Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
jótolja 😄D
„Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.” - Emerson
Nah, még ennyi részemrõl a tömegmanipulálásról aztán abbahagytam:
"A Beatles együttest egy nagyszabású társadalmi kísérlet keretében utaztatták körbe az Egyesült Államokban, amelynek a célja a fiatal korosztályok zenei ízlésének átalakítása, kulturális értékrendszerének a megváltoztatása volt."
"A Beatles-jelenséghez az a tény is hozzátartozik, hogy elsõ sikeres számaik zenéjét és szövegét Theodor Wiesegrund Adorno, a frankfurti iskolához tartozó filozófus és zeneesztéta írta. Ezt a mai napig titkolják a közvélemény elõl."
"A beat-zene nem az ifjúság spontán lázadása volt a régi társadalmi rend és kulturális hagyománya ellen. Valójában egy gondosan kidolgozott terv készült az ifjúság kulturális beállítódásának az átalakítására. A zene értékrendszert hordoz, és részben meghatározza az életformát. Erõsen befolyásolja az egyén emocionális-érzelmi életét, szokásait, karakterfejlõdését, magatartását, végsõ soron az egész sorsát. Az emberközpontú, keresztény értékrendszer érvénytelenítéséhez szükség volt a korábbi értékes népi- és mûzene kicserélésére. A feladat végrehajtását a legkiszolgáltatottabbaknál - a fiataloknál - kezdték. Õk a legképlékenyebbek, a legbefolyásolhatóbbak, és õket kell késõbb felnõttként jól kézbentartani az új világrend irányítóinak."
"Megjelent a "drop out" kifejezés, amely az iskolából kimaradt és a családjukat elhagyó csavargó fiatalokat jelölte. Divat lett a piszkos és rongyos farmer, a hosszú és mocskos haj, a társadalomból való tüntetõ kivonulás, az önfeladó parazita, felelõtlen életmód, és az érzelem nélküli, csoportos és válogatás nélküli nemi élet, a nyíltan vállalt promiszkuitás, és az önpusztítást befejezõ kábítószerfogyasztás. Ez a kultikus és megideologizált eszképizmus (kivonulás a társadalomból) fiatalok millióinak az életét vitte végérvényesen zsákutcába."
"Az új divatot követõ tizenéveseknek természetesen fogalmuk sem volt arról, hogy ezt a rengeteg új dolgot valójában az idõsebb generációhoz tartozó tudósok eszelték ki a számukra, és kényszerítették rájuk rafinált módszerekkel."
(Drábik János)
NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!
http://gaborszantai.co.uk/

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
http://gaborszantai.co.uk/
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
most már tudom, hogy "sokat" vesztettem
õk csinálják jól... a butákat ki kell használni - szerintem pár évig bírják aztán visszavonulnak és a hátralévõ 50-60 évükben évi 1 turné meg süttetik a hasukat<#nevetes1>#nevetes1>
mert ugyebár te is megvennéd azt a francos cd-t 3ezerért a gyerekednek<#nyes>#nyes><#vigyor3>#vigyor3> mint minden szülõ - nekik meg ez a biznisz
violence can be used for good - JUSTICE
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
mondjuk jó volt nézni Anita melleit a Tribal Dance-ben...😛
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
<#mf1>#mf1><#boxer>#boxer><#violent>#violent><#gun>#gun><#falbav>#falbav><#lama>#lama>
http://asroma.hunsport.hu FORZA ASR!!! Francesco Totti - Solo Una Maglia... PER SEMPRE
\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"
\"Faterral és öcsémmel játszottunk az udvaron, amikor anya kikiabált, hogy ki fogjuk taposni a füvet. Apám visszaszólt, hogy srácokat nevelünk nem füvet.\"
"A mai átlag fiatalok már nem jóképû és viszonylag tehetséges gombafrizurájú fiúkért rajonganak, hanem egy olyan fiúcsapatért, akinek tini énekesérõl számomra csak most derült ki, hogy nem lány, hanem fiú. Hiába néztem meg közelebbrõl, még úgy sem hittem el, hogy fiú. Lehet, hogy már maga sem tudja..."
\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

Nem...nem...!!! Nem akarok Windows-os lélegeztetö gépet...!! SOF2, I my dying love - [H|R|S]SoF2 Team - War & Smoke - kertésznek kellett volna menni bazmeg...

(http://index.hu/velvet/celeb/come0602/)