Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
V9ykn8_TZL0
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
-the invisible-
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
.: mobilize.hu :.
-the invisible-
-the invisible-
egyáltalán nem gusztustalan szerintem, alig látszik.. bár tény hogy én inkább hónaljból ajánlanám a barátnõmnek, ha meg akarná csináltatni..
viszont sztem ez egy jól sikerült cici, vannak sokkal rondábbak is..
-the invisible-
Most megyek, edzésre :p
sose nyomd fullba a kretént
GanXstaZolee#2709
\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"
nem is rossz vállalkozás....cicnagyobbítás kézrátétellel .. sikertelenség esetén pénzvisszafizetési garancia ( de legalább megmarad az élvezet )
sõt, a hegek külön nagyítva is lettek
én azért gusztustalannak nem nevezném, de az biztos, hogy nem a leg esztétikusabb.
sose nyomd fullba a kretént

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...
...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...
armani1
armani2
teszvesz
Nézegesd... és pl. néz csak meg egy övet az emporional és utána teszveszen, nah mind1 remélem észreveszed.
\"Kokain inhalációt követően a V1-V2 elvezetésekben inkomplett jobbszár-blokkra emlékeztető terminális pozitivitás, valamint több mm-es ívelt ST-eleváció lépett fel\"
Az etióp gyerek kifogja az aranyhalat: -Van há... -Hammm
\"Kokain inhalációt követően a V1-V2 elvezetésekben inkomplett jobbszár-blokkra emlékeztető terminális pozitivitás, valamint több mm-es ívelt ST-eleváció lépett fel\"
de én inkább az ingeket preferálom <#shakehead>#shakehead>
sose nyomd fullba a kretént
V9ykn8_TZL0
V9ykn8_TZL0
