10998
  • SuperCharger
    #2871
    Nem, botokat sajna nem lehet betenni. Simbinék ezt a fícsört a WTCC-s gamébe rakják majd be először... (remélhetőleg talán utólag ebbe és Legends-be is)
  • MaverickSXT
    #2870
    jol megy az a ferrari
  • JuanG
    #2869
    gondolhattam volna :)
  • CodeRed
    #2868
    Benne van a fenti TrackPack-ban.
  • JuanG
    #2867
    jaja, egyik kedvencem :)...NR2003-hoz sok jó pálya van, amit érdemes lenne konvertálni :)...Cadwell-t honnan szedted?
  • CodeRed
    #2866
    Este meglessük :-)
    Azért EZ a Cadvell Park sem semmi GT autókkal. Nyam-nyam.
  • Sheltem
    #2865
    Valaki nem tudja esetleg, hogy honnan lehet letölteni régebbi versenyekről videókat? Elnézegetnék párat.
  • Alexease
    #2864
    CDGalaxis (www.cdgalaxis.hu)
  • mikuc
    #2863
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki, hogy a Media Marktban lehet már kapni??

    Köszi
  • MaverickSXT
    #2862
    Hi all
    mostansag nagyon sok elfoglaltsagom van de ha epp raerek convertalok,most epp az Adria racewayt convertaltam ami szedheto a bannerban talalhato GTR2 TRACKS helyrol
  • sajoati
    #2861
    én asszem 22-ért vettem momo-t a mediamarktban. (a másodikat, az első pedálja szétment, miután ikszedszerre javítottam, utóbb balsikerrel.)
  • Dietrich
    #2860
    Eszementek a Logitech® Formula Force™ EX kormánnyal is
    Részösszeg 78.99 EUR
    Szállítási költség 49.85 EUR
    Végösszeg 128.84 EUR1

    a lordban 15K
  • Dietrich
    #2859
    ok csak nekem az van még :)
    és írtam "ha lehet kapni még" de az újabb verzió valóban ésszerübb választás.
  • mohus
    #2858
    hol vetted meg?
  • Sheltem
    #2857
    Nem akarok okoskodni,de a DFP nek a kormánykereke sem így néz ki.
    Bár lehet aztis cserélte akkor.
  • Bucser
    #2856
    Logitech DFP a kormány és van hozzátéve egy Act Labs shifter valamint barkácsolt magának egy kuplungos pedál szettet. Legalább is ezt írta a commentben:)
  • DonManó
    #2855
    királyul néz ki...
  • Alexease
    #2854
    BRD-Logitech barkacs kormany:)
  • CodeRed
    #2853
    Ez miféle Logitech kormány?
  • autoszimulator
    #2852
    az megoldható, hogy online versenyben, ha csak 2en jáccunk, akkor valahogy "botokat" betenni magunk közé? Mégis csak izgalmasabb lenne a verseny...
  • lac coo
    #2851
    Az mitől van, hogy a GEditor van amikor engedi exportálni a gmt-t van amikor meg nem ( szürkék az ikonok is...) ???
  • Alexease
    #2850
    Azert be is irom:)
    Ha valaki a MoTeC-kel kapcsolatban erdeklodne (letoltes, telepites, beuzemeles) azt kuldjetek a FAQ-ba! THX!:)
  • SitatiS
    #2849
    ok sry,megvan...
  • Alexease
    #2848
    FAQ!
  • SitatiS
    #2847
    A MOTEC progit hova is kell telepíteni?
  • CodeRed
    #2846
    Na szóval a 2D-s felniket már bármelyiket tudom variálni a GEditor segítségével, de a 3D-sekhez a GEditor már nem elég, mert nem tudja megnyitni a gmotor MultiTriStrip fájlokat.
  • CodeRed
    #2845
    Én meg a hozzárendelt textúrára
  • Alexease
    #2844

    Ezert mondtam tegnap (vagy mikor), hogy csak szelvedo tipusbol a Ferrari-hoz 9 fajta van;) Vagyis egyformanak tunnek a hasonlo tipusu autok kinezetre, de meg sem azok, es nem csak a festes miatt:)
  • CodeRed
    #2843
    Akkor mostmár nem kísérletezgetem tovább
  • CodeRed
    #2842
    Igen..énis most kísérletezgetem melyik a felni.
  • Alexease
    #2841
    Akkor mar leirom, melyik melyiknek a SlotID-je;)

    1. Kasztni
    2. Kerekek
    3. Szelvedo
    4. Kormanykerek
    5-6. Pilota
  • Alexease
    #2840
    Azzal a 6 jegyu szammal vigyazz, mert abban sok minden benne van (szelvedo, kasztni, felni stb.):)))
  • lac coo
    #2839
    Én dolgoztam egy 23 éves srácnál, akit egyedül nevelt az anyja, de már eladta a Ferrariját mert megunta és most M5-el rohangál ...Mindezt a szegénységből érte el 23 évesen !Elég pitbull feje van.....
  • CodeRed
    #2838
    Valószínűleg másképpen is lehet (vagy éppen úgy kell) én ezt kísérleteztem ki. Illetve így sikerült :-)
  • lac coo
    #2837
    Köszi!

    Biztos lehet más autórol is mert RSC-n láttam olyan skint ...

    Persze mindent lehet ha az ember programozó.. :)))Igaz nem modolásra készült alapvetően a játék ....
  • CodeRed
    #2836
    Én nem messze lakom a Váci úti Ferrari szalontól és ha arra járok mindíg megcsodálom a kirakatból őket. Az a félemetes, hogy havonta-kéthavonta talál gazdára egy-egy darab és így mindíg látni újat. Félelmetes.
  • lac coo
    #2835
    Az baj ... Azt nem tom megcsinálni .
    Vannak a skinemen sérülések , ragasztószallaggal ősszefogva és elég gagyi, hogy csillog mint a veszedelem :(((
  • CodeRed
    #2834
    Lac coo itt válaszolnék, mert hátha többen is szeretnék tudni.

    Felnicsere

    Szóval az elkészített, vagy használni kívánt csapat autójának könyvtárában nyisd meg jegyzettömbbel a .car kiterjesztésű fájlt. Ott találsz a harmadik sorban egy bejegyzést:

    pl:. GenString=141107

    a 6 jegyű szám az autóhoz rendelt felni száma. Válaszd ki valamelyik autóról milyet szeretnél és írd be azt a számot. De eddig nekem, csak az egy típuson belül változó felniket sikerült cserélgetnem.
  • Alexease
    #2833

    Ma egy "lyen" Ferrari Modena-t "eloztem" le a Lanchidon biciklivel (beszorult a dugoba:P);) Amugy kezd egyre "nevetsegesebb" lenni a helyzet, most mar hetente tobbszor is latok ilyen szintu luxus autot;) A kedvencem mult heten volt, amikor a foszer (termeszetesen a "kissebbseg nagyja") egy Lamborghini-vel araszolt az Alagutban:)))
  • Alexease
    #2832
    Az ures fozkozat szerintem jo uresnek is, vagyis kuplung be;) vagyis en kuplunggal (is) szoktam jatszani, ha csuszik, valszeg arra gondol. Bar nem biztos;)))

    Uj texturat, uj neven, csak GMT szintjen tudsz hozzarendelni.