4185
  • akyyy
    #4185
    hogy kéne megölnöm elvileg az utolsó bosst? azt írják rakétavetővel egy találat. nincs rá pénzem, eladtam minden feles cuccot hogy fejleszthessek a fegyvereken :D ami a végére nem ér semmit. hiába van 3 palack, ha rá is megy, és előjönnek azok a bizonyos csápok, kb 2 másodpercig ha láthatóak, alig tudom eltalálni. még 2 tűzgránát van a pályán, azokkal nem igazán jön elő a csáp, lángszóró pedig mintha nem is érne semmit.

  • Anonymusxx
    #4184
    Nagy ötlet, hogy a fejezetek közben nem lehet folytatni, véletlenül kiléptem, egy kb 40 perc játék után...
  • Shep
    #4183
    Most olvasom ,hogy a régi mentéseket nem is eszi meg a játék, hanem ahhoz ,hogy a 2 új küldetést megkapd újra végig kell játszani a játékot. Aha köszi, akkor erről ennyit! Amúgy is sokallom az árát, így meg pláne.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.03.28. 14:27:45
  • IMYke2.0.0.0
    #4182
    Vagy azok, akik esetleg megint végig akarják játszani...?
  • gyalogstuka
    #4181
    Sziasztok,ma megjelent a Steam-n a Gold Edition kiegészitó a játékhoz,a GFWL támogatás ki van véve,mindent a Steam felhöbe ment,
    az eddigi mentések és achievementek-et elvitte a cica
    Mindent lehet elölröl kezdeni,szoval csak azok ugorjanak neki,akik még nem játszottak a kiegészitővel,és nem ismerik az új pályákat.
  • IMYke2.0.0.0
    #4180
    Nekem, emlékeim 6 teljes végigjátszásom van benne.
    Multiban/koopban nem nyomtam.
  • mester1987
    #4179
    Igaz, persze.
  • pikman
    #4178
    Várjunk még, hogy egyáltalán foglalkoznak e evvel a japók lehet egyáltalán nem lesz semmi support júliustól...
  • wedge31
    #4177
    Ez igy igaz.
  • pikman
    #4176
    Ez igy lesz itt is a két rendszernek semmi köze egymáshoz.
  • mester1987
    #4175
    Plusz a Mercenaries, amivel baszott sokmindent fel lehet oldani...:D
  • wedge31
    #4174
    Ja, a batmant is teljesen újnak kezelte a steam, ami ott még elmegy de a resibe három végigjátszásom van...
  • mester1987
    #4173
    Pfff...
  • pikman
    #4172
    Még júlisig aztán vége. A cumi az lesz, hogy a acsikat és a mentéseket is bukni fogjuk.
  • mester1987
    #4171
    Szerencsére még müxik, ahogy eddig is.
  • wedge31
    #4170
    Jöhetne már a hír, hogy steames lesz a dobozos verza is mint a böregér esetében, remélem nem csesz ki velünk a capcom és várja meg amig teljesen behal a gfwl.
  • Szabi84
    #4169
    Végigvittem normál fokozaton. Ha most lenyomom easy-n ugye fejlesztem tovább a fegyvereket, tehát így könnyebb lesz a veterán fokozat?
  • IXEMGabeo
    #4168
    jó és pörgős game a coop része különösen erős:)
  • Szabi84
    #4167
    Én emiatt vettem meg múltkor ps3-ra szerencsére leárazás volt, még nem próbáltam ki.
  • mester1987
    #4166
    A Resident Evil 5 a Capcom sztárja

    Hát még, ha PC-re is kiadták volna a DLC-ket
  • mester1987
    #4165
    Akit érdekel van a játékhoz egy Transformation Extreme mód, bővebb infók >ITT<
  • Szabi84
    #4164
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, néha elöl jelenik meg néha hátul el, is találom, mégsem akar meghalni:S Mindegy délután pöcsölök még vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #4163
    Spoilerben a válasz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vörös "szívét" kell majd lőnöd - a két karakter ugye külön utakon fog járni így a Mesterséges Intelligencia mindenképp el fogja neked érni, hogy látszódjék a kritikus terület: akkor kell lőnöd, amikor tiszta célponttá válik.
  • Szabi84
    #4162
    Weskert meddig kell lőni? Lövöm elölről, hátulról de semmi...
  • Szabi84
    #4161
    köszi, akkor biztosan így van itt is
  • IMYke2.0.0.0
    #4160
    Emlékeim szerint, PC-n nem adta be a korábbi szintek jutalmait.
  • Szabi84
    #4159
    Csá! PS3-on ha veterán fokozaton játszom végig beadja az előző két fokozat trófeáját?
  • Prince23
    #4158
    Na meg van, egy Windows live ID-t kellett letölteni hozzá.

    Külön manuálisan el kell indítani a GFWL-t, és indításkor fogja írni hogy telepítsuk ezt a filet.
  • Prince23
    #4157
    Nálam nem működik a GFWL... ez miért lehet?
  • mester1987
    #4156
    Valld be csak azért szúrtad be ezt a képet, mert le tudott kötni a Resident Evil 6!
  • Maxtreme
    #4155


  • Fpocok
    #4154
    Lehet játék közben. Szerintem. De a főmenüben biztos.
  • andiku
    #4153
    Nos, megint gondom akadt. Amikor játszom közben nem tudtam előhívni a live ablakát. Vagy játék közben nem is lehet előhívni, és én értettelek félre?
  • andiku
    #4152
    Jajj de jó, köszönöm :)
  • Fpocok
    #4151
    Ha be vagy jelentkezve gfwl-ba, akkor bármikor.
  • andiku
    #4150
    Neharagudj a sok tudatlanságért, csak nagyon régen játszottam a játékkal :/
  • andiku
    #4149
    És a home játék közben is működik?
  • andiku
    #4148
    Bejött a live, rámentem hogy new account, vagy valami ilyesmi. Felvitt az x-boxnak valami oldalára, ott beregiztem, és utána elfogadta a bejelentkezész, letöltötte a profilt, és tudtam játszani..utána próváltam beírni a kulcsot, be is írtam, de nem fogadta el.
  • Fpocok
    #4147
    Hogy csináltál online profilt, ha nem fogadta el kulcsot? Amúgy nyomsz egy home-t, lejön a gfwl, rámész barátra, invite to game... aztán játszól és a következő checkpointnál bejön. Vagy valami ilyesmire emlékszem.
  • andiku
    #4146
    Réges régen nincs. Most viszont sikerült annyit intéznem, hogy csináltam egy online profilt, és így ment a játék is, a cd kulcsot valamiért nem fogadta el, de legalább ment. Viszont azt nem tudom, hogyha valaki csatlakozna a játékomhoz, akkor azt hogyan fogadjam el? Kiírta, hogy a következő ellenörzőpontnál, de nem tudtam, mit csináljak, így játszottam tovább, és utána ki írta, hogy nem szeretne csatlakozni a játékhoz...