Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14119
rémhir az...mit ittál elõtte?😊

Ramadamammy rapidrandi

#14118
most kezdõdik az esti mese...
és a hasfelmetszõ szépen belecsurgatta<#nevetes1><#finom><#smile>
a kittyke meg mit sem sejtve szépen mind megitta
itt a vége fuss el véle<#vigyor2>
de egyébként nem hejeslem mások bedrogozását és a sunyi disznók tuti csinálni is fogják ezt...

violence can be used for good - JUSTICE

hellokitty
#14117
ne túlozzunk a vékonysággal...😄😄 A célja elvileg,h azt tegyen velem,amit akar..mert,nem tudtam magamról...

OrioN the S
#14116
ien régen a szutyok e-klubba is volt.. bele is halt a srác :S (anyám diákja volt)

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

Botond
#14115
Haverokat összeszedni pultost megvárni és alaposan elbeszélgetni vele a jó megoldás.
hellokitty
#14114
azok alapján,amit ismerõsöknek elmondtam,azt mondták,hogy folyékony ecstasy..fõleg piával...érdekes este volt..Eddig azt hittem,hogy csak rémhír,hogy vkinek a piájába raknak vmit..

desigo
#14113
gondolom az,hogy még jobban érezze magát...
#14112
vékony...de az anyag nevét nem tudom...mint ahogy azt sem,mi célja volt vele az illetõnek

Ramadamammy rapidrandi

#14111
Szerveid megvannak még ?😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

OrioN the S
#14110
ismerõs 😊

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

desigo
#14109
attól függ mit raktak bele és mennyit

meg,hogy kittynek milyen a szervezete
gondolom nem 80 kg😊
#14108
ez durva...a pezsgõ ennyire felnyomja?

Ramadamammy rapidrandi

desigo
#14107
akkor nem keveset rakhattak bele...
hellokitty
#14106
egyik sem volt jó...a pezsõmbe rakhatták...azt mondta a barinõm,hogy összecsuklottam...arra emlékszem,h a wc ben voltam...de arra nem,h hogy jutottam le..Semmi nem maradt meg az estébõl,ami utána történt..nem láttam,nem hallottam..másnap a barátnõmnél ébredtem,és amikor haza jöttem,akkor nem tudtam pihenni,mert rázott a hideg..

#14105
a pia volt jó,vagy ami utána történt?
Emlékszel vmire?

Ramadamammy rapidrandi

hellokitty
#14104
jaja,érdemes lemenni..tudod,ha lemaradsz,kimaradsz...vagy mi a szöveg?😄

#14103
az nem jó,mert savas...de még jobban jársz vele,mint a drogokkal (késõbb ihatásukat tekintve)

Ramadamammy rapidrandi

#14102
tuti hasfelmetszõ úr csinálta...<#vigyor2>
azt hiszem le kell mennem a bedbe sürgõsen...<#nyes>
extrém buli sorozatgyilkossal<#nevetes2><#wink><#circling> na meg drogokkal <#vigyor3>

violence can be used for good - JUSTICE

hellokitty
#14101
gonosz vagy😊 Nem,csak kólázok,mint ááálllat<#mf2>

OrioN the S
#14100
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDD LOKÁÁÁL

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

#14099
Azóta csak füvezik 😄

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

hellokitty
#14098
tényleg? Nem is mondtad...

#14097
amugy nem te vagy az egyetlen ien eset, egy masik csaj is hasonlot szenvedett, multheten meselte

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

OrioN the S
#14096
<#wow2><#vigyor3>

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

hellokitty
#14095
nem járok studioba😊 Egy ideig rendesen látogattam a dokkot,amig drogot nem raktak a piámba...jó volt...<#violent>

hellokitty
#14094
nem,elfújta a szél😄

#14093
Igen egy kicsit oyan beállitása van,mintha elfeküdted volna <#vigyor2>

Ramadamammy rapidrandi

hellokitty
#14092
én semmennyit😊 Szeretem az extrémitást😊<#vigyor2>

GanXstaZoleeWrk
#14091
megnéztem, asszem alapitom is a fan klubbot 😊, mostmár figyelni fogok a studio-ban 😊 ha épp lemegyek.

GanXstaZolee#2709

#14090
jut eszembe,ezen a sérón mennyit gondolkoztál,dolgoztál?

Ramadamammy rapidrandi

hellokitty
#14089
van már itt rólam,egy rendkívül elõnyös kép is..<#vigyor2><#vigyor2><#crazya>

#14088
a saját galériában találsz párat

Ramadamammy rapidrandi

Botond
#14087
nézz be a galériájába :-D
GanXstaZoleeWrk
#14086
képeket! 😊

GanXstaZolee#2709

hellokitty
#14085
hajjaj<#vigyor2><#vigyor2><#vigyor3>

#14084
Kitty istennõ topik 😄
Ki fogja megcsinálni?

Ramadamammy rapidrandi

hellokitty
#14083
nem hiszem,hogy az olyan pozitív dolog<#crazya><#crazya>

hellokitty
#14082
tök gáz,hogy ilyeneket találnak ki egy eltûnésrõl..

GanXstaZoleeWrk
#14081
szeretnéd ha neked is lenne? <#wink><#idiota>

GanXstaZolee#2709

GanXstaZoleeWrk
#14080
jó ez a hajógyári story hasfelmetszõ jack visszatért <#banplz><#taps><#idiota>

GanXstaZolee#2709

hellokitty
#14079
kiknek van itt topicja? A 16 éves leányzóknak?

#14078
nem ez volt a kérdés

Ramadamammy rapidrandi

hellokitty
#14077
én sosem iszom<#vigyor><#vigyor>

#14076
há,kitty 😊

Ramadamammy rapidrandi

hellokitty
#14075
hüjjje<#violent><#mf2>

Zetorg
#14074
adatlapokat töltsétek már ki!

#14073
jozanul ki visz majd haza... ?😊

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

hellokitty
#14072
nem vágom...<#crazya>

#14071
én már arra nem emlékszem,kivel találkoztam a múlt héten...pedig józan voltam 😛

Ramadamammy rapidrandi

#14070
viki, januar kornyeken tancolt dokkba egy kis ideig 😊

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek