10998
  • JonasSandor
    #10998
    GTR 3-ról mikor lesz végre valami?
  • ZolEE F1
    #10997
    Sziasztok,
    Valaki tudja honnan tudnám letölteni az 1991 és környéke F1 mod(okat)?

    Linkeket találtam a googlen de mindegyik privát mediafire és google doc fájlokra mutatott : mediafire
  • sertrex
    #10996
    Nem törölték. Verziót frissítettek. http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=43899
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2016.11.01. 14:17:56
  • initialD
    #10995
    Nálam is ugyanaz a helyzet... Itt megtaláltam: https://www.facebook.com/gabor.hermann.982
  • atiwrc
    #10994
    Mi volt ez? Úgy látom már törölték :(
  • Muth555
    #10993
    Üdv! Van köztetek olyan, aki a Harry' production váltóiból rendelt, de nem kapott semmit? Pénz nála, a facebook oldala megszűnt.
  • Alexease
    #10992
    WOW! Ezt lehet poenbol felrakom:)))
  • Szabi #10991
    GTR2 10th Anniversary PATCH (rajongói)
  • Brian23
    #10990
    Nagyon szépen köszönöm! Örök hálám!
  • Szabi #10989
    GTR2_HUN_pitchief_v1.0.exe (3.42MB)
  • Brian23
    #10988
    Sziasztok! Készült régebben egy magyar pitrádió mod, de már sehol sem lehet megtalálni! Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne leszedni, esetleg nincs meg véletlen valakinek?
  • Szabi #10987
  • lac coo
    #10986
    Azert jobban prulnek AC verzionak. Nagy kedvenc volt gtr2 de hat eljart felette az ido ( nem grafikaban...) :)
  • Alexease
    #10985
    LOL! De jo hir:) Ugy nez ki Aris nelkul is mukodik a csapat:)
    Meg az AC megjelenese elott arra szamitottam, amikr meg nem lehetett tudni, hogy ilyen mennyisegu brutal licensz tartalom lesz az AC-hoz, de a modolasa egyertelmu volt, hogy Aris regi csapata, Aris nem hivatalos iranyitasaval, fu alatt at teszi az egesz az egesz modot AC ala:)
  • lac coo
    #10984
    http://www.drivingitalia.net/index.html/_/modding/gtr2-powerglory-v32-disponibile-r20776
  • hermann05c
    #10983
    Sziasztok !
    Elindítottam egy közösségi finanszírozásos kampányt ! Megkérlek titeket osszátok meg minél többet, jusson el mindenkihez akinek bármi köze van a szimulátorozáshoz ! (Nem kifejezetten pénzt gyűjtök vele, hanem előrendeléseket !!!)
    Facebook oldalam:
    www.facebook.com/herrysproducts

    kampány oldala:
    http://www.creativeselector.hu/projekt/show/hermann_gabor_4344_ha_neked_is_draga_a_szimulatorozas_0
  • Muth555
    #10982
    Azt hol tudom átírni, hogy melyik autó milyen kategóriában legyen?
    Illetve van valakinek SRW SR1-es kormánya?
  • Alexease
    #10981
    Nalam mar nincs fent GTR2, talan atneveztek (.ini vagy hasonlo). Alapbol a program konyvtaraban a ..\UserData\TE_NEVED\ reszben van, vagy a Documents reszben.
  • abner56
    #10980
    Miért nem találom a PLR fáljt?
  • mulli1986
    #10979
    Szerintem ez már túl új játék LAN-ozáshoz.
  • abner56
    #10978
    Nem tudjátok esetleg megmondani hogy hogy kell LAN-nal multizni?Össze dugtunk két laptopot de mindig csak azt írja No Games Avalibe.
  • abner56
    #10977
    És hol találom ezt a PLR-t
  • Alexease
    #10976
    A PLR-ben ez legyen: Wheels Visible In Cockpit="1"
  • lac coo
    #10975
    Eltakarja a motorháztető !
  • abner56
    #10974
    Sziasztok az a problémám hogy a belső nézetben nem látom a kerekeket.Valaki tudja rá a választ?
  • kaposi1
    #10973
    Szia!
    Ezek nem a beállításaim természetesen .
    Csak egy kép akart lenni hogy hogyan is néz ki a dolog.
    De már megoldódott a dolg.
    Az alaplapi drivereknél az USB-t kellett frissíteni és egyből működött .

    De azért köszi szépen hogy foglalkoztál a dologgal.

    Tegnap meg is nyerte a futamot a gyermek.
  • mulli1986
    #10972
    Nekem a Combined Axis a kuplung miatt van bekapcsolva, miel G25-nél nem tudja enélkül külön kezelni a játék a kuplungot
  • Alexease
    #10971
    Ha jol latom, 259 fokra van allitva, ugy valszeg nem lesz jo:D
    De a tobbi beallitas is eleg rossz. A Spring/Damper effects felesleges, az arkad jatekokhoz kell, az 0%-on jo. A Combined Axis ismet gaz, NFS-style:P Az Enabled Centering Force-t be kellene pipalni, es az erteket lehuzni 0%-ra.
  • kaposi1
    #10970
    Sziasztok srácok!

    Hátha tud valaki segíteni.

    Újra kellett telepíteni a Win 7-et és most a logitech driver feltelepítése ellenére sem fordul 900 fokban a Driving Force Pro kormány.
    Nem tudja esetleg valaki a megoldást.
    Itt van egy kép hogy miről is lenne szó.




    Holnap online futam lenne az rFactor 1-ben de így esélytelen a dolog sajnos a bajnokságban.
  • mulli1986
    #10969
    Üdv!

    Láttam nem sokkal lejjebb szó volt a nürburgringről. Én láttam hogy a GTR-2 höz van konkrétan mod a pályáról. Azt milyen módon tudom telepíteni? Előre is köszönöm a segítséget! :)
  • fbalfonso
    #10968
    Természetesen a pálya *.gdb-jében néztem utána először, csak ott nem találtam. Mindegy, közben megoldottam: az edzésen a bejáratnál padlógáz, aztán majd csak leszabályoz valahová...

    Az már szintén más kérdés, hogy boxba behajtva működik a limiter (merthogy van benne), csak máshogy bekapcsolni nem lehet.

    Amúgy meg csak azért kérdeztem, mert először a GTR2-ben szokásos 60-nal kihajtva Barcelonában, rögtön a hátamban kötött ki egy száguldozó Mini, pedig a boxutca kijáratához volt közelebb a boxom...
  • HRC Dodi
    #10967
    Lehet hülyeség, de a pit sebesség, nem az adott pálya gdb beállításaitól függ? Szóval elvileg amennyi ott az érték, minden számára az a maximálisan "kihasználható" sebesség.

    Az már más kérdés, hogy nem mindegyik autóban van limiter.
  • fbalfonso
    #10966
    Ha van itt még valaki...

    ...akkor tudja-e, hogy (az egyébként remek) Power & Glory modban mennyi a boxutcában az engedélyezett sebesség, ha van egyáltalán?
  • kaposi1
    #10965
    Te az Assetto Corsa-ra, én meg a Project Cars-ra.
  • audi s8
    #10964
    Nekem ezt nem tartalmazza a játék. De ahogy látom, nincs is az Evo integrálva a RI-hez a hivatalos oldal szerint. Ez tévesztett meg engem. Tehát ha felrakom külön az Evot, akkor lesz benne "gyárilag". De én ugyan többet erre egy vasat sem költök. Rákeresek majd inkább valami okosított megoldásra. Költeni az Assetto Corsara fogok legközelebb, ha lesz végleges verziója. Köszönöm a segítséget srácok! :)
  • Debilon
    #10963
    a GTR EVO packban van benne a nürburgring

    GTR Evo tartalom
  • audi s8
    #10962
    Nem tudom, hogy nem nincs teljesen lefrissítve vagy mi van, de az evo is csak most került be a játékba, hogy letöltöttem egy Nürbugringet. De legalább már van 4 féle Nürburgringem! Még keresek hozzá pár autót és újra megvan a szórakozás 1 évre. :)
  • audi s8
    #10961
    Nem tartalmazza a Nürburgringet. :( Legalábbis én még soha nem találkoztam vele. Gondolom nincs rejtve, hogy bizonyos nyert hétvége után válik elérhető vagy ilyesmi. Ha gondolod, szívesen csinálok mentéseket az elérhető pályákról. Köszönöm szépen a lelőhelyeket! :)
  • TG Gida
    #10960
    Hali!
    Én a weissbierbude.de-ről szoktam pályákat,modokat leszedni, de van egy csomó más oldal is.(nogripracing,racedepartment) Injection nem tartalmazza a Nürburgringet? Az evo-ban benne van,akkor injection-ben is kéne. A modokhoz,pályákhoz mindig szokott lenni leírás, de ha nem sikerülne segítek szívesen.
  • audi s8
    #10959
    Szervusztok!
    Nem pont ide tartozik (csak gyártón belül), de lenne 1-2 kérdésem. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy a Race Injection-hoz szeretnék pályát és autót. Konkrétan a Nürburgringet, Lamborghini Murciélagot és Zsigulit-Ladát(ha léteznek). Nem modoltam még soha ezt a játékot, így nem tudom, miként is kell, illetve, honnan szerezhetném be a fenti dolgokat. Ha valaki tud segíteni, annak hálásan köszönöm!