Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#24834
szegénynek nincs pénze biztosan pohárra 😞
#24833
jah béliszt 😄
meramúgyénvilághírűvagyok,csakavilágnemtudrólam.....
#24832
szal a kezébõl akart inni, csak kilöttyent, ugye? <#idiota>#idiota>
#24830

meramúgyénvilághírűvagyok,csakavilágnemtudrólam.....
#24829
friss infókról azonnal tájékoztatom az érdeklõdõket, és természetesen A modellünket 😉
#24827
hét végén remélem találkozok a havernénivel, és lenyúlom a ruciját 😄
#24825
pléjmét õ is
#24824
hmm, asszem telefonálok párat 😊
#24821
<#idiota>#idiota><#hehe>#hehe>
#24819
valaki nem tudja véletlenül a nevét a jobb oldali leányzónak? Már kérdezték tõlem páran priviben, de sajnos én sem tudom, élõben pedig nem mindig látom, na meg nem szoktam csak úgy odamenni és leszólitani ilyen gyöngyszemeket 😊
(de egyszer hátha 😄)
(de egyszer hátha 😄)
#24818
hmm, ez könnyelmû kijelentés volt, egyik ismerõs csinálta (vagy csinálja), és hasonlóak a méretei, mint neked (mellben picit gyengébb) 😛
ha ezen múlik, felugrok a "nagyfaluba" 😄
ha ezen múlik, felugrok a "nagyfaluba" 😄
#24812
undorító
ez azért ottvan-.-
mi mindent tehet a pézzz<😞>😞>
mi mindent tehet a pézzz<😞>😞>
\"Inkább veszítsünk tisztességesen, mint hogy csalással nyerjünk.\"(Szophoklész)
#24810
Ez mi? <#ijedt>#ijedt><#violent>#violent><#bdead>#bdead>
+16
nem partyarc, de azért lenne hozzá egy-két tanácsom
nem partyarc, de azért lenne hozzá egy-két tanácsom
Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||
#24806
<#banplz>#banplz><#vigyor>#vigyor>
#24804
Félek, hogy alul még nagyobbra tud tátani 😄
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
#24802
Alul-felül igénybe vehetõ.
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
#24799
Évikét elfogadnám.
#24788
<#eljen>#eljen>
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Dobozi út 35.
Van benne tánckultúra, valamint mélyen szántó gondolatok egymásutánja igazi partyarcoktól pl. az alkoholistától, akit barátai "nem szarnak le, de kihasználnak" stb <#nyes>#nyes>
Van benne tánckultúra, valamint mélyen szántó gondolatok egymásutánja igazi partyarcoktól pl. az alkoholistától, akit barátai "nem szarnak le, de kihasználnak" stb <#nyes>#nyes>
NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!


