS EZNI DE NEM JÖN ÖSSZE AKINEK VAN ÖTLETE SEGITSN PLEASE!
  • Balumann
    #1525
    Meg kell keresni a játékban a LAN-t, aztán egyikőtök szervert csinál, másik csatlakozik. Hamachin nem szervert csnálsz hanem csak Network-ot (magyarra fordítva Szobát). Szervert játékban kell csinálni, LAN módban.
  • doncarlos
    #1524
    Hali! légyszi leírná valaki, hogy ok, addig eljutottunk, hogy hamachi - szervert csinálok - haverom látja (pesezni akarunk Pro Evolution Soccer 2008). És ezután mit kell tenni? A PES2008-ban ha network game-re megyek akkor be kell írni a cd kulcsot,meg a jelszót... tehát skkor hogyan tudunk játszani? köszi előre is.
  • piccolo555
    #1523
    Meg tudja vki mondani, hogy lehet játszani hamachin Jazz Jackrabit 2-t, me sehogy sem sikerül?
  • Balumann
    #1522
    Szerintem nézz körül ezen az oldalon: hamachi.workforyou.hu
    CoD 4-el nem nagyon tom mi lehet a helyzet, mert LAN-on nem ellenőriz CD kulcsot, tudom mert én is játszottam hamachin is.
    GoW -ról nem tudok nyilatkozni.
  •  Evil
    #1521
    Ezekel egyikel se működik. De akor térjünk el a Gears of Wartól és ugy kérdezem mértnem tudok haver serverére csatlakozni hamachi val call of duty 4 ben elkezd számolni aztán elkezdi ellenőrizni a cd keyt, elszámol 12 tőig és kidob connect timeoutal.(origi cod4 mindkettő szal az nemlehet a baja)