Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Voltan
#13167
"Szia Nem gondolod,hogy egy kicsit egoista vagy?fõként,hogy nincs mire😄

-Nincs mire???nem azért de vannak tõlem sokkal csúnyább lányok szal....ne csinálgass meg😊 "

Jézusom <#wow2>. OK, hogy már 16 éves lesz, de nem lehetne mégis abortálni?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#13166
Nem olyan, ez a kiscsaj még szinte gyerek de már most a huszonéves pénzhajhász ribancok viselkedését igyekszik elsajátítani. Nem akarok papolni de ez nagyon gáz.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Reaper
#13165
meggyes pizza "kechap"-pal...gratulálok

Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...

Fido4life
#13164
Na ez megint olyan, ahogy lent Angel azt a szilikonos dög-öt cikizte...

#13163
Én is sokat fordulok meg szépségszalonokba, sõt barátnõimmel együtt járunk manikûröshöz...😊 Pénzt nem gazdaságos a kezembe adni, mert tuti rögtön elköltöm!😄 Parfüm és ruha mániás vagyok! Mindezt 15 évesen, mi lesz pár év múlva aranyom?
Imádom a pizzát, szerintem egy pasi azzal tud a legjobban megfogni ha elvisz pizzázni! Hihi!😄 Viccen kívül, a kedvencem a meggyes pizza, és a pizza szélét mindig tele rakom kechappal.😊 Hihi, egyelõre még elég neked a pizza "kechappal".. Fog ez még változni.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Fido4life
#13162
Épp az a jó !

Fido4life
#13161
<#violent><#violent><#violent><#violent><#boxer><#boxer><#bdead><#bdead><#violent>Die ! Die !

#13160
<#violent><#boxer>

Lynx_TWL
#13159
-200

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#13158
Amúgy kövezzetek meg, de van vmi benne ami miatt nekem õ nem olyan hûû de jó csaj...csinos, csinos...de legalábbis számomra nincs ott...aztá lehet h finnyás vok, mondják sokan!

#13157
ehhhh TOPIKOT NEKÍÍÍJE! 😄

http://privi.hu/anita_baby

Axwell, Richard Dinsdale, Mark Knight, Muzzaik, Rene Amesz..... www.myspace.com/djpetesmall

#13156
De, a smink!

#13155
hát ha belõle lenne kevesebb 40 kilóval akkor nem is létezne 😊

#13154
Már a bal oldali?<#hehe>

vaaa
#13153
-40 ~

hi

#13152
-20 kg-al õ is jól nézne ki

#13151
Õ is. <#hehe>

A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

nyami
#13150



a másik dedurva 😄AFAS?D?:S

desigo
#13149
mit?

15 éves...
Fido4life
#13148
Küldtem neki levelet dddddddddd:

Zetorg
#13147
😄DDdd

gabber_saviola
#13146
topikja van már? :ASDASDasdasdsdasdasdasdasd

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

desigo
#13145
megkapná😊
Zetorg
#13144
nemtom
csak azért raktam, be mert vótmá a topikban 😊

Fido4life
#13143
Ki ez az Aranyos Leányzó ?

Zetorg
#13142
emlékeztek még ? 😊

gazo
#13141

Fido4life
#13140
P.I.M.P. 😛PP

gazo
#13139
na még egy

gazo
#13138

gabber_saviola
#13137
tesó -.-

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gazo
#13136

gazo
#13135
forza italia

gazo
#13134

#13133
Pocahontas benézett a koleszbuliba😊

http://gaborszantai.co.uk/

Fido4life
#13132
<#conf>

Matthew Prosac
#13131
odaégett a pocája!

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

JGTC
#13130
fujjjjj

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#13129

Fisherman\'s Friend

desigo
#13128
júúúúúj
nyami
#13127
zsííír

#13126

#13125
és kedvenc hobbija a szabadidõtöltés <#idiota>

Hanga
#13124
manikûr-pedikûr

A legmerészebb álmok mindig a lehetetlent valósítják meg.

mateus33
#13123
Jaja,az a kép a szobámban készült buliba indulás elõtt<#buck><#nevetes1>

Grave Digger
#13122
Az alsó már készül valamire😊

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

mateus33
#13121
Partygirls

JGTC
#13120
ty <#eljen>

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

CheAteR88
#13119
Ittene egy LONK
itt van egy pár

\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)

Voltan
#13118
LOL, abbszolút találó!

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"