4185
  • ricsa008
    #3985
    mikor várható a fordítás kiadása?
  • Majesty
    #3984
    Sziasztok!

    A fake generatort hogy kell hasznalni?
    Már elfelejtettem.
  • Attelee
    #3983
    Én is arra várok julius ota h ujra elkezdhessem magyarul!
  • grebber
    #3982
    3óra sincs végigvinni szóval nem gond.Sokszor végigvittem már!
    Magyarul azért mindig jobb.
  • IMYke2.0.0.0
    #3981
    Nem mintha a játékban rengeteg szöveg lenne, amit nem lehet megérteni... :)
  • grebber
    #3980
    Nos a magyarítás tesztelés/hibajavítás fázisba érkezett!Hamarosan ismét nekieshetek!
  • crenky
    #3979
    segítsetek légyszives, mert nem tok offline profilt csinálni és nem tom átállítani az országot magyarra! ha tud vki segíteni megköszönném!
  • Peet81
    #3978
    Eredeti és nem magyarországit accountot csináltam de igy sem engedi! Feltelepitem ujra hátha! Azért köszi a segitséget
  • The Protector
    #3977
    Először is eredeti vagy warez?Mert nem mind1.
    Utána....Ha ereditéve tetted egy másik LIVE játék kódjával akkor is más a szitu.

    Szóval ha nem eredeti és warez telepítő kódot adtál meg akkor annyi a teendőd h Offline profilt csinálsz és úgy menteni fog.

    Ha eredeti vagy azzá tettek akkor viszont próbálgass accot csinálni,de nem M.O-t add meg országnak hanem mondjuk Angliát vagy Amerikát mert még nincs magyar live.(ez nem biztos mert 1hónapja olvastam h lesz magyar Live is csak nem tudom h mikor.)

    Szóval ha az a lényeg h mennyen a game és tuj menteni akkor Oflline profil,ha akarsz Coopozni akkor viszont accal van a gebasz és le kéne írnod egy másik topikba aminek games for windows live a neve.

    Remélem tudtam segíteni.
  • Peet81
    #3976
    Szevasztok! Nekem az a nagy próblémám hogy nem tudok menteni mert nem enged bejelentkezni a Live-ra valamiért! Mindig azt irja ki hogy "más már bevan jelentkezve ezen a számitógépen, meg hogy ellenörizem a tűzfalat" de ezek közül mindegyiket megnéztem és kikapcsoltam a tűzfalam és nincs bejelentkezve senki és még sem müködik! Csináltam egy pár új accountot de semmi! Ha tudtok segiteni akkor köszi
  • DarkSector
    #3975
    én tuom.
  • grebber
    #3974
    Majd valamikor lenne kedve valakinek végigtolni coopban a game-et?
    (Olyan érdekelne aki nagy acsi vadász és csukott szemmel tudja mi hol van)
    Szeretném megszerezni a kimaradtakat!
  • revi73
    #3973
    na siker, DirectX gondom volt
  • revi73
    #3972
    Sziasztok, egyetlen 1 pici gondom van a game-val ezt a hibaüzit dobja ki: "A program nem indult el, mert XINPUT1_3.dll hiányzik a számítógépről.
    A probléma megoldásához próbálja meg újra telepíteni a programot." Na most jön a lényeg, már 5x telepítettem újra és még mindig ugyan az a hiba. Segítsetek légyszi előre is köszönöm.
  • DarkSector
    #3971
  • Richardix
    #3970
    tényleg? hm.. köszi emglesem
  • norbi2fraktal
    #3969
    használj Xfire-t játék közben tudsz webes böngészőt is elő hozni vele
  • Richardix
    #3968
    hahaha, nincs facebookom. Csak szeretném megtalálni az összes elrejtett BSAA emblémát, ami egyedül a lehetetlent megközelítő tevékenység. Így némi internetes segítséget használok. Csak ez a csík ne lenne.
  • norbi2fraktal
    #3967
    DX10-ben nincs az a töltési csík :D csak DX9 módban....
  • IMYke2.0.0.0
    #3966
    A mai játék nagyon nagy százaléka rühelli az ALT+TAB-ot.
  • FSpofon
    #3965
    koncentrálj a játékra ne az idióta facebookos barátaidra
  • Richardix
    #3964
    Mellesleg miért van az, hogy amikor elindítom, vagy lerakom kicsibe és vissza, akkor egy csomót tölt a játék? Mindig másodpercek alatt betölti a pályákat, mindent, ezen akkor mit tököl egy percig?
  • IMYke2.0.0.0
    #3963
    Szívesen.
  • taylorp
    #3962
    Köszönöm Uram!
  • IMYke2.0.0.0
    #3961
    Ezt nézd át!
    KLIKK
  • taylorp
    #3960
    Egy kis Help kellene srácok!
    A Resident Evil 5-ben teljes az upgrade a shotgun-on, a bonus featuresben is kicsengettem érte a 8000pontot, de mégsem jött elő az a hármascsövű stukker. Mit kell még csinálni?
  • Seth
    #3959
    Egyértelműen folytatás, visszatérő karakterekkel,utalásokkal
  • Richardix
    #3958
    de a története mennyire kötődik? Mármint az alapkoncepción kívül (vírus, sok mutánszombimicsoda, stb) van-e vmi köze még az előző részekhez? Folytatólagos történet, utalások az előző részekben történtekre, stb.
  • wesker24
    #3957
    Igen van hozzá köze az eddigi részekhez is ! Csak más stilusban van már a játék ugyanugy mint a 4 ! Mig a Resi 4-ben Leon-t irányitpttad (Resi2)
    a Resi5-ben Chris-t irányitod (Resi1) !
  • Richardix
    #3956
    Hello!

    Eddig sse játszottam RE játékokkal, de most úgy gondoltam meglesem ezt az 5. részt. Viszont azt nem tudom, hogy kötődik-e a története az előző részekhez?
  • BF109
    #3955
    sziasztok!
    tudna vki abban segíteni hogy állítsam be a logitech wireless rumblepad 2-t? a launcherben melyiket kell válastani a 6 közül meg a játékban is van a-b-c-d lehetőség? próbálgattam egy árat de nem akar megmozdulni se.
  • Majesty
    #3954
    De ha jol olvastam 72 naponta cserélni kell a jelszot.
  • Majesty
    #3953
    Ujra jo a fiokom és megjavult a játék is bizonyos helyeken szaggatott mint állat de most már rendesen fut.
  • DarkSector
    #3952
    NO COMMENT

  • DarkSector
    #3951
    jah nekem bejött nagyon, mivel residentben ez az első rész amiben van multi...
  • gabeone
    #3950
    Tényleg jó ajánlatnak tűnik. :) Én nem vagyok fan, sőt az achik sem keltik fel az érdeklődésemet. Az ajánlaton erősen gondolkozom, tud változatosságot nyújtani a multi?
  • norbi2fraktal
    #3949
    ahogy mondod haver:-) steam-en pontosan 9,50€ a játék, hát igen bőven megéri!
  • DarkSector
    #3948
    többször érdemes lenyomni az extrák miatt, achik gyüjtése, és a coop is nagyon zsír....én fan vagyok, elfogult a residentek iránt, én tehát csak azt tudom mondani hogy király.

    steam-en állítólag most 2800FT kb eredetiben!!!!!
    vedd meg ennyit megér.
  • gabeone
    #3947
    Hello, szeretném megtudni, hogy a resident evil 5 egyszer végigjátszós játék vagy izgalmas élményeket tud nyújtani coop-ban a sokadig játéknál is?
  • Majesty
    #3946
    Zárolták a fiokomat.Nem tudja valaki hogy kell kioldani ha lehetseges?