Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

desigo
#23626
desigo
#23625
desigo
#23624
gameplusz
#23623
meg a kultura is....

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

desigo
#23622
desigo
#23621
sokaspam😞
#23620
ooops, délután egykor voltam itt utoljára és azóta 70 új üzenet <#wow1>
ebbõl kb 10 témába vágó <#idiota>
LPKENJI
#23619
téll?

Kata
#23618
Mi ez a sok off? 😛

[/cserf][/fülünyúl]

#23617
a srac a volt osztalytarsam <#hehe>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

N0S
#23616

fuck is easy fuck is funny, many people fuck for money. if you think that fuck is funny, fuck yourself and save your money

shala
#23615
nem szabad csodálkozni, tavasz van, tombolnak a hormonok : )

non potest pluere aeternum

#23614
http://www.infosopron.hu/images/gallery/1/f/7/gyor_1f767e77.jpg

#23613
egy idõ után a vakond fog minket elzavarni a náthás f*szba mert beköltözünk hozzá (?) <#idiota>

shala
#23612
Eh, meddig süllyed ez az ország még

non potest pluere aeternum

#23611
ha visszalapoznál, kaptunk rá választ <#duhos2><#beka2>

#23610
ehhe, majd este, most megyek is aludni, ez a hét húzós vót meló szempontból, elvagyok fáradva 😄
#23609
Monnyuk mink is szokunk kapni ingyen pezsit, nem derogál asse, de ha kell megveszem magamnak is, koktélt is, taxit is (mármint az utat ehh), szal nem abból élek, de azért annak is lehet örûni 😄
autoszimulator
#23608
melle közé szoritja, szívószál a szilikonos szájba, és élvezi a partyfeelinget D:SA😄:SAD:SA:

.: mobilize.hu :.

#23607
"számomra sokkal szánalmasabb az, amikor a kis koktéljával trendien pucsít a szõke szolizott ribanc miközben a szilikonmelleit fogja és a hidrogénszõke haját lobogtatja..."

és akkor mivel fogja a koktélt? 😄
#23606
<#mf2><#wave><#puszi>

#23605
ehhe, fákkkjúúúú 😛
#23604
ZOLEE ! este dokk ! Seeley lesz a sztárvendég 😄

#23602
Száb bész szabi is megmondta : "a bort azt tisztán, a sört azt mocskosul" 😊

#23601
akkó' lehet h valami gyenge másolat ha ilyen ócsó
nem lehet h még picit másnapos vagy és rádsóztak valami házisört és heinekenes matricát tettek a cumisüvegre ?

#23600
csodálkozom h EFEM nem szól hozzá érdemben az ivásos dolgokhoz... <#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

#23599
hidegen és szájjal

BEAST
#23598
nemtom , en ugy altalaban alkoholt nem iszok <#nezze><#hehe>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

sharpshooter
#23597
üvegbõl és gyorsan, hogy újat ihass - mihamarabb!

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Davidus
#23596
hogy lehet meginni a sört?<#idiota>

V9ykn8_TZL0

sharpshooter
#23595
falun lakom, vazze😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23594
finnker ?

sharpshooter
#23593
gyerekadag?
100 kilós embernek?😊

(azért vettem, mert ez volt akciós)

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23592
0,33 ?

BEAST
#23591
erre meg nem is gondoltam <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

N0S
#23590
party-kba gondoltam.. botban' lehet hogy eleg olcso..

fuck is easy fuck is funny, many people fuck for money. if you think that fuck is funny, fuck yourself and save your money

sharpshooter
#23589
sör talán annyiban jobb, mint a longdrink, hogy az utóbbitól hamarabb lesz a lányoknak Paris Hilton kinézetük😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

sharpshooter
#23588
most vettem egy 24-es kiszerelés Heinekent 125/dobozért

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Trance Angel
#23587
Buliban szerintem is nc a sör csaj kezében. De nyáron én is szivesen elüldögélek egy pohár hideg sör mellett. 😊 (és a hidrogénszõke hajam sem akadályoz meg benne 😛)

N0S
#23586
dejo neked, hogy olyan helyen laksz, ahol a borsodi ill soproni dragabb mint a heinekken.. <#wow1><#mf1>

fuck is easy fuck is funny, many people fuck for money. if you think that fuck is funny, fuck yourself and save your money

sharpshooter
#23584
sört pohárból?
csak levegõ éri, tönkremegy!

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23583
teljesen igazad van..nagyon gáz..legalább inná pohárból...
sharpshooter
#23582
<#taps><#worship><#taps><#worship><#taps>

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23581
#23580
A diszkópatkányt azokra értettem akikre te ezt írtad: És mikor látom a srácokat 2-3 kozel sörrel a kézben futkozni egy szórakozóhelyen, bemenni táncolni vele, burogatni le a jónépet.

Most a sörrõl beszélgetünk vagy a Kozelrõl?

Do you know what \"nemesis\" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an \'orrible cunt... me.

Panzerfaust
#23579
A Kozel mindig legyen közel. Különben meg, ha le vagy égve anyagilag, meleged van, és dupla angolod is van, akkor iagzán tudod értékelni a jó hideg Kozelt.

Alkoholista AZ, aki annyit iszik, mint MI, csak ellenszenves!

#23578
#23577
és valaki végre reagálhatna a 23534-es kérésemre...