15
  • dez
    #15
    (na jó, szinte)
  • dez
    #14
    Ma már a szerverről töltés ritkaság...
  • jefferson83
    #13
    T-etves 150GB-os korlát mellett igenis fájó lesz az az 50GB. [ironikus akart lenni]
  • MerlinW
    #12
    Mé, lehet Gigás bérelt vonala is, ha megfizeti:D
  • Yfel
    #11
    5-10MBit folott mar nem a te net-sebesseged szamit, hanem a szervere amirol letoltesz. Egyebkent 24MBit nekem eleg nehezen hiheto... ha jol tudom akkor meg csak a BT kiserletezik 10MBit-es DSL-el.

    Y
  • Major
    #10
    Nem letölteni kell hanem megvenni! :) Amúgy meg nem a magyarországi net sebbégekben kell gondolkozni! Pl. egyik svéd ismerősömnek 24 megbites nete van otthon,avval azért már nem olyan veszélyes az 50 giga!
  • dez
    #9
    Úgy tudom, a műsoros lemezek továbbra is mpeg2-esek lesznek, és persze a ripek jóval kisebb méretű xvid/wmv/h.264-esek. És szerintem csak a HD-s filmek fogják kitölteni az egész lemezt.
  • BiroAndras
    #8
    Még a DVD-iso-k sem túl elterjedtek. BR-iso-t még egy ideig nem fogunk töltögetni. Élelmes emberek majd szépen lerippelik, és belegyömöszölik egy DVD-be.
  • onimusha
    #7
    hát igen, hiába van elterjedőben a 1-2-3 megabites net , 50gigával megint annyit fogsz szívni mint amikor anno 56k-s modemmel szedtem az 1-2cd-s divX filmeket :D
  • Pharaoh
    #6
    50Gb-s filmeket letöltenni, azért nem lesz semmi.
  • Dzson
    #5
    A CD és DVD is q drága volt mikor megjelent, és pár év alatt normalizálódott. A BR is ugyanígy lesz, a jövő úgyis a minél nagyobb tárkapacitásé, senki sem fogja visszafogni magát, csak mert az egyik adathordozó nem bírja, majd használja helyette a másikat.
  • dez
    #4
    Mi értelme lenne egyátalán az egyesítésnek? A HD-DVD lényege a sima DVD-s gyártósorok használata, a kapacitás rovására, a BD-nek meg ennek ellenkezője... Mi a fenén vitatkozhatnak?
  • onimusha
    #3
    ps3 miatt bluray lesz a nyerő
  • FecaA
    #2
    Le se sz@rom! Max letöltöm, a filmet, azt felilom br-re! Azt nem ke venni hddvd lejátszót! Br + úgyis lesz a ps3-amban! :-P
  • Pukkár
    #1
    Úgy van kaparjátok ki egymás szemét, nekünk meg kib*szott jó lesz ha átvisszük lemezünket a haverunkhoz aki kijelenti hogy neki Sony meghajtója van nem Toshiba. A Sony szophat előről, a Toshiba pedig nyalhat hátulról!!!![moderálva]