Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22423
Az hát....

I.C.ram
#22422
A francokat tünik ki. Jövök haza villamossal, és csak ilyen csajok, srácok vannak a villamoson, hogy emós haj, okkersárga szolizott bõr, hegesztõpajzs "napszemcsi", mûszõrmével szegélyezett kommerszkabát, armani, gucci, stb divatházak kommersz márkáinak a pólója, márványkoptatott nadrág (na ettõl mászom a falra), és akkor befejezésként evarlast "boxcipõ" mondjuk...

Szánalom a köbön ez az egyenruha.
I.C.ram
#22421
Pedig rohadtúl az. Csak a pornépnek beadják, hogy Armani, "hé gecco ez nem valami olasz menõmárka?" és kész is. Viszik mint a cukrot a kommersz szart.
Davidus
#22420
miért? nem az?😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#22419
zsír+csont+bõr+egy kis szilikon

V9ykn8_TZL0

#22418
Valóban 😉
ibizaaa
#22417

Reaper
#22416
<#finom>

Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...

JCSR ODIN
#22415
Hát komolyan mondom beszarok, mindjárt ott tartunk, hogy ciki az armani póló <#idiota>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

#22414
Az ilyen armani póló hordása már tényleg nagy divat, de valamivel kikell tûnnni a tömegbõl az ilyen embereknek.

Más: viszont az armani parfüm azon belül is az armani code nah az nagyon ott van, szerintem a legjobb illatok egyike.

ibizaaa
#22413

Landren
#22412
igen, kéne mind a kettõ...

sose nyomd fullba a kretént

ibizaaa
#22411

Landren
#22410
rólad nincs kép?

sose nyomd fullba a kretént

allock
#22409
😄

miez a Paris Hilton szerûség? 😄

#hhwnd

#22408
ez az armani kezd olyan lenni mint 10 éve a HAWKS-os dzseki 😄

ibizaaa
#22407

ibizaaa
#22406

gameplusz
#22405
ad2-t mondtam enis 😛

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#22404
felõlem ott emlegetik ahol akarják, akkor is keresztbefosom hogy milyenbe járkál a sok kis csíra -.-

-the invisible-

Landren
#22403

sose nyomd fullba a kretént

Landren
#22402

sose nyomd fullba a kretént

Brolly
#22401
Hát azért nem hiszem hogy az Armani egy középszerû márka, nem hiába emlitik egy szinten a Guccival vagy a Louis Vuittonnal, de persze az igazi eredeti ruhát, nem az ilyet, mert a teszveszen sok hasonlót lehet már kapni elég olcsón, bár nem vok benne bitos hogy ez tényleg hamisítvány-e, mert nem úgy néz ki mint aki kínai cuccokba jár. Nah mind1 nem offolok😊

\"Kokain inhalációt követően a V1-V2 elvezetésekben inkomplett jobbszár-blokkra emlékeztető terminális pozitivitás, valamint több mm-es ívelt ST-eleváció lépett fel\"

Landren
#22400

sose nyomd fullba a kretént

Kata
#22399
Kedvenc lajcsigombócunknak nem volt saját száma, mind régi számokat énekelt. Ezt az eladó, kiadó most a szívem számot is érdemes meghallgatnod eredetiben. Ég és föld.

[/cserf][/fülünyúl]

autoszimulator
#22398
Az Galambos Lajcsi volt<#idiota> de lehet õ csak remakelte...

.: mobilize.hu :.

#22397
Szili Katalin? 😮

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#22396
mondom én, ebbõl napokon belül topik lesz.... <#worship><#idiota>

lang14
#22395
thx a választ...

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

Kata
#22394
még az Apostol is énekelt anno egy dalt, hogy "Eladó, kiadó most a szívem" 😊

[/cserf][/fülünyúl]

GanXstaZoleeWrk
#22393
ad1-el erõsen vitatkoznék ad2 meg fel se merült 😊

GanXstaZolee#2709

#22392
Dögös<#wow1>.

Mit ér az élet, ha nem te uralod? Az élet olyan játék ahol ha meghalsz, nem kezdheted újra:(

desigo
#22391
ugyanaz mint a #22350 csak nagyobb méretben...
#22390
de a szíved az lehet eladó, nem? 😉
lang14
#22389
én aznap pont nem voltam gép elõtt nem lehetne megoldani hogy én is tudjam milyen képrõl bezséltek, persze csak engedéllyel.. mondjuk priviben egy linket? pls <#awink>

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

#22388
ad1 nem vagyok szép 😛 ad2 senkinek sem vagyok eladó...

egy az igaz, hogy magyar vagyok 😄
nyamiag
#22387
#22357

\"It\'s gonna be legen... wait for it... dary!\"

Gabesz amd64
#22386
Who is She?

DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate

james69holden
#22385
http://images.iwiw.net/0501/user/00/92/88/26/4/user_9288264_1173700728021_box

:]

Live! gamertag: Holden HUN | Forza Juve!

autoszimulator
#22384
<#gonosz1><#puszis>

.: mobilize.hu :.

gabber_saviola
#22383
fu te nagyon odavagy érte 😛

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

gameplusz
#22382
Seeley meg nem <#bee1>

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#22381
a szep magyar lanyok mar eladtak magukat kilora az olaszoknak

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

gameplusz
#22380
...de azert nem utasitanad vissza egyik repedtribit se ha aztmondana, hogy tömd be a barlangjat <#idiota>

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

JGTC
#22379
De #22375 azért rendben van nemde? 😊

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

#22378
otthon egyébként mindenkinél minden rendben van? csak mert elég gyakran csorgatjátok a nyálatokat a repedsarkú kategóriára😊))

vannak itt szép lányok is, de van amit az utca szélére se tennék ki - még a román kamionos is jobbat érdemel...

http://gaborszantai.co.uk/

desigo
#22377
nyámi
Sas6
#22376
fasza 😛P 😊))

#22375
ez is Õ:

#22374
a dolgozó emberekre nem is gondolsz?<#rinya>

http://www.powerplaymanager.com/r57633