Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lynx_TWL
#23927
déni <#kocsog> :>

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Kenny85
#23926
myspacerõl..vivás kristóf adatlapjáról lol

#23925
jó, de hol találtad róla? Amúgy én bírom Dénit, de ezt itt nem hangoztatom, mert lincselés lesz 😄
desigo
#23924
BEAST
#23923
o csinalta a kepet , de ugysem vallana be <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23922
😄DD
#23921
😮O baxxuuus, ez honnan van? nem semmi 😄
Davidus
#23920
omg

V9ykn8_TZL0

#23919
Hello

sharpshooter
#23918
lassan lehet venni DVD-ket...
language/subtitles settings:
english
france
italian
hungarian
seeleian

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Kata
#23917
csak lefordította seeleyt magyarra 😊

[/cserf][/fülünyúl]

sharpshooter
#23916
azért ezt a kutyáim nem díjaznák: odadobnám nekik a krumpilt és mondanám "ez táp, egyél vazze"😊))

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

desigo
#23915
úgy látom a táp az ilyen joly-joker szó ergó jó mindenre😊
desigo
#23914
jobboldali csajnak nem lehet akkora szája...
#23913
wtf?!

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

gameplusz
#23912
én a legtöbb tápot töltöm, éljen a torrent,a legjobb barátom! De van amit retken/tvn nézek, mert elfogadhatónak találom a szinkronokat (ER, Grey's anatomy és a Háúz pl.).

Band of brothers most szedi nõvérem ftp-rõl, ajcsi nekem, hájpolták, majd nyáron bedarálom, ilyesmi volt az Over there, nah az táp volt. Nyáron úgyis a sok jóság pihenget, akkor lehet darálni a mellékeket, pl. a BSG .-dik évadot is 😛

Nah jóccakát, megyek Cold case-ezni pá 😛

===========================================

GamePlus SeeLay Translator 0.7 szerint:

Én a legtöbb sorozatot letöltöm, éljen a torrent, a legjobb barátom! De van amit tv-ben rtl klub-on/tv2-n nézek, mert elfogadhatónak találom a szinkronhangok minõségét (pl. Vészhelyzet, Grace klinika, Dr. House).

Az elit alakulatot most szedi nõvérem ftp-rõl, ajándék nekem, majd nyáron megnézem, valami ilyesmi volt az Irak is, nah az tetszett. Nyáron úgyis a sok sorozat szünetre megy, akkor lehet nézni a kisebb sorozatokat is, pl. a Battle Star Galactica 3. évadot is.

Nah jó éjt, megyek nézem a Döglött aktákat, pá 😛

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#23911

#23910
ezek is bemutatják, mi lesz otthon a buli után <#idiota>


desigo
#23909
sharpshooter
#23908
gondolom egy bennfentes partyfotós, aki egyébként fotózza a szöszit😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Lynx_TWL
#23907
azt már tudni se akarom ki fotózta:d

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#23906
öreg vagyok én má annak lenni 😊 amikor még fiatal voltam, nem voltak ilyen forró problémák...<#idiota>

BEAST
#23905
hogy leszel igy trendy? <#hehe>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23904
legyek érte megkövezve de inkább maradok NÕ párti , " én nem tágítok " <#idiota>

sharpshooter
#23903
az a jó, ha nyitott vagy új dolgokra, de arra mindig figyelj, hogy fal legyen a hátad mögött és ne egy mosolygós szõke srác😄DDDDDDDDDDD

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

cement
#23902
micsoda kidolgozott taktika :😄😄DDDDD

respect to the man in the ice cream van

#23901
valaki kapcsolja be a légkondit, kezd melegedni a topik...

sharpshooter
#23900
mondjuk lehet jófelé tapogatsz...
a melegeket jobban tolerálják a csirkék - megbeszélnek velük nõi dolgokat, öltöznek, zuhanyoznak elõttük (szélsõséges esetben velük) és ha okos az "ál-meleg", akkor iszik egy kis brómos teát, lankadt szerszámmal beszappanozza a hátát az áldozatnak, aztán mikor jól benyomnak együtt, akkor feldobja, hogy Õ most megpróbálná egy lánnyal - az a bizonyo input/output szerv úgyis mindkét nemnek rendelkezésére áll, így simán mehet a végbélrózsa répázása😊))

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23899
hehe, úgy néz ki, h így szedik fel a csajokat 😄 ... 😉

#23898
köszi

SötétBarom
#23897
<#wilting><#bdead><#help><#csodalk><#conf><#guluszem1><#duma>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

autoszimulator
#23896
Moderátor, mennyé be a Fiúk lányok kapcsolatokon belül a moderátori szobába, felül. vagy irj hykao-nak, õ itt modi tk.

.: mobilize.hu :.

#23895
(( pici off ... HSZ-törlést kinél lehet SOS-ben intézni ? ? ? <#help> ))

BEAST
#23894
<#nyes>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23893
PS ? 😄

Met
#23892
biztos 2 mûbráner volt a valagában<#eplus2>

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

autoszimulator
#23891
az a homokos kristóf..............de csajjal? LÁÁÁÁÁÁÁL

.: mobilize.hu :.

GanXstaZoleeWrk
#23890
hogy kerül oda egy kislany? <#idiota>

GanXstaZolee#2709

Kenny85
#23889
alul a déneske..középen valami kislány 😄
felül meg a vivás kristóf lol

#23888
akkor nevet plz 😊)

-the invisible-

#23887
homokozó

Do you know what \"nemesis\" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an \'orrible cunt... me.

#23886
bazmeeeeeg ez kiii????

-the invisible-

Csacsi
#23885
Azért érdekelne, hogy mit is látunk a képen? 😊 2 fiú 1 lány, vagy 3 fiú? 😊

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

Kenny85
#23884
csak linkkként merem betenni
és énkérek elnézést 😄

autoszimulator
#23883
<#sir>

#23868 látom a dokk alsó korhatár is lecsusszan szép lassan ált sulis szintre 😄D

.: mobilize.hu :.

BiG G
#23882
nem vagytok emberek hogy ilyeneket raktok be

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#23881
ehhe, nem vagy még méltó 😄D
sharpshooter
#23880
nem csak a bõr, a megrendelõ sem😊
haverom angyalszárnyakat tetováltatott a felkarja belsõ oldalára - a kemény motorosgyerek, aki billiárddákóval piszkálja ki a sörösüvegkupakot a foga közül olyan fejet vágott, mint mikor kisgyereknek elveszik a matchboxát a homokozóban😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Gnome
#23879
vmi prince jelnek nézem😛...de sztem ezmég csak az elsõ fázis...voltitt belinkelve josok kép egy csaj hátárol aki egy gésát tetováltatott rá...legelõször csak a körvonalait viszik rá/bele a bõrébe aztán jön a részletes melo...gondolom a bõr nemtudja elviselni, ha egyszerre sokat bántják vagy vmi ilyesmi

\"...reggel szeretem a napalm illatát...\"

#23878
nem értem miért tetováltat sok nõ vmi igénytelenséget a karjára, ennek is mi van ott :S