2619
  • Jaffa 2843
    #2455
    tuti hogy leadják a folytatást, csak az ilyet utálom, hogy fosnak arra hogy mit irtál a levélbe, elküldenek egy sablont, aztá kész.. bár lehet nem napi 1 levelet kapnak :D
  • ricsa008
    #2454
    lehet:S vagy nem majd kiderül
    a napokba kerül fel az öszi műsorterv akkor majd elválik
  • Jaffa 2843
    #2453
    = leszarják hogy mit irtál, küldtek egy sablon levelet meg egy kis reklámot
  • ricsa008
    #2452
    az AXN től ezt a váalszt kaptam

    Köszönjük megtisztelő levelét és érdeklődését. Nagy örömünkre szolgál, hogy Önt is az AXN nézői táborában tudhatjuk.

    Jó hír, hogy a közeli folytatást tervezzük, de részletekkel egyelőre sajnos nem szolgálhatok. Mindenképpen érdemes lesz figyelni az AXN-csatornák honlapjainak műsorfüzeteit, blog oldalunkat (http://www.axn.hu/blog/), adásunk ajánlóit és hírleveleinket, melyekből mindig időben tudomást szerezhet arról, mikor kerülnek adásba legfrissebb sorozataink, az új évadok, filmjeink és a visszatérő nagy kedvencek.
  • ricsa008
    #2451
    remélem nem várnak majd sokat az 5évad leadásával kár hogy vége sokkal jobban bejött mint az SG1
  • Banderas1990
    #2450
    Mondjuk más megnézni feliratot olvasva egy filmet és más úgy, hogy alapból érted.
  • Reg5
    #2449
    Ezért van a felirat.
  • Lompi73
    #2448
    Az eredetivel csak 1 baj van!!!
    NEM ÉRTENI! :(
  • Jaffa 2843
    #2447
    én most nézem harmadszorra az atlantiszt. elöször angolul, majd ameddig volt szinron (asszem 1-2évad volt anno), most pedig csak szinkronosan nézem.
    angolul jobban szerettem, mindenkinek a saját hangja jobb (pl zelenka kiejtése, beckett akcentusa, Ronon durván mély hangja, és a lidércek hangja is sokkal jobb).egyszóval eredeti hanggal jobb. viszont ha ezekröl semmit nem tudnék, akkor abszolut semmi bajom nem lenne a magyar szinkronnal, mer mint hangszint az egyes karaktereknél elég jol eltalálták.
    és az is előny hogy nem kell olvasni (már akinek kell). nekem most igy harmadszorra teljesen jo a szinkron, mert mindig ágyból lefekvés elött nézem és nemkell annyira koncentrálnom a forditásra :D
  • JancsiPapa
    #2446
    na ja, egészen baráti választ kaptam
  • Ability
    #2445
    "Tejla" volt a legjobb akkor is. :D Amúgy meg mindenki nézze ahogy neki jól esik, Merlin is írta hogy nem szereti a magyar szinkront, nem kell vita. :]
  • JancsiPapa
    #2444
    nem beszélve a Doktor VÍÍR és hasonló kiejtésektől
  • JancsiPapa
    #2443
    ahaha, írok 3 szót aztán máris elkezdesz oltani, szánalmas vagy


    1. nem adja vissza az akcentust
    2. eredeti hangeffektek sokkal jobbak, valahogy élethűbbek, túlságosan konzervhangja volt a szinkronosnak

    a nagy varázsló jöhet tovább okoskodni a felsőbbrendű kissráchoz :(
  • MerlinW
    #2442
    Mert ő nem szereti a szinkront, amivel még semmi baj - én sem szeretem - viszont ő felsőbbrendűnek érzi magát ettől. Te meg hülye vagy, hogy tévét nézel. Kb ennyi.

    Konklúzió: ne foglalkozz vele, talán egyszer felnő.
  • ricsa008
    #2441
    miért is?
  • JancsiPapa
    #2440
    furcsa ízlésed van :P
  • Fabio Capello
    #2439
    igen, az AXN Sci-fi fogja majd adni, bár valószínűleg lesz egy kis szünet a negyedik évad vége után.
  • ricsa008
    #2438
    remélem az 5.évadot is letolják magyarul
  • Banderas1990
    #2437
    Ha jól tudom gyereke(i) születtek és most velük tölti az idejét.
  • tnm #2436
    Vala miért nem? :S (Mikor jön már össze _tényleg_ DJ-nal?)
  • pyrohun #2435
    Na ez duplán jó hír :D
  • Banderas1990
    #2434
    Igen, bár arról se sokat tudni. Annyi infó van, hogy Vala nem lesz benne, és, hogy O'niell központú lesz.
    Szerintem megvárják, amíg befejeződik a Stargate Universe forgatása és majd utána vágnak neki a filmeknek.
  • Molnibalage
    #2433
    Lesz 3. SG-1 DVD? Ezt sem tudtam.
  • Banderas1990
    #2432
    De lesz. A forgatást még nem kezdték el és egyenlőre nincs is konkrét dátum. Lehetséges, hogy a 3. SG-1 DVD filmmel forgatják majd kb. egy időben.

    Cím:Stargate Extinction
  • Molnibalage
    #2431
    Ebből nem lesz olyan mozi, mint a SG-1 sorozatból?
  • haywire
    #2430
    nem fog kompromitálódni mert jelezte hogy nem az övé és ő csak linket osztott meg
  • lerboy
    #2429
    Megvan köszi, törölhető, nehogy kompromitálódj. :)
  • Fabio Capello
    #2428
    de nem én voltam ;)
  • lerboy
    #2427
    Vazz' lemaradtam... az első 2 részről.

    Majd valahogy bepótolom.
  • Banderas1990
    #2426
    Már adja is. Hétfőn és szerdán 23:00-kor, valamint ismétlés kedden és csütörtökön 17:00-kor.
    A szinkron minőségét illetően pedig: a csillagkaputól megszokottan, egész jó, de ebben az évadban nem figyeltek annyira oda, legalábbis eddig úgy tűnik:
    -akik eddig magázódtak(amit a helyzet és a hierarchia is így követelt meg) azok mostmár simán tegezik egymást
    -4x01-02-ben Carter-t még mindig alezredesnek szólítják, pedig az AOT történései szerint már előléptették ezredessé. Aztán hirtelen a 4x02 végén már Sheppard gratulál neki az ezredesi kinevezéséhez. Talán ott helyben nevezték ki?!
  • lerboy
    #2425
    Üdv!

    Az AXN Sci-Fi mikor kezdi adni a IV. évadot? Mert a műsorújsg szerint már múlt hétfő óta mennie kellene..
  • Narxis
    #2424
    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • pyrohun #2423
    höhö :)))
  • Fabio Capello
    #2422
    láááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááál :D:D::D
  • MerlinW
    #2421
    "egy királynő aktív közbenjárásával"
    Ahogy a #2414 -ben beszúrt képen is látható:D
  • Fabio Capello
    #2420
    úgy keletkeztek, hogy az ember génjei keveredtek az iratus bogáréval, amikor rájuk akaszkodott. Új lidércek pedig gubókban születnek, egy királynő aktív közbenjárásával :D
  • MerlinW
    #2419
    Hátöööö.. Eleinte a bogaras volt, a későbbiekben/napjainkban vagy átváltoztatják a finom falatokat, esetleg a királynő intézi a dolgot - ebben nem vagyok biztos. Miután baromi sokáig élnek/sokan vannak nem igazán volt szükség a szaporodásukra a sorozat alatt.
  • Banderas1990
    #2418
    Elvileg valami gubós eljárással születnek, amelyhez szükség van egy királynőre(lásd: 4x12 Spoils of War). Attól, hogy egy Iratus bogár ráakaszkodik egy emberre az attól max meghal.
  • cash888
    #2417
    tehát a lidércek születnek, vagy pedig az ember változik át, mikor a bogár ráakaszkodik?
  • Narxis
    #2416
    looooooool