Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

prezi
#10060
LÁL

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

5w0rdf15h
#10059
az 😄DDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddd

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

gabber_saviola
#10058
😄DDDDDddddd

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

mateus33
#10057
AtyaúrIsten,wattafuck az ott hátul?!😄D

#10056

#10055
<#taps>

kulabácsi
#10054
😄DD

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

mateus33
#10053
A magyar 'Született feleségek'😊

#10052
Mer meghívott egy felesre? :-D

mateus33
#10051
"Õ az én új barátom"

JGTC
#10050
😊 és tényleg

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

JGTC
#10049
<#eljen>

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

gandal
#10048
Azért valamilyen szinten igen...de igaz nem teljes mértékben😊

kulabácsi
#10047
jah!! de végülis nem a szüleik a hibásak (bár ilyen idõs koromban én még moziba is nehezen mehettem) hanem a srácok akik elmásznak ilyen helyekre, és jól szétküldik magukat...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#10046
"ottalszikagyerekazosztálytársánál" típusúak😊
gandal
#10045
Kb...az ilyeneknek milyen szülei lehetnek?😊

kulabácsi
#10044
hány évesek lehetnek a srácok vazz?? 12???

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

mateus33
#10043
Bájos csajszi,az ilyeneket jobban kedvelem mint a ribanc-style képviselõit.

gandal
#10042
Jah😄...

kulabácsi
#10041
az már komoly!! a mai fiatalság...😄

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Csuhai G
#10040

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

BADE
#10039
szegény...

2010 VB és klubtermékek: http://kep.tar.hu/lonsdaleshop/50636453#2

Brigicsaj
#10038
jájjj mamám

xD

mukika
#10037
váááááá a csávó oszt. társam! 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

amúgy jó arc, de ez a kép büntet! 😄

#10036
jájjj<#wilting>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

laslandes
#10035
ez a nyelvöltögetés most trendie?<#fejvakaras>

Brigicsaj
#10034
ehh a csajt nyalja aztán meg nem is oda néz..😄DDD

xD

laslandes
#10033

laslandes
#10032

Brigicsaj
#10031
LOL

xD

I.C.ram
#10030
Nincs ezzel a lánykával sem semmi baj.
#10029
lol

#10028
néha elgondolkodom: az õ hülyeségük, hogy ilyen fiatalon már diszkóba járnak, vagy azoké a huszonéveseké, akik tinidiszkóba járnak 😄
#10027
tudod a cigányoknak nem kell szoliba járni😄😄 Egyszerûen sok ilyen Jhonson and Jhonson bõr barnítót használtak😊

GAthersw
#10026
Aranyos csaj de ki ez az arc mellette? 😛

01110000 01110010 00110000

Zetorg
#10025
<#banplz>

Zetorg
#10024
az

#10023
kb annyira "átlagos" mint a #9955 😊 viszont ebbõl a helyzetbõl nem sok mindent lehet kiszûrni...
Azt nem tudom miért hálóingben ment bulizni :-DDD

Zetorg
#10022
semmi, gondolkoztam is, hogy azt kiszedem 😊

Botond
#10021
Szép és becsülendõ,hogy a saját csaja tetszik neki jobban. <#beka3>
#10020
<#nyes><#taps>

#10019
mibaj a fogaival? 😄DD

-the invisible-

Zetorg
#10018
"Hát kérlekszépen, arca kedves, de semmi különleges, fogai kifejezetten elõreállóak (vagy csak nem tudja becsukni a száját), melle nincs, az alakja egyébként jó, seggét sajnos nem láttam, pedig az még fontos lenne..."

bocs, de a leírásod szerintem illik rá 😄

#10017
Így hirtelen ezt tudom nyújtani... Kicsit szét voltunk csúszva bocsi 😊)

Na lehet fikázni 😛P

-the invisible-

Lteebee
#10016
Mostmár nem látják, hány hsz-uk van(asszem).
Ez maradt nekik.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#10015
Amíg ki nem vágja valaki...

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

#10014
Vannak meg ilyen gyermeteg emberek.

#10013
Te arra gyúrtál, hogy tied legyen a 10000. hsz? :-)

Lteebee
#10012
Seggbekúrós börtönben.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

#10011
Szívesen megnéznék egy fotót a barátnõdrõl... <#vigyor2>