19
  • Pukkár
    #19
    A fényesség relatív dolog. egy zseblámpa fénysebbnek tűnik 1 mről mint egy bazi nagy reflektor 10 km-ről. Mégis jobban örülnél ha a zseblámpával világítanék közvetlen közelről a szemedbe...
  • mrzed001
    #18
    Vagy dilitium-ot :)
  • Subsidal
    #17
  • Godefroy
    #16
    "így az Enceladus a Naprendszer legfényesebb objektuma a Nap után."

    És a Hold?
    Az mintha inne a Földről nézve kicsit fényesebb lenne
  • Emmegki
    #15
    Jó ez a kép a Szaturnusz gyűrűiről. Mindjárt csinálok és is egy ilyet PSP-ben.
  • Roli
    #14
    Nem azért de nem fog ez a hold elfogyni ha mindig megy ki belőle az anyag? Vagy ahogy mondtátok elfogyhatatlan, Akkor azt kell tenni a kocsikba! és nem kell több benya!
  • kukacos
    #13
    Na jó, leszek most én a hülyegyerek. Esetleg titkos ufóbázis remanens hője? :)
  • kukacos
    #12
    Slater :)))
  • Nethyrrea
    #11
    szerintem deutériumot akartál mondani...
  • Tower Guard
    #10
    Tudósok....nem mondom
  • Omega
    #9
    voááá csodaszép képek
  • katarzis
    #8
    ezért tényleg érdemes volt hozzászólni,menj inkább és játsz egy kicsit a battlefrontal az való neked...
  • Battlefront
    #6
    hű de jó
  • Randal
    #5
    Nekem kapásból Arthur C. Clarke Űrodüsszeia kötete jutott az eszembe...Abban egy hasonló világon alakult ki élet. Csak egy közeli Nap kellett hozzá, ami a Jupiter lett.
  • Riker87
    #4
    hűha...az okosok megint tévedtek :D
    Ha még 1 szondát felküldenek, kiderül, hogy a föld kocka alakú :) Nah férre a viccel...komolyra fordítva a szót érdekes eset ez az Enceladus...várjuk a folytatást :)
  • Fenjoy
    #3
    ha jól emlékszem az egy sosem kifogyó anyag (energia)... engem inkább a saját holdunk sötét oldala és az azon lévő "épitmények" érdekelnek:)))
  • Ch_Slater
    #2
    az mi? hasadóanyag cukorbetegeknek?
  • irkab1rka
    #1
    remélem tele van dietériummal :)