Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sharpshooter
#26136
#25879 - nekem nem a haj, az összkép a gáz...

(mondom sorry, lehet TH miatt)

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

AntiHero
#26135
#25879


"legyen rajta vagy 5 tetkó, legyen kiütve 1-2 foga, káromkodjon kegyetlenül, és meg is van a mintaférfi"

Mert ez mind k*rva férfias<#shakehead>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#26134
így van 😉

hogy igazán jó legyen az összkép, legyen rajta vagy 5 tetkó, legyen kiütve 1-2 foga, káromkodjon kegyetlenül, és meg is van a mintaférfi 😄DD
Kata
#26133
Melyik képen látható hajról vitatkoztok egyébként?

[/cserf][/fülünyúl]

sharpshooter
#26132
3., ööö, izé... nem?😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

sharpshooter
#26131
lehet szegény kisgyereknek azért ugrottam neki, mert egybõl a TH jutott eszembe, így viszont tényleg sorry...

hosszúhaj lehet férfias, de akkor az összképnek is annak kell lennie😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

AntiHero
#26130
OFFFFFFFF
Nekem is utálják hogy más hajam van mint a többi haveronak. Mindig mondják vágasd már le + belelõg a szemedbe + hosszú már + blablablaa. Odase fiygelek rájuk😊
Onnnnnnnnnn

#26129 Déni elég buzisan hordja az a hajat😊

#26128
1: én mindenkitõl magasabb vagyok a családba😊

2: Egyétalán nem nõies a tartása.

3: teleszel a párom<#idiota> <---csak vicc

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Trance Angel
#26129
Szerintem hairdressernek jobban áll ez a fajta haj, mint a barinõjének.
Csajon nekem nagyon nem tetszik ez a felül 5 centis felállított haj, a többi meg hosszú (pl.:BK Noémi). Pasinak akkor már inkább jobb ez, a Déni-féle frizuránál mindenképpen. (elég sok srác hordja hasonlóan a haját)
Egyébként pasinak legyen rövid a haja. 😊
ON

sharpshooter
#26128
1., apám kicsit kisebb, mint én - nem félek tõle, hanem TISZTELEM
2., nem a hajad, az egész alakod, testtartásod nõies...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Kenny85
#26127
amúgy természetes h szülõk rinyálnak ha gyerek változni akar..hacsak szarnak bele a nevelésbe. nekem is mindig rövid 1-2 centis hajam volt..elkezdtem nõveszteni mert unom és baszogatnak h menjek máár el fodrászhoz de majd beletörõdnek 😄
van olyan haverom is aki bejelentette h tetováltat magára szülei meg h haza ne gyere akkor stb stb most már ott tart h egész melle hasa tele van nincs rajta hely

mycso
#26126
😄😄😄

[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol

GanXstaZoleeWrk
#26125
szvsz fodrásznak 😊 jo a haja 😄 a barátnõ meg pláne jó 😄

GanXstaZolee#2709

autoszimulator
#26124
megkéne fogni a tangájának a kilogo részét, és a válláig felhuzni

.: mobilize.hu :.

#26123
szánalmas hogy az unalmas életedet mások fikázásával probálod színesíteni sikertelenül ,de te szürke maradsz mert félsz apucitól😄
attól meg hogy a hajam a homlokomba lóg attól még nem vagyok nõimitátor te tudatlan

AntiHero
#26122
Nem látod hogy sexi akar lenni? Még köldök pircingje is van😊<#idiota>

Még annyit hogy sharpshooter logója miatt én is aszittem hogy õ lány:S

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#26121
OFF
Sztem nagyon is jó a haja. Követni kéne a trendet nem 0 gép oszt jaóvan😊
Ha valaki igényes és foglalkozik magával, az a hajára is odafigyel.
ON

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Kenny85
#26120
ez meg ízléstelenség netovábbja már :\

Kenny85
#26119
na msot itt elgondolkodtam h gyerek tényleg beteg-e vagy csak pár sör után ilyen fejet képes vágni

autoszimulator
#26118
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddd

"ha ezzel a fejjel mennék haza, fater sörétessel igazítana utána"

gg DD:

.: mobilize.hu :.

Kenny85
#26117
hát nem a nagydarab fogott meg :\

#26116
tényleg 😄

#26115
a kicsi aranyos, de fogadjunk hogy Téged elõször a leopárdmintás felsõs nagydarab nõ fogott meg 😉 😄DD

csak ugratlak na 😊
Trance Angel
#26114
Vagy szado-mazo...

#26113
sztem ez ilyen csillagközi inváziós buli volt...

Kata
#26112
az ott alsónadrág a fején?

[/cserf][/fülünyúl]

sharpshooter
#26111
OFF

szerintem Te nem ismered (már) fel a férfiakat, mert a szõrõs alkaron kívül semmi nem utal a nemedre...

ha ezzel a fejjel mennék haza, fater sörétessel igazítana utána, mert nem viselné el a szégyent, hogy a fia úgy néz ki, mint egy nõ...

tudod a vidéki ember egyszerû, mint a fakocka: a fekete fekete, a fehér fehér - egy férfinak a nõ támaszának kell lennie, nem pedig nõimitátornak...


és igen, nevezz stílustalannak - inkább vagyok szürke egér egy vidéki tanyán, mint rózsaszín kandúr a Capellában...

ON

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Kenny85
#26110

Kenny85
#26109
mé az a kicsi az aranyos na 😄

#26108
Láttam ezt a filmet a hobon, de nem ugrik be a címe.. Annyi kaszabolós-repkedõs szuperharcos filmük van ezeknek az ásziaiaknak.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#26107
Kincs ami nincs <#vigyor>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#26106
Viheted a csajt, sõt mindkettõt <#vigyor>
Kenny85
#26105
jól felstócolta a ciciket (amúgy trillióbillió stipisopi) 😄

#26104
shooter! nem kell irigykedned mert stílustalan nyomi vagy.
az meg elég nagy probléma,hogy nem ismered fel a pasikat ,lehet hogy meleg vagy?lehet h így probálsz udvarolni?NE TEDD én a lányokat szeretem ahogy a képen is látszik.probálkozz mással ,máshol

Sugam
#26103
vótmá-

#26102
http://rockvstechno.uw.hu/rvst.htm

meramúgyénvilághírűvagyok,csakavilágnemtudrólam.....

Sir Quno Jedi
#26101
Ez a izé, ez a hángörien tej drinking tím, vagy miafax?!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Kata
#26100
Azé a kérdésemre reagálhatnál. #25990

[/cserf][/fülünyúl]

Sir Quno Jedi
#26099
Nekem inkább olyan überbuzisnak tûnik, node én nem is vagyok lány... 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

sharpshooter
#26098
ja, az egyik srác???

uhhh, bár mióta ezek a TH-rajongók ellepték a bolygót már nem lehet tudni semmit biztosan...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

sharpshooter
#26097
oké de melyik?
a kicsit vagy a kevésbé nõ?

mert az nfo-d szerint a nemed ismeretlen...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#26096
Helyes vagy 😊 Szóval azért kerültél be 😄
Trance Angel
#26095
Vááá, de édes. 😊

#26094
tegnap este nyolc óta 104 új üzenet, WTF? 😄
#26093
másfél oldal off, nemsemmi <#help><#ejnye1>

#26092
az übergizdák

#26091

AntiHero
#26090
Nem, én asszitem õ a lány😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

shad0w
#26089
hairdresser a srác. a lány meg a barátnõje, gondolom. (ha csak poénból kérdezted akkor meg bocs, mentségemre szóljon h hülye vagyok.)

don't give a fuck

AntiHero
#26088
Ohhh na ne szopas.. tényleg?<#szeret>
/Mármint a lány?/<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#26087
akkor most már mindenki láthat ,ez volnék én 😄