1032
  • stefan
    #712
    Hali!!

    A gamet én is megvettem, viszont amikor felrakom az 1.2 patchet, angol lesz minden felirat. A szinkron az magyar marad. Van valakinek ötlete hogy hogyan tudom újra magyarosítani a feliratokat.

    THX
  • jaster
    #711
    Hali!

    Valaki meg tudná mondani, hogyan tudom a kamerát úgy mozgatni, hogy lássam az eget is? Nekem nem megy olyan mélyre a kamera.
  • balee4
    #710
    Na ma megvettem a gamet, igényes CD-Projektes kiadás. :)
  • balee4
    #709
    Sztem én is megveszem a gamet, 1990FT-ot szinkronnal simán megér. :)
  • kigyi
    #708
    Könnyebb nem lesz xD
    De szerintem szinkronnal sokkal élvezetesebb azoknak akik nem tudnak angolul.
  • jaster
    #707
    Sziasztok!

    Sikerült megszereznem szinkronizálva a játékot, de így sem könnyebb. Azért jó kis game.
  • janesz25
    #706
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem segiteni.Feltelepítettem a játékot, és mikor belép a programba, akkor az egeret nem lehet mozgatni. Laptoprol nyomom.Aki tud valamilyen tippet, vagy segitséget, irjon.
    Köszönöm!!!
  • HUNterRichmond
    #705
    wse run time
    Ha erre gondoltál, ezzel sem megy :(
    Azért köszi a tippet!
  • totya4
    #704
    Megy az, csak elég igénytelen rondácska grafikája van.
  • HUNterRichmond
    #703
    Köszi a válaszokat!

    Ha Win sp-re gondolsz, SP2.
    Mindegyik játékpatch-el kipróbáltam.
    Utánanézek annak a "RUNTIME"-nak.

    "de nem mindenkinek segitett" ezek szerint a játék ennyire háklisan lett megírva? Olvastam, hogy sokaknak a demó sem ment.
  • GHOST7
    #702
    Mint lentebb irtam van 1 olyan progi hugy runtime.
    Azt lehet hogy fel kell raknod de nem mindenkinek segitett.
  • GHOST7
    #701
    SP1 vagy van javitó is rajta?
  • totya4
    #700
    .Net érdekes jószág, mert ha mondjuk 1.1 kell neki, azt a 2. nem tartalmazza, és van újabb is.
  • HUNterRichmond
    #699
    A segítségeteket kérném az alábbi problémában:
    Első indítás után Runtime Error üzenettel leáll a játék.
    A DirectX frissítve van.
    Állítólag kell hozzá a .Net keretrendszer, az is fönntvan, 2.0 (a legfrissebb magyar nyelvű letöltés a microsoft honlapjáról).
    Tudja valaki a megoldást?
    Előre is köszönöm.
  • G4b1
    #698
    üdv!
    miért van az, hogy elkezdem köztársasági küldetéseknél a 4. páylát és van 950 megakarításom amikor el akarok belőle küldeni Caesarnak, hogy jobb legyen a támogatásom mindíg kifagy a játék és nem reagál semmire, így gép reset. Erre vmi ötlet?
  • balee4
    #697
    Vki nem tudná feltöltené a magyarítást? (a CD Projektest) Köszi
  • GHOST7
    #696
    Szerintem zenét hallgat vagy híreket :D
  • Neuman
    #695
    Bocs itt a kép!
  • Neuman
    #694
    Érdekes, mit keres Ie, egy magnó a szerszámkészítőknél!?
  • Neuman
    #693
    Rá klikkelsz a birodalom ikonra, utána kiválasztod kivel akarsz kereskedni, majd megnyitod velük. Építesz ezek után egy kereskedelmi kikötőt, majd beállítod a kikötőben, hogy hordják az árut oda is! Klikk a kikötőre és ott a parancsokra!
  • kigyi
    #692
    Igen ez nekem is gyanús volt így elkezdtem a köztársaságot.
    Remekül haladok, bár kicsit szivatós volt a dolog abban a küldetésben amit most csináltam, majdnem el lettem távolítva :D:D 2x jöttek értem mire egyenesbe hoztam a várost és nyertem a végén.
  • gregdakar
    #691
    Hogy kell megynyitni a keresekedelmet, megmondanád mire kell kattintani ? Kösz !
  • Neuman
    #690
    A kereskedelmi kikötőkbe meg kell nyitni a kereskedelmet! Hiába fizetted ki az 500Dn, meg építetted fel a kikötőt, ha nem adol parancsot a munkásoknak, hogy hordják a cumót oda is!

    kigyi: szerintem nincs több küldetés az 5. után!
  • Sazola
    #689
    Sziasztok!
    Szeretném a segítségeteket kérni! Nemrég vettem meg a játékot, amit be is mutattam az apámnak, csak az a gondom, hogy nem bír lekattanni róla és ezért én nem tudok vele játszani. Nem tudtok egy crack-et adni, hogy ne kérjen cd-t?
  • kigyi
    #688
    Igen ezt már megnéztem mindegy biztos valami bug, majd egy jobb pillanatomban újra kezdem. Aztán csak lesz valami.
  • Grrrrrrr
    #687
    Kattints rá jobb felül a küldetés gombra. Meglátod mi kell még. a tanácsadókban a növekedés csalóka, az a városod szintnövekedéséhez szükságes dolgokat mutatja.
  • kigyi
    #686
    De hiába folytatom játszhatok vele órákig tovább, nem történik semmi, nincs új küldetés csak free game..
  • GHOST7
    #685
    Nézétek meg a raktár és kikötök nek az ajtaját hogy nyitva e- vannak?
  • GHOST7
    #684
    676 hozzászolás!!!
  • kigyi
    #683
    Szóval nem tud nekem senki sem segíteni, hogy mit tegyek a következő küldetéshez, hogy elő tudjam varázsolni?
    Vagy az is jó lenne ha valaki egy 6. küldetés elejéről tudna mentést küldeni mert akkor legalább tovább jutnék és kikerülném ezt a hibát ha egyáltalán bugról van szó.
  • Mad 017
    #682
    Nekem már volt olyan hogya buzát a kikötőbe vitték, de lehet akkor tele volt a raktár és a magtár, most megpróbálom hogy csak 1-et épitek mindenből.
  • gregdakar
    #681
    Hasonló cipőben járunk :) Egyesek azt mondják nem szabad 0 -ra állítani, de nekem egyszer már segített.
  • gregdakar
    #680
    Nekem is volna egy kérdésem kereskedelemme kapcsolatban;
    megnyitottam egy ker. útvonalat, 120 szőlőt kér és 20 parfümöt szállít.
    A kikötő mellé építettem több raktárat is , csak szőlőt tárolva.
    Ennek ellenére úgy látom nem folyik a kereskedelem, a kikötő csont száraz... Próbálgattam az export-import korlátok változtatásával, és a szenátor/nyersanyak/keresekedelem export import kltsg. nél is már mindent kipróbáltam........ Tudna valaki segíten ?
  • Mad 017
    #679
    Ajándéküldés az oké, de nincs annyi pénzem hogy a legolcsobb ajándékot is eltudjam küldeni. MEg azt nem érterm, hogy kereskedelmet megnyitom azzal a kontinensel akinek kell a sejem és a buza. de a munkások nem viszik a kikötőbe a cuccot. hogy lehet beállitani hogy oda is vigyék?
    Amugy az én bérem maradjon 2 Dénár vagy levegyem 0-ra?
  • gregdakar
    #678
    Mad,
    katt a szenátorokra, növekedés, majd a népszerűségre. Általánab kiírja, miben kell javulnod . Emelett ne legyen minuszos a pénztárcád, és ajándékküldéssel is lehet segíteni a megítélésben.
  • Mad 017
    #677
    Hy all!

    első küldetésnél tartok mikor rómának én kell küldjem az utánpotlást. Kiépitek mindent minden király és jön az üzi hogy kell rómának enyi meg enyi buza elküldöm-e, elküldöm mindig amikor megjelenik az üzi és mégis egy idő uttánm eltávolitanak rómábol és jön a római sereg:S Nem értem mit kell még tenni hogy ne legyen ideges róma:D
    Valaki segítsen.
  • GHOST7
    #676
    Folytatás!
  • kigyi
    #675
    Sziasztok!

    Elkezdtem játszani a gammát (a III. rész nagyon tetszett így gondoltam ez is jó lesz).
    Na nem teljesen az lett amit vártam, de eddig nem tűnik rossznak.
    Viszont van valami amit nem értek.
    Elkezdem a királyságot és az 5. küldetés teljesítése után (a barbárok egy csordáját kell visszaverni) ez sikerül is állítólag mert azt írja ki, hogy sikeres küldetés. viszont nem lép tovább a játék, csak annyi van, hogy küldetés folytatása, vagy vissza a főmenübe.
    Szal akkor most mit kell csinálni?
    Válaszaitokat előre is köszi.
  • gregdakar
    #674
    Köszi Ghost!
  • GHOST7
    #673
    ezt letöltöd