Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14019





M.N.K. klubtag

Tatyla
#14018
+ sminkelnek...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#14017


M.N.K. klubtag

#14016
ruhat vasarolnak -.-

BUDA > miskolc.

#14015
A minden masodik kepen ott vigyorgo picsak csinalnak mast is az eletben ezen kivul?

gabber_saviola
#14014
jah úgy már látom 😛

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#14013
ja hogy rájuk gondolsz?😄 azt hittem a Gabira gondoltál😊

M.N.K. klubtag

#14012
ne mond már, Heni mellett ott a két csatlósa...

http://gaborszantai.co.uk/

Reaper
#14011
3. kép nice!😊

Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...

#14010
rebi volt még ott. meg a heni dokkolón. többi nem volt

M.N.K. klubtag

#14009
kép megjelenítése...

amúgy Gabikán kívül az összes önjelölt tinikirálynõ képviseltette magát a fotókon

http://gaborszantai.co.uk/

#14008
mozilával jó. de explorerrel és operával én se tudom megnézni. csak mozilával

M.N.K. klubtag

gabber_saviola
#14007
ezeket nem látom 😞

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#14006

M.N.K. klubtag

#14005
Még egy kis szombat hajógyári:





M.N.K. klubtag

#14004
Egy pár szombati képem:





M.N.K. klubtag

#14003
Van aki a nõket szereti, van aki a férfiakat és van aki mindkettõt.
#14002
rohatt!

#14001
és tényleg!!!! ájmszorrri! 😊

www.soundhead.hu

ÁjjLe BoBBi
#14000
<#fejvakaras>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Sanyix
#13999

Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)

#13997
szípek az ajkai<#vomit>

http://www.powerplaymanager.com/r57633

#13996

#13995
képet hogy tudok feltölteni oda?
#13994
Hella arcok. My Vipetek van?
#13993
én csak azokat linkeltem be amiket Te kihagytál 😊

gabber_saviola
#13992
hudejónõ <#idiota>

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#13991

Do you know what \"nemesis\" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an \'orrible cunt... me.

#13990
ezeket linkeltem én is ;-)

www.soundhead.hu

#13989

#13988

sz4bolcs
#13987
én a sztereotipiákról kérdeztem

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#13986

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#13985
Van aki elmélyed a zenébe és van aki nem... Ki mibõl mennyi tesz magáéva... Pl tokio hotel-bõl...
sz4bolcs
#13984
illetve mennyire határozza meg az életformát és érzelmi életét, szokásait, ésatöbbi

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#13983
És a sztereotipia vajon ok vagy okozat? Mindkettõ?

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#13982
A zene értékrendszert hordoz, és részben meghatározza az életformát. Erõsen befolyásolja az egyén emocionális-érzelmi életét, szokásait, karakterfejlõdését, magatartását, végsõ soron az egész sorsát.

Rock = egy életforma, egy életfelfogás, egy gondolkodás
House = egy másik életforma, egy másik életfelfogás, egy másik gondolkodás
sz4bolcs
#13981
Már az elején sem láttam vitaalapot.
Ilyenkor az van, hogy mindkét zenét szereted, és a primitív gyökér népeket nem.

Én a metált sem szeretem, csak a rockot.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#13980
pedig Shaman szépen oltotta az agyadat vele😊))

http://gaborszantai.co.uk/

GanXstaZoleeWrk
#13979
GZ mindenkinek ehhez az elmés vitához én mind2 zenét szeretem na ilyenkor mivan?! 😄 viszont a 2 táborhoz tartozó igénytelen primitív gyökér népeket (tisztelet a kivételnek) nem.

mondjuk ez a depresszios metál nekem sem jon be 😊

GanXstaZolee#2709

sz4bolcs
#13978
A rock jobb zene, mint a techno. Mondom úgy, hogy a rockot szeretem, a technot nem.

Ezt szerette volna leírni a srác is a technoról, csak kicsit elkalandozott az elméje.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#13977
"... amúgy meg egyértelmûen jobbnak találom a zenét is 😉"

a dolog itt bukott meg, mert a rock ZENE, a másik meg egy összelopkodott zajegyveleg...


mondom ezt úgy, hogy sem a rockot, sem a gépzajt nem szeretem!

http://gaborszantai.co.uk/

#13976
<#levele>

sz4bolcs
#13975
"... amúgy meg egyértelmûen jobbnak találom a zenét is 😉
Nekem nincs kifogásom a rock ellen, viszont sokkal több rocker utálja a technot..."

Ezért gondolom, hogy nem rockerek csinálták ezt az erõsen elfogult összehasonlítást. Ez annyi, mint fricska. Ha kapna egy kokit egy rockertõl, akkor nagyon meglepõdne ez a kis patkány, kérdezné: Miért, hisz csupa szeretet...

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#13974
#13973

www.soundhead.hu

#13972
hellóhallóó!

inkább jó csajokat linkelek nektek, debilbõl van elég 😊

A beach fotói:
http://www.soundhead.hu/portal/index.php?option=com_zoom&Itemid=33&catid=425





www.soundhead.hu

#13971
Hát én ezen a Rock vs Techno dolgon szana-széjjel röhögtem magam. Bitang jó!

Mondjuk én nagy átlagban rühellem az idegbeteg pesszimistás világutálós fekete rokkot, legalább annyira mint dj szatmárit vagy spigibojt, náksit és társait stb. Meg a falusi tuc-tuc partik...

Multkor turkásztam a hotdogon és találtam ezt a Black-Lady nevû csajt aki számára a következõt jelenti a zene (idézem):
"Inkább máshogy tegyük fel ezt a kérdést. Mit elent nekem a black m.?Olyan érzéseket ébreszt fel bennem, mint a fájdalom, reménytelenség, kín, melankólia, depresszió, halálvágy v. éppen ebbõl kifolyólag a gyûlölet, gonoszság, megtorlás. Amit csk ezen mûfaj tud átadni a legjobban. Ez 1 harc, amit belül kell megvívni magammal. 1 örök nyughatatlanság."

Ugye... nem eccerû...


Részemrõl: Soulful House Music, positive vibe, respect & unity philosophy -Uplifting messages thru great beats <#vigyor2>
ÁjjLe BoBBi
#13970
<#eljen><#eljen>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'