346


Land of the Dead: Road to Fiddler\'s Green
  • Mayday
    #226
    Erdekes hozzaallas. Es mindent vegig kell tolnod, stilustol fuggetlenul?
  • grebber
    #225
    Nem hanem minél előbb azt DEL hogy legyen hely a következőknek.
  • Mayday
    #224
    "Na mindegy végigtolom azt kész."

    A cel, hogy minel tobb jatekot tolj vegig, vagymi? :)
  • grebber
    #223
    3-4 óra 20 pálya?? Az nemsemmi.Na mindegy végigtolom azt kész.
    Kösz az infokat !!!
  • grebber
    #222
    Na erre kiváncsi leszek.
  • Csoder
    #221
    Hát neméppen, 3-4 óra alatt végig lehet tolni a játékot. Unalmas estékre jó
  • grebber
    #220
    És hosszuak a pályák?
  • Csoder
    #219
    20
  • grebber
    #218
    Hány pályás a game?
  • jointeer
    #217
    belemagyarázás-.-
  • Lammer
    #216
    1etertek veled!
    kiveeve egyben! ;) :P
    Talan(sot nem talan) pont az egyetlen elethusege volt a jateknak a figura sebessege! :D MOst gondolj bele, egy igazi redneck... aki egesz nap lehet melozik(ami az allokepesseget jol karbantartja, ami talan a futasos kritikadat erositi) de nem arra gyur, hogy 100mern lenyomja carl luist vagy az eppen aktualis fps herot, aki 4 oran keresztul futkoraszik az ep aktualis broaaf csilivili fpsben .... :D pont passzol a hangulathoz a videki komotos, "ejjj raerunk arra meg" style ;) amugy tok igazad van ;)
  • Gabe18
    #215
    Én is a végére értem,szerintem jó kis játék volt.Egyszerű,de nagyszerű,hogy úgy mondjam (kis túlzással).
    Amugy ez ugye ilyen alsó árkategóriás játék volt ugye.Vajon milyen lehetett volna ha annyi pénzt-munkát-időt raknak bele mint néhány totál bukás produkcióba?Hát ez már sosem derül ki.
    Engem csak pár dolog zavart.Leginkább hősünk tempója,ami alapban valami békésen nézelődő túristára emlékeztetett,és futva se lettünk valami gyorsak,ráadásul 20 méter "rohanás" után már nem birt menni.Aztán hogy mindegy volt hogy éppen mennyi lőszer van a fegyverben,ha raktam bele lőszert mindig annyit rakott bele mintha üres lenne (nem számszerüleg,hanem animációban).Illetve a fizika kicsit érdekes volt,a Zombik igen szép hátraszaltókat tudtak csinálni akármilyen lövedéktől ha épp kidőltek.(de legalább volt Rag Doll!)
    A sérülésmodell is tudott furcsákat,sniper-el tuti fejlövés,erre leszakad a karja.Meg a fejlövés legtöbb esetben egy jobb fegyverrel azonnal halálos volt ugye,de néha feltüntek igen ellenálló példényok,melyek 5-6 találatot is kibirtak.Ennek okát nem tudtam felfedezni.
    Na mennyi rosszat irtam róla,pedig nem is akartam.Talán mert összeségében ezek nem voltak zavaróak,és egy jó játék volt.
  • Lammer
    #214
    difficultin probald meg, en eloszor a difficulton is a jatek kozepenel haltam meg, es szinte csak a tuzbaltat hasznaltam(a hanyos, meg felrobbanos elleneknel tavolsagit ofkorsz) akkor is azert haltam meg, mert nem figyeltem oda :DDDD szal nem nehez
  • #213
    Igaz jópárszor meghaltam,és az elején nagyon sokat bolyongtam még a farmon,de mikor végeztem a mentésnél az óramutató 4 órát mutatot!
    Szóval ha nem vagy olyan szerencsétlen mint én ,szerintem olyan 3 és fél óra alatt ki lehet végezni.
    Másodszorra is nekifutok majd,akkor biztos kevesebb lesz!
  • lalakov
    #212
    Mennyire rövid?
  • jointeer
    #211
    kész van
  • haxoror
    #210
    Még régebben néztem a demot elég bugos volt és volt benne sprinter-zombi amit utálok :P
    De tényleg nagyon hangulatos majd ha kész lesz lecsekkelem én is :)
  • jointeer
    #209
    csináljak szervert?
  • Lammer
    #208
    azthiszem nem, elvileg az Ut2k3ra lett elkezdve, de ut2k4 lesz belole, en is bosszankodtam, mert a 2k4 meg 4 rugo a galaxisban is, a 2k3 meg marcsak 2K
    /szereti megvenni eredetiben a jo stuffokat, mondja ugy, hogy neki az alapjatek nem er egy fabatkat sem :D viszont mar lenne ra akkor 2 mod ami teccik ;)
  • Voltan
    #207
    Hát, ha a 2 nem is, az első része örök klasszikus nálam.
  • Csoder
    #206
    Hmm, nemrossz, nemrossz, jól látom, UT2003-ra is lesz? Mert nekem csak az van meg.
  • Tower Guard
    #205
    Finomabban is elintézhette volna de igaza van :D
  • #204
    Kurva jó kis játék volt!
    Csak rövid:)
  • Lammer
    #203
    OFF:

    SKACLIK!

    Out of Hell MOD UT2k4 jatek ala!!! baromi feelingesnek igerkezik!!!! :O
    En biztos vegig fogom tolni, csekkoljatok be!!!!!!!!!!!!!!!!444negz
    van mar demo verzio belole... meg nincs kesz, de ahhh rohadt feelingesnek igerkezik ;)

    Ontopic:
    btw: ti eszrevettetek diffcult meg normal kozt valami kulonbseget??? max nem ad annyi loszert par helyen, de a zombik ugyanolyan erosek :( (1 balta alternateel le lehet a fejuket szedni ugyi)
  • mucsácsó
    #202
    jha, az ilyeneknek kell a ban...fikázó kis pöcsök, mást nem tudnak csak ugatni...meg alig van HSZ-e, de má ugat loool...
  • Istencsászár
    #201
    dehogyen tudja elinditott ( ha egyátalán ) ránézett hogy miez a grafika a fear, quake4 mellett ( aztse tudja hogy unreal engine ) azt jött ide 1et fikázni.
  • Tower Guard
    #200
    nem játszol vele és kész
  • Csoder
    #199
    Akkor húzzál FEAR-ozni, meg CoD2-zni meg mittudom én. Mi a f@$zért kell az ilyen semmit mondó, hangyaszarnyi, fikázó véleményedet közzé tenni? Szerinted kikiváncsi rá, ha? Állítom még megindokolni sem tudod normáissan hogy miért is "kalap szar az egész game", hogy a szavaiddal éljek.
  • MeTaL
    #198
    kalap szar az egész game
  • MacrosTheBlack
    #197
    Hasonló témájú játék. Mondhatni nagy előd.
  • cicai
    #196
    ez hogy jon ide
  • MacrosTheBlack
    #195
    Csinálhatnának már a Bloodnak is egy folytatást. Az első 2 része nagyon ott volt a toppon.
  • cicai
    #194
    ha nem tudnátok játék közbe nyomjátok le az ö betüt és írd be hogy god és enter. most már halhatatlanok vagytok
  • Csoder
    #193
    #190
  • cicai
    #192
    és a halhatatlanságot?
  • cicai
    #191
    kösz
  • Csoder
    #190
    Senki
  • cicai
    #189
    tudja valaki az örök löszer csalást, kodot?
  • Barthez
    #188
    Köszi Csoder: A lőszer kifogyása után tovább léphettem.
  • Barthez
    #187
    Something is blocking this door.