Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#10010
<#ejnye1><#hehe><#hehe><#eplus2>
A srácnak (a háttérben) is tátva maradt a szája mikor meglátta hova jött :-D

#10009
Hát kérlekszépen, arca kedves, de semmi különleges, fogai kifejezetten elõreállóak (vagy csak nem tudja becsukni a száját), melle nincs, az alakja egyébként jó, seggét sajnos nem láttam, pedig az még fontos lenne...
Dióhéjban ennyi, ettõl lesz egy átlagos (ami nem azt jelenti hogy rossz) csaj.
És igenis, az igényem nekem e fölött van, a barátnõm pedig meggyõzõdésem, hogy szebb mint õ.

-the invisible-

#10008
Sziasztok lányok, kértek nyalókát?😊))

(8 év letöltendõ)

http://gaborszantai.co.uk/

#10007
A kis "ártatlanok"<#vigyor1>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#10006
Azért kiváncsi vagyok, hogy anyuci tudja-e, hol kódorog szombat esténként a 10 éves kicsi lánya... <#wow1><#wow2>

Botond
#10005
lol
#10004
- Hány évesek vagytok? Tizen-....????
- (...kettõ)
😊

#10003
O.O:ð
#10002
ban?😛

http://gaborszantai.co.uk/

#10001
Nagy tömeg lehetett a bulin 😊

#10000
tekkk2*
#9999
tekk
GanXstaZoleeWrk
#9998
mivan itt? elaludtak a szoliban? 😊 fölleg a jobbos 😄

GanXstaZolee#2709

#9997

#9996
szerintem nem, szerintem mindkettõ ua. kategória - jöhetnek, ÁFA nélkül😊

http://gaborszantai.co.uk/

Csacsi
#9995
Hát szerintem is átlagos a lány. A #9915-ben lévõ lány sokkal szebb szerintem.

De hát ízlések és pofonok.

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

gabber_saviola
#9994
persze tolnám akkor, ezt nem is tagadtam 😛

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#9993
negyedik leányzó elég hangsúlyosan fejezi ki, hogy csíííííz :-)

GanXstaZoleeWrk
#9992
mért is nem járunk studioba 😄 Face kontroll mi? 😄DD

GanXstaZolee#2709

#9991
GanXstaZoleeWrk
#9990
melleket már növesztett igy asszem döntött. 😊

GanXstaZolee#2709

#9989
Jobboldali meg nem dontotte el, hogy fiu vagy lany? 😮)

GanXstaZoleeWrk
#9988
ne vitazzatok jó suna az és kész ha elmulik 18 akkor tolná mindenki nem kell a rizsa 😄

GanXstaZolee#2709

#9987
#9986
sorry, az a hsz elkerülte a figyelmem <#worship>

gabber_saviola
#9985
nem a fotók alapján, csak nem figyeltél elég jól inkább csak irónikus megjegyzésedre gyúrtál

...ha figyeltél volna akkor láthatnád, hogy a #9960 válaszoltam

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gabber_saviola
#9984
semmi olyan hangnemem nincs ami sértõ lenne, ha úgy érszed sry

átlagos sunának is lehet szép a szeme, haja, szája, vagy lehetnek jók a mellei, de mind1 ha nem tudod hogy miért több mint egy átlagos akkor mind1 😛

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

JCSR ODIN
#9983
Ne vicclej már ez e lány ténlyeg gyönyörû. Én pl. megnéztem róla a többi képet is és nagyon tetszett. Nagyon szép ápolt, halványbarna bõre van, csini pofija, csillógó szemei, sexi alakja stb. Jó persze ezen gondolom dob egy csöppet a make-up is, de sztem anélkül is kétség kívül szép kis hölgyemény, fõleg azzal a 16 évével 8)

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

#9982
A fotó alapján vontad le a következtetést, hogy "a suna azt gondolja, hogy övé a világ" ?
Gratulálok <#taps><#taps>

#9981
Nos, gondolom tisztában vagy azzal, hogy egy ilyen kérdést nem lehet megválaszolni! Azt meg tudod mondani, hogy valaki miért nem tetszik, de azt nem, hogy miért szép. Szóval milyen választ vársz, hogy szép a szeme, a haja a szája, vagy jók a mellei? A csaj úgy ahogy van szép, és 10 emberbõl 9 ilyen véleményen van a fotó alapján.
Aztán, a hangnemedet csillapítsd lécci, asszem nem adtam okot, erre a stílusra. <#ejnye1>

gabber_saviola
#9980
egy 16 éves kiscsaj akit körül rajonganak a 17-18 éves nagyfijukák, és ettõl a suna már azt gondolja hogy övé a világ......csak még Õ nem tudja, hogy a topponmaradáshoz elég sok "kilincset" kell még megfognia

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gabber_saviola
#9979
kérdeztem.....megpróbálsz netán a kérdésemre válaszolni?

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#9978
Ahol élsz ilyenek az átlagos lányok, akkor irigyellek :-)

gabber_saviola
#9977
miért és miben lenne több mint egy átlagos suna? <#wilting>

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Elusive
#9976
ha ilyen képeket rak fel magáró iwiwre, akkor ne csodálkozzon h baxogatják...

#9975
Hát igen, van akinek semmi sem jó, fogod te még lejjebb venni az igényeidet...<#ejnye1> Ha csak nem vagy egy dzsordzs klúni <#ravasz1>

#9974
lol
nekem amúgy nem tetszik ez a lány.. sztem teljesen átlagos

-the invisible-

mateus33
#9973
Van a Dundika meg a Keskeny😊

#9972
Én még nem hallottam errõl a Keskeny Anitáról... Valaki felvilágosítana? <#vigyor>

-the invisible-

mateus33
#9971

mateus33
#9970

#9969
Cutter, ennyire azért ne személyeskedjünk... ez nem társkeresõ. Egy aranyos kislány, de sajnos még nagyon kislány 😉
Ha tudod, akkor moderáld ki az iwiw-es címet, mert így is unja, hogy minden balfasz baszogatja, és az ilyen nyomik miatt felesleges, hogy kilõjje magát onnan.
5w0rdf15h
#9968
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddd lol 😊)))9

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

Lockheed
#9967
Áááááá! 😊)

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

gabber_saviola
#9966
neki is kidagad az ér sz@rás közben a nyakán.....

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#9965
Nem a tesója... xD Közös ismerõs... =)
#9964
isaszeg beszt picsak

BUDA > miskolc.

mateus33
#9963
Rendben,kérdezzük meg KillAir-t!😊
Õ a tesója?😄

KeKKSZike
#9962
Utálom az ilyen kis qurvákat!

Maffiozo nick: LoSA (22124), lvl: 12

#9961
Látásból ismerem csak (reggeli vonat rlz)... Haverok ismerik közelebbrõl is...

De szerintem kérdezzük meg KillAir -t!<#hehe>