Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GanXstaZoleeWrk
#26186
Mivan átmentünk langyos-fodrászos-tokiósszar topikba? képeket plz.

GanXstaZolee#2709

#26185
jól beszélsz, inkább a jobbosról olyan képet, amin jobban megnézhetük azt, amibõl nem adhat a balnak😄

http://gaborszantai.co.uk/

#26184
ennél már minden jobb, ami nõbõl van

http://gaborszantai.co.uk/

#26183
fenéket 😊
maradjon csak nála, a balost meg fotósoppoljad lefele 😄
#26182
a fodrászt ? 😄

gameplusz
#26181
Ezek a partifészek nagyon tudhatnak valamit...

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

sharpshooter
#26180
inkább a szõke copfost!!!!!!!!

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#26179

#26178
édes jóóóóóóóóóóóóóóó istenem............

#26177
fenyítõbõrkabát team

autoszimulator
#26176
majd ha bruce willisnek nézel ki esetleg 😄

.: mobilize.hu :.

#26175
mint egy elcseszett bruce willis figura :|

BUDA > miskolc.

#26174
lemaradt a szöveg
JETI e vagy ?

#26173

#26172


gameplusz
#26171
<#eljen>

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#26170
kéne szólni a jobbosnak h dobjon már oda egy kis anyagot a balosnak mellesleg

#26169
remélem 40 fölött én is ilyen csajokkal hajtok majd 😄

#26168
bocs az OFF-ért 😄

#26167
nem is annyira merészségnek hívnám ezt, inkább különcködésnek
próbál egyedi lenni , csak az a baj h minden 10. is próbál ilyen egyedi lenni

Sir Quno Jedi
#26166
Attól, hogy valaki nem öltözik kifestett buzinak, nem következik, hogy nem szereti a "merészebb" dolgokat. Ehhez nem kell nagy merészség, inkább némi exchibicionizmus, enyhe feltûnési viszketeséggel és önmegvalósítási kényszerrel fûszerezve. Ha túl görcsösen szeretnél egyedi lenni, az kizárólag a jólfejlett kisebbségi komplexusra utal...

Már elnézést!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#26165
egy utolsó off ezzel kapcsolatban : nem ettõl leszel egyedi h tucathajad van, minden 20. csávó ilyen hajborzalommal vllog a szórakozóhelyeken

Bucser
#26164
Attól ad valaki a hajára, hogy teletolja zselékével meg hajfestékkel és belelóg az arcába az egész?? Ettõl lett valaki igényes?<#wilting>

Akkor mindjárt kölcsönveszem az asszony körömvágóját és vágatok a hajamból egy 25 centit hogy én is trendi legyek és belelóghasson a szemembe....(bõven váll alá ér a hajam) Akkor is lehet valaki igényes a hajára ha nem csinál magából majmot. Nem beszélve arról, hogy kurvára nem praktikus😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#26163
most má mind1 <#rinya><#rinya><#rinya>

AntiHero
#26162
azt nem mondtam..Csak azt hogy te is olyan vagy aki nem szereted a merészeb új dolgokat.😊 Nem megbántásból írtam.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#26161
<#violent><#violent><#rinya><#rinya><#rinya>

autoszimulator
#26160
jah

.: mobilize.hu :.

#26159
...és stílustalan nyomi is vagyok ?

#26158
<#mf2><#mf2><#mf2> <#mf1><#mf1><#mf1> <#eplus2> <#banplz> <#kocsog>

AntiHero
#26157
Enyhén "visszamaradot", szûklátókörû vagy.. Bocsika de én ebbõl a hozzászólásodból ezt szürtem le.😊<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#26156
😄DD bammeg most hogy mondod, tényleg hasonlít Sylar-re 😊
nyamiag
#26155
sylar :|

\"It\'s gonna be legen... wait for it... dary!\"

Kenny85
#26154
jó én nem a 20 millió centis zsíros rockerhajra gondoltam 😄

autoszimulator
#26153
http://www.****.hu 😄

.: mobilize.hu :.

Kata
#26152
Ne haragudj, de nem. Így is már beképzelt vagyok meg minden, hát ha még képet is tennék be... Egyébként semmirõl nem maradsz le, ha kimarad az életedbõl.
(De majd gondolom ezután kapsz pár privátot pár jóakaródtól, akik suttyomban megmondják hol találsz meg.)

[/cserf][/fülünyúl]

gameplusz
#26151
Nemraksz be egy kepet se magadrol? :/ Mert en amiota itt vagyok ez igyvan, es szeretnem mar latni mirol/kirol maradok le... En erre gondolok.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#26150
<#mf1>

lang14
#26149
thx

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

#26148
<#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

#26147
enyhén nõies vagy kicsim <#idiota><#idiota><#idiota>

Kata
#26146
<#eljen>

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#26145
Azt mondtad, én csak szavakkal operálok. Szeretném, ha kifejtenéd, mit is értettél ezalatt.

[/cserf][/fülünyúl]

#26144
mi a kérdés, me kicsit sok volt a HSZ tegnap és utólag lapoztam végig

#26143
õõõ.. sztem nem feltétlen ad a hajára jobban az, akinek tizencentis a séró, mint akinek pl. rövid 😉
#26142
a TH nekem is sokkoló ,a hajam 3éve ilyen
a csajommal készitettün k egy közös képet
a haja nem noémis ,mert neki tényleg tré

PEACE

Kata
#26141
Nekem nem bejövõs, ha elém tolják ismeretlenül a képet, az én elsõ tippem is az lett volna, hogy emós vagy meleg. De gondolom nem is nekem akar tetszeni vele. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Kenny85
#26140
most azért mert buzeráns billgyereknek ilyenre megcsinálják a haját és aki ilyet hord az már buzi...ez olyan buziság..mér baj az ha valaki ad a hajára és nem letolatja 1 centisre és akkor egy gonddal kevesebb felfogást benyomja

AntiHero
#26139
Neked akkor mi a férfias hajviselet?
Ez egy stílus ami szerintem neki nagyon is jól áll.

#26137
Nagyon be TH-ztál máma😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Kata
#26138
hm, valóban nem egy férfias hajviselet

[/cserf][/fülünyúl]

sharpshooter
#26137
<#eljen><#eljen><#eljen>
ott a kulcsszó: FÉRFI!

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"