10998
  • Batmanci
    #10758
    Sziasztok!
    Akit érdekel:
    A VB döntó utáni szombaton rendezünk egy FunRace-t. (Persze, hogy GTR 2-vel.)

    A kategóriákról:

    Pro1
    BMW S65 V8 600LE @9000 fordulat/perc

    14 ülés


    Pro2
    BMW M3 V8 420LE @8400 fordulat/perc

    14 ülés


    A pályáról:

    A Le Mans-i 24 órás verseny jegyében, egy másik híres,
    nagy múltú és nagyszerű pályát választottunk ki
    e nemes küzdelemre, jelesül:

    Rouen Les-Essarts 55-70

    A versenyben bárki részt vehet, aki:
    - Eredeti GTR2 szoftverrel, és kormánnyal redelkezik
    - Regisztrál a www.race07.hu weboldalon
    - A határidő lejártáig leadja a jelentkezését (2010.07.17. 15:00)
    - Betartja az általános autóversenyzés szabályait

    A verseny lebonyolítása dedikált szerveren történik,
    a szerver terhelhetőség függvényében, amely 28 elszánt
    autóversenyző számára biztosít helyet.
    Kategóriánként plusz 2-2 fő állhat készen a 2. szabadedzés előtt 5 perccel még meg nem jelenő résztvevő helyére.
    Mivel azonos autóval nem lehetséges belépni a szerverre,
    a jelentkezést az oldalon, a megfelelő topikban, így kell leadni:

    - Teljes név : Pl. Vér István
    - Becenév : Pl. törő95
    - Választott kategória : Pl. Pro2
    - Az autó rajtszáma és neve : Pl. 36 - Mobil 1
    - Játékvezérlő: Pl. Logitech MomoForce

    Versenykörülmények:

    Változó időjárás, változó napszak. (Az időjárás függvényében 1 óra naplemente, 1 óra éjszaka)
    Táv: 2 óra

    A verseny különlegessége, hogy egyszerre két kategória van a pályán, mely sokkal nagyobb elővigyázatosságot igényel mindkét kategória versenyzőitől.

    Megkötöttségek:
    - Csak automata kuplung
    - Boxkiállás: Csak rajtad áll.
    - Teamspeak kötelező a verseny kezdetéig.

    Program:
    - 17:00 - 1. Szabadedzés: 60 perc világosban
    - 18:00 - 2. Szabadedzés: 60 perc sötétben
    - 19:00 - 1. időmérő: 30 perc világosban
    - 19:30 - 2. időmérő: 30 perc sötétben
    - 20:00 - Futam: 120 perc

    Hozzávalók:
    A MOD (Mindenképpen innen töltsd le, mert át van írva, és más által készített moddal nem fogsz tudni csatlakozni. Természetesen kötelező):

    www.megaupload.com/?d=NF2JJSWK

    Változó időjárás peccs (kötelező):

    www.megaupload.com/?d=HLAZR6ZW

    ...és a pálya (kötelező):

    www.megaupload.com/?d=ZZC16G4G

    Végül két apró kiegészítő, amely nem kötelező.
    A honosítás (mely egy beállítási útmutatót is tartalmaz - köszönet az alkotóknak):

    www.megaupload.com/?d=HIK6U98W

    Realisztikusabb esőpermet:

    www.megaupload.com/?d=ZHNMRQYH

    A jelenkezéssel igyekezzetek, mert a Pro1 betelte után, már csak a Pro2 résztvevői lehettek.

    Üdv, A SOHA EL NEM MÚLÓ Neduddki!
  • Pusztító_78
    #10757
    Gida-nak sikerült csinálnia szervert és fel is tudtam menni hanachi nélkül
    csak annyi különbséggel míg én a dedikált szerver készítővel csináltam ö a játékban készítette el a szervert minek hátránya az ha a szerver admin kilép vége a szervernek.
  • Yag
    #10756
    Akkor marad az Acc csere. Semmi gond. Megoldjuk :D)
    Köszönöm.
  • pointer4
    #10755
  • Dietrich
    #10754
    GTR2 eredeti játék..és nem volt jó csak ha hamchival toltuk..de küzdjél még vele 5 hétig mire talán valaki tud csatlakozni ne fogadj meg tanácsot senkitől akinek van tapasztalata ebben.
  • TG Gida
    #10753
    Kicsit rosszalkodik most a netem.
  • Pusztító_78
    #10752
    lehet hogy azé nem jó nálam valami mert lobbiztam a servert indításnál?
  • Pusztító_78
    #10751
    minek hamachi ha eredeti a játék??
  • Toya
    #10750
    HSW.hu újra.
  • Dietrich
    #10749
    simbin "csuda jó" cuccai, ha nem egy ftp-s szerverről megy akkor hamachival lehet user gépéről nyomni valamilyen szinten csak szólok.
  • kaposi1
    #10748
    Engem kidobott csalás gyanújával tőled!
  • Pusztító_78
    #10747
    milyen stilusban mert az enyém kezdőn van beállítva
  • TG Gida
    #10746
    Nem tudok bemenni,de hostolok és egyet GIDA néven.
  • Pusztító_78
    #10745
    na most a biszti kedvéért kilapcsoltam a saját és a nyilvános tüzfalamat is illetve a ruteremen is van egy port engedélyezve
  • TG Gida
    #10744
    Minden más serverre be tudok jutni,csak hozzád nem.Tűzfalon átengedted?
  • Pusztító_78
    #10743
    ez a frissítés biztos kell hozzá és az 1.1 patch
    online frissítő
  • Pusztító_78
    #10742
    áh ilyen nincs lejárt a szerverem végigfutott az időlimite
    most frissítettem újra
  • TG Gida
    #10741
    Én most sem tudok belépni.
  • Pusztító_78
    #10740
    Ja Gtr2 1.1 az online frissítés hiányzott a múlthét végén azé nem látszott a a sero
  • Pusztító_78
    #10739
    na skacok most lessétek meg a szerveremet hátha látni
    a neve roboserver kezdő szinten 15 férőhelyes a lehetséges laggokért bocsi.
  • Debilon
    #10738
    ahogy pointer leírta...HA acc-ot cseréltetek, akkor mennie kell.. viszont ilyenkor bukod az összes többi játékod (ha volt/van), ugyanis az egy adott névr szól, nem lehet csak egy játékot kitörölni/uninstallálni egy steam acc-ról..
  • pointer4
    #10737
    Van egy felhasználó neved és egy jelszód, azt ha a világ végén is egy vad idegen gépen, működő steambe beírod, akkor bejelentkezel. Látni fogod a játékaidat, amikér fizettél, és ha akarod felinstallálja/letölti a steam szerveréről. Akár egyszerre 20 gépre is felrakhatod az összes steam-es játékodat, de csak egy lehet egyszerre belépve, csak egy gép futtat egy játékot.
    Nem lehet, hogy az illető megtudta a te jelszavadat? És megváltoztatta?
    Amúgy töröld a steam mappát a francba (vagy csak rakd félre), szedd le a másfél megás installt, és abba próbálj bejelentkezni.
  • Yag
    #10736
    Még akkor sem ha steam accountot cserélünk.
    Ez még az IP-t is figyeli ha újra akarom telepíteni?
    Vegyünk egy példát.

    Újratelepítem a gépemet vagy kicserélem az alaplaot mert tönkrement és elköltözöm innen. Más lesz az IP címem és más lesz a gépem is.
    Ergó ha újra akarom telepteni akkor kéri a steam szerint a serialt. Igaz ? Ha be tudok jelentkezni a steam fiókomba akkor hozzá passzintja a reggemet és máris azonosítva vagyok.
    És ha valakivel elcserélem a játékot és Az accountomat ?
    Akkor is beenged nem ? Ebben az esetben elvileg passzolnak a kódok a steam fiókkal ... vagy tévedek ?
  • Debilon
    #10735
    1 valami biztos, amit már leírtak: ha 1x is egy serialt-t (jelen esetben pl. gtr evo) egy acc-ba beregeltek akkor onnantól sajt... ha dobozos akkor maximum offline módban fogod tudni feltenni, ha steam-es akkor sehogy
  • Zsolt7411
    #10734
    Áh meg van a hiba most már működik rendesen.Valami online patcot kellett még felrakni.amúgy köszi a választ.
  • Zsolt7411
    #10733
    Nekem még mindig 1 darab szerver látható nem tudom hogy mit kéne csinálnom.Na mindegy így jártam.
  • Yag
    #10732
    Most csatlakoztam a GTR2 vel és szimulációs beállítással legalább 10 futó szerver van amiben legalább 2 emberke vezet.
    Igaz va pirosak vagy MODok vagy jelszóval védettek de biztosan több mint 1 szerver működik. Próbáld újra vagy másképpen.
  • Zsolt7411
    #10731
    Sziasztok

    Most raktam fel újra a GTR 2 és az a nagy helyzet hogy simulations modba is csak egy szervert talál.A többi szerver megszünt vagy valami más hiba van?
  • Yag
    #10730
    Valószínű nem tervszerű a probléma így nem érzem magam átverve.
    Jelenleg éppen ott tartok, hogy a saját steamembe se tudok belépni mivel ezt írja ki :
    Steam Updating 0% complete
    ERROR: Failed to create key

    uninstallni se tudom a steamet és még a régi saját vásárlású Race 07esem se müxik.



    Ilyenkor mi van ?
    Semmi kedvem gyári supportot hívni.
    Valami más ötlet ?
  • pointer4
    #10729
    Minden játékot egyetlen egyszer lehet aktiválni egy steames account-hoz. Ha ezt már valaki elsütötte, akkor az már oda tartozik, el nem távolítható. Attól tartok átvertek, persze lehet, nem direkt, csak az illető sem tudta.
    Azt a steam accountot ha megkapod, csak akkor tudsz te is avval a játékkal játszani. Viszont, ha van mellette még 10 másik játéka a srácnak..... mindjárt fent áll a probléma, hogy azt nem adja oda.
    Boltban most 2 rongy a játék, lehet érdeme lenne egy ottani vásárláson gondolkodni.
  • Pusztító_78
    #10728
    azt viszont nem tudom hogy lehet e kiszedni a steamből a reggelt játékot.
    mert ha más játék is van mellette nem tudom mi rá a megoldás
  • Pusztító_78
    #10727
    ezért ne felejtsétek el ha steames játékot akartok átvenni mástól a steam fiókját is kérjétek el
  • Pusztító_78
    #10726
    ugye mivel steames a steam fiók tulajának vagy uninstallálnia kellene a fiókjából a játékot vagy a steam hozzáférést engedélyeznie kell hogy használhasd. steam nélkül nem okés a dolog.azt viszont nem látom hogy van e rá lehetőség hogy a steam tulaja uninstaláljon ezért a fiók hozzáférést kell megadnia.
  • Yag
    #10725
    Egy kis hozzáértésre lenne szülségem.

    Egy Gyári Eredeti GTR Evolutiont vettem át valakitől.
    Benne serial number minden. Szinte új, talán ha 2x lett használva Online, utána uninstall.
    Amikor akartam telepíteni akkor kidobta, hogy bocsi, azonos termékkód, az általad használt termékkódot már aktiválták egy létező steam fiókból.

    Mit tudok tenni? Hogyan tudom áthidalni ezt a problematikát ?
    Ha pl kicserélem a gépemet akkor nem fogom tudni másodjára telepíteni mert már 1x telepítettem és reggeltem a steamen keresztül ?
    Ez így elég elszomorító lenne ... valami trükkötök vagy ötletetek van esetleg ?
    Köszönöm előre is.
  • Yag
    #10724
    Race07 itt figyel a polcon és útban van a kiegje az EVO.
    Ha gondolod azzal is hosztolhatunk. Bár annyira azt nem csippázom. Túl sok az új autó.
    Jó lenne ha akadnának páran akik a régi lassabb autókat is kedvelik.
  • Crumeron
    #10723
    Hello All! Még új vagyok és azt szeretném megkérdezni, hogy belrhr állítani valahol, vagy van valami progi arrra, hogy a kocsiban lévő kjelzőn lássam hogy mennyivel megyek és , hogy milyen sebességi fokozatban van?
  • Pusztító_78
    #10722
    esetleg race07 ill kiegészítője van valakinek eredeti?
  • Pusztító_78
    #10721
    talán esetleg megpróbálom a jövő hétvégén majd beírom

  • TG Gida
    #10720
    Mikor hostols legközelebb?
  • Pusztító_78
    #10719
    mégse mondtam hülyeséget tényleg steamen keresztül aktiválódik LOOL