1161
rapidshare.de
  • clean
    #361
    Nézzétek meg itt!
    ErotikSiteFórum
    Vannak rapidos infók.
    Teljes útmutató a grabber használathoz proxyn keresztül.
  • QhseKing
    #360
    Nekem sem. :(
  • Beast Machine
    #359
    nekem nem jön be...
  • magyarvok
    #358
    frissítve!
  • clean
    #357
    Én ezekkel a proxykkal már jó pár hetet átvészeltem,kifogástalanul müködik mindegyik!! Már azt sem tudom,h mikor kerestem új proxykat...
    Nem volt rá szükségem..... Szal,
    Ezek kincset érnek!!!!
    És ahogyan mondod.... NEM TEREM MINDEN SARKON!!!
  • magyarvok
    #356
    Már nem azért, de a proxy-k 90%-a max 1 hétig megy :(
    Ok, nekem is vannak olyan proxy-jaim, amit már 3 hónapja használok, de olyan nem terem minden sarkon :)
  • clean
    #355
    Priviben küldöm a linket!
  • Doomista
    #354
    rendben,bár nem igen ismerek olyan embert akit érdekelné egy ilyen program :D [tod ök nem wrzlnk,megrapidoznak]
  • clean
    #353
    De csak akkor,ha megigéred hogy nem passzolod le másnak is!!
    Tudom gen.y.óság,de hát tod... ha sokan használják nem fog működni!!
    Ez a te érdeked is!!
  • Doomista
    #352
    dobd fel vaalhova a legujabb grabbert jo proxykkal amik nálad is mennek,és kirpobálom hogy igy menni fog e ^^ köszi a fáradozást
  • clean
    #351
    Akkor viszont nagyon sokan használják ugyanazokat a proxykat!!
    Nálam minden tökéletesen müxik!!

    Használd a Grabber 1.4.7C -t ,én azt használom!
    Ha nagyon nem megy a dolog,akkor küldök privátban használható proxykat,vagy a garbbert,(feltöltve jó proxykkal,amit én is használok) feltöltöm neked valahová és megadom az url-t!
  • Doomista
    #350
    hát ugye én tiszta jo proxykkal nyomtam,mert nem csak ugy kiválasztottam egy proxyt,hanem volt a grabberhez egy másik program,azt is elmondat hogy ott hogy csináld,grabberben hogy csind,ezt végig megcisntam,kaptam pár jo proxyt,és semelyikle nem ment.
  • clean
    #349
    Ja igen... azt is sokan irjátok,h nem müködik ez a proxy-s dolog... Ez azért van,mert nem jó proxykat használtok,illetve tanácsként mondom,mindig használjátok a legújabb grabbert!! Nálam is ez volt a gond.
    Az elején én is sokat szívtam vele,de mostanra már tökéletesen müxik minden!!!
    Egyszer kell csak ráérezni,aztán menni fog... csak a megfelelő helyeket kell megtalálni proxygyűjtésre!!
  • clean
    #348
    Látom sokaknak okoz fejtörést,h hogyan lehetne leszedni fájlokat a rapidról,h ne kelljen ott ülni mellette!!

    Tessék egy link! Háttérben tölti lefele a cuccot!

    Igaz,az oldal orosz,de a találtok leírástITT a fórumban! Meg még egy pár rapidos dolgot!
  • ffxi
    #347
    Naon ügyesek vagytok!
  • PeeTeR
    #346
    en fel le lepkedek es szedem ezerrel :D
    faxnak tokolni proxyval
  • magyarvok
    #345
    Nekem is olyan van, ezért szoktam használni azt a módszert, amit írtam! :)
  • Atika :o)
    #344
    Bizony bizony az meg rosszabb :)
  • akyyy
    #343
    plusz akinek olyan netje van ahol az ip cim ugyanaz az előfizetőknek, szerensce is kell:)
  • grebber
    #342
    Hát jobb meg minden de marhasokan ilyen linkel tesznek fel gameket filmeket. Filmeket szedek én, de azé nemsemmi 1 film 2 nap minimum ,mert 100mb letöltése után kell várni több mint 1 órát:(
  • ffxi
    #341
    Torrent jobb :)
  • Doomista
    #340
    nekem nem....ugye a grabberhoz is proxy kell...ennyi erövel flashget,orbit ba is benyomsz egy proxyt és onnan szeded
  • grebber
    #339
    Van itt olyan akinek müködik ez az oldal átverős dolog?
  • PeeTeR
    #338
    [center]
    SHAY - Sexual Freak 3
    (18+)



    Robby D.
    All Sex, Anal
    Digital Playground
    Marco Banderas, Ben English, Sasha Grey, Jerry, Shay Jordan, Tory Lane, Scott Nails, Naomi, Skigh Phoxxx, Trent, Jean Val Jean.

    Shot entirely on HD, Shay: Sexual Freak 3 features Digital Playground’s newest contract star, the lovely Shay Jordan™, in a
    plethora of deviant and mischievous erotic play. Sexual Freak 3 showcases Shay in all of her perfect splendor with original,
    real-time audio. Her animal instincts, raw desire and engaging sexual demeanor are exquisitely displayed in se-ductive scenes with
    Scott Nails and Marco Banderas. Sasha and Naomi also appear in erotic and sensual power plays featuring crazy romps, slippery
    wet titty fucks, sweet blow-jobs and rockin’ anals. Tory Lane and Skigh Phoxxx also lend their inner sex freak to the title in
    phenomenal, heart racing, orgasmic frenzies, making Shay: Sexual Freak 3 a total pack-age for every warm-blooded connoisseur.

    DVDRip
    AVI
    XviD
    MPEG Audio
    576x320 (1.80:1), 29.970 fps, XviD MPEG-4 ~853 kbps avg, 0.15 bit/pixel
    48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~126.55 kbps avg

    (DespositFiles)
    DespositFiles01
    DespositFiles02
    DespositFiles03
    DespositFiles04
    DespositFiles05
    DespositFiles06
    DespositFiles07
    DespositFiles08

    (RapidShare)
    RapidShare01
    RapidShare02
    RapidShare03
    RapidShare04
    RapidShare05
    RapidShare06
    RapidShare07
    RapidShare08
  • grebber
    #337
    Csak ez a #326 bonyolult megoldás van az oldal átverésére?
  • Atika :o)
    #336
    azt akarom hogy ird le a linket ahonnan leszedted a usdownloadert koszi
  • ATX1
    #335
    Nemértem,hogy mitakarsz evvel mondani? vagy mire érted eszt?
    Hiszen minden müködik,csak a ki-be kapcsolással van gond.
  • Atika :o)
    #334
    akkor dobj egy linket a arra az usdownloaderra ami neked van koszi
  • ATX1
    #333
    Ha ugyveszük ebbe igazad van,mert a progival több idöt forditok mind
    a honlaprol végzet idö,ami sokkal rövidebb.
    De nekem olyan van ami automatikussan irja be a kodot,csak ujra kel
    inditani a kapcsolatot.

    De köszi a segitséged.

    Szia
  • magyarvok
    #332
    Kipróbáltam USDownloader-rel 1 rapidshare.com-os linket!
    A kódot neked KÉZZEL kell beírni, szal ennyi erővel fellépsz a honlapra, és letöltöd úgy, a progi használata felesleges!
  • magyarvok
    #331
    Ha dinamikus IP-d van, pl ADSL, beállítod windows-ban, hogy automatikusan csatlakozzon a netre, ha nincs kapcsolat.

    USDownloaderben
    Beállítások, ütemező:
    EKKOR, Fájl letöltése után, Kapcsolat bontása.

    Kapcsolatot bontja, windows érzékeli, hogy nincs kapcsolat, újracsatlakozik, és már szedi is a következő fájlt.


    Ez csak elmélet, próbáld ki, hogy megy-e!
  • ATX1
    #330
    Az USDownloader-nek valoban semmi kodot nem kel beirni? de meg kel
    szakitani a kapcsolatot,ha http://rapidshare.com/-on vagyok,minden
    egyes letöltésénél.
    Ehez kéne olyan megoldás vagy progi,ami segitenéa a folyamatos letöltést
    megszakitás nélkül.
    Ha megoldható lenne,akkor szuper progi lenne.

    Segitséget elöre is köszi.
  • Atika :o)
    #329
    Es ennel nem kell manualissan beirni folyton a kodot amit general a rapidshare???
  • magyarvok
    #328

    Az oldal javítva!
  • ATX1
    #327
    joestéket

    Ez a Program jó:USDownloader134b8 csak az a gond,hogy minden letöltést
    nél mekel szakitani az Internet kapcsolatot.
    Hogyan lehet ezt ugy megoldani? hogy nekeljen megszakitani az ADSl-elt.

    Elöre is köszi a segitséget.
  • Danecay
    #326
    Megtaláltam a rapid.try.hu-n lévő leírást más oldalon, így amíg magyarvok, nem javítja az övét, vagy nem teszi fel máshová, addig itt van ez, bár végül is mind1, hogy melyik oldal leírását olvassuk, teljesen megegyezik.
    RAPIDSHARE ÁTVERÉSE
  • Danecay
    #325
    Létezik még ilyen is: RapidHarvest
    Ezt nem ismerem, így nem tudom, hogy kell e kódot beírni de ez a legújabb veriója (2007.01.03.)
  • Atika :o)
    #324
    Aha az ugy nem jo ha kodot kell neki irni fenebe ez a rapget pedig mukodott mert en mar hasznaltam egyszer es akkor ment siman igaz idot ki kellett varni az igaz de nem kellett mellette ulni fenebe muszaj lesz elofizetnem vagy szaros kodot szereznem valahonnan :D van egy csomo dolog amit letoltenek :(
  • Danecay
    #323
    Igazad van, valamiért nem működik, pedig ez a legújabb. Én is beleraktam egy pár file-t de egyet sem tölt le. Létezik, még olyan, hogy Universal Share Downloader. Ez működik, csak hagyni kell, hogy frissítse magát, letölti magának az új plugin-eket stb, de sajna ez is kéri a kódot, szóval mellette kell ülni.
    Letöltés
  • Atika :o)
    #322
    Probaltad ezt a downloadert mert valahogy nekem nem akar menni. Egyszer regen mar hasznaltam akkor mukododtt.