1123
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1059849103
  • Xabinho87
    #883
    Látod mondtam hogy nyer a Manchester. Közel 10 év szurkolás után már jól tudom mikor mire kell számítani. A Chelsea meccs 1. perce után azt hittem zsebben a pénz, de úgy tűnik nagyon nehéz lesz ez a meccs.
  • Matthew Prosac
    #882
    neheze már megvan
  • Xabinho87
    #881
    Megvannak a hétvégi fogadásaim. Itt az egyik, a másikat nem mutatom meg csak ha bejön. De ott még nagyobb a tét. Szurkoljatok.
  • geo91
    #880
    naazért.
  • Xabinho87
    #879
    Nem akarom stresszelni magam a fogadásokkal ezért inkább egy "nagyot" fogadok.=( Valójában azért ír eurót mert nem léptem be és úgy készült a kép.
  • geo91
    #878
    3500 euró? mert az van oda írva...
  • Xabinho87
    #877
    Az szép! Én eddig +26 ezernél járok és a számlámon is ennyi van. Még a hátralévő szezonban legalább meg kellene tripláznom. Persze ha jól fogadok nem is lesz nehéz. Tudom messze még a hétvége és addig sok minden változhat. Jelenlegi állás szerint ez egész jó fogadásnak tűnhet. Vélemény?
  • Matthew Prosac
    #876
    ez a hétvége most -10k. de összességében ez a hónapom még mindig +70k-nál jár.
  • Xabinho87
    #875
    Valóban. Ti nyertetek valamit vagy hozzám hasonlóan elment mind?
  • OPM
    #874
    a farkasok 10et nyertek sorozatban, ezért írtam (#833) hogy most már lassan ideje hibázniuk

    koncentráljunk a jövő hétre inkább :)
  • Matthew Prosac
    #873
    minden sorozat egyszer megszakad
  • Xabinho87
    #872
    Komoly reformokat kell bevezetnem a fogadásaimban, mert még ebben az idényben akarok nyerni!:) Értem én hogy kiesőjelölt, de az utolsó 7 meccséből 6szor kikaptak a Wolfsburg meg 7-8 meccset nyert meg zsinorban. Igaz tudtam, hogy a Wolfsburg elég középszintű teljesítményt nyújt idegenben.
  • Matthew Prosac
    #871
    73' Cottbus - Wolfsburg 1-0
    ügye-ügye a kiesőjelölt csapatok..
  • Xabinho87
    #870
    Hát jó tudom én is hogy nem jó egy meccset többen is megtenni. De ha a hétvégi meccseket nézzük nagyon sok rizikósabb meccs volt a Juvénál. Barca, Valencia, Bayern, Inter és sorolhatnák még jó pár nagy csapatot. Rápillantottam a jövőheti meccsekre és azok se sokkal jobbak.
  • geo91
    #869
    hát igen: "A közös meccsek mindig bajt hoznak..."

    (ősi dakota mondás)
  • 9csöves9
    #868
    az meg a másik,hogy nem kell 3 szelvényen is megrakni ugyanazt a kimenetelt
  • geo91
    #867
    hát igen ebben van vmi... mondjuk alapból nem szerettek ara fogadni, hogy az uccsó játszik az első három valamelyikével...
  • Matthew Prosac
    #866
    kiesőjelölt csapatok a szezon végén nagyon belehúznak, mondtam is neked hogy a Juvéra nem vettem volna mérget.
  • Xabinho87
    #865
    Megint elment egy meccs!:@ Kezdem unni hogy múlt héten 130 ezret nem nyertem ezen a hétvégén meg kb. 55-60 ezret EGY MECCS MIATT. Vicces hogy a tök utolsó Regginát nem veri meg a Juventus. Gyenge forma ide vagy oda nyernie kellett volna. Heti mérlegem -10 ezer szóval jövőhéten csinálnom kell valamit hogy összejöjjön 25-30 ezer. Már hétközben tudtam hogy nagyon gyenge hétvége lesz ez, de azért ennyire nem számítottam.
  • geo91
    #864
  • geo91
    #863
    ha már a jó meccsekről van szó, hadd említsem meg ezt:



  • Matthew Prosac
    #862
    Didulica (AZ) kapusát fejberúgta Suarez. 15 percig ápolták a gyepen, mire le tudták vinni, és ment is egyből a kórházba. Vele kapcsolatban annyit érdemes tudni hogy több mint 1 év után tért vissza az előző meccsen, egy olyan súlyos fejsérülést követően, hogy még amnéziája is volt. Nem volt túl nagy élmény nézni ahogy a keze és lába rángatózott a gyepen, kívánom hogy épüljön fel, de lehet hogy soha többé nem védhet már.
  • Matthew Prosac
    #861
    Amúgy az utolsó 30 perc alapján 7-1 a reális eredmény.
  • geo91
    #860
    fasza egy meccs lehetett hallod....
  • geo91
    #859


    (minek volt annyi hosszabítás? )
  • Matthew Prosac
    #858
    116.perc Suarez gyanús körülmények között elesik a 16-onon belül, semmi.
    117. perc. Vége.
    Komolyan linkelni fogok egy statisztikát.
  • Matthew Prosac
    #857
    114. perc újabb Ajax- kapufa, ráadásul ficak.
  • Matthew Prosac
    #856
    újabb Ajax-kapufa, majd a lepattanót épphogy fölétenyereli a kapus. ilyen meccset én még nem b*sztam :)
  • geo91
    #855
    ég a juve? szép-szép, mondhatom...
    kész kabaré ez a forduló egész európában...
  • Matthew Prosac
    #854
    Ajax-fejes, kapus a kapufára tolja, onnan befelé kezd menni, de egy védő kivágja.. valakik nagyon nem szeretnek odafenn..
    közben Reggina - Juve 2-2
  • Matthew Prosac
    #853
    közben 69' Reggina - Juventus 2-1
  • Matthew Prosac
    #852
    a második tizenegyest már nem szórakozta el Suarez, 1-1, és 13 perc hosszabbítás (kapus..). az a vicc hogy most meg ismét egy tökegyértelmű 11-es az Ajaxnak, nem fújta be a bíró, majd a becsúszó védő még hazakanalazza, a kapus pedig megfogja. Vagy 11-es, vagy közvetett. A bíró szerint semmi.. ez a meccs tényleg valami rossz vicc :)
  • Matthew Prosac
    #851
    most sikerült kihagyniuk egy újabb 100%os ziccert. egy az egybe a kapussal 6 méterről...
  • geo91
    #850
    előfordul...
  • Matthew Prosac
    #849
    1,65x volt az oddsz..
  • Matthew Prosac
    #848
    ez az Ajax meccs egy komédia.. megraktam őket, figyelembe véve, hogy nekik még oda kellene érni a második helyre az AZ számára pedig már nincs tétje.. Oké az AZ vezet, aztán nem adnak meg egy büntetőt az első félidőben az Ajaxnak, labdabirtoklás a szünetben 63% nekik, végig uralják a meccset. Aztán a második félidő ugyanott folytatódik, egy Pocognoli-t (AZ) már rég ki kellett volna állítani, sebaj, a bíró jószívű. Aztán mégis megvan az AZ kiállítás, majd a 65. percben büntető az Ajaxnak. Suarez persze nagyarcúan alálöbböl és kihagyja, de a kapus nem tudja azonnal megfogni, Suarez rástartol, és szétrúgja a kapust. 15 percre ápolják szerencsétlent, Suarez egy sárgával megúszta, de ahogy van ez az egész meccs egy undorító szar. (Ha az összes rúgdosódásért sárga lapot adott volna a bíró, akkor most 9 játszana 9 ellen.) Ami még szomorúbb hogy ez a szerencsétlen loser Ajax nem képes egy rohadt gólt rúgni, még büntetőből sem, és hogy én megtettem...
  • 9csöves9
    #847
    sőt!szerintem ha az idény hátralevő részében valaki folyamatosan Juve győzelem ellen tesz,pozitívan fog zárni
  • Matthew Prosac
    #846
    azért a Juventus sem lesz egy egyszerű meccs, hidd el nekem :)
  • Matthew Prosac
    #845
    Fener, meg a Shakhtar Doneck is könnyített már ebben az idényben rajtam párszor egy-egy bajnoki meccseikkel...
    A Beitar Jerusalem is 0-1 volt félidőben, ott a szünet után 2 perc alatt beraktak kettőt, aztán örülhettem. legalább ennek, mert eddig sok örömöm ebben a hétvégében sincs.
  • OPM
    #844
    tényleg vicc eddig ez a német forduló, szerencse hogy ezen a hétvégén nem fogadtam