10998
  • Jamirofan89
    #10678
    Sziasztok!Fagyással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni!
    A menüben nem,de a verseny kezdetén lefagy a játék.
    1.1-es verzió van fennt.Windows XP SP3,Core 2duo E6750,Geforce 8800gts.
    Driver frissítés baromság.Semmit nem segít.Előre is köszönöm!
    (Lényegében mindig GTR párti voltam,de egyfolytában fagyott a játék ezért hagytam porosodni a lemezét.Jó lenne nagy csatákat vívni)
  • Fantasy180
    #10677
    sziasztok az lenne a problémám hogy lent van a legújabb car selector a gtr2 höz... normálisan be mountolom a gtr 2 exe jét és utána nem történik semmi nem jön ki a kocsik listája... eddig xp-m volt most raktam fel a win 7 et és azóta ezt csinálja... nemfut win 7 alat a car selector normálisan?? probálkoztam már rendszergazdaként, álítgattama kompatibilitást.. de semmi.. van valami ötletetek? külföldi forumokon olvasgattam hogy elméletileg müködni-e kell win 7 alatt is.. szal nemtom mi a probléma segítsetek fontos lenne köszönöm előre is :)
  • Crome
    #10676
    Igen, azt tapasztaltam, csak nem tudtam, hogy nálam van e a hiba vagy a programban, de így már akkor tudom. Köszi!
  • laci 700
    #10675
    Szerintem csak egy fajta textúra van, de a gumi tapadás és kopás változik.
  • Crome
    #10674
    Nekem is lenne még egy kérdésem. Az F1 2009 2.1-es mod-al játszom és bármilyen gumit rakok fel, akkor is csak slick-et mutat a játékban. Ezen lehet állítani, vagy egyszerűen csak ez az egy fajta van a mod-ban?
  • gabf1
    #10673
    hello
    ha már igy benne vagyunk, akkor én is kérdeznék egyet. azt lehet állítani, h a mezőny ne szakadjon szét olyan hamar, mert pár kör után már marha nagy távolság van sok autó között
  • Dietrich
    #10672
    kapcsolatok beállitásnál adsl legyen és a játéknál szim mod
  • TG Gida
    #10671
    Esetleg ha lejjebb veszitek a net sebességét?
  • hugoagagyilo
    #10670
    Egy kis help nekem is légyszi valakitől.Pár ismerössel megvettük a játékot.1.1 javitás online patch mindenkinek fent.Mégis sokszor hol eggyikünket hol másikunkat kidob a szerver csalás gyanuja miatt ha mi hozunk létre szobát.Ha készhez akarunk csatlakozni ugyanez a helyzet.Szűz játék minden mod nélkül.Igazán elveszi a kedvünk ez.Ötlet erre van vajon megoldás?
  • Crome
    #10669
    Köszi, így már ez is jó!
  • Laceee
    #10668
    Futtasd rendszergazdaként vagy XP kompatibilitás módban.
  • Crome
    #10667
    Értem, akkor az lesz a gond valóban, köszi! Esetleg arra van valami tipped, hogy amik a játékban vannak gyakorlófeladatok (hogyan kell gázt adni, kanyarodni, stb...) azokat nálam miért nem lehet elindítani?
  • Laceee
    #10666
    Szimulációs modot válaszd a játékon belül, hiába írod át a PLR-ben, ha a játékon belül kezdő/félprofi modban van a játék.
  • Crome
    #10665
    Még annyit, hogy 1 oldallal arrébb már volt ez a kérdésem fent, és meg is kaptam a választ, hogy F1-F12-ig lehet kapcsolni a segítségeket, ami ok, de konkrétan az érdekelne, hogy megoldható e az, hogy ne kelljen mindig manuális kapcsolni a segítséget ki, hanem olvassa be a plr fájlból úgy, ahogy ott beállítom és ne írja felül.
  • Crome
    #10664
    Helló!

    Lenne egy számomra nagyon fontos kérdésem. Mégpedig az, hogy hiába állítom be a "plr" fájlban azt, hogy ne legyen élből bekapcsolva a spin recovery meg az opposite lock, (meg még egy két beállítás) a játékot elindítva mégis felülírja őket és bekapcsolódnak. Van erre valami megoldás, hogy ezeket ne állítsa át a játék magától?
  • kaposi1
    #10663
    Köszi!
  • Toby0501
    #10662
    Itt van e!
  • kaposi1
    #10661
    " és online javitás is fent van mindenkinek."
    Ezt hol is lehet megtalálni a Simbin oldalán belül?
    Mert bár nekem küldték a 10444-es hozzászólásban anno de most már nem találom ott!

    TG GIDA!
    Köszi a választ.
    Én is azon szeretném már a jövőhéten futtatni.
  • TG Gida
    #10660
    Nálam semmi probléma.
  • kaposi1
    #10659
    Valaki futtatta már Win7 alatt a game-t?
    Mik a tapasztalatok?
  • hugoagagyilo
    #10658
    Heeelp!Lenne egy csepp problemám.Tudok létrehozni szobát online többiek látják is de nem engedi őket belépni.Szoba kiválaszt jelszo ok zöld pipára klikk de nincs belépés, szürkére vált.Ja és nem egyedi másnál is van igy.Szóval egy páran nem tudunk szobát létrehozni vajon miért?Másik gond egy játékostársunk nem tud csatlakozni belép és kidobja a szoba,csalás gyanuja vagy mi.Nekem is volt ilyen de ritkán.Neki mindig kell 8 10 kisérlet mire be tud lépni.Mindenkinek eredeti a játéka we.1.1 patch és online javitás is fent van mindenkinek.Tegnap telepitettük regiztünk mára már kettönket nem engedett be rosz felhasználonév jelszó miatt.Regiztunk ujra ugy mar sikerult.De sztem nem ennek kellene lennie a megoldásnak.
    Köcce a válaszokat előre is.
  • Laceee
    #10657
    Új GTR rész:
    Fejlesztők oldala
  • Yag
    #10656
    köszi.
  • Dietrich
    #10655
    ez az
  • Dietrich
    #10654
    de fogsz látni és az alap eső az nem is eső a szélvédőn ;)
    van egy plugin ami viszont teljesen jól visszadja az esőfüggöny látványt ha megy elötted egy másik autó.
  • Laceee
    #10653
    Alapból nem működik benne az ablaktörlő, de van addon egypár autóhoz, ha jól tudom.
  • Yag
    #10652
    Sziasztok!

    GTR2 ben hol találom az ablaktörlőt ?
    Ha esős versenyt nyomok akkor nem fogok látni.
    Az autókon van ablaktörlő, legalábbis látszik a cocpitből hogy van, de nem tudom hogyan kell bekapcsolni és az irányításban sem találom egyik billentyűkiosztáson sem a wipert... vagy csak nem vettem észre ?
    Köszi.
  • Solt
    #10651
    Nem találtam GT3 Cup eredményeket... mindegy, áttérek az RSR-re... az népszerűbb úgy látom... :)

    Egyébként ahogy látom, kb ilyenek a GTR2 rank-on is az eredmények...
  • Dietrich
    #10650
    itt keresd ki inkább hova lenne jó
  • Solt
    #10649
    GT3 CUP, nem RSR! :) Ezt elfelejtettem mondani... :)
  • kaposi1
    #10648
    10 Jeffrey Ruskus PORSCHE GT3-RSR 01:27.992
    Ez lennél te?
    Mert nálam most ő a 10-ik!
  • Solt
    #10647
    Szóval search laptime: 3anderstorp - porschegt3

    10. vagyok...
  • Solt
    #10646
    Pontosabban itt.... :)
  • Solt
    #10645
    Ott a link a bannerba... :)

    Itt meg az eredmény...
  • kaposi1
    #10644
    "Ez a GTR2 rank mennyire mérvadó?"

    Mire gondolsz hol láttad ezt a rank-ot?
    Ha szimulációs módban 100% erősség fölött mész akkor szerintem eléggé mérvadó lehet.
  • Solt
    #10643
    Urak! Ez a GTR2 rank mennyire mérvadó? Pár órás "bohóckodás" után 10. időt mentem 3anderstorp-on a GT3-s porsche-val...
  • Solt
    #10642
    Köszönöm...
  • Laceee
    #10641
    http://www.snakeweb.extra.hu/
  • Solt
    #10640
    Üdv! Lehetek oly szemtelen, és elkérhetem 1680x1050-ben is? :)
  • JUVEfun
    #10639
    Én is 1024-t használok és tökéletes ! Köszönet Laceeee