Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kata
#24884


[/cserf][/fülünyúl]

5w0rdf15h
#24883
"cicázás" dolgon, de amúgy igazad van 😊

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

#24882
Ennek örülök, mert nem is annak szántam. Amit írtam, azt pedig komolyan gondoltam, ez nem vigasztalás vagy kamuduma.


Ha jár ide 18 év körüli csaj, az se keseregjen meg irigykedjen, õ is bele fog lépni a korba és birtokosa lesz akkora tapasztalatnak, valamint a tüzes vadmacska jelzõnek. 😊


Egyébként pedig mindettõl függetlenül - hogy stílszerû maradjak 😄 - megdugok mindenkit, legyen akár 18 vagy 26. 😊

Kata
#24881
Csak akkor veszem zokon, ha egyértelmûen lekezelõ hangnemként használják. De nem éreztem annak jelen esetben. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#24880
Kösz a vigasztalást, nagyon rendes vagy. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#24879
Te meg mit röhögsz?

#24878
Szerintem nem veszi zokon, a 26 évesek szeretik ha cicázzák õket, elvégre vadmacskák. Ugye Kata?

5w0rdf15h
#24877
😄D!

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

#24876
ne cicázd sztem 😄
#24875
Cica, egy este akár három 18 éves csajt is kielégít az ember, de egy 25 éves nõ kicsinálná, hogy felkelni nem lenne ereje. Úgyhogy nyugi, a legtüzesebb korba léptél.

#24874
#24873
továbbá kinõttem már a skalpvadászatból 😊
nem vagyok én öreg, csak máshogy gondolkozok 😛
5w0rdf15h
#24873
az érettebb nõk mindig jobbak 😛

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

Kata
#24872
Erre majd azt fogják mondani, hogy azé mert te is öreg vagy má. 😄

Amúgy miért jobb?

[/cserf][/fülünyúl]

#24871
ízlések és pofonok. Inkább egy 26, mint két 18 😉
Kata
#24870
pedig néhány ember szerint én is az vagyok. Na jó annyi különbséggel, hogy nem fiatal, hanem má öreg (26).

[/cserf][/fülünyúl]

#24869
nem rólad van szó, hanem a 18 évesekrõl 😊
rólad azért más elképzeléseim vannak 😉
Kata
#24868
köszi 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#24867
amúgy én is csak annyit 😄
(csóró és öreg vagyok ezekhez a mai beképzelt fiatal picsákhoz) 😛
#24866
már vártam 😄D
Kata
#24865
amúgy dugnám 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#24864
azt én sem szeretem :S
de a "körités" nem rossz.
most láttam fél órája buliban, gondoltam belinkelem 😄
szar buli, ott is hagytam
Kata
#24863
miért kell mindig az a rohatt rajzolt szemöldök!.... :-/

(szerintem senkinek nem áll jól)

[/cserf][/fülünyúl]

#24862
Kata
#24861
Nem, helyretettem egy beteg, frusztrált emberkét, aki mást nem tud, csak fikázni és kötekedni mindenkivel.

[/cserf][/fülünyúl]

#24860
kifiguraztal egy moderatort? <#hehe> vagy mert nem tettel be magadrol kozszemlere partykepet?

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

Gabesz amd64
#24859
ez csúnya egy lánynál <#szomoru2>

DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate

AntiHero
#24858
azt látom<#vigyor3>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Kata
#24857
azt sokkal nemesebb cél miatt kaptam! 😛

[/cserf][/fülünyúl]

#24856
meg is kaptad erte a buntipontot <#hehe>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

Kata
#24855
én nem kattintottam a linkre, ezek szerint szerencsére 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#24854
csiter ezt most nagyon kellett ......

desigo
#24853
ez itt nem a büntetés topik...
csiter
#24852
Kata
#24851
barna szemen színes kontaktlencse, átverés

[/cserf][/fülünyúl]

#24850

Count Adyn
#24849
Ez én lennék nemsokkal a fekete abszint után, egyik csaj sapkájában xD

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#24848
kell az is h kit keresel, meg odaszolni se art, h meleg vacsival varjon <#hehe>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#24847
Jah és a hölgy már nem is kell? Akkor stipi-stopi! <#mf1><#gonosz1>
AntiHero
#24846
Nekem elég a címe is<#idiota><#ravasz1>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#24845
nevcimtelefonszam?

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#24844

autoszimulator
#24843
elsõ kép -.-<#levele>

.: mobilize.hu :.

#24842

AntiHero
#24841
Ja

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

sz4bolcs
#24840
Jesszusom, ez a két csaj, aki egymás utáni képeken van - ugyanaz???

Nemár, h. ilyen randa lett a szája. Így kell elcsúnyulni.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#24839
hejj, majdnem szomszéd vagy 😄
#24838
gyere, jó szokott lenni 😊
AntiHero
#24837
Ohh ez nincs olyan messze tõlem😊 Lehet elkéne menni.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#24836
ámerikában a mûanyag pohár a trendi általában

AntiHero
#24835
Az igen😊 A Kultúra az ordít róla<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun