203
Minden Bak Klubja
  • Ron Ragm
    #123
    Akkor nem vagy trú bak:)
  • tRs Shaman
    #122
    Elolvastam a bak jellemzést amit beraktatok.Ebből semmi nem igaz,csak hogy kimondhatatlanul jóképü vagyok.(na azért van más is)
  • tRs Shaman
    #121
    Üdv!

    1979.január 01:-)
  • Reeen
    #120
    Szijasztok =)

    Én is bak vagyok..1990. január 19 :)
  • Ron Ragm
    #119
    Nem egy népszerű topik.
  • BADE
    #118
    én is bak vagyok(dec.28)
  • Gina79 #117
    jé, ilyen topik is van:)
    csatlakoznék:)
  • eLviRA
    #116
    mindenkinek kívánok nagyon boldog születésnapot!
  • PeeTeR
    #115
    hello
  • gercse
    #114
    jó lapos lett a topik...:D
    pedig a bak a legjobb csillagjegy:D
  • geri15
    #113
    téllegnem :DD de az már sokis lenne! :D
  • gercse
    #112
    Szigethalom :DD
  • geri15
    #111
    mér te hollax?
  • geri15
    #110
    Gergőz rulzzz :DDD
  • gercse
    #109
    nem egy helyen lakunk az tuti..:D
  • GregSB
    #108
    Az mind semmi, de ha visszaolvastatok akkor én is bak vagyok bak aszcendensel (jan. 2.), és én is Gergő vagyok :DD
  • geri15
    #107
    dede :D te is? :D loál :DD hol lax?
  • gercse
    #106
    csak most néztem h mi a neved :DD
  • gercse
    #105
    és nem mondod h te is Gergő vagy? :DD
  • geri15
    #104
    tudom :D [visszaolvasott :D]
  • gercse
    #103
    2 nappal elöttem születtél tudod-e? :DD
  • geri15
    #102
    állítólag a legrosszabb :))) persze jó értelemben :) elolvastam a leírást és teljesen illik rám :)
  • eLviRA
    #101
    én akartam a téket...

    bak bak aszcendenssel? az érdekes...
  • geri15
    #100
    [bak, bak aszcendenssel] - 1988. január 16 :P

    ja és ték :)
  • Elvie
    #99
    [bak, nyilas aszcendenssel]
  • eLviRA
    #98
    egy bak lány kos ascendenssel... húha. most én is megijedtem magamtól. O:-D
  • TommyC
    #97
    Végre egy bak lány is =)...
    hmm itt egy kis írás a bak-bak kapcsolatokról ;)

    "Komor, megpróbáltatásokkal teli kapcsolat. Vállvetve támogatjátok egymást, ha aggódni kell, és gyakran egyformán sötéten látjátok a dolgokat. Ez azonban talán nem is jelent hátrányt, sőt! Az, hogy mindig a legrosszabbra számítotok, csak még konokabbá, szívósabbá tesz titeket. Amennyiben célotok megegyezik – vagy legalább nem keresztezitek egymás útját –, sikeres lehet az együttélés, és elégedettek lesztek a másikkal."

    ...ehh =)
  • eLviRA
    #96
    írjatok fel plusz egy tagot. január.

    :-D
  • TommyC
    #95
    =) nyilas barátomnak fixpont ez az elkázelése...ő is nagy bizniszt akar csinálni =P

    én nem ilyenre gondoltam mikor nagyot akarok alkotni!..én ilyenkor személyiségileg...szellemileg szeretnék valamilyen áttörést létrehozni...de ez is mutatja, h ez a dolog bennem is müködik..és nagyon xarul esik, h soxor semmit sem tudik csinálni....=[
  • ZsirosKenyer
    #94
    na mivan Bak-spanok, süllyed a topik!

    valamelyik nap azon gondolkodtam hogy miért van nekem folyton késztetésem vmi nagyot alkotni? amit még sneki nem tett azelőtt.. kitűnni a többiek közül, lenyűgözni a másikat..aztán elkezdtem olvasgatni a Bak jellemzéseket és megtaláltam a választ..

    "Becsvágya erős, működik venne a tendencia, hogy feltétlenül el kell érnie valamit. Az egyenruhának, a megérdemelt kitűntetésnek személyes jelentőséget tulajdonít."

    amúgy a link:
    Bak jellemzés from Harmonet.hu

    Sokszor töröm a fejem hogy nyitnom kéne vmilyen boltot, vmi hatalmas bizniszt, ami átölel először településeket, az országot, majd kontinenseket köt össze!

    Ha más is álmodozik rajtam kívűl mi lenne ha összefognánk? és közösen a Bak erejével létrehoznánk vmi nagyot? :))
  • TommyC
    #93
    Általában az Aszendensről:

    Az aszcendens a személyes horoszkópban a születés pillanatában felkelő jegy. Erőteljes hatása van arra képre, ahogy a külvilág felé megnyilvánulunk. Az aszcendensünk azért meghatározó, mert gyakori, hogy környezetünk így, ilyennek ismer bennünket, nem pedig olyannak, mint a születési, vagyis Nap jegyünk szerinti tulajdonságainkat fedezik fel elsőre. Az aszcendensünk irányadó vonásaival reagálunk a környezetünkre, annak hatásaira, ingereire, ezek a vonások az első, spontán megnyilvánulásaink. "Mondhatnánk úgy is, hogy a Nap jegy a tartalmat adja, az aszcendens a formát" - írja Kordován Vid. Aszcendensünk határozza meg leginkább külső megjelenésünket is. Ezzel kapcsolatosan olvassuk el az Alkati horoszkópot. Az aszcendenst pontosan csak a születés percének ismeretében tudjuk meghatározni. Programunk csupán közelítőleg pontos, játékos tájékozódást nyújt. Ha pontosan ismerni szeretnénk aszcendensünket és annak hatását, keressük meg az Asztrológust!
  • TommyC
    #92
    [hatalmas]Aszcendens számítás itt =)
  • TommyC
    #91
    Üdv neked is =)
    Neked még igen ;)

    Az Ön aszcendense:
    Nyilas
    A Nyilas Napban oly gyakran - de nem minden esetben - tapasztalható optimizmus, lendület, lelkesedés és nyitottság a Nyilas Aszcendensben majdnem ugyanannyira jelen van. A Nyilas Naphoz hasonlóan a Nyilas Aszcendensben is megvan a hajlam arra, hogy az örök igazság birtokosának hiszi magát, és emiatt minduntalan erőszakos módon a saját nézeteiről prédikál, ám az ASC ilyen irányú késztetése általában több türelemmel és több valódi mondanivalóval vegyül, míg a Nyilas Nap nyomasztóan csakis a „Nagy Igazságról" papol. A rögeszmésség tehát a Nyilas Napnál sokkal szembeötlőbb. A Nyilas Aszcendenstől továbbá szinte soha nem tapasztalhatóa Nyilas Naptól megszokott célirány nélküli, zavaros elégedetlenkedés. A Nyilas Aszcendensben megvan a hajlam arra, hogy valamilyen világos elgondolás mentén határozottan cselekedjék, a Nyilas Nap viszont inkább megragad abban a stádiumban, amikor csak elméleti szinten ábrándozik a tettekről.
  • IlluminatoR
    #90
    Azta! :OOO
    Minden szó teljes egészében igaz rám, olyan veszekedések vannak itthon már amiatt is, hogy kopogás nélkül jönnek be a szomámba...
  • Cepheus
    #89
    Üdv innen is!

    Az Én aszcendensem is meg tudnád mondani és a jelentését?

    77/01/16, hajnal 5-6 fele.

    Köszi
  • TommyC
    #88
    habár ezek szerint rád illik =)
  • TommyC
    #87
    Csak annyi h legtöbb emberre ez már nem annyira találó, mint a sima leírás....
  • Pontius #86
    hm?
  • Pontius #85
    szeptembertől pszichológiát és filozófiát is fogok tanulni fősulin :)
  • TommyC
    #84
    amugy ez az aszcendenszes minden szerintem már nm annyira jó....=l