1161
rapidshare.de
  • Danecay
    #321
    Akkor adj tanácsot PLZ! :)
  • magyarvok
    #320
    rapid.try.hu oldal azért lett törlve, mert szolgáltató törölte az oldalt, ahol volt. Majd felrakom újra.
    Transparent, anonymus, port, rapidnak mind1.

    És igen, az általad talált proxyk ilyen leterheltek.
    Nyilvános oldalon nem is fogsz jobbat találni, hisz azokat több ezren nézik!!
  • Danecay
    #319
    Sziasztok!
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy proxy keresés során milyen proxykat kell elsősorban keresni rapidshare-s letöltéshez? Úgy értem pl. transparent, anonymous, privát proxyk közül melyeket részesítsem előnyben, ill. számít e, hogy hanyas porton működnek, vagy elsősorban 80-as porú proxykat keressek? Azért kérdezem ezeket, mert régebben működött normálisan nekem is a http://rapid.try.hu-n ismertetett módszer, de mostanában sajnos már annyira nem, mert szinte kivétel nélkül az történik, hogy a CMS Grabber kilöki a beírandó kódot, de a letöltés sokszor el sem kezdődik ill. ha elkezdi, akkor is nagyon-nagyon lassan, 10 kilobit/sec alatti sebességgel. Létezik, hogy az általam jobbról, balről összeszedett proxik mind ilyen lassúak lennének, mert olyan is van, hogy proxy nélkül is töltök a kivárandó idő letelte után, és érdekes módon vany hogy így is elég lassú, ill. hogy letöltés közben megáll és nem hajlandó tovább tölteni. Szóval mivel ilyen gondjaim vannak érdekelne, hogy milyen proxikat érdemes keresni elsősorban.
  • Atika :o)
    #318
    Ez az ezt kerestem en egyszer regen mar hasznaltam csak nem talaltam koszonom szepen. (hogy tud magyarul az mind1 nekem legalabb is)
  • Danecay
    #317
    Ilyen pl. a Rapget. Beillesztheted egyszerre a rapidshare-s linkeket, és ugyan a szükséges idő kivárááva letöltögeti egymás után a linkelt fileokat. Ha jól értettem valami hasonlót keresel. Tud magyarul is.
    Rabget 1.26 Download
  • Atika :o)
    #316
    nekem meg egy downloader manager kell rapidsharehoz fontos lenne
  • laci 700
    #315
    Valaki leírná ide a rapid.try.hu-s megoldást?
    köszi
    (csak azért mert nem jön be az oldal...)
  • laci 700
    #314
    ez használható? jól működik? köszi
    (a http://rapid.try.hu oldal nekem nem jön be... miért?)
  • laci 700
    #313
    magamtól:D
    próbálgattam... nem azt írtam hogy biztos hogy jó csak lehet...
    bocsi:(
  • Atika :o)
    #312
    es ezt honnan szeded olvastad valahol vagy csak ugy magadtol?
  • laci 700
    #311
    Hali
    Találtam valamit amivel lehet hogy működik a letöltés...
    Nekem még nem sikerült de van rá esély.
    letöltés
  • Atika :o)
    #310
    Ne mar hogy nem letezik a rapidra egy download meneger?????
  • viktory
    #309
    Üdv!
    A rapidshare.de-re használható a rapidshare.com-os acc? Vagy van erre vmi megoldás?
  • magyarvok
    #308
    nemtom, én még nem láttam ilyet
  • B0B0
    #307
    Srácok!
    Az alábbi linken lévő cuccot leszedtem, nem tudom mi a fenével kell ezt összerakni

    http://www.taringa.net/index.php?postid=92606
  • Szebi
    #306
    Udv
    Volt itt nalam egy kis gond.Elkezdtem szedni vmi mp3 albumot ami 60mb volt.El is kezdi szedni,aztan 20mb-nal azt irja ki h a toltes befejezve.Na na h nem volt befejezve,utanna meg mar hiaba probaltam megint leszedni.A jo annyat neki:)
  • Atika :o)
    #305
    Sziasztok letezik most olyan download managger amibe ha belerakom a letoltendo linkeket akkor letoltogeti nekem az idokivarasokkal hogy ne kelljen fojton lesnem?
  • magyarvok
    #304
    nem csak te használod azokat a proxy-kat, ezeket a listákat több ezer ember használja, sajnos egyre többen a rapidshare-re is.
    Keress google-ben más proxy oldalakat, hátha azokkal nagyobb szerencséd lesz.
  • magyarvok
    #303
    1-nél azért több működő proxy kellene, én álataéában minimum 60-70 működő proxy-t szoktam berakni a txt-be.

    Azért van az, hogy egyszer eltűnik, egyszer előjön, hisz csak 1 proxy van bent, és azt forgatja.
    Szal egyszer a saját IP-ddel próbálja, egyszer a proxy-val.
  • vik9210
    #302
    Valaki tudna segíteni? Megcsinálom a lépéseket a sentry-ben utánna a grabber-ben, amikor beilesztem a linket és kipipálom az auto ratat-ot rákatintok a grab-re és a proxyk csak váltakoznak pedig jók!!!!! Kéne valaki segítsége!!!
  • Doomista
    #301
    Érdekes:
    lementettem egy proxy listát,aztán a sentry programban mék,ott elvégzem amit irtak,elvégeztem,átmék a rapidgrabberbe,ott is lefuttatom,hogy kikapja a rossz,vagy nem használhato proxyik,sokat ki is kap,addig futtatom le,mig minden proxy nem lesz zöld,ez megtörtént,aztán bemásolom a linket,a txt fájlban 1 db proxy van,ami müxik is,azt bemásolom,klikk a auto totatere,aztán grabot megnyomom.Várok,villog a proxy,egyszer eltünik,egyszer elöjön...és ez történik akármeddig...Töb proxyval kirpobáltam,mind1iknél ezt csinta...megnézem a linket,kiirja hogy 26 perc van hogy letöltsed,mitnha grabberben ugyan ez lenne,de a proxyt beraktam,akkor mért nem müxik ?
  • Doomista
    #300
    megvan oldva.nálam tökéletesen megy grabber,nagyon jo program !
  • Doomista
    #299
    valaki átdobná az uj grappert ?
    rapid tryröl ,azon belül rapidshareröl emtudok tölteni mert ugye 20 perc mire tudok ismét,szoval azért kellene most :)
  • FZoleee
    #298
    Nekem dinamikus ip-m van, de nálam is sokszor csinálja ezt, azt szokta kiírni, hogy már más tölt az ezzel az ip-címmel. :S
  • magyarvok
    #297
    nem lehet, hogy több embernek is ugyanaz az ip-címe van?
    Egyes fix ip-s szolgáltatóknál így van
  • TomBond
    #296
    Hahó!
    Nem trükközök, és mégis amikor letelik az egy óra akkor bekéri a kódot, miután beírtam meg kiírja hogy már tölt valaki az ip-mel. Tehát hiába várom ki, mégse tudok tölteni. Dunawebes netem van ami fix ip-s.
  • magyarvok
    #295
    segítek ahol tudok :)
  • roberto0915
    #294
    Köszi!
  • magyarvok
    #293
    Minél több oldalról szedsz proxy-kat, annál több lesz, ebből kifolyólag annál több működő lesz.
    Sentry-vel a duplikáltakat szűröd ki, tehát hogy ugyanaz ne szerepeljen többször.
    A checker-ben amik pirosak, azok nem működő proxy-k.
    pl a time out az, amikor a proxy nekm válaszolt időben, tehát vagy nem is működik, vagy annyira lassú.
    Fontos, hogy amikor a checker megy, másra ne használd a neted!

    Egyéb kérdés?
  • roberto0915
    #292
    Hali!
    Valami nem stimmel nálam... legalábbis nem világos.

    1. Elég egy helyről kimásolni a proxy-kat v. több helyről is össze kell gyűjteni?
    2. Utána formázni kell a proxy-kat a megadott helyen (weblapon). Az így megformázott proxy-kat kell .txt-be kimenteni. Ugye?
    3. A Sentry után Grabber-be lépve Tools/Proxy checker, Import..., de ez után csak egy sor proxy-t rak be. Ez normális? Utána ha le Check-elem akkor vmi olyasmit ír ki, h "timed out"

    Mi lehet a probléma?
    Please help!
    THX!
  • magyarvok
    #291
    Ismét új grabber!
    1.4.7B
  • roberto0915
    #290
    Kijött egy még újabb verzió...
  • ZsirosKenyer
    #289
    annyit jelent hogy nem a "hivatalos" grabber oldalról töltötted le a progit. tehát megoldás: töltsd le onnan
  • roberto0915
    #288
    Hi!
    Nálam egyből ez a sárga felkiáltójeles üzenet jön fel.
    Szerintem azt írja, h nem fogja elindítani a programot mivel túl nagy a kockázat, azaz teli van a gép vírussal meg trójai szarral... asszem ez lehet a baj. Legalábbis é erre gyanakszom.
  • Peetor
    #287
    Szevasztok! Valami nem stimmel nálam a Grabberrel. Elindítom az exe-t majd ez a kép fogad: Itt mit kell csinálni? Ha rámegyek arra hogy Accept, ez fogad: Nem vágom!
  • magyarvok
    #286
    zárd be azt az ablakot, ha jól emlékszem bal alsó sarok, close gomb
  • roberto0915
    #285
    Ez a grabber hogy működik, Mikor az .exe-re kattintok nem jön más mint, h megköszöni, h őket választottam... le kell még tölteni vmit még?
  • roberto0915
    #284
    Hi!
    Én most kezdtem el a rapid-ról töltögetni, de már meguntam, h 2 órákat kell várni 1 töltés után. Ezért keresgéltem a netem, h hogyan lehet ezt 1 kicsit felgyorsítani... hát ide juzottam

    Kérlek segítsetek, mert nem igen értek ezekhez a dolgokhoz, pl. mi az a proxy, meg h hogyan kell alkalmazni... miként működik ez a grabber?
    HOGYAN TUDNÁM KIJÁTSZANI AZ IDŐLIMITET? Please help!

    THX!
  • magyarvok
    #283
    Kijött az új Grabber!
    1.4.7A
  • Danecay
    #282
    Ha jól látom ezek valamit megint variáltak valamit a kóddal, legalább is ami a megjelenítését illeti.