Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
(mondom sorry, lehet TH miatt)
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
"legyen rajta vagy 5 tetkó, legyen kiütve 1-2 foga, káromkodjon kegyetlenül, és meg is van a mintaférfi"
Mert ez mind k*rva férfias<#shakehead>#shakehead>
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
hogy igazán jó legyen az összkép, legyen rajta vagy 5 tetkó, legyen kiütve 1-2 foga, káromkodjon kegyetlenül, és meg is van a mintaférfi 😄DD
hosszúhaj lehet férfias, de akkor az összképnek is annak kell lennie😊
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
Nekem is utálják hogy más hajam van mint a többi haveronak. Mindig mondják vágasd már le + belelõg a szemedbe + hosszú már + blablablaa. Odase fiygelek rájuk😊
Onnnnnnnnnn
#26129 Déni elég buzisan hordja az a hajat😊
#26128
1: én mindenkitõl magasabb vagyok a családba😊
2: Egyétalán nem nõies a tartása.
3: teleszel a párom<#idiota>#idiota> <---csak vicc
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Csajon nekem nagyon nem tetszik ez a felül 5 centis felállított haj, a többi meg hosszú (pl.:BK Noémi). Pasinak akkor már inkább jobb ez, a Déni-féle frizuránál mindenképpen. (elég sok srác hordja hasonlóan a haját)
Egyébként pasinak legyen rövid a haja. 😊
ON
2., nem a hajad, az egész alakod, testtartásod nõies...
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
van olyan haverom is aki bejelentette h tetováltat magára szülei meg h haza ne gyere akkor stb stb most már ott tart h egész melle hasa tele van nincs rajta hely
attól meg hogy a hajam a homlokomba lóg attól még nem vagyok nõimitátor te tudatlan
Még annyit hogy sharpshooter logója miatt én is aszittem hogy õ lány:S
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
Sztem nagyon is jó a haja. Követni kéne a trendet nem 0 gép oszt jaóvan😊
Ha valaki igényes és foglalkozik magával, az a hajára is odafigyel.
ON
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

"ha ezzel a fejjel mennék haza, fater sörétessel igazítana utána"
gg DD:
.: mobilize.hu :.
csak ugratlak na 😊
szerintem Te nem ismered (már) fel a férfiakat, mert a szõrõs alkaron kívül semmi nem utal a nemedre...
ha ezzel a fejjel mennék haza, fater sörétessel igazítana utána, mert nem viselné el a szégyent, hogy a fia úgy néz ki, mint egy nõ...
tudod a vidéki ember egyszerû, mint a fakocka: a fekete fekete, a fehér fehér - egy férfinak a nõ támaszának kell lennie, nem pedig nõimitátornak...
és igen, nevezz stílustalannak - inkább vagyok szürke egér egy vidéki tanyán, mint rózsaszín kandúr a Capellában...
ON
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
az meg elég nagy probléma,hogy nem ismered fel a pasikat ,lehet hogy meleg vagy?lehet h így probálsz udvarolni?NE TEDD én a lányokat szeretem ahogy a képen is látszik.probálkozz mással ,máshol
meramúgyénvilághírűvagyok,csakavilágnemtudrólam.....
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
uhhh, bár mióta ezek a TH-rajongók ellepték a bolygót már nem lehet tudni semmit biztosan...
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
a kicsit vagy a kevésbé nõ?
mert az nfo-d szerint a nemed ismeretlen...
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

don't give a fuck
/Mármint a lány?/<#idiota>#idiota>
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun



