1123
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1059849103
  • geo91
    #963
    is is betesszük:

    057 Honvéd - Fradi H 1.44
    064 Universitatea Craiova - Gloria Buzau H 1.1
    065 Steaua Bukarest - Rapid Bukarest H 1.91
    076 Dordrecht - TOP Oss H 1.4
    077 Maastricht - Telstar H 1.4
    tét: 200

    207 Chelsea - Blackburn H 1.28
    166 Bordeaux - Le Mans H 1.25
    132 Bremen - Karlsruhe H 1.44
    142 VfB Stuttgart - Cottbus H 1.25
    155 Roma - Catania H 1.24
    tét: 400

    217 *( 0-1 ) Internazionale - Siena H 1.58
    124 Newcastle - Fulham H 1.83
    206 West Bromwich - Liverpool V 1.38
    164 Haladás - Diósgyőr H 1.40
    135 Hannover - Wolfsburg V 1.55
    tét: 400

    ezt a három szelvényt teszem meg ma. vélemény?
  • Matthew Prosac
    #962
    szerintem rendben van a szelvény.
  • OPM
    #961
    werder mellett szól hogy valószínű Diego is visszatér a csapatba!

    BVB-Bielefeld meccsről még nem volt szó,
    pedig a Dortmundiaknak mindenképp hozniuk kell ezt a meccset, ha nemzetközi kupában is szeretnének indulni ( márpedig szeretnének! :D )
    függetlenül attól hogy az Arminia ott ácsorog a kiesés kapujában, szerintem ezt behúzzák a hazaiak, talán hendikeppel is
  • geo91
    #960
    057 Honvéd - Fradi H 1.44 (vizilabda ob, 3. helyért)
    139 Hoffenheim - Bayern München V 1.48
    134 Hamburg - Köln H 1,19
    124 Newcastle - Fulham H 1.83
    196 Augsburg - Wehen 1.38
    össz. szorzó: 6.4

    akkor érdemes ezt megtolni egy ezressel, vagy csak dobjam meg egy ötszázassal?
  • Matthew Prosac
    #959
    update:
    "A Manchester United menedzsere a lehető legkomolyabban veszi az Arsenal elleni szombati összecsapást"
    B'-csapatos gondolat cáfolva
  • Matthew Prosac
    #958
    Inter - Siena H 1,2 - ez is ingyé' one.
    Betis - Almeria H 1,55 - ismét csak egy kiesés elől menekülő egy olyan csapat ellen amelyiknek már mindegy
  • Matthew Prosac
    #957
    Augsburg - Wehen 1,35 H
    FSV Frankfurt - Ingolstadt 1,4 H


    ezek közül is ki lehet választani egyet, a vendégcsapatok már kiestek, a hazaiak még kieshetnek! (de nem akarnak..)
  • Matthew Prosac
    #956
    ja és ha kell valakinek halálbiztos meccs 1,1x oddszért akkor dán másodosztály, Silkeborg - LFA hazai. különösebb magyarázatra nem szorul.
  • Matthew Prosac
    #955
    őszinte leszek, és az utóbbi hetekben is azért nem tetszettek a szelvényeid mert csupa-csupa papírforma, élbajnokságokból válogatva, és immáron 7 év tippmixezés/sportfogadás megtanított rá hogy féljek ilyen szelvényeket összeállítani. az idei szezonnal órási szerencséd van, mert pl ha mégnézed az angolokat, ennyi ponttal mint a Chelsea régebben simán bajnok lehetett volna, most meg harmadik: ergo az angoloknál ritkán hibáznak az élcsapatok, jönnek a papírformák, bátrabban lehet rájuk fogadni. nade visszatérve a szelvényedre és az én félelmeimre:

    Werder - Karlsruhe: fogalmam sincs, mert egyik csapatnál sincs tétje a dolognak, de ha előző körben a Karlsruhe képes volt kikapni otthon a Hannovertől úgy,hogy akkor még volt esélye a bentmaradásra.. hát jónak tűnik a hazai.
    Hoffenheim - Bayern: írtam róla, de még magam sem tudom hogy meg merem-e majd rakni.
    Mallorca - Barca: itt megint nincs tét gyakorlatilag. Barca hétközben kupázott, Guardiola valszeg a B' csapatát játszatja majd (BL-döntőre elkezd pihentetni, illetve elkerülni a fontosabb spílerek sérülésveszélyét), idegenben vannak. bármi lehet.
    Manchester - Arsenal: ez Fergusonon múlik. Ha ő is B' csapatot állít ki (egy X otthon B' csapattal is elérhető, azzal pedig megvan a bajnokság), akkor veszélyes a dolog. Nemazért mert kikapnánk, hanem hogy csak a minimális kötelezőt hozzuk: a döntetlent. Ha A'-csapat áll ki akkor valszeg oké..
    West Brom - L'pool : itt ügye a haza csapat még bennmaradhatna kisebb csoda fojtán, de ahogy elnézem a sérültlistát, ez menthetetlen ügynek tűnik (Robert Koren,Scott Carson,Paul Robinson,Abdoulaye Meite,James Morrison,Leon Barnett,Ishmael Miller, Neil Clement). Adódik a kérdés ki rúgna itt gólt? Max Bednar, de... talán már ők sem hiszik hogy bennmaradhatnak szóval ez is könnyen bejöhet.
    Chelsea - Blackburn: 1 vagy X. de mivel komoly tét nincs, sokat nem is tennék a hazaiakra (sztem ők sem hiszik, hogy beérnek második helyre..)

    Félre ne érts, lehet hogy mind be fog jönni. Én csak felsoroltam pár szempontot, amit érdemes figyelembe venni. Ezután kell mérlegelni és eldönteni hogy mi jogos félelem és mi nem. Nekem ebből a Werder-L'Pool-Bayern tűnik bejövősnek, a többinél kétségeim vannak.
  • geo91
    #954
    holnapra kijózanodom, megnézem a tippjeidet és összeállítok egy fasza szelvényt belőlük. :)
  • OPM
    #953
    én ezek közül egyikre sem teszek pénzt hétvégén

    annyi biztos a 2 belga meccsen érdemes elgondolkozni, és a hamburg otthon hendivel megint jó lehet
  • Xabinho87
    #952
    Ha már ennyire belejöttél a jósolgatásba mit gondolsz a tippjeimről? A manchesteri meccsről természetesen most sem kell véleményt nyilvánítani.:) Úgy gondolom a Barca elég rizikós mert így is egyértelmű a bajnoki címük. Hasonló 1,5ös szorzóval mondhatnátok más meccset.


  • Matthew Prosac
    #951
    Fc Sion - Xamax H 1,85
    Inkább a Luzern fog utolsó előttiként végezni, mint a Sion. Svájci bajnokságot már jóideje szemmel tartom, nem rossz csapat a hazai, jól is kezdtek, csak aztán bepunnyadtak. Túlságosan is. Xamax sem áll olyan nagyon jól hogy félvállról vegyék a meccset, de a kiesés elleni harc mindig nagy erőket mozgósít..

    CFR Cluj - Fc Brasov H 1,5
    A címvédő még Európa-ligás helyen sem áll - igaz csak rosszabb gólkülönbség miatt. A Brasov sem rossz, 4 ponttal áll csak a Kolozsváriak mögött - de a hazai pálya dönt. Már csak 4 forduló van, ha komolyan gondolják...

    Alaves - Eibar H 1,5
    Hazai csapat szimplán szar, a vendég már-már menthetetlenül szar. Jelenleg kiesőhelyen mind a kettő, az Alaves 5 pontra a megmenekülést jelentő 18. helytől, az Eibar 12 pontra. 6 forduló még hátravan, de ha nem akarják a véletlenre (és az utolsó pillanatokra) bízni... Abszolút hozható meccs.
  • Matthew Prosac
    #950
    Genk - Anderlecht V 1,45
    Gent - Standard Liege V 1,65

    Belgáknál utolsó forduló van , 74-74 pontja van mindkét csapatnak, ki-ki döntse el maga hogy melyikre (esetleg mindkettőre) rak.. Gent és Genk is jó csapat, de mindkettő magasról szarhat a meccsre, mert nekik már mindegy... Egyelőre Anderlechtben gondolkodom, bennük valahogy jobban bízom.
  • Matthew Prosac
    #949
    annyi javítás a N'castle meccshez hogy természesen "MÁR KIESŐHELYEN ÁLLÓ" Hull csapatával, nem úgy értettem hogy a Hull már kiesett :)
  • Matthew Prosac
    #948
    hétvégi esélylatolgatás tőlem, első körben:

    Newcastle - Fulham H 1,9 (bwin)
    Szerintem indokolatlanul nagy a hazai szorzó! A Fulham már nem érhet oda az UEFA kupás helyre, a Newcastle viszont pontazonos az alatta lévő MÁR KIESŐ Hull csapatával, egyedül a gólkülönbség miatt előzi meg. Kötelező győzniük, ha megteszik, fél lábbal már bent is maradtak. A Fulham az egész szezon során 2x győzött idegenben amúgyis, a Newcastle pedig az igazán fontos meccsekre úgytűnik összekapja magát (előző meccsük a kiesési rangadón 3-1-es győzelem a M'borough ellen).

    Villareal - Real Madrid H 2,15 (bwin)
    A hazaiaknál is létfontosságú a 3 pont begyűjtése különben integethetnek az európai szereplésnek. Ellenkező oldalon, ahogy az egyik sportlap írta a valenciai zakó után: a Madrid a 6-2es vereség után befejezettnek tekinti az idei szezont, egyetlen gubanc hogy még le kell játszani a hátralévő meccseket (no motiváció). Azért a presztízsüket nem hagyhatják a sár alá süllyedni, harcolnak majd becsülettel, hogy senki ne mondhassa hogy feltartott kézzel mentek ki.. de ettől függetlenül 3-2-es hazai győzelmet jósolok.

    Roma - Catania H 1,25 (bwin)
    Rövid leszek: a Catania már nem eshet ki, a Roma viszont még lecsúszhat az UEFA-kupás helyről, mert 2 pontra mögötte üldözi a Palermo..

    Hamburg - Köln H 1,2 (bwin)
    Tökugyanaz a szitu, mint Rómában: Köln nem eshet ki, a Hamburg még mehet lejjebb is, feljebb is. Tömör az élmezőny, és a remény hal meg utoljára..

    Hoffenheim - Bayern München V 1,5 (bwin)
    Hoffenheim sem érhet oda sehova, Münchenben meg mindig összekapkodják magukat és álmukból felkeltve is bajnokok tudnak lenni. Nyögvenyelősen, de meglesz a vendégsiker.
  • Matthew Prosac
    #947
    szép tipp volt az is :) ügyesek vagyok gyerekek, na!
  • rebel7
    #946
    Lazio- Sampdoria D
    (0-1) Barca- Athletico H

    1000essel...

    azért csak összejött...
  • Matthew Prosac
    #945
    sokba fog ez nekem még kerülni ?? :DDD (grat)
  • OPM
    #944
  • OPM
    #943
    várlak szeretettel -.-
  • Xabinho87
    #942
    Egy gyenge formában focizó Ronaldo miatt nem jött a 3. gól.:s Tevez gólja szenzációs volt!
  • geo91
    #941
    már fordítottatok. :)
  • Matthew Prosac
    #940
    én lassan már egy X-ben is.
  • Xabinho87
    #939
    Eddig mind bejött. Persze most a Manchester a félidőben vesztésre áll. Vicces hogy pont ők viszik el a fogadásom. Bár egy korai egyenlítés egy 70. perc körüli vezető gól és egy hajrában szerzett találattal kiegyeznék.:)
  • Matthew Prosac
    #938
    eddig jó :D
  • geo91
    #937
    okok
  • Matthew Prosac
    #936
    holnap körülnézek mi a kínálat, de az utóbbi hetekben a tuti tippjeim nagyon nem realizálódnak.. holnap jelentkezem.
  • geo91
    #935
    van tuti tipped a hétvégére? :)
  • Matthew Prosac
    #934
    ha ez bejön akkor a Mimózában a követkő sörözésünket és biliárdozásunkat én fizetem az utolsó fillérig
  • kuzco007
    #933
    hamburg és barca jó lenne ha csak simán és nem handival lenne sztem
  • OPM
    #932
    lehet nem volt jó ötlet a kiesőjelöltek ellen fogadni, de legalább kicsit izgibb lesz az estém :)



    hoffenheim meccsen egy sokgólos X-et várok
    remélem a werder sem veszi túl lazán ezt a mait
    a hsv csak összeszedi magát, ha szeretne még bármit ott elől beleszólni és megmenteni a szezont
    a baraca meg csakúgy, várom a varázslást :)
  • Matthew Prosac
    #931
    #929: elmegy
    #930: elmegy

    egy ezressel..
  • rebel7
    #930
    Lazio- Sampdoria D
    (0-1) Barca- Athletico H

    1000essel...
  • geo91
    #929
    mai:

    147 B. Bystrica - Zlate Moravce H 1.42
    148 Slovan Bratislava - Nitra H 1.2
    158 Nürnberg - Osnabrück H 1.33
    161 Freiburg - Fürth H 2.35 !
    194 Győr - Haladás V 3.05 !
    223 *(1-0) Wigan - Manchester Utd. V 1.86
    227 *(0-1) Barcelona - Ath. Bilbao H 2.06

    megdobom 200-zal, aztán meglátjuk. :) (62.24-es szorzó)
  • geo91
    #928
    de általában tényleg óvatos vagyok a németekkel.
  • geo91
    #927
    nekem mind bejöttek ma a németek, mind a 3. :)
    azért most várható volt, h az első három helyezett csapat ma mindent belead, hogy megszerezhesse a bajnoki címet. :)
  • Matthew Prosac
    #926
    német meccsekkel óvatos lennék :)
  • geo91
    #925
    én is tettem ma a herthára. + bayern hedikeppes h. + wolfsburg.
    ja és slusszpoénnak rátettem a lakers-huston meccset h-ra.
  • Xabinho87
    #924
    Hétközi fogadásom.