203
Minden Bak Klubja
  • TommyC
    #83
    Ikrek nem volt véletlenül?.....

    nem másért csak éppen egy Ikrekkel próbálok már mióta összejönni....semmi sem állja utját igazából....de télleg...de mintha valami "látatatlan erő" nem engedné az egészet müködni...

    Talán ezért:
    A modernséget kedvelő és mindig úton járó Ikrek szülött ritkán találkozik a hagyománykedvelő, konzervatív Bakkal. Jobb is így. A Bak túl különc az Ikreknek, aki pedig akár néhány hét után unalmasnak tarthatja a Bakot. Az Ikrek szellemi szeleburdisága olyannyira bosszantja a Bakot, hogy ezen már csodálkozni sem lehet. Annyira különbözőek, mintha egy másik planétáról jöttek volna. Rövid életű kapcsolat.
  • TommyC
    #82
    Légy üdvözölve =)

    Az Ön aszcendense:
    Skorpió
    Nagyon jellemző rá az intenzivitás. A Skorpió Aszcendens nagyon sok esetben a gyógyászathoz vonzódik, igyekszik átérezni mások gondolkodásmódját (ez jól jön neki, ha pszichoterápiával foglalkozik), és szeret kutatni mindent, ami ismeretlen vagy ezoterikus. A Skorpióról általában azt tartják, hogy bátor, de ez persze attól is függ, hogy melyik elem dominál a horoszkópjában, mert az szabja meg, hogy cselekvés közben mennyire érez félelmet. Egyébként a Skorpió úgy van vele, hogy a legjobb védekezés a támadás. Skorpió Aszcendens ugyanakkor sokkal többet van védekező állásponton, mint a Skorpió Nap. A Skorpió az érzelmi szélsőségek csillagjegye, ezért aztán minden pozitív önkifejezésének könnyű megtalálni a negatív tartalmú párját. A Skorpió Aszcendensről az idők folyamán meglehetősen negatív megítélés alakult ki, méghozzá nem is teljesen érdemtelenül. Egyetlen más Aszcendens sem versenyezhet vele haragtartásban, szívtelenségben és féltékenykedésben. A bosszúállóság vonása is erősen jelen van a jellemében, önvédelemnek érzi, de már szinte a paranoiáig fokozódik. Ennek egyik sajátságos megnyilvánulási formája lehet nála az, hogy szinte képtelen kidobni bármit is, de nem szeret kiadni sem pénzt, sem érzelmeket. Attól fél, hogy kisemmizik, vagy hogy kicsúszik a kezéből a dolgok irányíthatósága. A Skorpió ASC intenzíven átérzi mások érzelmeit vagy mozgatórugóit, de persze csak akkor, ha nem a sajátjait vetíti bele az emberekbe. Képes rendkívül ötletgazdagon és elhivatottan szembeszállni valamilyen kihívással vagy életfeladattal. A Skorpió Nap fentebb említett negatív tulajdonságait néha nagymértékben ellensúlyozhatja, hogy nagyon hűséges azokhoz a barátaihoz, akiket közel enged magához. Ami az önsors-rontási hajlamot illeti, a Skorpió Napra sokkalta kevésbé jellemző, mint a Skorpió Aszcendensre. Az Aszcendens uralkodó bolygója tekintetében ugyanis a Mars csillagjegye jóval nagyobb súllyal esik latba, mint a Plútó jegye, és ha a Mars pozitív irányultságú, akkor az nagyban segíthet elvezetni vagy átalakítani a gyakran önpusztító jellegű Skorpió-energiát.
  • Pontius #81
    Én is bak vagyok :)
    Az első leírás tökéletesen rámillik, bár ezt már korábbi leírásokban is tapasztaltam amiket könyvekben/újságokban olvastam. Sokan mondják, hogy szűkszavú vagyok ugyanakkor sokat agyalok és maximalista vagyok, addig nem tudok abba semmit amig tökéletesre meg nem csinálom :) pl.: egyik ismerősöm éppen építkezik, és tegnap nekem kelett körbevágni a ház alját szigetelés miatt. Reggel 7től este 7ig folyamatossan nyomtam, már mindenem fájt, egyszerűen állni nem bírtam, de nem bírtam abbahagyni amig tökéletesen meg nem csináltam :)
    Az én aszcendensem is meg tudnád mondani és a hozzá tartozó jelentést?
    84/12/22 azthiszem hajnali órákban születtem 3-4-5 óra
  • ZsirosKenyer
    #80
    bazeg..elég sok jegyű csajom volt már de e 2 közül egy sem..lehet hogy ez a baj?
  • TommyC
    #79
    A bak párja:Szűz,Bika...........
    kár h himnemű....

    ;)
  • Rafaelo
    #78
    én bikuci vagyok!!!
  • pasquale
    #77
    oroszlán is bekapcsolodikmá...
  • TommyC
    #76
    Mérlegecske... =)
  • IlluminatoR
    #75
    Mérlegről tudtok egy kis elemzőt?
  • TommyC
    #74
    azt tudtátok h minen nem bak nőstény?....

    =P
  • TommyC
    #73
    csak aszcendens....
  • sonance
    #72
    Hűű, ez én lennék? Hát, ez picit el van túlozva :)
  • sonance
    #71
    Jaja :)
  • TommyC
    #70
    hát azért nem lehet minden Bak egyforma...

    de ja...általános pöppet...
  • GregSB
    #69
    -annyi
  • GregSB
    #68
    Tehát én egy olyan Bak vagyok, akinek Bak az aszcendense? :)

    Ez a szöveg már sokkal általánosabb az előzőnél. Van olyan benne ami igaz rám, de olyan is bőven annyi ami nem...
  • TommyC
    #67
    azér durva ez a jellemzés...:P
  • TommyC
    #66
    Az Ön aszcendense:
    Bak
    A Bak Aszcendens önkifejezésébe gyakran keveredik szélsőséges negativitás és szkepticizmus, a Bak Napnál mindenesetre gyakrabban. Meg kell értenünk azonban, hogy ez a feltűnő cinizmus és minden új iránti ellenszenv mindkettőjük esetében védekező magatartás, amely mögött érzékeny, sebezhető, spirituális szempontból nyitott jellem húzódik meg. A Bak egyszerűen csak nem szeret időt vesztegetni a gyakorlat próbáját még ki nem állt eszmékre, elképzelésekre, ám ha mégis lát valamilyen gyakorlati vagy logikai bizonyítékot rájuk, olyankor akár a szokatlan dolgok is megragadják a fantáziáját, és szkepticizmusa magától elenyészik. A Bak Nap és a Bak ASC egyaránt sokat ad a külső formára, a megjelenésre és a jó hírnévre, ám a Bak ASC lényegesen jobban tart a közvéleménytől, és különösen sokat tesz azért, hogy elfogadottnak, konzervatívnak és „beváltnak" látsszék. A Bak Napú emberben több a késztetés a siker és a hatalmi poszt megszerzése iránt, és jobban akar a siker fényében sütkérezni. A Bak ASC néha beéri azzal, ha egyszerűen csak nyugton hagyják. Mindkettő annyira tartózkodó, hogy számukra a személyes kapcsolatok kialakítása egyformán problematikus, noha a Bak Nap a Bak Aszcendenshez képest nehezebben tud egyenrangúságon alapuló kapcsolatot létesíteni.
  • TommyC
    #65
    ja az nem kell...=P
  • TommyC
    #64
    év?....=)
  • GregSB
    #63
    Fú, ha jól tudom akkor reggel 8-9 óra között.
  • TommyC
    #62
    és tudsz órát?...
  • GregSB
    #61
    Azt honnan tudom meg hogy nekem mi az aszcendensem? Jan. 2.-ai vagyok.
  • TommyC
    #60
    ;)

    hi neked is....
  • GregSB
    #59
    Jelentkezem és ledöbbenek. Szinte szóról szóra igaz rám ez a szöveg
  • TommyC
    #58
    üdvözlet neked is!
  • TommyC
    #57
    nekem nyilas az aszcendensem asszem..

    honnan szedjem a horoszkópom szted?...mármint igy online...
  • bitubo
    #56
    bak vagyok én is többet nem tudok elmondani...
  • ZsirosKenyer
    #55
    amúgy hihetsz benne, tényleg befolyásolják a személyiségünket a csillagok állásai. Persze az ilyen Story illetve hasonló kaliberű magazinokból kiollózott horoszkópokat ne tekintsd túl hitelesnek. A többségüket amatőr gyorstalapót elvégzett "szakemberek" írják.
    Ja és azt se felejtsd el hogy tulajdonképpen mindnekinek 2 csillagjegye van: nekem pl. KOS az aszcendensem, tehát, ezért fordulhat elő hogy 2 azonos jegy szülötte nem teljesen hasonlít egymásra.
  • ZsirosKenyer
    #54
    nekem egyik ex-bnőmmel kapcsolatban van hiteles sztorim..

    történt ugyanis hogy megcsalt a drága(vízöntő), és aznap az egyik angol horoszkóp oldalon a napi BAK jóslat az volt hogy "Valaki aki fontos neked eltitkol előled vmit. Felkészültél hogy megtudd az igazságot?"
    és láss csodát aznap este bevallotta...
  • IlluminatoR
    #53
    :X

    [mérleg]
  • TommyC
    #52
    nincsmit
  • TommyC
    #51
    nem tudom h mennyire hihetnék az egész horoszkóp témában....nincsenek valamilyen hitelesítő történetetek?...

    ....majd én is mesélek =)
  • DJ Skyline
    #50
    Köszi!
  • Duddits
    #49
    Bibí én rák vagyok!
  • TommyC
    #48
    ez nem tudom pontosabban h van =)

    ...mármint a kijövések :)
  • TommyC
    #47
    Szal =)

    A bika
  • TommyC
    #46
    A Bika
  • gercse
    #45
    amugy az apám mérleg anyám skorpio tesom mérleg, nem mindig jövök ki velük :D
  • DJ Skyline
    #44
    köszi!