Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14069
Illés Béla?

Ramadamammy rapidrandi

Reaper
#14068
Ja, ki?

Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...

hellokitty
#14067
Ki ez?

Zetorg
#14066
jó sokat változott, a mostani képen jobb 😊

#14065

tavaly ienkor kb 😊

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#14064
csak semmi buzulás...😊

Ramadamammy rapidrandi

hellokitty
#14063
azt én is bevállalnám...<#vigyor2>

#14062
zsirleszivast nemvallal az a belezo? 😊)

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

hellokitty
#14061
ja,a kibelezést én kihagynám..de ,azért köcce..

hellokitty
#14060
hihi...neki nincs annyira gyereke<#nevetes1>

Zetorg
#14059
a barátnõdrõl az egyik haverom anyja jutott eszembe 😊

hellokitty
#14058
amúgy a srác,aki eltûnt= VV gyökérági ,,barátjával"..és sajna még nem találták meg...be volt baszarintva és a haverjai nem maradtak kint vele...ja,és szerintem egyszerûen belepottyant a Dunába...

hellokitty
#14057
akkor mijéééér????<#crazya><#crazya>

Zetorg
#14056
nem miatta raktam be 😉

#14055
hellokitty?😊

http://gaborszantai.co.uk/

#14054
<#kuss>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Zetorg
#14053

CeeZee
#14052
honnan tudod?😄

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

#14051
MESE HABBAL

ÁjjLe BoBBi
#14050
<#puszis>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#14049
en kb december ota majdnem minden heten ottvagyok, es meg nem beleztek ki ... 😊

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

CeeZee
#14048
Nem vagyok az az igazi partyarc, de azért megfordulok ezeken a helyeken!Úgyhogy:Kösz!<#boxer>

\"Egy valamire való országnak saját söre és légitársasága van. Az sem baj, ha van futball-csapata, esetleg atombombája is, de a sör a legfontosabb.\"

DanielT
#14047
Egyébként nekem semmi kifogásom ellene, hogy akár az összes ilyen helyen megforduló embert kibelezzék a sárban... :F
Szega87
#14046
<#szomoru1><#vomit> remélem nem

PíszLávJuniti
#14045
kellett a pénz az újabb plasztikai mûtétre, és eladta a barátját az ukránoknak.
np.

\"meg fog azoknak a száma növekedni, akik bár minden rátermettség nélkül úgy érzik, hogy a nemzet vezéri szolgálatába kell állítaniuk \"halhatatlan\" erejüket\" Mein Kampf, Adolf Hitler

LSL
#14044
nem mer benne vannak. És az ERTÉEL biztos nem, mer nincs elég mûsorideje a meccsek miatt <#hehe>

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

JGTC
#14043
fincsi

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

DJ Skyline
#14042
hülyeség...akkor már rég errõl zengene az RTL Klub,meg a TV2

gabber_saviola
#14041
:ASDASDasdasdasdasdasd

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

desigo
#14040
júúúúúúúj
OrioN the S
#14039
Lehet honap má kibelezett emberek képt rakják be <#gonosz1>

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

#14038
kibelezve????

Milyen kretén szervkereskedõ akar belekkel bizniszelni? <#idiota>

Baromság az egész ahogy van.

desigo
#14037
kb valaki a rossz hírt akarja kelteni...
OrioN the S
#14036
Igen ..igaz.. eltüntek és mozs ittt parézunk a szesel szigeteken D: (õ belezte ki mindet)

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

#14035
szamomra ez az egesz kisertetiesen hasonlit a par evvel ezelott "aids -es tuvel szurkalok" c. estimesehez

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#14034
jónõe<#finom>

franc0
#14033
😄_😄😄😄D:_SD:S_D:S_ASD😄

jajhát könnyezek 😄S_DD::

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Lynx_TWL
#14032
nagy üzemben csinálják, napi 10 embert beleznek, így nagyobb az esély a szövet egyezésre😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#14031
valahol keringett már(talán wiw) a hír, hogy eltünt egy srác két hete szombaton....belezésrõl nem volt szó

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

desigo
#14030
a mázlista😊
#14029
A minap volt a Blikk c. tudományos-ismeretterjesztõ magazinban, hogy VV Ágica barátja is egy ilyen bulin tünt el ;-)

Zetorg
#14028
bazzeg...
pont egy drogosokkal és alkoholistákkal teli helyen keresnének? 😄

desigo
#14027
Nah majd szombaton körülnézek mi megy ott a sötétben😊
PrasCo
#14026
Aztán a donornak nem sámli százalékos szövetegyezés kell, amit pofára eléggé nehéz kiválasztani... =)
desigo
#14025
Persze megtalálták kibelezve

loooooooool

majd ott veszik ki a szervét a parton a sötétben

ki találta ezt ki?
DanielT
#14024
Peeersze, nincs is egyszerûbb egy totál zsúfolt helyen szervdonorra vadászni... 😄

Akkora kamu mint egy ház. Egy ki utcában berántva valakit a kocsiba tökegyedül éjjel is sokkal, de sokkal egyszerûbb.
#14023
injekció -> be egy steril kocsiba, nem nehéz ezt megoldani..
inkább az hogy hogyan oldják meg hogy ne lássa senki...

-the invisible-

#14022
Elegge urban legendnek tunik.

Elkepzelve hogy a sarban fektetve totalisan fertotlenitve kibeleznek egy sracot. Erdekes muteti higenia.

#14021
Jah, amúgy hallottatok ti errõl a hajógyári szigetes dologról?

Most tûnt el egy srác egy dokk buli után, és állítólag többen is vannak így, csak azokról nem hallunk. Amit még mondtak, hogy egy srácot megtaláltak a Dunában kibelezve, több szerve hiányzott. Azt mondták hogy könnyen lehet hogy illegális szervkereskedõk vadásznak az ilyen helyeken, valahogy elkábítják az áldozatot, kibelezik, és beledobják a dunába...

Nem tudom mit higgyek, mert el tudnám képzelni ezt, csak azért mégis...

-the invisible-

#14020
Vivit láttam westbalkánban ^^

-the invisible-