10998
  • Cortinaar
    #10958
    Az elképzelhető, akkor a beállításokon módosítok, hátha elmúlik.
    Köszi
  • Alexease
    #10957
    Valami videokartya, shader, DX9 anomalia lehet;) Lassan 10 eves program (2006);P
  • Cortinaar
    #10956
    Sziasztok!

    Bocs a kérdésért, de most vettem meg a játékot és nagyon tetszik az irányítása, viszont nem tudom, hogy a versenyeken miért vannak fekete autók? :D
    Először azt hittem ,valami ghost car, de neki tudok menni.
    Valamit bekapcsoltam, amit nem kellene? :D
  • neilszab
    #10955
    GTR2 Rank

    GTR2 Rank
  • bmwcrash
    #10954
    Ha valaki szereti az Le Mans és GT szériákat, és emellet szeret online versenyezni csatlakozzon a nemzetközi ligánkhoz!:)

    GT-Italia Modding Team Online Racing

  • LaszloLedzenyi
    #10953
    Szia! Hungarian GTR-Masters
  • MiszterQ
    #10952
    Köszönöm Vackor! :)
    Vannak magyar szerverek ahová lehet csatlakozni?
  • Vackor1024
    #10951
    Lehet erre gondol
  • MiszterQ
    #10950
    Sziasztok! :)
    Kérlek segítsetek. GTR2 netes részével van a gond.

    Aktiválva van a játék, regisztráltam, minden működik, régebben volt 1-2 szerver amiken játszani is tudtam (gondolom régebbi verziójúak voltak)

    Most már mindenhol ezt kapom: "Game not available. Host may be running an updated or modified game."

    1.1.0.0. van... mit kell még patchelnem hogy működjön?

    Köszi
  • bardocz
    #10949
    Ide is rakd be, hátha.
  • DrTre
    #10948
    Nem akarok pofátlankodni, de mivel magam is szimulátoroztam, hol máshol is tudnám ajánlani a kormányomat eladásra, mint versenyzők között. :)
    Logitech G25, G27 pedállal
  • Solt
    #10947
    Így igaz, köszönöm szépen!! :)
  • LaszloLedzenyi
    #10946
    izé nem szóköz hanem kötőjel nélkül
  • LaszloLedzenyi
    #10945
    szóköz nélkül kell egyben beírni
  • Solt
    #10944
    Nekem nem fogadja el a kódot... :S Mi lehet a nyűgje vajon?
  • Szabi #10943
    én is beaktiváltam
  • LaszloLedzenyi
    #10942
    nekem megy
  • Solt
    #10941
    Üdv Urak!

    Nem úgy volt, hogy lehet a dobozos verziót steam-n aktiválni?
  • TG Gida
    #10940
    Leállt a lobby?
  • Szabi #10939
    a Power&Glory v3 és Targa Florio még mindig egy csodálatos párosítás, főleg 900fokkal és 5.1el
  • peti79
    #10938
    Köszönöm a választ! Megoldódott a hiba!
  • pedobear
    #10937
    a Netkar Pro 1.3 március 1-ig akciós áron van 4.99€ a 19.99€ helyett.

    http://www.netkar-pro.com/main/index.php?option=com_content&view=article&id=112&Itemid=54&lang=en
  • Laceee
    #10936
    valami hiba hiányosság van, parancsikonban a tulajdonságoknál a Cél mezőhöz add hozzá: " -trace=1000" macskaköröm nélkül, szóköz kell ! Windows 7-nél Dokumentumok/GTR2/userdata/log trace nevű szöveges dokumentum alján van a hiba oka, előtte persze el kell indítani a játékot a hibás moddal, nem baj ha kilép, az a cél.
  • peti79
    #10935
    Sziasztok! Nekem is ilyesmi a problémám... Föltelepítettem a programot az 1.1-es patch-et. Eddig minden ok. Viszont ha teszek föl modokat, egyik sem működik. A menüben mindet látom, viszont a betöltő képnél kidob az asztalra. A Suzuki Swift modnál meg a versenyhétvégén kb 5 mp\képkocka sebességre belassul a Hungaroringen. Mi lehet a gond? Tudnátok segíteni?
  • WinStar
    #10934
    Sziasztok.Tegnap feltettem a GTR2-t és amikor elinditok egy versenyt akkor vagy a semmit látom a menüben,el se tudom indítani,vagy pedig kilép hiba üzi nélkül az asztalra.Mi lehet a gond? :S
  • GPx8
    #10933
    Nem.
  • steweee
    #10932
    ennek az első része csak német verzióban jelent meg ?
  • bmwcrash
    #10931
    Jól van már megvan, igen az volt mert 1980x1080x32 helyett x16 ment.Köszi a segítséget:)
  • bmwcrash
    #10930
    Igen.
  • Laceee
    #10929
    Lehet
  • Debilon
    #10928
    a monitor natív felbontásában megy?
  • bmwcrash
    #10927
    Sziasztok!
    Az miért van, hogy most kaptam új monitort és amikor elindítom a GTR2-őt akkor a lámpák fénye, a füstök, a por zöldes--lilás színű, főleg a "körvonala", pedig minden max-on van és leveszema grafikát sem lesz jobb
  • TerranceG
    #10926
    Sziasztok!
    GTR2-ben lenet online pilótát váltani mint az rfactor-ban?
  • Laceee
    #10925
    Másoljátok be az 1.1-es no_cd exe-t, config.exe futtasátok, mint amikor beállítjátok a felbontást, utána rendesen indítsátok a a steam-ből ;) NOCD 1.1
  • LaszloLedzenyi
    #10924
    nincs benne , a könyvtárban viszont benne van
  • Vackor1024
    #10923
    Sziasztok.

    Nektek sincs Ferrari a steames verzióban ?
  • lac coo
    #10922
    Buy SimBin Mega Bundle
    Includes 11 items: RACE - The WTCC Game, RACE: Caterham Expansion, RACE 07, RACE On, RACE 07: Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway (Free DLC), GTR Evolution Expansion Pack for RACE 07, STCC - The Game 1 - Expansion Pack for RACE 07, GTR 2 FIA GT Racing Game, GTR - FIA GT Racing Game, RACE Injection, GT Legends
    HOLIDAY SALE! Offer ends 5 January


    17 euro a steam-en !
  • JUVEfun
    #10921
    Sziasztok ! GTR 2-höz melyik a legfrissebb F1 mód ?
  • SenorGrande
    #10920
    Most már aktiválhatók Steam-en a dobozos/digitális GTR, GTR2 és GT Legends kulcsok!
  • Toge
    #10919
    Sziasztok, akik szeretik a GTR2 szimulátort, azoknak ajánlom a következő ingyenes ligát: http://forma1challenge.extra.hu/news.php