1032
  • gregdakar
    #672
    Tudna valaki küldeni egy screenshotot , vagy elmentett állást? A villák vízellátását szeretném kisasolni, mert mindig gond van vele..
    Priviben elküldöm az e-mail címem .
    Előre is köszi !
  • gregdakar
    #671
    Próbáld meg lentebb venni a grafikát, driverfrissítés, hátha....
  • Neuman
    #670
    Sziasztok!

    Az a gondom, hogy kifagy a játék, "nem a kereskedelmi út megnyitásánál" csak úgy játék közben, 1.2 patch van fent. Valaki tud segíteni?
    A másik, a szűrőket hol találom?
  • Grrrrrrr
    #669
    Én úgy figyeltem meg, hogy nem. Szerintem max ennyit gyűjt össze.
  • gregdakar
    #668
    Még egy kérdés , ha már így belelendültem :
    van 1 raktáram, a Parancsoknál a Ruha csúszka 12 - re van állítva.
    Ez azt jelenti, hogy 12 darab mindíg lesz a raktárban, és csak az e fölötti mennyiség kerül a piacra és a kikötőbe?
  • gregdakar
    #667
    Grrr!
    Priviben elküldtem a mentés url-jét, meg a gondomat :)
    Előre is köszi a segítséget !
  • Grrrrrrr
    #666
    Találhatsz itt valahol alul egy linket a magyar javításhoz. Nézd át. A kilépéses problémádat nem tudom, nekem nem csinálja.

    Gregdakar: Csinálj mentést, ahogyan állsz, és küld el nekem.

    Illetve ha a barna kijelzőkre mész, és ott a vízre, akkor a villák benne vannak a kék mezőben?
  • gregdakar
    #665
    Sziasztok,
    tudna valaki küldeni (magyar nyelvű verzióhoz) Köztársaság kampány 1. pálya mentést, a végéről. Ebből azt szeretném megtudni, hogy milyen egy ideális város...
    Ezt a pályát megcsináltam tegnap este, és kerestem a mentést a köv. pályára de nem találom :Z , most meg nem boldogulok, a jólét mutató miatt ! Fő gondom, hogy a villáknál " a villa nem kapcsolódik vizvezetékhez" szitu van. Pedig van Víztározó, vízvezeték +2 forrás a villa mellett,és munkások is vannak benne :ZZ . Vn valakinek tippje , mi lehet a baj ?
    Ui: Runner privibe elküldtem a linket a patchez!
  • gregdakar
    #664
    próba
  • runner78
    #663
    Hali.

    Megvan eredetiben a Ceasar IV.
    Problémám, hogy mikor kereskedelemben meg akarom nyitni az útat, akkor kilép Windowsba.
    Találkozott már valaki a problémával?
    Vagy a teljesen magyar verzióhoz van valahol patch?
  • Grrrrrrr
    #662
    A gallok mindig ugyanonnan jönnek?
  • Yag
    #661
    Az "R" gombbal lehet rotálni - forgatni. Nálam is néha pörgeti az épületeket de ha nem mozgatom az egeret akkor viszonylag hamar le lehet tenni az épületeket.
  • Grrrrrrr
    #660
    A harmadik gondomra nincs megoldás? Van valami tuti módszer, hogy mikor leraknék egy épületet, akkor a bal klikk után ne forgatni kezdje, hanem tegye le? Vagy van rá valami gomb a billenttyűzeten? Teljesen taccsra vágja a játékélményt. Dühít a vackolás.
  • Yag
    #659
    Ez nálam is előfordult már.
    Én azt tudtam csak kitalálni, hogy amíg a császár által meghatározott cserépedény mennyiség (20) nem jön össze a raktárban addig nem nyitom ki a hajós kereskedelmi posztot és még a bazárt is bezárom addig de legalábbis a plebset kizárom. Ha elég gyors a termelés ( három fazekas) akkor hamar megvan a 20 agyagedény és el tudom küldeni. Addig meg kiböjtölés van :) Persze ezt legalább 2x kell elküldeni. Nekem 73% nál áltt meg a népszerüségem. A maradék 2% ra meg küldtem pénz adományt a városnak és máris megkaptam a küldetést.
  • Grrrrrrr
    #658
    Ave!

    Engem az idegesít, hogy még le sem telt a határidő a császári kérésre, de máris folyamatosan esek vissza. Mivel tudom ezt megállítani? Mert a bérem megtakarítása kevés ehhez.

    A másik gondom, hogy a raktárból elviszik az árút a kereskedelmi állomásra, nem várják meg, míg az adott árú eléri a raktárban meghatározott szintet. Be lehet állítani azt, hogy csak a raktárban tárolt termékek feletti termékekkel kereskedjek?

    Harmadik gondom az épületek lerakása. Odateszem a helyére. Bal klikk, és sokszor nem leteszi, hanem elkezdi forgatni, nagyon dühít.
  • GHOST7
    #657
    vagy prosza 1 patch
  • GHOST7
    #656
    szerintem a sierraba kellet volna telepitenie
  • peyton
    #655
    Srácok lenne egy kérdésem,elvileg feltelepítettem mindent,van sp2 net2.0 ,mysql,direcr9.0c és a renszerem is 128mb asus N6200,512 renszermem,amd 2600+ proci és mégsem indul a játék....
    indításkor azt irja ki,hogy:
    (1): error x1507: falied to open source file: 'C:/a mappa ahova telepítve van/Data/Graphics/Effects/e_DrawMovie.fx

    szóval,ha valakinél már volt ilyen vagy ha valaki tudja mi lehet a hiba az legyenszíves segítsen!! vagy írjon ide vagy az mailcímemre: [email protected]
    előre is köszönöm
  • Donát9
    #654
    Hát nem lett tőle magyar.
  • Yag
    #653
    Donát9 potom 4 hsz-el korábban erre a kérdésre már kifejtettem a választ.
    Nem elégített ki ??
  • Donát9
    #652
    Valaki megtudná mondani honnan lehet letölteni caesarIV magyarosítást?mert nekem nem magyarul jött le a gépemen.=((((
  • GHOST7
    #651
    Uninstal és rakjad ujra.
  • Yag
    #650
    lehet hogy van egy daemon tools a gépeden vagy valami más emuláló. Azokat nem szokták bírni a gyári lemezek :))
  • gabrowich
    #649
    Sziasztok!megvettem az eredeti caesar 4 et,felraktam mind a két lemezt,majd mikor inditanám azt irja ki hogy nem az eredeti lemez van bent ,tegyem be azt...és nem indul...pls HELP !!!!!
  • Yag
    #648
    Magyarul adták ki, nem hiszem hogy bárki is csinált volna hozzá külön magyarosítást .. .:( de jó lenne ha nem így lenne :D

    Caesar 4
  • pecsboy
    #647
    hello mergszeretném kérdezni hogy valaki elküldené nekem a magyarosítást vagy azt a linket ahol megtalálom !!!! HELP elörre is köszi!! [email protected]
  • Yag
    #646
    Na igen. A Caesar III nak még csak csak elmegy de itt már full 3D-ben megy minden így valóban vékony az a 64MB. :(
  • GHOST7
    #645
    Sajna az nagyon karcsú
  • MrIncredible
    #644
    Helló mindenkinek. kérdésem az lene hogy feltelepítettem a játékot, hang van de képként csak egy fekete képernyő jelenik meg, meg a kurzor, azt annyi. mi lehet a baj szerintetek??? mondjuk 64 mb a videokártya de ez a minimum rendszer követelmémy. bvagy rosszul tudom???
  • tibor16
    #643
    Mert vszínű a küldetéssorozat uccsó pályáját csináltad meg. Bocs, hgy nem válaszoltam de Witcherezek :). A nagybetű ordítást jelent, ráadásul udvariatlan az üzeneteket olvasókkal szemben (mintha le akarnád ordítani a másik fejét) Dsak ha ménkű fontos, általában figyelmeztetésnek szántszöveget szokás csupa nagybetűvel írni. A kiemelés, vagy fontosság hangsúlyozására a azaz abold-t alkalmazd légy szíves. (net etika)
    A játékhoz visszatérve, - ilyenkor kilépsz a menübe és aktiválva lesz a lehetősége, hogy a következő küldetéssorozatot elkezdd...
  • GHOST7
    #642
    Folytatás a megoldás mert nem érted el a megfelelő követelményeket 1 időn belül és még ad neked 1 keveset.

    Máskor PLZ aprocska betü.
  • bervik
    #641
    EMBEREK! ÖRÜLÖK NEKI, HOGY ILYEN MARHA JÓL ELBESZÉLGETTEK A GRAFIKÁRÓL. DE AZ IGAZI JÁTÉKOST A JÁTÉK ÉRDEKLI ÉS NEM A GRAFIKA. ÉN IGAZI JÁTÉKOS VAGYOK, DE MOST ÉN IS NAGY DILEMMÁVAL ÁLLOK SZEMBEN: FÉL ORSZGPM AZÉ, AKI EZT MEGFEJTI.
    EGYÉBKÉNT AZÉRT ÍROK NAGY BETŰVEL, HOGY ÉSZREVEGYETEK, MERT NEKEM EZ A KÉRDÉS MOST BAZI SŰRGŐS ÉS FONTOS. ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! :

    A KIRÁLYSÁGON BELÜL AZ 5. PÁLYÁNÁL TARTOK. ITT MÁR NEM KELL AZ EZRES NÉPESSÉGEN KIVÜL MÁS A GYŐZELEMHEZ, CSAK LE KELL GYŐZNI A GALLOKAT. ITT TEHÁT NINCS KULTÚRLIS MEG HASONLÓ KÖVETELMÉNY. CSAK EZER EMBER ÉS A GALLOK LEGYŐZÉSE.

    NAMÁRMOST EZEKEN RÉG TÚL VAGYOK, HÁROOMSZOR KEZDTEM ÚJRA EZT A TETVES PÁLYÁT. DE NEM TUDK GYŐZNI! MERT A GYŐZELNI PANEL MEGJELENIK, DE CSAK AZ ÚJRAJÁTSZÁS, A FOLYTATÁS ÉS A FŐMENÜBE LÉPÉS GOMBOK VANNAK RAJTA.

    HIÁNYZIK AZONBAN A JÓL MEGSZOKOTT 4. GOMB AMI A KÖVETKEZŐ KÜLDETÉST KEZDENÉ. ÉS NEM TUDOM, MIT TEGYEK. HA BÁRKI TUD EBBEN SEGÍTENI, KÉREM ÍRJA LE!

    KÖSZÖNÖM!!!
  • Kriszt020
    #640
    üdv mindenkinek!
    vissza olvastam és láttam,h volt egy magyarosítás eső? csak én lemaradtam róla!
    valaki eltudná dobni nekem is!
    köszi előre is!
    tristan020 kukac freemail pont hu
  • tibor16
    #639
    már megoldottam..
  • tibor16
    #638
    Sziasztok - folyamatos földrengéssel sújt a játék - előszőr jön 1 kicsi, aztán mire kijavítanám, egyszercsak figyelmeztet, hogy az épületeket elhanyagolom és az épületek 75%-a összedől, a lakosság meg persze menekül. Mire rendbehozom, újabb földrengés és kezdődik minden előről...
    Mi van e mögött, netán valamelyik isten rágott be? - mert mérnök épület szerintem elégséges van a térképen? - mit kell erről tudni? - seítene vki?
  • Axel Foley
    #637
    Hello Mindenki!Biztos én vagyok a hülye:), de nem értem hogy a Basic Goods Marketben, hogy tudom beállítani, hogy ne vigyék el a cuccokat,mert gyűjtenem kell a Caesarnak:) Előre is köszi
  • GHOST7
    #636
    azt is elmenti ugyan ugy
  • tibor16
    #635
    tényleg, erre nem is gondoltam - mostmár csak az a kérdés, ha nincs lejátszva 1-1 menet, hogy értékeli a játék...
  • GHOST7
    #634
    elmented összeset azt kész
  • tibor16
    #633
    vki aki játszik vele, nem tudja véletlen melyik fájlokban tárolja, hogy melyik küldetéseken vagyok túl? Mert újra kellett rakni a gépem és a játékot is, a mentéseket becopyzva viszont nem mutatja, hogy melyik küldetésen vagyok már túl. Persze, kellenének ezek a fájlok is. Most Lugdunum küldetésének kezdtem neki, tehát a tanító és az azt követő küldetés sorozaton vagyok túl, ez most a Empire (birodalom) campaign - mission 3. Előre is köszi, ha tud vki segíteni...