Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13768
Eléggé összeesküvés-elmélet gyanús ez a Beatles-story Adornóval. De szívesen elolvasnám a forrást.

#13767
jobboldali Zámbó Jimmy fia nem?
jótolja 😄D

Balo
#13766
Tiestonak vannak jó számai, párat el tudok hallgatni lefekvés elõtt😊

„Aki tudja a hogyant, mindig fog találni munkát. Aki ismeri a miértet, mindig a főnöke lesz.” - Emerson

#13765
OFF:
Nah, még ennyi részemrõl a tömegmanipulálásról aztán abbahagytam:

"A Beatles együttest egy nagyszabású társadalmi kísérlet keretében utaztatták körbe az Egyesült Államokban, amelynek a célja a fiatal korosztályok zenei ízlésének átalakítása, kulturális értékrendszerének a megváltoztatása volt."
"A Beatles-jelenséghez az a tény is hozzátartozik, hogy elsõ sikeres számaik zenéjét és szövegét Theodor Wiesegrund Adorno, a frankfurti iskolához tartozó filozófus és zeneesztéta írta. Ezt a mai napig titkolják a közvélemény elõl."
"A beat-zene nem az ifjúság spontán lázadása volt a régi társadalmi rend és kulturális hagyománya ellen. Valójában egy gondosan kidolgozott terv készült az ifjúság kulturális beállítódásának az átalakítására. A zene értékrendszert hordoz, és részben meghatározza az életformát. Erõsen befolyásolja az egyén emocionális-érzelmi életét, szokásait, karakterfejlõdését, magatartását, végsõ soron az egész sorsát. Az emberközpontú, keresztény értékrendszer érvénytelenítéséhez szükség volt a korábbi értékes népi- és mûzene kicserélésére. A feladat végrehajtását a legkiszolgáltatottabbaknál - a fiataloknál - kezdték. Õk a legképlékenyebbek, a legbefolyásolhatóbbak, és õket kell késõbb felnõttként jól kézbentartani az új világrend irányítóinak."
"Megjelent a "drop out" kifejezés, amely az iskolából kimaradt és a családjukat elhagyó csavargó fiatalokat jelölte. Divat lett a piszkos és rongyos farmer, a hosszú és mocskos haj, a társadalomból való tüntetõ kivonulás, az önfeladó parazita, felelõtlen életmód, és az érzelem nélküli, csoportos és válogatás nélküli nemi élet, a nyíltan vállalt promiszkuitás, és az önpusztítást befejezõ kábítószerfogyasztás. Ez a kultikus és megideologizált eszképizmus (kivonulás a társadalomból) fiatalok millióinak az életét vitte végérvényesen zsákutcába."
"Az új divatot követõ tizenéveseknek természetesen fogalmuk sem volt arról, hogy ezt a rengeteg új dolgot valójában az idõsebb generációhoz tartozó tudósok eszelték ki a számukra, és kényszerítették rájuk rafinált módszerekkel."

(Drábik János)
JCSR ODIN
#13764
Gondolom annak idején kitárgyaltátok rendesen 8)

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

JCSR ODIN
#13763
Bizonyára idén nyáron is lesz vmi hasonló

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

#13762
Dundika e?

http://gaborszantai.co.uk/

#13761
óriási jónõe...megláccik hogy fehérvári 😊))

JCSR ODIN
#13760
jajj hagyjátok már , inkább rajta merengjetek ratyik <#vigyor2>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

DanielT
#13759
Lol. Abban az idõben a legjobbak voltak és még most is hallgatható a szám.
Tatyla
#13758
16 évest is ismerek...<#idiota>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#13757
Pénzrõl meg annyit, hogy majd hülyék lesznek nem kihasználni. Ez is így mûködik.

#13756
A Tokio Hotel rajongótábora szigorúan 15 év alatt van. Ebben a korban senkinek nincsen (legalábis nagyon ritka) kialakult ízlése és személyisége. A kamaszkor pont azzal jellemezhetõ, hogy az egyén kipróbálja a különbözõ értékrendszereket és szemléleteket, hogy aztán a tapasztalataiból kialakuljon a saját személyisége. Tehát lehet, hogy tegnap britney-s volt, ma tokio hoteles, holnap meg Rewindon ugrál. Ez így mûködik.

#13755
Tömegmanipuláció már az ókorban is volt, úgy hívták: szónoklás. A modern értelemben vett tömegmanipuláció kutatásai az elsõ világháború után kezdõdtek, és a második világháborúban csúcsosodtak ki, majd gyakorlati alkalmazásra is kerültek, aztán mindez a hidegháború alatt bekúszott a médiába. A popbiznisz beatlesestõl csak ezután következett...

#13754
Ez az nagy tömegmanipulációs dolog kezdõdött vala a Beatles-szel
#13753
Ez a tokio hotel dologot csak az átlag tömeggel lehet megetetni; azokkal, akiknek nincsen semmilyen saját zenei ízlése, igénye stb és az aktuális popjularitásokat majmolja. (Részemrõl ugyan ebbe a kategóriába tartozik a tiesto õrület is) Viszont nagyon sok pénz van a történetben... nagyon nagyon sok sok pénz...
#13752
az a baj sztem hogy a média tulságosan is elnagyolja ezt az egész tokyo hotel hülyeséget, nincs bennük semmi extra, annyira nem kegyetlenül rossz, de felejtõs teljesen. Addig ne beszéljen nekem a tv olyanokról, hogy ilyen meg olyan jövõje lesz amíg nem tudnak annyi maradandót alkotni mint az igazi nagyok. Akár Deep Purple, Santana, még Michael Jackson is!!!, vagy magyarban Edda, Republic. Csak ügye most ez az új divat hullám, ebben van a pénz, jóhogy mindenhol ajnározzák õket, hogy miyen f@sza kis zenét csinálnak.

Tatyla
#13751
ó azok a 7.-8.-os farsangi és egyébb tini bulik...<#sir>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#13750
én meg lehúztam a 2 Unlimited very best albumot😊

http://gaborszantai.co.uk/

Tatyla
#13749
/agree

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#13748
nem erröl van szó,de ezektöl a kis patkányozóktol hányok...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Krezga
#13747
Ezután nyugtatásként benyomtam egy kis Rammstein, hadd hallgassak már valami jó német zenét...nah de mindegy...kapcsoljunk vissza ON-ra
I.C.ram
#13746
Legjobban a tiniken, és a nyugdíjasokon lehet kaszálni. Tinikm ég túl nyomik, hogy letöltsék, ezért megveszik. Nyugdíjasok túl öregek, és ezért veszik meg. Nem csoda, hogy annyi mulatós cd meg tinibálvány van az eladási listákon.
#13745
3ezer talán még nem is annyira sok, multkor láttam eminem cd-ket 10 ezer felett, bár az asszem 3-4 korong volt. végülis lehet hogy van akinek megéri<#fejvakaras>

#13744
Majd ez a tokio hotel is eltûnik mint a májáhííí-májáhúúú ózon
#13743
az igen, biztos a németek is hasonlóan vélekednek a magyar zenészekrõl...

I.C.ram
#13742
Ja a német a zeneében, csak az industrial rockhoz passzol 😄 ld Laibach, Rammstein 😊
#13741
eddig azt se tudtam, hogy léteznek<#hehe>
most már tudom, hogy "sokat" vesztettem
õk csinálják jól... a butákat ki kell használni - szerintem pár évig bírják aztán visszavonulnak és a hátralévõ 50-60 évükben évi 1 turné meg süttetik a hasukat<#nevetes1>
mert ugyebár te is megvennéd azt a francos cd-t 3ezerért a gyerekednek<#nyes><#vigyor3> mint minden szülõ - nekik meg ez a biznisz

violence can be used for good - JUSTICE

Botond
#13740
Hú,nekem is megvan az album. ^.^ Múltkor poénból belöktem a kocsiban a zajszerkezetbe,hát nagy móka volt. :-D
Tatyla
#13739
nem ,az fiú de én is sokág vitáztam róla a feleségemmel aki válltig állitotta hogy lány,anyit róluk hogy eleve amiért németül énekelnek hülyére verném öket egy viperával...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#13738
egyszerû volt, mint gyermekmondókák, de akkor õk voltak a stílus úttörõi😊

mondjuk jó volt nézni Anita melleit a Tribal Dance-ben...😛

http://gaborszantai.co.uk/

I.C.ram
#13737
De ennek volt valami elterjedtebb változata is, nem?
I.C.ram
#13736
Kurva szarúl megírt szám, nagyon szar énekléssel, de anno, mennyit nyomták 😄
#13735
#13725

#13734
itt fikázzuk szerencsétlen tiniket, aztán mi meg a 2Unlimited - No Limit-jére tomboltunk😊))

http://gaborszantai.co.uk/

I.C.ram
#13733
Eléggé lányos arca van a középsõnek 😄
I.C.ram
#13732
Ja ilyen nemet Rasmus? Elég buzoidásak ezek a tini pop"rock"bandák 😊
#13731
Az alsó képen, középen olyan mintha valamilyen CG lány lenne bemontirozva a három srác köze... olyan mint egy Final Fantasy szereplõ... Amúgy a felsõ képen középen egy lány akarna lenni? <#szomoru1>
I.C.ram
#13730
Ma voltam bent volt sulimban, és láttam elõben a V. Vivanát. Nagyon kölyök még. Sokkal kisebb, mint a képeken, viszont a pofija helyes 😄
MnAdI
#13729
Ez kemény loooáááál hihettlen h lehet ezeket szeretni nagy rocker kutyák!!!
<#mf1><#boxer><#violent><#gun><#falbav><#lama>

http://asroma.hunsport.hu FORZA ASR!!! Francesco Totti - Solo Una Maglia... PER SEMPRE

BlackShadow
#13728
nemtudom h h lehet ezeket 'szeretni'.. .. .. .. <#gun><#violent><#boxer><#banplz>

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

Elvie
#13727
A képek között a "Palcsó újra a topon" címûn érdemes megnézni a lila pucsis lányka arckifejezését😄

bld
#13726
kis halálmadarak

\"Faterral és öcsémmel játszottunk az udvaron, amikor anya kikiabált, hogy ki fogjuk taposni a füvet. Apám visszaszólt, hogy srácokat nevelünk nem füvet.\"

#13725
pedig az (sajnos) fiú...

"A mai átlag fiatalok már nem jóképû és viszonylag tehetséges gombafrizurájú fiúkért rajonganak, hanem egy olyan fiúcsapatért, akinek tini énekesérõl számomra csak most derült ki, hogy nem lány, hanem fiú. Hiába néztem meg közelebbrõl, még úgy sem hittem el, hogy fiú. Lehet, hogy már maga sem tudja..."

Csacsi
#13724
A középsõ "vki" lánynak bûn ronda lenne, fiúnak, meg enyhén szólva egy kis buzi 😄D

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

RIZLA
#13723

Nem...nem...!!! Nem akarok Windows-os lélegeztetö gépet...!! SOF2, I my dying love - [H|R|S]SoF2 Team - War & Smoke - kertésznek kellett volna menni bazmeg...

Zetorg
#13722
jó cikk 😄

#13721

#13720
"A Viva Comet díjátadón olyan tömeghisztéria volt, amilyet a Spice Girls óta nem látott ez az ország. A világ leghülyébb nevû együttesének, a Tokio Hotelnek a rajongói már reggel tízkor beálltak a Stadionok bejáratához, hogy láthassák német kedvenceiket, akik csak este fél kilenckor érkeztek. Az idõsebb beengedõ szakember szerint annak idején egy Puskás-meccsen nem volt ekkora visítozás, de õ már estére megszokta."

(http://index.hu/velvet/celeb/come0602/)