1123
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1059849103
  • kuzco007
    #923
    én is teljesen ezeket néztem ki, loptál:D:D
  • geo91
    #922
    014 H
    039 H
    044 H
    104 V

    ezeket gondoltam mára. (van benne egy holnapi is.)
  • forzajuve
    #921

    ezt feljegyeztem egy naon fontos helyre
  • Matthew Prosac
    #920
    szeretném benevezni a szelvényemet a "A hétvége legmákosabb szelvénye" versenyre. Íme az én kis "f*szmákos" szelvényem:

    (Den Haag sima 3-1 lett, és 2,2x oddszért adták, azóta sem értem miért, nagyon nyerniük kellett..)
  • OPM
    #919
    gratula!

    ez a bundesliga papírforma úgy tűnik csak a szombati napon jött
    elég érdekes eredmények születtek ma is
  • Xabinho87
    #918
    Bizony bizony!:D 0-2nél már nagyon megnyugodtam. Úgy gondolom igazán szép összeget nyertem és ezzel a módszerrel folytatható a pénzszerzés. Múlthéten sem sokon múlott, bár az is igaz hogy ebben a szezonban már nem sok papírforma fog bejönni véleményem szerint. Szeptembertől majd lehet folytatni.:)

  • geo91
    #917
    Dzsudzsák a király!
  • OPM
    #916
    úgy tűnik, a mi Balázsunk bebiztosította neked a nyereményt :)
  • Matthew Prosac
    #915
    "Azt meg nem értem miért pont Vasas meccs vagy éppen Basel vagy Zürich. Minden hétvégén van 5-6 "nagy csapat" meccse amit bátran meglehet fogadni."

    Majd jövőre rájössz!
  • Xabinho87
    #914
    Nekem már csak a PSV meccsnek kell bejönnie és szép összeget nyerek. Az nem lehet hogy két egymás követő hétvégén a Psv miatt ne nyerjek több mint 150 ezret!:) Azt meg nem értem miért pont Vasas meccs vagy éppen Basel vagy Zürich. Minden hétvégén van 5-6 "nagy csapat" meccse amit bátran meglehet fogadni. Például a mai bundesliga teljes mértékig papírforma volt. Minden meccsnek eltaláltam a kimenetelét és azért ez ritkaság egy ilyen bajnokságban.:)

  • Matthew Prosac
    #913
    nekem ma mindkettő szelvényem 1-1 meccsen ment el.
    egyiken Vasas - Reac hazaira... 1-0 megvan már első félidőben , 84. percben Reac kiállítás, 92. perc 1-1.
    másikon Fc Zürich - Luzern, az is 1-0, aztán 1-1, pedig a Basel kikapott, így azért nem ártott volna nekik otthon elverni az utolsóelőtti helyezett csapatot, hogyha bajnokok akarnak lenni... előbbi 1,4x oddszért volt, utóbbi 1,25 v 1,2 nememlékszem már.
  • OPM
    #912
    Leverkusen mostmár tényleg bekaphatja!!
    néztem tegnap élőben a meccset, ugyanaz ment mint a KSC ellen
    temérdek kihagyott helyzet, a bielefeld meg a 3 helyzetéből talált 2 gólt (öngól + méteres lesről fejes)

    nem kicsit bosszantó hogy az embernek így megy el egy +30ezres szelvénye..
  • kuzco007
    #911
    jó lenne, én is nekik szurkolok már év eleje óta, pedig Löw már nem is játszik ott
  • OPM
    #910
    holnap már végre nyernie kell a Hoffenheimnak!!4
  • Xabinho87
    #909
    Nem kell ehhez privát üzenet. Felteszel 5-10 ezer forintot 3-3,5es szorzóra. Ha bejön egyszer utána már belefér ha pár hetente egyszer nem. 10 ezer forintnál 3 meccs 2,5es szorzó és máris nyertél 15 ezret.
  • kuzco007
    #908
    mondd itt:)
  • forzajuve
    #907
    lenne egy tuti szisztémám nektek. átbaszósan hangzik, de akkor is azt kell mondjam, h kockázatmentesen lehet így nyerni, és tényleg müxik. akit érdekel privi
  • OPM
    #906
    mondtam én hogy idegenben lőtt több góllal jut tovább a MU

    remélem ma is hasonló eredmény születik!
  • Xabinho87
    #905
    Jó formába vannak bízom bennük!:)Szép kontra 0-3. Üres lesz a stadion a végére! Már tömegesen elindultak hazafelé.
  • geo91
    #904
    az biza. főleg idegenben... én azt mindig próbálom kerülni...
  • Matthew Prosac
    #903
    PSV necces lesz sztem
  • Xabinho87
    #902
    Aki kételkedett a Manchester továbbjutásába az bújjon el! :D Jutalomfoci lesz ez már látszik.:) Még 2 gólra számítok.:P
  • Xabinho87
    #901
    Na all in ahogy póker közben szoktam mondani.:) Akkor általában bejön.

  • Xabinho87
    #900
    Megértelek.:) De szerintem mind bejön. Ennél egyértelműbb fogadást nem tudok elképzelni.
  • OPM
    #899
    MU meccset szóba se hozzuk?? :D
    nem életbiztosítás az az 1-0, főleg így hogy idegenben van a visszavágó

    szerintem nehezen, idegenben lőtt több góllal jutnak be a döntőbe
  • geo91
    #898
    nem szokásom ilyet mondani, de nagyon remélem, hogy az elsőn elbukod!
  • Xabinho87
    #897
    Elég szerencsétlen voltam a hétvégén. Megnéztem a PSV meccs összefoglalóját. Kész vicc volt az egész. Meg nem adott érvényes gól, megannyi ziccer és Lazovic két sárgája is vicc. Csapaton belül eltiltanám az biztos. Azért írok ilyen hamar, mert ma este játszik a Manchester és a szorzója miatt be kell raknom a hétvégi fogadásokhoz. Kíváncsi lennék a véleményetekre! A Manchester meccset szóba se hozzátok az biztosan bejön. Liverpool nagyon hajt a bajnoki címre ráadásul formában is vannak. A PSV nagy formában van hiába a botlás a Bayern meg csak összeszedi magát. Az esti Bundesliga összefoglalóban majd megnézem mit szerencsétlenkedtek hétvégén.:)

  • kuzco007
    #896
    jogos
  • 9csöves9
    #895
    hmhm | #847
  • Xabinho87
    #894
    A nagyszerű Psv most vitt el 15 ezret. Nem értem hol volt Dzsudzsák és azt sem értem miért kapott Lazovic a gólja percében sárgát. Gondolom levette a mezét, 6 perc múlva még egyet kapott és ezzel minden megváltozott. Szerencsére tegnap nyertem úgyhogy csak 2 ezret vesztettem a hétvégén. Vicces volt ez a holland forduló. A Psv 2 pirossal ikszel, az Ajaxot hülyére veri a Sparta, a 2. meg simán elveri a tartalékos bajnokot.
  • Matthew Prosac
    #893
    láttam persze
  • geo91
    #892
    én láttam. azért becsúszásból 40 méterről gólt rúgni az már valami.
  • OPM
    #891
    ha jól emlékszem, a KSC-nek maccsa nem volt azon a meccsen, remélem láttad a gólt amivel megnyerték
  • geo91
    #890


    uccsó mondatra:
  • Matthew Prosac
    #889
    megutáltam az elitbajnokságokat fogadás szempontjából és ez az érzésem hétről hétre csak erősödik. példák az előző hetekből:

    megrakom a Leverkusent otthon a hótgyenge Karsruhe ellen (0-1), erre kikap. ezen a hétvégén viszont veri a Schalkét idegenben.
    A Monaco otthon kikap a csontutolsó Le Havre csapatától (0-1), akik gyak. kiestek, márcsak matematikai szempontból nem. Rá egy hétre Lyonban 2x is vezet és 2-2-t játszik a monacói legénység.
    Az Atletico Madrid sem rossz. Egyik héten elveri a Villareált 3-2-re majd kikap otthon attól az Osasunától, amelyik a liga legvérszegényebb támadócsapata az Espanyollal karöltve. Rá egy hétre az Atletico elveri idegenben az Euro-ligára hajtó (elég masszív) Deportivót, majd 2 hétre rá 5-1re kikap a liga-13. Santandertől.
    vissza a franciákhoz:
    A jelenleg 5. Toulouse (3 pontra a 3. Lyontól) előző héten kikapott 0-1re otthon a 11. Lorient-től (persze, mert megraktam őket), tegnap meg 2-2-t játszottak a tabellaelső Marseille-el, idegenben.
    Reggelig sorolhatnám, a lényeg ugyan az:
    MI (A F*SZ) FOLYIK ITT GYÖNGYÖSÖN?
  • geo91
    #888
    grat!
  • Xabinho87
    #887
    Múlthéten megfogadtam, hogy nem rakok több német meccsre. Most megfogadom hogy nem használok több imageshackot.:)
  • Xabinho87
    #886
  • Xabinho87
    #885
    Nem is volt izgulni való.:) A mai napot 12 ezres plusszal zártam, de ha a holnapi két meccs nem jön be akkor 15 ezret vesztek. Ha bejön még 60at.
  • Matthew Prosac
    #884
    3-1 , sztem nincs izgulnivaló.
    *12 év szurkolás után én is tévedhetek :D