Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.


M.N.K. klubtag
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

M.N.K. klubtag
BUDA > miskolc.
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.
M.N.K. klubtag
http://gaborszantai.co.uk/
M.N.K. klubtag
amúgy Gabikán kívül az összes önjelölt tinikirálynõ képviseltette magát a fotókon
http://gaborszantai.co.uk/
M.N.K. klubtag
Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

M.N.K. klubtag

M.N.K. klubtag

M.N.K. klubtag
www.soundhead.hu
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
http://www.powerplaymanager.com/r57633

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Do you know what \"nemesis\" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an \'orrible cunt... me.
www.soundhead.hu



Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
Rock = egy életforma, egy életfelfogás, egy gondolkodás
House = egy másik életforma, egy másik életfelfogás, egy másik gondolkodás
Ilyenkor az van, hogy mindkét zenét szereted, és a primitív gyökér népeket nem.
Én a metált sem szeretem, csak a rockot.
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
http://gaborszantai.co.uk/
mondjuk ez a depresszios metál nekem sem jon be 😊
GanXstaZolee#2709
Ezt szerette volna leírni a srác is a technoról, csak kicsit elkalandozott az elméje.
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
a dolog itt bukott meg, mert a rock ZENE, a másik meg egy összelopkodott zajegyveleg...
mondom ezt úgy, hogy sem a rockot, sem a gépzajt nem szeretem!
http://gaborszantai.co.uk/
Nekem nincs kifogásom a rock ellen, viszont sokkal több rocker utálja a technot..."
Ezért gondolom, hogy nem rockerek csinálták ezt az erõsen elfogult összehasonlítást. Ez annyi, mint fricska. Ha kapna egy kokit egy rockertõl, akkor nagyon meglepõdne ez a kis patkány, kérdezné: Miért, hisz csupa szeretet...
Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.
www.soundhead.hu
http://www.soundhead.hu/portal/index.php?option=com_zoom&Itemid=33&catid=425
Az a hegyes mellbimbóóó!!! nyammi

www.soundhead.hu
inkább jó csajokat linkelek nektek, debilbõl van elég 😊
A beach fotói:
http://www.soundhead.hu/portal/index.php?option=com_zoom&Itemid=33&catid=425

www.soundhead.hu
Mondjuk én nagy átlagban rühellem az idegbeteg pesszimistás világutálós fekete rokkot, legalább annyira mint dj szatmárit vagy spigibojt, náksit és társait stb. Meg a falusi tuc-tuc partik...
Multkor turkásztam a hotdogon és találtam ezt a Black-Lady nevû csajt aki számára a következõt jelenti a zene (idézem):
"Inkább máshogy tegyük fel ezt a kérdést. Mit elent nekem a black m.?Olyan érzéseket ébreszt fel bennem, mint a fájdalom, reménytelenség, kín, melankólia, depresszió, halálvágy v. éppen ebbõl kifolyólag a gyûlölet, gonoszság, megtorlás. Amit csk ezen mûfaj tud átadni a legjobban. Ez 1 harc, amit belül kell megvívni magammal. 1 örök nyughatatlanság."
Ugye... nem eccerû...
Részemrõl: Soulful House Music, positive vibe, respect & unity philosophy -Uplifting messages thru great beats <#vigyor2>#vigyor2>
