10998
  • Dietrich
    #10638
    nem ott..rendesen menűben lehet állitani
    na meg állisd sim modba
  • gabf1
    #10637
    hát fene tudja, custom championship-et csináltam, de nem látok ilyen állítási lehetőséget a gdb fájlban
  • laci 700
    #10636
    Nincs beállítva véletlen hogy véletlenszerű rajtsorrend?
  • gabf1
    #10635
    én is 1024-et használok
  • gabf1
    #10634
    hali
    az miért van, h amikor átlépek quali-ról versenyre, a rajtsorrendet megkavarja a gép, pedig vége a quali-nak és mindenki már visszament a boxba (csak Q2-t használok, Q1 és WU nincs)
  • Dietrich
    #10633
  • Laceee
    #10632
    GTR2 Integrált beállítási útmutató (1024x768 felbontásra)
  • Laceee
    #10631
    work in progress
  • Laceee
    #10630
  • Dietrich
    #10629
    már csak én használok a 1024x768-at?
  • kaposi1
    #10628
    Okés ez sikerült, de a szimulációs módom így is fagy.
    Lehet hogy ezt a profilomat teljesen hazavágtam.
    Majd holnap természetesen próbálkozom vele tovább.
    Ma már dolog van sajna.
    Köszi szépen a segítséget!
  • Laceee
    #10627
    Csak az UIData mappában levő gtr2ui.mnu fájlt kell kicserélni az eredetire, ha ettől sem javul meg akkor nem a kiegészítés miatt fagy.
  • kaposi1
    #10626
    Xp alatt használom ,és két GTR2-m van.
    Az egyik amiben mindenféle pálya, mód van 13,5 GB!!!
    Ezzel szoktunk szórakozni, próbálgatni különféle dolgokat.
    A másikon csak a legszükségesebb dolgok vannak ezt szoktuk Online-ra használni.Ez csak 2,1 Gb pont ezért hogy mindnen stimmeljen.
    Hát pont az utóbbit sikerült így lefagyasztanom.
    Végső esetben el tudom távolítani ezt a kiegészítést?
    Milyen file-ket kell törölni ehhez vagy van Uninstal lehetőség?
  • Laceee
    #10625
    Most próbáltam, csináltam új profilt és váltogattam a 2 között, de nekem nem fagy (Windows 7).
  • Laceee
    #10624
    Próbálj meg telepíteni még egy GTR2-őt külön mappába, hogy nekeljen profilt váltani.
  • kaposi1
    #10623
    Szia!
    Működik a dolog de sajnos csak részben.
    Ugyanis több profilt használunk, mert a kisfiam is játszik vele, és itt van a gond.
    Kezdő szintü profilnál gyönyörűen működik a dolog ugyan olyan a játékban mint nálad.
    Viszont ha Szimulációs szintű profilt választok ( és ez lenne a lényeg) egyből lefagy a játék szinte még kilépni se tudok belőle.
    Mi lehet a gond?
  • Laceee
    #10622
    Frissített magyarítás
    GTR2 Integrált beállítási útmutató (1280x1024 felbontásra), (előzetes, lehet, hogy változtatok rajta, de azis lehet, hogy marad így ahogy van)
  • kaposi1
    #10621
    Szuper!
    Köszönöm előre is!
  • Laceee
    #10620
    Nem csak neked :), majd, ha kész lesz akkor publikálva lesz.
  • kaposi1
    #10619
    Köszönöm a gyors választ!
    Az enyém az 1280x1024 felbontású. Akkor remélhetek hogy lesz nekem ilyenem?
  • Laceee
    #10618
    Ez a kiegészítés az alap játékon kivül minden modhoz használható ami nem modosítja a menüt, ha van olyan mod ami alapból menü modosítást tartalmaz, ahoz külön kell megcsinálni ezt a kiegészítést, ami már kész van, de több verziót vagyok kénytelen csinálni, mert minden felbontásokon másképp jönnek ki a szövegek végei, vagy kilógnak a képről, az 1280x1024 felbontású van kész, 1600x900, 1680x1050, 1920x1200 felbontásúakat csinálom meg.
  • kaposi1
    #10617
    Szia!

    A beállítások 2 után a SETUP GUIDE fül gondolom csak nálad elérhető valamilyen módban.
    Mivel olvastam hogy te készítetted a szöveges fordítást (amiért egy hatalmas köszönet jár) gondolom neked nem volt nagy dolog beletenni még pluszba ezt a nagyon hasznos infót.
    Nem lehetne ezt valahogy belevarázsolni az én eredeti GTR2-be valahogy?
  • Laceee
    #10616

  • JUVEfun
    #10615
  • JUVEfun
    #10614
    Már túl vagyok rajta ! VISSZAOLVASTAM !
  • JUVEfun
    #10613
    Ha vki . írna saját kormány beállítást és így kipróbálhatnám , nagyon megköszönném ! /logitechFF/
  • Amcir
    #10612
    Nincs mit.
  • JUVEfun
    #10611
    Nagyon kősz,tényleg sikerült...
  • Amcir
    #10610
    A GTR2 mappája/Userdata/nicknéc/nicknév.plr fájban a Wheels Visible In Cockpit="0" a nullát átírod egyre.
  • JUVEfun
    #10609
  • JUVEfun
    #10608
    Ha valaki segítene röhögés nélkül : Feltettem a F 1 2009 modot ami nagyon jó szerintem , viszont az a nagy bajom , hogy nem látni az autók kerekét.
    Esetleg vmi. használható ötlet ???????
  • asdr
    #10607
    Hello!

    Felraktam a GTR-t, minden működik egy apró hibát kivéve. Verseny közben csak a zene, meg a teamradio szól. Beállításoknál semmi nincs nullán, effektek száma maxon van, nem tudom mi baja van. Valaki tudna segíteni?

    Előre is kösz
  • gabf1
    #10606
    van rá program, amivel össze lehet dobni egy bajnokságot, szóval nem kell az egészet "manuálisan" csinálni, de finomhangoláshoz azért bele kell piszkálni.

    CSGTR2 nevű progi

    link
  • wright
    #10605
    Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni,hogyan tudok saját bajnokságot indítani-akármilyen mod-al és pályával?Vagy marad a championship fájl szerkesztgetés?
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • laci 700
    #10604
    Ha jól tudom ez direkt ilyen. Fogd a kormányt és nem csinálja! :P
  • TitaniumRR
    #10603
    Szevasztok,

    A FAQ-ban leírt "fontosabb FFB beállítások"-at elvégeztem.

    Mindezek után normális dolog-e, hogy autótól függetlenül a beton pályán, egyenes szakaszon - elengedett kormány esetén csak - kocsonyát játszik a kormány?
  • laci 700
    #10602
    A pedál probléma nem zavar, nem nagy dolog megcsinálni. Saitek R660-t ajánlgatják még, de nekem az több dolog miatt sem tetszik. Valszeg MOMO-t veszek.
    Thx!
  • gordon 24
    #10601
    Nekem most 5 éves. Már van néha olyan hogy kicsit késik a reagálással. A Bot váltót már ripityára vágtam. (fém csavarok tartják össze:D)

    De még mindig müködik. Jövőre majd ha össze jön cserélem, de ilyen jó padom sose volt még.

    Szerintem érdemes befektetni rá, föleg ugy hogy alig kerül valamibe már. A Pedáljai szét szoktak menni (nekem ilyen nem volt) de az is orvosolható.
  • TG Gida
    #10600
    Nekem évek óta jól működik,de néha nem árt kontakttisztítóval permetezni.
  • SimaSuna #10599
    Momot használok 3hete..semmi baja..am usertől függ..mondjuk én zokniban játszok..van aki cipővel...tehát simán userfüggő..