Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Davidus
#22473
nincs nyoma? az a leg gusztustalanabb:o viszont van olyan mikor a hónaljon keresztül nyomatják be a cuccot

V9ykn8_TZL0

sz4bolcs
#22472
na! ez az, ami nem mû.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

SötétBarom
#22471
Asssztakurva ezmieZ?! <#wilting>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#22470
mér? heg-heg

-the invisible-

#22469
nem mondom h utálom a mücicit de inkább legyen természetes ( és kicsi ) minthogy egy darab "müanyagot" ( még ha kellemes csomagolásban is van ) markolásszak... ( hangsúlyozom, nem kizáró ok ) <#idiota>

#22468
Létezik ma már olyan plasztikai eljárás is amely során a mellbimbó körül ejtik a metszést, ezért nincs nyoma a mûtétnek. Persze ez egy jóval költségesebb megoldás 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

autoszimulator
#22467
Jó azé ne keverjük már össze egy mellnagyobbítás meg egy szülés utáni heg-et. Ezenkívül ha már megcsináltatom a mellem, akkor legalább amig a heg nem enyhül, addig nem mutogatom<#idiota>

.: mobilize.hu :.

#22466
*ezeket

-the invisible-

#22465
valaki plz ha lenne oly kedves és feltolná ezt galériába, mert melóból vagyok 😊

-the invisible-

#22464
#22463
#22462
mellre se felejts el edzeni, h pénteken jó feszes legyen 😉

#22461
akkor gondolom majd a feleségedtõl is hányni fogsz ha esetleg faros lesz a babátok és fel kell vágni..
egyáltalán nem gusztustalan szerintem, alig látszik.. bár tény hogy én inkább hónaljból ajánlanám a barátnõmnek, ha meg akarná csináltatni..
viszont sztem ez egy jól sikerült cici, vannak sokkal rondábbak is..

-the invisible-

#22460
bazze, pont most irtam 😄D Ehh, és már megis jelenek 😄 Jah, amúgy igazi...de szeretek ilyen szikés dokumentumos cuiccokat nézni 😄

Most megyek, edzésre :p
#22459
amúgy lehet, mostmár elég ismert eljárás, hogy a hónaljon csináznak egy rohadt kicsi lukat, bevezetik az üres zacsit ott, és amikor bent van, akkor töltik fel....néztem is mûsort hogy hogyan csinálják.
#22458
de kanyarodjunk csak vissza Seeley-hez, az övé vajon igazi ? <#idiota><#idiota><#idiota>

#22457
sok múlik a doki kezén is meg szerintem azon is hogy az alany bõre miképp gyógyul ( tippelem csak )

Landren
#22456
Persze hogy van, meg ahogy öregember is írta elég sokáig erõsen látszik, aztán elhalványul és csak egy alig látgató vékony csík marad.

sose nyomd fullba a kretént

GanXstaZoleeWrk
#22455
Azért van ennél szebben elvégzett munka is csak nem mindenki tud kitolni 1 millát 1 mellmûtétre, aztán az occsó meg olyan amilyen 😊

GanXstaZolee#2709

#22454
tippeltem

Landren
#22453

Mibõl következtetted azt ki, hogy meglepõdtem bármin is?

sose nyomd fullba a kretént

#22452
bár ha jobban végiggondolod, olyan csajokat is kéne tapizni akinek semmi melle.... abban meg semmi élvezet nincs .... vagy lenne egy alsó limit...?

5w0rdf15h
#22451
gazdag???? világon leggazdagabb ember lenne 😄DDDDdddd

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

#22450
viszonylag friss hegek, min lepõdsz meg ?
nem is rossz vállalkozás....cicnagyobbítás kézrátétellel .. sikertelenség esetén pénzvisszafizetési garancia ( de legalább megmarad az élvezet )

#22449
bárcsak "kézrátétellel" tudnám 😛

Landren
#22448
volt már...
sõt, a hegek külön nagyítva is lettek

én azért gusztustalannak nem nevezném, de az biztos, hogy nem a leg esztétikusabb.

sose nyomd fullba a kretént

#22447
szerintem ha meg tudod oldani más módon a mellnagyobbítást( mondjuk kézrátétellel <#idiota> ) , megkapod a Nobel díjat ... és gazdag is leszel <#idiota>

#22446
azok a hegek a csöcs alatt... gusztustalan, szerintem

Landren
#22445
<#wow1><#szeret><#puszis>

sose nyomd fullba a kretént

#22444
<#szeret><#szeret><#szeret>

#22443

Astorath
#22442

#22441
lilla a böcsös neve

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#22440
lang14
#22439
nem akarta berakni a kép-et sorry a 3 beírásért..

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

lang14
#22438

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

lang14
#22437
Nem tudjátok ki Õ? egy másik "fórum"-ban valaki kérdezte..

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

Brolly
#22435
Hát most így képen úgyse fogod észrevenni a különbséget, de ha oda tennénnek eléd egy hamisítványt meg egy eredetit akkor hidd el észrevennéd az eltérést...
armani1
armani2
teszvesz
Nézegesd... és pl. néz csak meg egy övet az emporional és utána teszveszen, nah mind1 remélem észreveszed.

\"Kokain inhalációt követően a V1-V2 elvezetésekben inkomplett jobbszár-blokkra emlékeztető terminális pozitivitás, valamint több mm-es ívelt ST-eleváció lépett fel\"

Makkmag
#22434
Hát abban, hogy ez állítólag Olaszországban készült, vagy mi, meg talán divatos is , meg mindenki látja, hogy milyen menõ csávó vagy...

Az etióp gyerek kifogja az aranyhalat: -Van há... -Hammm

#22433
és ez miben különbözik a másik több tízezer pólótól (azon kívûl hogy a cimkén rajta van az armani felirat ) ?

ajem kisa
#22432
Végre egy szép lány!😊

Brolly
#22431
Hát jó az igen az, de pl. amit egy hivatalos Armani boltba veszel az már egy kicsit másként néz ki, meg olyat enm látsz sok emebren, sok a hamisítvány és sok az olyan ember akinek ez is megteszi... A Dolcevel is így vannak, de hát nah, most ez a divat, ezt olyan mint az emo csk egy "kicsit" másabb...

\"Kokain inhalációt követően a V1-V2 elvezetésekben inkomplett jobbszár-blokkra emlékeztető terminális pozitivitás, valamint több mm-es ívelt ST-eleváció lépett fel\"

Landren
#22430

sose nyomd fullba a kretént

ibizaaa
#22429

Landren
#22428
olyan jó vagy hozzám... <#falbav>
de én inkább az ingeket preferálom <#shakehead>

sose nyomd fullba a kretént

Davidus
#22427
ja és ARMANI felirattal és emblémával elöl ahogy kell !!!

V9ykn8_TZL0

Davidus
#22426
Davidus
#22425
inkább örülni kell ennek. messziröl látszik hogy melyik csajt kell nagy ívben kerülni😄

V9ykn8_TZL0

Landren
#22424
Lapozzatok már errõl az Armani témáról, kezd fárasztó lenni.
Akinek nem jön be, vagy nincs rá pénze az nem vagyen, akinek meg bejön az vegyen annyit, amennyi jól esik neki. Ennyi!

sose nyomd fullba a kretént