3016
  • Monoton
    #2616
    meg ha igen akkor kellene egykis help :)

    melyik verziot kell leszednem ?

    telepitést azt majd olvasom az alatam lévő linkből
  • Monoton
    #2615
    nahh van vmi esélyem ? :D

    amd athlon 3800+ AM2
    asus m2 alaplap
    1giga ram
    7600 gs 512 ram
  • Tush
    #2614
    www.osx86.hu
  • Evin
    #2613
    Külön vinyóra rakd, olyanra, amin nincs semmi, csak Fat32-es partíció.
  • endiboy
    #2612
    hello
    ki szeretném próbálni a rendszert, csak még szinte semmit nem olvastam róla, van valami jótanács amit adnátok mielött neki állok? :)
  • the Godfather
    #2611
    Mi ebben a gigalol?....csak az a video van amikor átveszit a hatalmat a kongresszusban a demokraták....szal...nemértem.
  • PyRex
    #2610
    ez gigalol :)
  • ivjoe
    #2609
    Elnézve a nyitott topicod, neked nem UNIX alapú oprendszer való. :C
  • Zsoltika 007
    #2608
    Igen. Van annyira biztonságos.
  • zoltan1992
    #2607
    Apple OS x? Ezt a rendszert nem ismerem.. Biztonságosabb a Linux-nál? Mert akkor azt fogom használni. :-)
  • gergobaby
    #2606
    Nah ujra bejottem és kérdezném:
    Szerintetek futni fog ezen? ( alapok megtanulására kell )
    3.06 ghz celeron 512 mb ram int 96 mb vga és egy 20 gb-s maxtor vinyót szánnék rá.
  • Zsoltika 007
    #2605
    Nforce-al lehetnek gondok majd miután sikerül belőni a 3d gyorsítást. Én itt szívok most.
  • windrunner
    #2604
    Az én konfigommal esetleg számítsak valami hiba lehetőségre?

    Gigabyte k8n pro sli alaplap nforce chipkészlettel, Amd 3500+ proci, 1gb kingston memória, sata 200gb vinyó, nvidia 7600 Gs, Audigy 4 hangkari+integrált
  • LeMort
    #2603
    Akkor lesztornózom! Ezer kösz az infóért
  • Zsoltika 007
    #2602
    Most tudtam meg: a 10.4.8 patch nem jó! Azt ne is töltsd le!
  • Zsoltika 007
    #2601
    Péntekenként van regisztráció. De ha találsz máshol is ilyet akkor mehet onnan is.
    Ez a telepítő 10.4.7.
    Ez meg a 10.4.8 patch
    Nem kötelező feltenni a 10.4.8-at de a legtöbb vga driver megköveteli x1600 támogatás lehet van a 10.4.7-ben is. Telepítésnél kell kiválasztani a customize-ban az amd update-et.
    Ha valahol elakadsz, javaslom olvasgass ITT a fórumban.
  • LeMort
    #2600
    Úgy vágom,hogy sse3 van benne...Vagyis nem nagy akadája lessz,akkor...csak helsyet kellene találnom,ahonnan letéphető a cucc! Nem tudsz valamit?
  • Zsoltika 007
    #2599
    Amd-vel picit nehéz lesz de ha sse3 támogatás van benne akkor megoldható. Magyarul nem nagyon találsz mert hivatalosan nincs. Valamelyik 10.4x verziót lefordították de nem nagyon volt sikere meg amúgy is régi build-el működik szóval nincs már értelme azt használni.
  • LeMort
    #2598
    Szevasztok! Nagyon csíra vagyok még az OSx86-hoz,de mindenféle képpen szeretnék Osx-et használni MAC nélkül!!!! Kérlek,valaki árulja el nekem,hogy honnan lehet leszedni magyarul az OSx86-ot,és miként lehetne fullosra telepíteni. A Gép szerintem emgfelel neki:) Asus A8M-SLI Premium, Amd Athlon 64 3700+, 512MB Kingston DDR, 300GB Sata 300-as Samsung winyó,Asus Radeon EAX1600 Pro 512 MB DDR3, Gigabytes Lan Köszi a segélyt:D
    Hella!
  • Zsoltika 007
    #2597
    Mit kellene bele gyógyítani? Csak felteszed a 10.4.8-at titan.kext bemásol az Extensions mappába oszt csá!
  • 7alvoo
    #2596
    a 10.4.8 alá komoly előrelépések vannak 3d gyorsítás terén úgy néz ki, hogy a legtöbb geforce 5x 6x 7x -ek működik a quatz tehát már 'csak' arra érdemes várni, hogy bele legyen gyógyítva egy koplett instal lemezbe ez is és akkor jobs fiú végkép almaárús marad :)
  • Mynet
    #2595
    Lehet hogy nem mindenki tud apple árú gépet venni, jah hogy applet-t :D bocsi min 2x annyiba kerülnek mint egy izmosabb pc
  • Zsoltika 007
    #2594
    Lehet de semmi értelme. 3d gyorsítás nélkül gatya az egész.
  • gergobaby
    #2593
    Nah szal...
    Meg lehet-e azt oldani hogy virtuális PC-n legyen ( hogyha én akarom akkor inditom el) addig alapból az Xp legyen és az is induljon?
  • Zsoltika 007
    #2592
    Ezt nem értem.
  • gergobaby
    #2591
    És ez olyankor lassitaná a gépet amikor az xp-t használom?
  • Zsoltika 007
    #2590
    A ram picit kevés szerintem. Bár egy próbát megér.
  • gergobaby
    #2589
    Sziasztok!
    3.0ghz celeronon 512 ramon és integrált vga-n érdemes próbálkozni?
  • Norby86
    #2588
    Sziasztok!
    Régen jártam már ebben a topikban,de már irtóra unom a windows hülyeségeit. Jólenne macre váltanom,csak nem tudom amióta néztem fórumot volt a 10.4.3 verzió akkoriba mostmeg már igencsak fejlődött gondolom az inteles macre irt progik száma. Szóval szeretném megkérdezni hogy létezik már Soundblaster live 24 bit hangkártyára driver macre? Meg kellene ethernet driver is és Geforce fx 5500-om hoz driver. Ezek elérhetők valahol neten? Mert ha igen akkor nem habozok,oprendszer csere lessz.:) Ha tud bárki bármilyen linket mondani ahol inteles macre vannak driverek szóljon! Köszi. Ja és mi anak az oldalnak a cime amit még Flamaster csinált régen? linkjét már elfelejtettem...
  • Bugz
    #2587
    Pc alatt mindent értek,kivéve a mac os telepitését:)
  • Bugz
    #2586
    Nyugi már...vágok én majdnem mindent pcvel kapcsolatban.
    Csak nem tudtam ezt megfogalmazni.
  • PiR8
    #2585
    Idegszál. ... off.. Te figy. ha a PC alapvető dolgaival sem vagy tisztában, minek akarod ezt még tetőzni azzal, hogy egy számodra teljesen ismeretlen rendszert húznál rá????

    pf.
  • Bugz
    #2584
    Ja és csak 1 vinyom van..és nincs semmi particio...szal csak egy C: drive-om van.
  • Bugz
    #2583
    És ami közül választani lehet az a local disk és a unallocated.
    Az unallocated mérete 7,8 mb..és ugyebár itt a probléma.
    Mert amikor az uj particiot akarom csinálni akkor csak 7.8mbot enged.
    Akkor gondolom feljebb kell vinni ezt az unallocated-et.
    Csak azt hogy?
  • Bugz
    #2582
    Akkor lehet h kellett volna engedni azt a rescue disk-es cuccot?
  • Bugz
    #2581
    Biztos.
    Rámentem a create a new partitionra,next
    megkérdi h meik:after C: vagy before C:.
    Én az after C:-t választom mert az az ajánlott.
    Rámeeka a file system typra, fat32 és kiirja nem lehet uj particiot csinálni a drive 1-en.És a minimal és maximal sizeon se lehet változtatni.
  • Bugz
    #2580
    Ok.
    De azt irja ki h nem lehet uj particiot csinálni a drive 1-en.
  • Tush
    #2579
    Biztos hogy nem egy másik primaryt akartál kreálni logical helyett?próbáld meg az új oprendszer install opciót is, de olyat válassz hogy fat32-t hozzon létre.
  • Bugz
    #2578
    Elkezdtem gondolkodni és rájötem h nem is biztonsági másolat a neve,hanem rescue disk...szal ez muszályh legyen mielőtt csinálok 1 particiot?
  • Bugz
    #2577
    Amugy az uj particio létrehozására kattintottam.
    Vagy kattintsak inkább az uj operácios rendeszer installására másik particiora?