671
Szal....
  • Truck Driver001
    #631
    Optimus 3D..
    Előnyei: hardverileg rendkívül bika, sőt, valahol az élvonalban van.. [dupla csatorna odabasz :D] hatalmas, szép kijelző, Gorilla Glass, és prémium fogású készülék..a ház legalábbis nagyon erős, érezni az anyaghasználatot.
    Hátrányai amiért cserélni fogom: Akkora mint egy szekrény ajtó...nagy, nehéz, lehúzza a zsebet..Galaxy R most a szerelmem, kisebb, igaz gyengébb is, de nem érdekel. :P
  • Eftörsokk
    #630
    üdv
    nem tudom jó helyre írok-e, de nem tudom hova kéne, szal öcsémnek van egy zte-g r222 telója, amin nincs java, tudok rá valahogy rakni ?
  • 012345678901234
    #629
    Nokia C5-00. Jeee...
  • soo277
    #628
    Ez már túl jó!!
    (nem is tudom kihasználni!!)
  • Aquir
    #627
    hm nem rossz
  • soo277
    #626
    Samsung Galaxy SII eladva!!
    Ma jött meg!!
  • tmisi
    #625
    Hát az én K750-em négy év alatt kapott hideget-meleget, meg párszor megcsókolta a betonjárdát is és még mindig megy, mondhatnám azt is hogy baszik megdögölni. xD Bár gondolom ezek a mikroszámítógépek sokkal érzékenyebbek. Xperia Mini-nek amúgy elég fasza a kamerája, öcsém is ilyet akar.
  • theone91
    #624
    Hát sajnálatos. Mindegy, megyek megbüfiztetni magam.
  • whiskeyman
    #623
    Igazán vicces vagy picifiú, de sajnos igazam van, be kell látnod, hogy a kedvenc márkád egy fos.
  • Aquir
    #622
  • theone91
    #621
    Ja tényleg, te szervizben dolgozol. Ezt még egyetlen egy kommentben sem említetted.
  • whiskeyman
    #620
    Ajánlgasd csak a sonykat, baromira nem érdekel, hogy mit fog venni, majd megszívja vele, nekem meg lesz munkám. Napi 150-200 SE, szerinted nem sok egy kicsit? Mert ennyi megy szervizbe minden nap...
  • theone91
    #619
    Ember, ha az alapján nézzük akkor semmilyen tömeg-termelt készüléket ne vegyünk.

    Oké vettük, benne vagy a szervizes-szakmában, vannak tapasztalataid, nagyszerű.
  • theone91
    #618
    Ha Mini-t akarsz venni, akkor ne X10-et, hanem sima Xperia Mini, illetve Xperia Mini Pro-t. Azokra tuti jön az ICS (a 4.0-ás Android). Ezek új generációs Xperia-k.
  • Kongy
    #617
    Szerintem a Galaxy Ace, de ez csak az én véleményem. Alsó kategóriában meg a Galaxy Mini-t látom népszerűnek, bár én a Galaxy S2 után a kezembe vettem egyet... hát majdnem sírtam :D A kijelzője elég fakó... de Android van rajta, és sokmindent tud amit az S II is, csak rosszabb minőségben.
  • Aquir
    #616
    És szerinted a középkategóriát melyik viszi?
  • whiskeyman
    #615
    mert egy nagyon jó telefonról beszélünk
    azért ebből is jön be hozzánk, nem mondom, hogy mindegyik hibátlan, de ennyi belefér még szerintem
  • Kongy
    #614
    emberek, ha így folytatjuk néptelefon lesz ez is XD én 3 embert ismerek személyesen akinek szintén ilyen van xd
  • Kongy
    #613
    Most beírnám büszkén, hogy Samsung Galaxy S II, de látom nem én vagyok az egyetlen... sőőt xd
  • whiskeyman
    #612
    egyrészt 2.1-es Android van rajta, amit már nem is fognak frissíteni
    másrészt pedig rengeteg hibás érkezik be hozzánk, megbízhatatlan, mint a Sonyk nagy része...
  • biliard10
    #611
    #610 #609 miért???
  • whiskeyman
    #610
    gyorsan felejtsd el...
  • soo277
    #609
    Ne vegyél Xperiat (tapasztalat)
  • biliard10
    #608
    Ilyenem van


    Ilyenem lesz kb márciusban
  • soo277
    #607

    májne!!
  • zoliii
    #606
    :D
  • iszakos
    #605
    Csak annyit tudjon a telefonod,amit ki is használsz belőle!
    És ahhoz kell a legjobb ár/értéket megkeresni.
  • iszakos
    #604
    Nekem jelenleg Sony Ericsson Spiro van.
    A köv. telo Sony ericsson Xperia mini pro lesz,remélhetőleg ettől a hónaptól már.
    ez a jelenlegi
    ez lesz
  • Karvalics
    #603
    Vennék telefont nokiát, nems zánok rá túl sokat, végül is úgysem használom annyira sokat.
    N97 mini vagy X6? Érvek ellenérvek? Vagy valami vélemény legalább?
  • pLau
    #602
    Most szeretnék telefont venni, de nem tudok dönteni :S iphone 4, HTC Sensation, Samsung Galaxy S2. Ti melyiket ajánljátok?
  • Dj Tommy
    #601
  • godside
    #600
    nokia n95 8gb, iphone 4

  • sovatalevi
    #599


    Nekem bejon,strapabiro telefon,amit en elvarok egy telefontol..Youtube megy rajta,telefonalni nagyon jo,net mindig van rajta,aksi nagyon sokat birja.
  • mycso
    #598
    Hali, attól függ, hogy mennyire értesz a rom cserékhez....a gyári 2.2.2-es rommal van elég sok probléma. Bár már sokan azt mondják, hogy kiesen elérhető a 2.3.3-as hivatalos rom, még mindíg vannak olyanok akik ezen az úton mégsem tudják frissíteni. Ilyenkor lehet más módszerrel frissíteni....egyébként a gingerbread romokkal már tökéletesen működik. A telefon minőségére nincs panaszom, illetve minden tekintetben tökéletesen használható (szép a képe, gyors, jól szól, stb. ...). Az akku idő is tűrhető normál használat mellett.
  • slime001
    #597
    Szintén. Imádom!
  • romii
    #596
    LG GT540
  • schumimodells
    #595
    Kitőnő választás volt,gratulálok hozzá.
  • destroyer91
    #594
    Hali all! Valaki,akinek esetleg Samsung Galaxy Ace telója,leírná a véleményét,tapassztalatokat,mert most ezt néztem magamnak így az 50-60 ezres árkategóriában,szerintetek jó döntés? Előre is danke a válaszokért!
  • mycso
    #593
    Végre:

  • mycso
    #592
    Remélem nem fogod vele megszívni, mint az O2X tulajok nagyrésze....(bár ez későbbi, erre már lehet írt az LG egy használhatóbb szoftvert)