2080
  • kifli
    #1600
    gta4-et próbálta már valaki hamachin? lehet egyáltalán?
  • Hawk06
    #1599
    Ez kell mindkettőtöknek,töltsd le és írd fölül a régit, elötte nem árt csinálni egy másolatot az eredetiröl.
  • haki92
    #1598
    csá...haverommal szeretnénk a needforspeed underground 2-ővel nyomni de nem tudunk....mindkettőnknek megvan a hamachi...szevret is csináltunk fel léptünk rá stb stb...de a játékba nem látjuk egymást. HELP PLS
  • Rohamoszti
    #1597
    "A szerver jelezte, hogy jelenleg nagy számú kapcsolódási igényt tapasztal, ezért nem tud kapcsolódni pillanatnyilag."

    Nálatok is ez van?? Mi baja van? Mikor javul már meg?
  • Balumann
    #1596
    (már fennt is van :P de a forrás oldaláról kell letölteni a Far Cry -hoz a dolgokat)
  • Balumann
    #1595
    Itt találsz leírást, hogy hogyan kell a Far Cry -al játszani. De megírom mindjárt a Magyar Hamachi oldalra is (egyébként frissítettem azt is, beleírtam új tapasztalatokat).
    hamachi.workforyou.hu
  • somogyitomi
    #1594
    légyszives valaki segytsen már nagyon széppen kérném, az a helyzet, hogy fent van a hamachi és Farcy oznánk és mikor be irjuk a konzolba a hamachi ipét ki irja hogy csatlakozás és utána meg hogy időttúlépés... de miért van ez???? légyszives valaki mert már megzakanok...
  • Balumann
    #1593
    A Crysis-nál ha hamachival szeretnétek játszani, akkor is be kell jelentkezni online-ra (tehát profilet kell létrehozni és bejelentkezni mindenkinek). Ezután nem fogja kiírni, hogy megszűnt a kapcsolat.

    A premium megszüntetéséhez töröljétek ki a "C:\Documents and Settings\*neved*\Application Data\Hamachi" -ban a fájlokat. Ezután új profilet fog létrehozni (előtte lépjetek ki a hálózatokból). Sajnos nem mindenkinél működik.
  • Rohamoszti
    #1592
    Azt még nem említettem, hogy az a hamachim van amit itt nagy ajánlottatok, hogy 1.0.1.5
  • Rohamoszti
    #1591
    Helló, nekem egy elég érdekes problémám van. Van egyrészt egy Belkin routerem, másrészt DigiNet-em. A hamachi-ban villog egy sárga csillag ami szerint lejárt a premium hamachim, pedig kurvára a basic-ot raktam fel. A játékon belül (Crysis) látjuk egymás szerverét, azonban ha bármelyikünk csatlakozni akar, azt írja ki kapásból, hogy megszűnt a kapcsolat.
  • XRV
    #1590
    Én anno a basickel telepítettem fel az 100% és erre meg nekiállt azzal, hogy premium lejárt. Újra telepítés nélkül hogy tudom ezt megszüntetni? Idegesít az a csillag villogása.
  • R3TR0
    #1589
    HELP!

    Fel raktam a Hamachi 1.0.3.0 verziot mikor elinditom addig eljutok hogy power on nick megadom és utána a setting upnál egyszerüen nem megy tovább.

    Azt irja ki a tűzfal blokkolja de azt is kilövöm akkor is ugyan ez ta hibaüti adja vistam van mi a hiba???
  • gabori
    #1588
    A játék tök egyforma mindkettőnknél (colin5 alap, crack, hunpack..), patch egyikünknél sincs rátelepítve. A net az én oldalamon 30/20-as, a haveromén 8/8-as, szóval ezzel sem igen lehet gond..., és minden mást amit próbáltunk játszani simán ment (gtr2, rFactor).
    Akkor megpróbáljuk úgy, hogy teljesen kikapcsoljuk a vírust/tűzfalat/spy-t,...hátha sikerül.
    A segítséget köszi!
  • gallik
    #1587
    Ha nem tudjátok pingelni egymást az nem jelent jót.Bár volt már olyan játék, amit így is lehetett hamachin játszani.
    Netetek milyen ?
    Tűzfal, vírus és spyirtó is lehet esetleg a gond.Próbáljátok meg ezeket is kikapcsolni.
    A colin 5 verzió biztosan pontosan megegyezik ? Patcheltétek ?
  • Balumann
    #1586
    Nem tudok róla, hogy Colin mcrae-nél kellene alias ip cím, de nem ismerem a játékot (eddig csak nosteam-es játékokról tudok, hogy ilyen kellene), viszont nem tudom hogy annál a játéknál kell-e valami.
    A Hamachival kapcsolatban ebben a FAQ -ban valószínűleg mindent megtalálsz, játékban viszont sajnos nem tudok segíteni.
  • gabori
    #1585
    A hamachi verzíója 1.0.1.5-ös mindkettőnknél, szóval azzal nem kellene, hogy probléma legyen, router sincs egyik oldalon sem, viszont a pingelés hamachi belül nem ok, ha jól emlékszem: "a megadott időn belül nincs válasz" vagy valami hasonló a szöveg...., olvastam valahol arról hogy ugyanazon alhálózaton kell lennie a hamachinknak (hamachi ip kiosztás, első két szám u.a.,alias.txt. stb), de azt a részét nem igazán vágom, és ezen a fórumon is többször linkelt tutorialok stb. pedig már nem élő linkek...., ami biztos, hogy a hamachi által kiosztott ip-k első két száma nálunk nem egyforma....
  • gallik
    #1584
    Én játszottam hamachin a colin 5-tel még régen.Nem volt probléma.
    Amit Baluman javasolni szokott, hogy a hamachi verziója 1.0.1.5 legyen.
    Router van-e ?
    Tudjátok-e egymást pingelni hamachin ?
  • gabori
    #1583
    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni Colin Mcrae 5 Lan-os használatához!
    Haverral tolnánk hamachival, de akár melyikünk a hostoló nem látjuk egymást a játékban...
    Többen írták itt is és más fórumokon, hogy simán lehet játszani lanban, de nekünk valahogy nem jön össze sajnos....
    Szóval ha van valakinek tapasztalata ez ügyben, azt kérem ossza meg velem. A válaszaitokat előre is THX!

    (Néhány infó: u.a. tört játék magyarítással, u.a. hamachi ami mindkettőnknél jól működik-zöld lámpácska, tűzfalak letiltva, más játék pl.rFactor simán megy lanban)

    Üdv.:gabori
  • Shader
    #1582
    Köszi megprobálom!
  • Balumann
    #1581
  • Balumann
    #1580
    1 tippet tudok adni, próbáld meg a Metrikát átállítani 10-re

    Itt egy nagyon jó guide egyébként. Teszteljétek le légyszi, és ha sikerül akkor írjátok meg légyszi! Ultimate Hamachi Gaming Guide - All Work Arounds Vista/XP
  • Shader
    #1579
    Hi! nekem ugyan ez a problémám! Szerintem vista miatt nem jo bár az egyik gyereknek azzal is megy! Valaki tényleg mondhatna valami jo ötletet. (rainbow six vegas 2-tő se ment nekem)
  • Balumann
    #1578
    Elvileg Vista-n és Wireless routerrel mennie kell, de sajnos erre is van nem 1 példa, hogy nem sikerült összehozni a Vista miatt. Meg kell próbálni, ha korábbi verzióval sem megy, akkor az a Vista miatt lesz.
  • Balumann
    #1577
    Valószínűleg a Hamachinak egy újabb verzióját használjátok, amivel szintem indenkinek ugyan ez a probléma (érdekes módon van kivétel).
    Hamachi 1.0.1.5 -ös verzióját, vagy korábbit tegyetek fel, azzal menni fog.
  • xelag
    #1576
    Hali!
    Van pár játékom amit hamachival használok a lan party érdekében.
    Jelen esetben a far cry 2...., akármit is próbálunk, csatlakoztunk haverral (hamachival) egymáshoz, de nem látjuk a lan módban a kreált szervert. Milyen hiba lehet ez?
    Kikapcsoltam a tűzfalat, vírusirtót is... ugyan úgy nem látja.
    Wireles-es router mögött vagyok amúgy, esetleg amiatt? vagy a vista?
    Remélem tudtok segíteni, vagy cask pár tippet adni, hátha.
    sziasztok..
  • Nufy
    #1575
    Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy ha valakinél fent van a hamachi, és be is van jelentkezve a szobába, nem lehet az ő vinyójára vagy vinyójáról másolgatni, úgy-hogy nem osztja meg a vinyóját? Vagy nem lehet valami távoli asztalt csinálni vagy valami hasnoló? előre is köszi
    üdv.
  • barnie1990
    #1574
    Bocs, en kezdo vagyok ebben, bevallom, remelem segitsegre talalok.
    Szoval feltettem a hamachi-t, de nem akar csatlakozni sehogyse.
    Mi a teendo ilyenkor?
  • Balumann
    #1573
    Jah a címem: [email protected]
  • Balumann
    #1572
    Vegyél fel MSN-re valamikor, és megnézem nálad miért nem megy a rendes.
  • Balumann
    #1571
    Sajnos nem tudok, én sosem próbáltam portable-s Hamachit. :S
  • McSpy
    #1570
    hi all
    Balumann jo volt a hamachi portable,csak az a baj h spanyol az exe,és most már kidobnak:)
    nem tud vki valami használhato portable hamacit?
    bye all
  • McSpy
    #1569
    hi all
    köcce Balumanna portable müködik csak az a baj,hogy spanyolt találtam csak,de ez is jobb mint a semmi:))
    még egyszer köcce
    bye all
  • Balumann
    #1568
    Hát 1 tippem van. Sajátgép -> tulajdonságok -> Hardver fül ->Illesztőprogram aláírása, és ott Figyelmenkívülhagyáson vagy Figyelmeztetésen kell legyen, ha tiltva volt akkor ez volt a hiba.

    Egyébként lehet letölteni azthiszem portable hamachit, próbáld ki hátha az működik.
  • McSpy
    #1567
    hi all
    volna egy problémám,nem tudom feltennio a hamachi-t,mert amikor telepitené fel a hálozatatot akkor setup has failed,már néztem más forumokon is hátha vki tudja a megoldást de eddig sehol sem tudták megoldani
    a következöket probáltam idáig:
    xp telepités után azonnal probáltam telepiteni nem megy,csökkentett modba nem megy,xp után hálozati driver telepitése után ujbol,nem megy,természetesen a tüzfal virusirto kikapcs,0.9-töl az összes verzio kiprobálva,MSI K-8 alaplapom van.
    ha van vkinek 5lete kérem segitsen,elöre is thx
    bye all
  • Hawk06
    #1566
    Hozzátenném hogy korábban már sikeresen játszodtunk.
  • Hawk06
    #1565
    Oké,ADSL internet,a modem hozzákötve 1 routerhez,a routerhez kapcsolodik két számítógép..mi a jó %!+"-t kell állítani hogy hamachival lehessen játszani mert nem találja a gépem más szerverét (egy játékkal próbáltuk csak idáig),más meg látja az én szerverem de nem engedi csatlakozni.
    Tűzfal kilőve minden oldalon..
  • Niki Lauda
    #1564
    Egyik játékban sem látjuk... Hamachi az rendben van, látjuk egymást rendesen... viszont a játékban egyikünk szerverét sem képes megjeleníteni...

    Nekem is ez a gondom
  • Csataiii
    #1563
    Hy

    a hamachiban 1 kék csillag van a haveromnál, és nem tud feljönni a serverre.Eztr hogy lehet javitani??
  • Master Rick
    #1562
    Egyik játékban sem látjuk... Hamachi az rendben van, látjuk egymást rendesen... viszont a játékban egyikünk szerverét sem képes megjeleníteni...
  • mike0013
    #1561
    hogyhogy nem látjátok egymást? játékban vagy hamachin? és ha játékban akkor melyikben?