10998
  • Dietrich
    #10838
    még1x, hogy érsd!
    boltban 1790Ft
    nálad 1000Ft
    "ezressel jól jársz" ezt írtam

    olyan érthetetlen, hogy tőled vegye meg?
  • TG Gida
    #10837
    Az ezer több,mint az 1790?
  • Dietrich
    #10836
    az eredeti 1790Ft a GTR1 és GTR2..
    ezressel jól jársz :)
  • TG Gida
    #10835
    Ezres megfelel?
  • terwet
    #10834
    Mégis mennyi az annyi?
  • TG Gida
    #10833
    GTR-hez 'asszem nincs törés,csak valami cd-rom lehúzogatós módszerrel indul,ami elég macerás.Ha hajlandó vagy egy kisebb összeget áldozni érte, én tudok neked egy eredetit postázni.
  • terwet
    #10832
    Hali!

    Nekem a GTR1-el lenne gondom, de remélem, ti tudtok segíteni.
    Leszedtem netről, felraktam, beírtam a cd-keyt, viszont ezt írja ki. Hogyan lehetne működésre bírni? PLS help!
  • TG Gida
    #10831
    Csütörtökön vagy pénteken este csinálhatnánk egy futamot.Kellene még egy teamspeak3 hozzá,hogy tudjunk beszélni és egy hamachi,ha esetleg nem eredeti játékkal is jönne valaki.
  • TG Gida
    #10830
    Nem kell semmi más.
  • daf xf
    #10829
    OKé benne vagyok. De valami még kell ahoz hogy tudjak neten játszani?:D
  • TG Gida
    #10828
    Hali!Én nem találtam magyar servert a gtr-mastersen kívül,az meg ligás.Ha gondolod szervezhetünk egy gyors versenyt itt és majd valaki lehostolja.
  • daf xf
    #10827
    Üdv uraim! Megvettem a játékot és szeretnék online valami magyar szerveren játszani néha ha időm engedi. Tudtok valami szerót ahol ezt megtudom valósítani és a játékosok is elég kultúrlények?:)
  • TG Gida
    #10826
    Nem vettem észre ilyesmit.Pont múlt héten láttam közelről egy 190E-t,hát az iszonyat laposra volt ültetve.Viszont van néhány bug benne.Pl. nincs az E30-nak szélvédője,sok pályán nem fér el minden autó,nem látszik a safety car,Avuson az első körben összetöri magát az összes AI,meg hasonlók.
  • greg benz
    #10825
    Na ez műkszik, köszi!
    Egyébként csak nálam olyan, vagy tényleg ilyen "nyomottak" az autók ebben a modban?
  • TG Gida
    #10824
    Hali!
    Inkább ezzel próbálkozz!Ebben benne van a '92-es szezon is.
  • greg benz
    #10823
    Sziasztok!

    Letöltöttem ezt a modot, de hiába másolom be a fájlokat akárhogyan is a játékba, nem jelennek meg az autók a játékban. Leírás nincs a telepítéshez, így tanácstalan vagyok.. tudtok esetleg segíteni nekem?
  • greg benz
    #10822
    pff basszameg:D
  • Szabi1991
    #10821
    ahogy a vidibe is írja, már csak R-Factor 2 alá lesz elérhető, az meg még kitudja hány év :D
  • WinStar
    #10820
    Sziasztok.Valaki elmondja hogy lehet a 24 órás versenyeket leállítani,vagy kikapcsolni vagy valami?És miért van az hogy megnyomom az esc-et és visszaakarok menni a menübe és nem megy ki :s
    Pedig az enter van beállítva elfogadó gombnak.És ha bemegyek a pitbe akkor bejön az az adatlap amikor kereket cserélnek stb...és kifagy a játék(legalábbis eddig nem vitte tovább)
    A játék eredeti!!!!Előre is köszönöm a válaszokat és a segítségeteket.
  • greg benz
    #10819
    És dolgoznak még rajta, elképzelhető, hogy valamikor végre ki is jön? Mert nem kicsit jó:)
  • Alexease
    #10818
    Nem, ezt csak evek ota reklamozzak;)
  • greg benz
    #10817
    Sziasztok!

    Egy kérdés: Ez a mod kijött már a játékhoz? És ha igen, le lehet valahonnan tölteni?:)
    Köszi
  • bmwcrash
    #10816
    be tud linkelni valaki egy WTCC extreme Mod-ot?

  • Csabesz6
    #10815
    Van valakinek eladó G25 esetleg?
  • lac coo
    #10814
    Ha jól emlékszem ,valamikor régen készülgetett GTR2-höz Ariel Atom mod.....Lett abból valami ?
  • Laceee
    #10813
    Driving school-ban igen
  • Leky
    #10812
    Van a játékban olyan opció amivel az ideális ív megjelenítését be lehetne kapcsolni?
  • bakkerman
    #10811
    a driving school nem pálya,tudok vezetni :P csak vicceltem,köszi a helpet,már rakom is!
  • Laceee
    #10810
    Igen, rendszergazdaként futtatva, hogy a Driving School is működjön.
  • bakkerman
    #10809
    win 7-en menne a gém? régen xpn toltam,elővenném megint,megvan eredetiben
  • Laceee
    #10808
    Ahova a játékot, ha nem vagy biztos benne akkor telepítsd külön mappába, majd utána másold be a játék főkönyvtárába.
  • bmwcrash
    #10807
    patchet hova kell rakni?
  • Dietrich
    #10806
    mindkettőtöknél szimulátor legyen beáálitva kapcsolatnak adsl
  • Kishawer
    #10805
    Nálam is volt ilyen gond, igaz én router mögül netezek. A portforward szerint ezeknek a portoknak kell nyitva lenniük:
    GTR FIA GT Racing Game TCP 34347, 34349 UDP 34297-34300
    Nekem így működik!
  • Jammer
    #10804
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy egy ismerősömmel szeretnénk multizni, de nem sikerül. Csatlakozni tudunk más által létrehozott játékra, de ha mi hostolunk játékot arra nem tudunk belépni. 1.1 + ofp patch fönn van! Mi lehet a gond ?
  • Devv
    #10803
    Köszi szépen, közben megtaláltam, sikerült is...
  • TG Gida
    #10802
    Az ALMS modban van 430.
  • Devv
    #10801
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogyan tudom betenni a játékban a Ferrari 430-at? Valami mod kell hozzá nem?

    Köszi!
  • bmwcrash
    #10800
    hali
    tud valaki adni egy linket 2010 skinezésű audi r15 röl?
  • SimaSuna #10799
    GTR-Masters.hu :)