1161
rapidshare.de
  • Prof William
    #1081
    Az utóbbi 1-2 napban alig van szabad slot. Mitől lehet ez?
  • KillBill0531
    #1080
    hellok,
    rapid premium erdekelne.
    cserebe nCore meghivot tudok adni.
    ha erdekel msn:[email protected]
  • AnarchoiD
    #1079
    10 kell a hosszabitashoz nem 8 ;) 8ert ujat adnak csak
  • Mike at home
    #1078
    azé, hogy aki csóri, ne tudjon tölteni

    lemész az utcára 10 perc alatt össze tudsz koldulni 7 eurot
  • Rodman6
    #1077
    Rapidszaron most miért nem lehet ingyen letölteni?

    There are no more download slots available for free users right now. If you don't want to become a premium member, you might want to try again later
  • Mike at home
    #1076
    meg ugye olyan sincs, hogy 4-5 hómnap, 10-11 hónap, stb

    csak
    1, 3, 6, 12
    2k, 5k, 8,5k, 15,5k

    ehhez képest adja 1 évre 4k-ért

    de ha sávosan kell fizetni, tehát első hónapban ennyit, utána annyit, a vége már 17k, így már keres rajta :)
  • Mike at home
    #1075
  • Mike at home
    #1074
    szerintem szimplán vmi hack

    nem hiszem, hogy RS viszonteladó lenne, plusz ő lenne a Télapóbácsi
  • mflex #1073
    Ezek az árak jóval olcsóbbak, mint eredetileg, szóval miért is éri ez meg neki?
  • Mike at home
    #1072
    ott a paypal
    az miért nem jó?
  • Mike at home
    #1071
    na de nem stimmelnek az árak
    a 7 EUR nem 1000 HUF
  • spartacoos
    #1070
    A free számlán ha elérsz 8000 prémium pontot akkor azért kapsz egy 30 napos Prémium számlát, amit már csak hosszabítani kell havonta. (ha van elég free pontod)
  • berlinboy6329
    #1069
    Mekkora ganaj fos ez a Rapdishare....Elő se lehet fizetni..mondom emgnézem a Paybycallt mer telefonja mindenkinek van,és felhivom küldenek SMSt h mivan és kész is,de a kurva anyjukat h a köcsög tótoknak meg osztrákoknak van,mi meg körbe vagyunk lőve....Csak nekünk nincs...Kártyával meg a tököm se fog fizetni(mer' nincs).Máshogy meg nem lehet.
  • norbaAa
    #1068
    Állatóig teljesen legális egy magyar fiú csinálja, aki megkért ,hogy hirdessem. Azért csinálja ,hogy akinek nincs $-ja vagy eurója az tudjon forinttal is fizetni.
  • Mike at home
    #1067
    de az is lehet, hogy havonta nő a tarifa?
  • Mike at home
    #1066
    ez fix illegális
  • analfa
    #1065
    Szerintem ha jó codec packod van akkor tök mindegy hogy milyen lejátszód van.
  • Zsolt01
    #1064
    The KMPlayer mindent lejátszik.
  • Zsolt01
    #1063
    Ahogy írod, 3 részbe töltötted le a filmet.
    Ezeket egyesíteni kell.
    WINRAR-t említetted, annak a használatával kijelölöd az 1-es részt és kicsomagolás ahova akarod.
    Lejátszás: Én a The KMPlayer-t használom, (nem kell külön kodek pakk hozzá, tartalmazza)
    pl: itt van http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/kmplayer-2-9-4-1434b--magyar--QY12.html
  • norbaAa
    #1062

    Névre szóló RapidShare Premiumok Eladóak!

    Az árak a következők:

    1 hónap: 1000Ft
    2-3 hónap: 1500Ft
    4-5 hónap: 2000Ft
    6-7 hónap: 2500Ft
    8-9 hónap: 3000Ft
    10-11 hónap: 3500Ft
    1 év: 4000Ft
    1 év < : Privátban! :)

    Elérhetőségeim:

    Windows Live Messenger ID: [email protected]
    Telefonszám: Kérésre megadom!

    Fizetési Mód:

    Megegyezés szerint.
  • sakter
    #1061
    Hello mindenkinek!Viszonylag még kezdő vagyok a Rapidshare-ben,ezért is kérném a segítségeteket.Letöltöttem egy kisfilmet amit a rapidshare 3 részben adott meg.Ezeket a részeket egyenként letöltöttem,és elmentettem,azt azért hozzáteszem,hogy winrart is alkalmaztam.De nem sikerül elindulni a filmemnek.Valami olyan info jelenik meg egy ablakban,hogy nincs támogatott fájl,vagy kodek...Ilyenkor mi a teendő?Milyen fájlok,vagy kodekek kellenek a rapidhoz?
    Segítségeteket,és véleményeteket előre is köszönöm.
  • jefferson83
    #1060
    Jelenleg UPC-t próbálgatom én is, előtte T volt. Ég és föld. A digi meg cseszik jönni errefelé. Teljesen független tapasztalataim nincsenek, mert UPC-t megosztva használom.

    A p2p UPC-nél fos a hátrasorolás miatt. Próbálkozni kell. Jelenleg Azerust használok. Névjegye: Vuze 4.3.0.0 Ezzel egyelőre a p2p-vel is el lehet érni egy korrekt sebességet.

    A rapidnál meg mintha nem a UPC lenne a ludas, mert a free rész nagyon rosszalkodik mostanában. Nekem már az előző szolgáltatónál kezdte.
  • sasa74
    #1059


    Kényszerűségből kellett váltanom UPC-re költözés miatt, a mult héten kötötték be, próbálgatom a dolgokat. A p2p kritikán aluli....az előző 3,5 MB-es csomagommal messze jobb a letöltés mint itt (15 megás fíber power).

    Próbáltam direct-ben is tölteni néhány dolgot, de meglepetésemre a rapidshare-ről (free-ben) nem sikerült semmit letölteni!!!!!! Próbáltam kisezer letöltásvezérlőt (jdownloader, rapid direct downloader...stb), mozzila letöltésvezérlő, mind ugyanúgy muzsikál: 4-5 % -ig elmegy aztán lefagy, nincs resume, ki kell lőnni.

    MIndezt reggel , délben este csinálja(direkt kora reggel is próbálkoztam) mindhiába

    A depositfile-ról -igaz lassan- de lejött a tesztcucc. Szóval csak a rapid-nál van ez, servereket cserélgettem, a letöltendő filekot de mindhiába, ami érdekes h.ugyenezt eljátsza a linuxon is....

    Volt már valakinek ilyen tapasztalata?
  • Örm
    #1058
    Kösz a választ! A megauploadnál is van ilyen korlátozás?
  • xido
    #1057
    nem...napi 5 giga ha jól rémlik...vagy 10
  • Örm
    #1056
    Hello!
    Előfizettem 1 hónapra. Az miért van, hogy ha letöltök akkor egy számláló méri a letöltött adatott visszafelé? A premiumnál nem korlátlan a letöltés?
  • Örm
    #1055
    Hello!
    Most gondolkodtam, hogy elő fogok fizetni próbaképpen egy hónapra. Akinek van előfizetése írjon legyenszíves egy véleményt, hogy mennyíivel jobb előfizetéssel, mint nélküle. Köszönöm!
  • Mike at home
    #1054
    gondolom
  • Wreck86
    #1053
    Tudom,nem azért írtam,de akkor ezek szerint ennyire le van terhelve?
  • Mike at home
    #1052
    rém egyszreü
    elő kell fizetni
  • DJ Skyline
    #1051
    én most ezekkel találkozom állandó jelleggel:
    rányomok, hogy free user, majd: Your IP address ... is already downloading a file. Please wait until the download is completed.
    vagy visszaszámol nagy nehezen, és: The download session has expired. Please click here to start the download again.

  • Wreck86
    #1050
    Egyre gyakrabban találkozom ilyennel:

    We regret that currently we have no available slots for free users. Unfortunately you will have to wait 2 minutes, this will allow us to continue to provide our service to our Premium users. Afterwards it will be checked again if you can access the file.

    Ennyire durván le van terhelve?
  • csikko1
    #1049
    ezer thx, így már vágom.
  • Mike at home
    #1048
    Money earned with winning new customers: x.xx Euro (xxxx Premium RapidPoints. Exchange-Rate: 1.31 Euro per 1000 Premium RapidPoints)
    és itt vana Request Payoff gomb
    de 50k kell hozzá
  • csikko1
    #1047
    ja, és milyen linkre kell klikkelni,mert nem nagyon tok angolul.
  • csikko1
    #1046
    nagyon köszönöm a felvilágosítást!
  • Mike at home
    #1045
    rákkantisz a linkre, és elmondja

    egyébként lehet
    a mostani szorzó, 1,31 ergo, ha megvan az 50000 pont az 50000*1,31/1000 ami 65,5 EUR, na most ebből simán meg tudod venni akár az 55 euros éves előfizetést is, és kpasz mág 12000 premium pontot is, amiből megint vehetsz +1 hónapot ingyen 10000 premium pontért

  • csikko1
    #1044
    és hogy lehet beváltani lóvéra,vagy visszafelé nem lehet,hogy free pontokból prémiumot csinálni?
  • Mike at home
    #1043
    a free pontjaidból tudsz venni mindenféle vicketvackot, vagy ha nem akarod, akkor 50k-t valódi pénzre tudsz váltani
  • csikko1
    #1042
    sziasztok!
    valaki megmondaná nekem,hogy miért nem tudok a számlámról kivenni accountot?a free rapid pontom kb.32 ezer, a prémium pedig el se éri az ezret pedig még nem vettem ki egyetlen acc-ot se.mi ez valami újítás náluk,vagy elévűl a pont ha sokáig nem veszek ki róla?régebben nem volt ilyen.plz valaki tudja hogy működik ez a dolog?