10998
  • JuanG
    #2918
    silány copy sajna :(((
  • pheaton
    #2917
    Nekem a következö lenne a kérdésem: mitől lehet , hogy ha a fenti tracpak valamelyik pályáját beteszem a játékba , akkor inditás után amikor a pitből kellene kiálni nem tudok. Csak hullámzik az auto jobbra -balra é/komolyan!/és a resetig meg sem állok. Másképpen ugyanis kilépni sem tudok.Valami tanácsotok van erre? THX!
  • Panther
    #2916
    Miután kiköpi, hogy nem tudja az eredetiségét megvizsgálni , mert letelt az időlimit, újra felkaínálja és ezúttal már bejön a program, de ennyit még egy játékkal, programmal sem sz@rakodtam.....
  • Panther
    #2915
    Valaki mondhatna valamit erre: nem sokszor szoktak technikai problémáim lenni, de most igen. Ma megkaptam a CD galaxisból a GTR2-őt, echte eredeti csomagolás, stb. A profilomat lementettem, a hotlapjaimat és a setupjaimat is, mert újra akartam húzni az egészet, ugyanis nem a reloaded verzió van meg.

    Már a telepítés is nagyon nehezen ment, sokszor forgatta a lemezt a Poineer DVD író, de csak feltelepült. Indításnál meg kiírta, hogy nem tudja ellenőrizni a lemez eredetiségét. Ez kész. :((((

    Többször próbákoztam, felpörgeti a DVD-t, zúgatja, aztán kiírja ezt. Most indítsam SecuromLoaderrel és írjam be az online sorozatszámot. Ez csaka patchek megérkezéséig megoldás. Még nem volt olyan DVD, amit ne olvasott volna a Pioneer, ráadásul 1 hónapos.

    Ötlet?
  • Cowek
    #2914
    Én mindig mondtam hogy nem véletlen amiket művelsz :-)
    Grat!
  • JuanG
    #2913
    ja, gratula Code :))
  • Mnemomic
    #2912
    Gratula amúgy!
  • Mnemomic
    #2911
    A enyém is idétlen volt?
  • Mnemomic
    #2910
    A BHmotorsports oldalon tiéd lett a hét képe? :)


  • Danielmagua
    #2909
    Csak hogy értelmesen használjam ki a közös felületet, szeretném megkérdezni,h esetleg nincs-e vki aki versenynezni szeretne?
  • Alexease
    #2908
    Igazabol, ezt teljesen felesleges volt leirni, mivel aki hulyesegeket kerdez, az valszeg nem olvas vissza, nem nez linkeket es nem olvas FAQ-ot a banner alatt;))))
  • Alexease
    #2907
    A felesleges, buta, idetlen es ertelmetlen warez hozzaszolasokat torlom! Nem tilos a warez, de ha ezzel a fapados vedelemmel valaki problemazik, azzal nem lehet mit kezdeni. Hasonloan az alapveto szamitastechnikai problemak megoldasahoz. Akinek nem megy, ahogy szoktam volt mondani, "fakocka es gumikalapacs":)

    Es termeszetesen, az egyeduli cel, a topic tisztan tartasa azoknak, akik ertelmesen es erdemben akarjak hasznalni a kozos feluletet.
  • LeePí17
    #2906
    np :)
  • Danielmagua
    #2905
    eléggé :)
  • Sheltem
    #2904
    Jaaaa valamit nagyon félreértettem bocsi :)
  • Sheltem
    #2903
    Hol közvetítik és mikor?
  • LeePí17
    #2902
    Ford Mustang GT350 vs Murciélago
    de durca lesz
  • CodeRed
    #2901
    hehe...mekkora lesz már GTO vs Saleen
  • LeePí17
    #2899
    ha elöl 40 hátul 60%ra állítja bizony "driftelni" szeretne a kocsi hátulja..
    kimozdul a segge így tuti megpördülés...
    100%
    60:40
    ez a tutkesz beállítás..nekem zokott blokkolni..majd a videjón meglátjátok..
  • GPx8
    #2897
    Csak azért, mert nézegettem a WTCC real videókat és ott bizony rendszeresen "füstölősre" blokkolják a kerekeket. Viszont, ha ezt a GTR2 nem tudja, akkor félő, hogy a Race sem lesz reális. Amúgy meg nehogy már ne lehessen egy GTR autó kerekeit blokkolni. Aki meg nem tud úgy vezetni, hogy ne blokkoljanak a kerekei, annak ott az ABS.
  • Panther
    #2896
    Miért akarod, hogy blokkoljanak a kerekek? már nem először olvasok ilyet és el nem tudom képzelni, hogy egyesek mit akarnak ezzel. Javítottak jelentősen a gumifizikán, ezért (is) nem blokkolnak be olyan könnyedén a kerekek. ÉLvezetesebb lett a vezetés. Ha padlófékezésnél gázt is adsz, akkor nekem általában nem blokkolnak a kerekek, éppen a gázadás miatt, egyébként mindig adok gázt fékezésnél.

    Ha kerékblokkot akarsz, akkor javaslom a fékerőt állítsd be 100%-ra és elöl legyen negyvenvalahány az érték.
  • GPx8
    #2891
    Úgy próbáltam... Egyedül a padlófék+gáz combo-ra blokkoltak az első kerekek.
  • LeePí17
    #2890
    állítsd a fékerőt 60:40re..és padlófék..a fékezési erőt 100%ra állítva
  • Alexease
    #2889
    Egy ficko kesziti, konvertalja a GTL autokat, eleg nagy munka, egyszer kesz lesz.
  • GPx8
    #2888
    Nekem nem sikerül állóra fékezni a kerekeket vagyis blokkolni. Ez miért van?
    (Nincs ABS bekapcsolva...)
    Más: nem lehetne a GTL autókat konvertálni vagy használi GTR2 alá/alatt?
  • A Pitu
    #2886
    Aki esetleg szeretne csapatni a DeTomaso Pantera-val, annak erre tessék: http://www.megaupload.com/?d=MBCK204S
  • Laceee
    #2885
    igen ezekben van + a CREWban is van egy asszem a PITBOARD.DDS (amit a boxban elédrak a szerelő) 59 kép
  • lac coo
    #2884
    A képként szereplő szövegek hol találhatóak meg még ezeken kívül ?

    UIData : GTR2 Options
    GTR2Text Options

    Vagy csak ennyi van?
    plusz még láttam valahol a pit jegyzet template-jét is azt még megtalálom ...( Asszem stex -ben van...)

    Laceee te biztos vágod !
  • Danielmagua
    #2883
    gyere vissza!
  • chalezlopez
    #2882
    Már éppen egy jó körön voltam...!
  • Fox44
    #2881
    Hamachi szoba: HQ GTR 2
    Pass: gtr2
    Server nev: HQ
    Max player: 8
    NGT2003, NGT2004
  • lac coo
    #2880
    Eső kivételével szerintem semmi baja a grafikának, de nyilván erős proci kell alá a sok adat számítása miatt ...
  • mohus
    #2879
    láttam egy GTR videót...faszik beöltözve...graf maxon és folyamatosan ment:) vas volt alatta:)
  • lac coo
    #2878
    Az aszfalt tükröződés levesz kb 30 fps-t.. Ha jól tévedek .
  • VRSDM
    #2877
    mondjuk nemértem az eső nemis olyan szép hogy ennyit rontania kéne (és fizika meg akoranagy nincs hogy azért szaggasson akár egy kocsinál is a 2000-esem
  • GPx8
    #2876
    Nekem mondjuk nem ugrál. Rajt kb. 32-38, utána 54-60, attól függően, hogy mennyi autó van elöttem. Esőben persze drámaian romlik a helyzet...
  • mohus
    #2875
    persze hogy van...

    és az nem is lenne baj ha pl 30 lenne stabilan....hanem az ha ugrál...mondjuk 25 és 100 között:) benézed a kanyart rendesen:)

    ez a pc kis sajátja:)
  • VRSDM
    #2874
    van, az más kérdés hogy azon a szinten amin játszol jobbleszel-e emiatt, nemvéletlen nyomatja az összes pro mingraf-on a lehető legkevesebb vertex-el, és egyes textúrák nélkül a játékokat

    de nem vagyok pro. legalábbis gtr-be nem:)
  • GPx8
    #2873
    A profikat kérdezem, hogy van-e jelentősége (irányítás), hogy 35-40 vagy 60-80 fps -el megy-e a GTR2???
  • tomi555
    #2872
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem, nincs semmi viszónyítási alapom, BMW M3 GTR-el Road attlantán milyen időket lehet menni?