133
Way of Crime
  • dav1d
    #93
    vagy el sem kezdödött
  • Gerbill
    #92
    Na úgy néz ki ez is a Duke Nukem és a Stalker sorsára jutott
  • ngcsnet
    #91
    Way of Crime képek között volt, egyébként énis láttam már ezt, mint free 3d modellt..
  • dav1d
    #90
    nagyon hihető
  • Fresh Duke
    #89
    Hányra tervezték, 3004?
  • BiG G
    #88
    de hisz ez egy FOS :OOOO
  • DJ Skyline
    #87
    nemár! :\
  • Harly18
    #86
    Ez egy ingyenesen letölthető 3d modell, ami nem jelent semmit a játékra nézve...
  • ngcsnet
    #85
    hmmm, ahogy elnézem nem lesz valami nagy polyrengeteg...mondjuk attól még lehet jó...
  • Fido4life
    #84
    Megjelent volna PS2-re is !
  • gumikacsa
    #83
    Ja mint a suzuki :P
  • Dzsega #82
    lehet, hogy gagyi, játszhatatlan, csúnya, szar a történet de a MIENK!
  • Csuhai G
    #81
    "tervezettnél később készül el a játék "
    LoL! Hát eddig sem hallottam semmilyen megjelenési időpontot! :D
    Amúgy kár érte... bár Grebbernek igaza van! 90%, hogy ha elkészült volna, gagyi lett volna. :)
  • Harly18
    #80
    Szóval akkor évekre leáll majd, plusz évek fejlesztése következik, ha következik.....S talán nyugdijas klubba fogok járni, mikor megjelenik.. :)
  • Dzsega #79
    A Vivo Entertainment értesített bennünket róla, hogy a Way of Crime fejlesztése bizonytalan időre szünetel.
    Ez nem jelenti azt természetesen, hogy törölték volna a "magyar GTA-t", csupán a tervezettnél később készül el a játék egy kis szünetelés miatt. A kényszerpihenő oka, hogy a csapat néhány tagja elhagyta a többieket munkájuk gyümölcsével (vagyis a játék egyes fontos alkotóelemeivel, mint például az engine-nel) együtt. Így döntött úgy a Vivo, hogy egy időre felfüggesztik a Way of Crime munkálatait, míg átdolgozzák a játék egyes részleteit.
  • grebber
    #78
    Nem nagy veszteség kb Road To Fame szinvonal lett volna!
  • Csuhai G
    #77
    Ebből sem lesz semmi...kapják be!
  • Fido4life
    #76
    Az már 99 %
  • Harly18
    #75
    Úgy látom ebből a játékból sem lesz semmi........ :(
  • Dzsega #74

    az a gamma maga volt a csúcs!
    nah abbó kellene egy 2. rész.
  • Duddits
    #73
  • 12346
    #72
    én spec pont nem örülnék egy nyomi gta stílusúnak. legyen városos, meg eksönös, de ne a gta nyomdokain. max sok finomítással.
    mellesleg a mafia végén is meghalunk:) legalább nem a megszokott amcsi tömegszar.
  • Duddits
    #71
    Ott voltál? Nem kell semmiféle engedély, ha lenyúlják... Vagyis warez. De mind1. Ne offoljunk.


    Most akkor hogy áll a játék? Lesz valami belőle?
  • gumikacsa
    #70
    Mert a demo kiadásához is a kiadó engedélye kell. Mondom az E3-on ott volt a demo.
  • Duddits
    #69
    Akkor miért nem teszik közzé a demót?? Ha lett volna, biztos valaki lenyúltam volna...
  • gumikacsa
    #68
    Nem hiszem, hogy össze lehet hasonlítani a rig-gel. Az már kézenfogható, az 2005-ös E3-on már játszható demó volt bemutatva, videók, és egy rakat kép. Más, hogy halasztgatnak valamit, meg más, hogy van belőle pár 3dsmax render kép...
  • Duddits
    #67
    Rig'n.'Roll-t is hány éve halasztják...
  • Csuhai G
    #66
    Az egyik kitalálója a játéknak + még 1 fejlesztő kilépett a csapatból. + aki figyelte a híreket, az tudhatja, hogy a fejlesztők ígértek egy ingame videót karácsonyra! Ebből sem lett semmi...
    Nem akarok vészmadár lenni, de szerintem szépen-lassan összeomlik a projekt!
  • tigeroo
    #65
    bűnöző magyarországon? ugyanmá, a renccer utoléri előbb-utóbb
  • Dzsega #64
    végre nem egy heppy endes dolog...
  • DJ Skyline
    #63
    nem tom miért fikázódnak sokan a játékkal kapcs...sok nyavajgás volt,hogy de jó lenne egy GTA stílusú játék ami magyarországon játszódik...most végre készül valami máris így szar,úgy szar,stb...emberek van 8 kép meg 10 sor infó...majd ha lesz demo,akkor lehet mondani az ilyneket,de amíg nincsen semmi ilyesmi addig miért mondtok róla rosszat,meg miért írjátok le?

    mondjuk az elég tré,hogy meghalunk a végén,ez nem tetszik nekem eddig
  • XenonIceX #62
    szerintem gagyi játék lesz ha nem lesz benne 8ker
  • quakerman
    #61
  • McGrady
    #60
    igen, a madárinfluenza újabb áldozatot követelt
  • forza milan
    #59
    helyzet?vmi hir?
  • forza milan
    #58
    reméljük!énis láttam már,csak én hülye vok sajna hozzá!:)ha ez igyvan,akkor
  • Dzsega #57
    náhányan=néhányan, mutatnék képeket de nem tudok mivel nincs., ost=most
  • Dzsega #56
    Itt náhányan nagyon leszólják hogy így meg úgy szar. szerintem nagyon jóóó, azért mert én már láttam 3ds tervezőprogit. mutatnék képeket hogy mennyit jelent szerkesztő ill ua a kép lerendelt formában. ég és föld. nincs tükröződés átlátszóság fényefektek stb... aki meg látot már az tudja ha ost szerkesztőben így néz ki akkor az nagyon jó leszkész állapotbn...
  • forza milan
    #55
    ja!ahogy nézem pl a texturazatlan hidakat,nemtom,dehát engem egyelöre nemlepett meg!de majd meglátjuk ha lesz ingame kép!
  • ILLNeo
    #54
    az indexen sokkal kevesebb van...